12300
10528995171446015691.jpg
  • light00
    #7433
    És hogy megint felvessek egy idióta, de "el kell az időt üsük keddig" témát:
    Sylar mégis hogy tud képességet lopni? Mert ugye a képesség a dnsbe van beleírva, és attól még, hogy megérti, a dnsébe miért íródna bele? Az agyban van a képesség forrása, az oké, de Sylar dnse egy egyszerű "megértettem"-től átíródna? :o
  • light00
    #7432
    semmi nem volt. Egyszerűen abbahagyta a vágást, a seb meg beregenerálódott.
  • ProGabe #7431
    mert amíg kísérletezett vele (nem csinálta gyorsan,a kis szadista) addig Suresh megdöfte,vagy hátba lőtte.már nem is emlékszem :S
  • Kicsikiraly
    #7430
    miért ne ölné meg clairet? amugy nem tudom, lehet h vmi gyilkolási mánia?
  • macselek #7429
    Ha így lenne, akkor miért ölné meg Clairet?:D
  • Kicsikiraly
    #7428
    de őt az után öli meg, hogy már tud regenerálódni. (Hiro mondta hogy leszúrta de életben maradt)
  • macselek #7427
    De hát mutatják, hogy megöli clairet:O
  • Kicsikiraly
    #7426
    rájöttem!rájöttem! :D tudom kit ölt meg sylar a jövőben: adamet :P ő is regenerálódik, így claire életben maradt, de sylar mégis regenerálódik. na ehhez mit szóltok? :D
  • ancsie18
    #7425
    Szerintem meg a túlbonyolíthatóságában rejlik a szépsége. Ezért nem lesz (a számomra legalábbis) egy Prison Break sohasem egy lapon említhető a Lost-tal vagy a Heroes-zal.
  • DjDano
    #7424
    Szerintem ti túlbonyolítjátok a dolgokat...
  • Shiwo
    #7423
    emlékeim szerint közel se zúzta le Sylart, mert akkor még csak ismerkedett a képességeivel..
  • Shiwo
    #7422
    lehet hüle kérdés, de itt hogyhogy nincs reklám.. pár topicban már van a banner felett..
  • Flamer
    #7421
    peternek azért egyéb képességei is voltak.. szóval könnyebben lezúzhatta sylart.. :D
  • Toodmayne
    #7420
    Hát tulajdonképpen elképzelhető.
  • Shiwo
    #7419
    így már jobban stimmel.. de én akár azt is elképzelhetőnek tartom, hogy minden úgy történt, mint most, kivéve annyi, hogy Peter lent robbant fel..Slyart úgyanúgy megműtötték, csak nem vesztette el a képességeit..vagy idő után visszakapta..és ekkor már megvolt neki Candice képessége..innentől kezdve levadászta Nathant is például..Claire pedig ezért is élt abban a jövőben, hisz Sylar nem végzett vele..csak Híró vszeg kavart valamit..
  • Toodmayne
    #7418
    Átírtam a #7416-ot, mert láttam hogy én írtam el! Csak te közbe válszoltál :) Szal bocs hogy elírtam, csak idegesít hogy valakik olyanokat kérdezgetnek még mindig, ami már rég lezárt dolog és szerintem elég érthető volt. Ezen hogy hogy vette ki már én is gondolkoztam. Lehet hogy neki nem olyan lassan vágta mint Peternek, hanem igy hipp-hopp kivette :)
  • Shiwo
    #7417
    ergo nem halhatatlan, így Sylar se lett az.. erre akartam utalni..mondjuk kérdéses, hogy hogyan is sikerült "kivennie" az agyát, mert mikor Peteren próbálkozott, akkor nem jött neki össze..
  • Toodmayne
    #7416
    Igen, megölte, mert Claire nem halhatatlan, hanem regenerálódik, amit az agya irányít, és Sylar kivette az agyát. Bocs, én írtam el az előbb, mert nem halhatatlan lett Sylar, hanem átvette Claire képességét. De egyesek ezt a sorozatot nézik egyáltalán? Az egész első évad arról szólt hogy Clairet kell megmenteni, és innentől az, amit leírtam a #7402-ben.
  • szucsy89
    #7415
    nem hiszem, nem elmlékszek rá...
  • Shiwo
    #7414
    tehát Sylar megölte a halhatatlan Claire-t, és így halhatatlan lett...tök egyértelmű...
  • ryhdeksan
    #7413
    peter nem találkozott lindermannel?
  • bigdadylacika
    #7412
    SPOILER használata kötelező az aktuális rész MAGYAR feliratát követő napig!

    Akkor induljak vagy akkorra kell hazaérnem? :-D
  • Toodmayne
    #7411
    Épp ez az, hogy nem tudjuk ki hívta.
  • Cat 02 #7410
    Candied nem Bob ot hívta?
  • Toodmayne
    #7409
    Tudom, én is ezt akartam bizonyítani :)
  • Seten
    #7408

    De Linderman meghalt, Candice pedig nem a cégnek dolgozott, tehát Sylar-t nem ők "dugták el".

  • bigdadylacika
    #7407
    SPOILER használata kötelező az aktuális rész MAGYAR feliratát követő napig?
    Jó 5let.
  • Toodmayne
    #7406
    az első évadból kiderült hogy Linderman-nek dolgozott. Amikor elvitték Micaht.
  • szucsy89
    #7405
    Linderman-nek dolgozott szvsz...
  • Seten
    #7404

    Sztem Candice nem a cégnek dolgozott!

  • light00
    #7403
    Syalrről jtu eszembe, hogy lassan visszatérhetne a képessége. Képességei. Mert ugye a cég dugta el, és akkor sztem a blokkoló tabikat kapta meg, ezért nem jött össze neki.
  • Toodmayne
    #7402
    Claire-t megölte Sylar, ezért halhatatlan lett, és Hiro nem tudta megölni. Ezért készítette az idővonalat, hogy megtudja, hogy hova kell visszamennie, hogy megmentse Claire-t. Ekkor ment a metróba, és szólt Peternek, hogy mentse meg a pompomlányt stb. Amikor a mi általunk megismert Hiro előreteleportált a időben, akkor már abban a jövőben voltunk, ahol Claire-t megmentették, csak végül akkor is megölte Sylar. Nem tom nekem ez tök egyértelmű volt.
  • atomboy
    #7401
    Most neztem megint a 1x20-t... nem eppen ugy van az. :)
  • ProGabe #7400
    "Amugy ha valaki szemfüles, vagy csak szeret nézelődni az NBC oldalán, az már tudja, mi lehet Adam másik képessége"

    miért,van neki? :O
    azt hittem ez már ki lett tárgyalva,hogy Petrelliék anyja a halhatatlanságra gondolt
  • dotkom
    #7399
    pont ez a lenyeg hogy nem mentettek meg mivel abban az idosikban hiro nem tudta megolni a kardjaval sylart, mivel hogy syler mar elvette klermaci kepesseget, vagyis megolte.
  • Shiwo
    #7398
    nov 26-án állítólag újra tárgyalnak az írói sztrájk ügyében..reménykedjünk..
  • Shiwo
    #7397
    valszeg van olyan sérülés-típus, amit még a regeneráció se képes meggyógyítani..vagy akár valami hős képessége lehet, hogy képes maradandó sérülést okozni.. de sztem eredetileg csak hangulatelem, s nem gondoltak bele, hogy elvileg nem lenne lehetséges...
  • trident
    #7396
    Igazad van, rosszul emlékeztem. Netán a helyes válasz az, hogy katalizátorként Peter (és kermaci) gondolkodását változtassák meg, itt a felelőségérzetre, önbizalomra gondolok, ami segítségével majd képesek szembe nézni a kihívással és végső esetben majd a megfelelő döntéseket hozzák meg?
  • atomboy
    #7395
    Ha nem mentettek meg, akkor miert volt abban az epizodban is? Szerintem megmentettek, de a robbanast nem tudtak megakadalyozni abban az idosikban.
  • trident
    #7394
    Már pontosan nem emlékszem, de az a rész egyik fontos oka/eleme az volt, hogy nem mentették meg klermacájt.:)
    És sötéthiro pont ezért (is) ugrik vissza az időben és mondja a metróban, amit mond.