2412
  • RelakS
    #2330
    Most épp nincs adblock fent, de a megförmedt rendszeremen volt, és akkor is feljöttek.
    Olyan, mintha kommentárok lennének, de ha kikapcsolom a kommentárokat sem tűnnek el

    Ráadásul nem tudom megmondani, hogy pontosan milyen videóknál jelenik meg. A fura, hogy pl ahol kommentárban ajánlanak videót, ott is megjelenhet, szóval nem biztos, hogy a videó készítője rakja be. Pl nekem ennek a videónak a végén miközben a csávó az ajánlatokat magyarázza, a videó közepét a csatorna logója, a két ajánlat nagy részét meg két másik ajánlat takarja ki

    Jobban megnézve ez valami youtube feature change lesz, mert a csapat legújabb videójában már ki sem teszik a korábbi képeket, hanem eleve ezek a linkek jelennek meg.
    Utoljára szerkesztette: RelakS, 2016.12.28. 23:48:26
  • Aquir
    #2329
    adblock, annotations off, vagy feltöltő teszi oda? ilyet még sosenem láttunk
  • RelakS
    #2328
    A youtube újabban ajánlásokat jelenít meg még a videó vége előtt, ezzel gyakorlatilag félig kitakarva a videó utolsó pár másodpercét. Van erre valami tipp, hogy hogyan lehetne eltüntetni?
  • Jim Morrison
    #2327
    4kvideodownloader t nézd meg, hátha tud ilyet. Néha használom csak, ctrl+v t megnyomom az alkalmazásban, és ha egy yt link volt a vágólapon már kérdezi is milyen minőségben szedje, ugyanígy lejátszási listákkal is működik.
  • Anonymusxx
    #2326
    Van olyan megoldás, amivel egy csatorna összes videóját le tudom szedni a legjobb minőségben? Egyesével lassú lenne, én meg félek hogy egyszer törlődni fognak...
  • Jim Morrison
    #2325
    Csatorna nevet is irhatsz.
    Ha maganszemely oldal, akkor latod lehet hogy nem adja ki. Ilyenkor videora keress, vagy google keresovel!
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2016.12.12. 00:14:11
  • repvez
    #2324
    de hova irom be a csatorna nevet keresni? mert csak a video cimekre lehet a kereső mezőben, nem a feltöltö névre
    Ez a gondom, igy hiába tudom a csatornája nevét sem találok rá.
  • Jim Morrison
    #2323
    Letre lehet hozni tetszoleges nevu csatornat tovabbra is. Igy inkabb kerdezd meg tole mi a csatorna neve (amennyiben lehetseges:))
  • repvez
    #2322
    A yt on hogy lehet névre keresni, mármint a csatorna tulajának a nevére?
    Tehát ha egy ismerősőm videoit szeretném megnézni akkor arra hogy találok rá? a nevét tudom elvileg már eredeti névvel kell regisztrálni yt-on igy meg tudnám , hogy melyik az övé nem?
  • MR ME
    #2321
    igen, eddig ott is volt, a többinél ott is van, csak a kedvenceknél nincs :(
  • Aquir
    #2320
    nemtom, a favorites listán videók bal oldalán van húzható rész mint minden playlisten. talán cache/reinstall..
  • MR ME
    #2319
    sziasztok

    mitől lehet az h a kedvenceim sorrendjét nem tudom változtatni? eddig ment simán, az összes többi lejátszási listámnál tudom változtatni a sorrendjét a videóknak, de a kedvenceknél nem tudom oda húzni ahova akarom csak kijelöli a szöveget....:(

    előre is köszi
  • Jim Morrison
    #2318
    ez egy ingyenes szolgáltatás (talán még mindig veszteséges), reklámok persze, hogy vannak. Már van YouTube Red, ami orvosolja a problémát (ergo prémium),de ez nálunk sajnos még nem elérhető.
  • repvez
    #2317
    elég rossz, hogy mostanában a videok elött nem átugorható reklámokat tesznek be és nem is rövideket.
    A másik bajom, hogy a feltöltök rászoktak, hogy a videojuk utén még odatesznek egy iratkozz fel meg köszönöm, hogy megnlzted a videomat stilusu részt.Eu foleg zenéknél elég gáz, mert igy nincs értelme listára tennem öket, ha a 2 szám között még ezt is végig kell hallgatni vagy épp a reklámot.
  • strepsils
    #2316
    Mi ez a kép elsötétedés mostanában?Film közben is kimegy az "adás 5mp re" és amikor rákattintasz egyre akkor is nem indul azonnal el hanem vár 5mp ig . Mozzilám van.

    Lhetséges hogy nem tudja a reklámokat kiszűrni ezért csak elsötétül arra az időre a kép. És persze hang sincs ilyenkor.
  • bajgunar
    #2315
    Elindítod a videót és a kép eltűnik! De a csúszka fölé húzva az egér a kis ablakban megjelenik a videó képe, vagy a csúszkát húzogatva szintén megjelenik a videó képe a háttérben (omályosan). Nem láttam még ilyet. Erre írtam h érdekes...
  • Zsoxx
    #2314
    Ez már 100 éve így működik (mármint a csúszka, a fekete képtől eltekintve). Azt hittem, valami másra gondol, elég pontatlan a fogalmazás.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2016.07.06. 00:17:49
  • bajgunar
    #2313
    Ennél meg nincs kép, de ha tekered a csúszkával, akkor bejön az ufó fej.
  • Zsoxx
    #2311
    Mozgó előnézeti kép? Az oldalsó ajánlott videóknál, vagy hol? Nekem nincs ilyen.
  • Szabi #2309
    jé, már van mozgó előnézeti kép a videóknál hogyha rámész egérrel :O
  • akyyy
    #2308
    nem emlékszem már, ez nem most volt (vicces amúgy, hogy bár ujjat regisztráltam, de valahogy tudja hogy én vagyok az, mert továbbra is kiírja hogy büntetve voltam :D
  • Zsoxx
    #2307
    Előtte nem figyelmeztettek, hogy vedd le a videókat?
  • Rafanir
    #2306
    Köszi a választ!
    Amúgy Rafanir a csatornám neve :)
    Utoljára szerkesztette: Rafanir, 2016.06.28. 22:23:08
  • akyyy
    #2305
    simán lehet törlés, nekem is törölték az accom, rajta nagyon sok videóval. kösznhetően a foxnak meg az rtl klubnak (Prison break (szökés)-ből volt feltéve előzetes :D meg egy fókusz riport xD

    ergo ha másnak is voltak hasonlóan jogvédett tartalma, van hogy csak lenémitják, van hogy egyes országokban nem nézhető meg, illetve van hogy törlik az egész fiókot.


    mi a csatornád neve?
  • Rafanir
    #2304
    Sziasztok

    Tudtok valamit egy úgynevezett "youtube fiók törlésekről"?
    Elvileg a mai napon történt egy ilyen, hogy aki már rég nem jelentkezett be a youtube fiókjába, annak törölték a csatornáját.
    Csak mert nekem, rejtélyes módon, egyik pillantóról a másikra, 140-el kevesebb lett a feliratkozóim száma, és azért is érdekelne, hogy akkor ez tehet e erről?
  • repvez
    #2303
    Akkor itt is user frendly a support

    Egyébként meg még sorba se lehet rendezni azt a nyomorult listát, abc, hossz, időrend stb..
    LEgalább igy lehetne látni, ha többször megvan ugyan az, mert akkor egymás alá tenné be ugyan azt
  • Aquir
    #2302
    "figyelmeztetés felugorna, ha ugyan azt a videot mégegyszer is a listához akarom addni" - nekem a videó "add to" részén ott a pipa azon a listán amihez adtam a múltban, vagyis azonosíthatom a listáját

    "de csak anynit ir ki, hogy törölve lett ,de sem a video cimét sem mást nem ir ki amiről be lehetne azonositani" - évekkel ezelőtt írtam angol supportnak erről..
  • repvez
    #2301
    azt tudja valaki , hogy miért van az ha a kedvencekhez akarok addni egy videot akkor rákattintok a hozzáadásra és egy pillanatra ott van a pipa a kedvencek kockában, mintha már el lenne mentve aztán meg eltünik és amikor rákattintok akkor fent is kiirja, hogy hozzáadtam a listámhoz.

    A másik, hogy miért nem lehet egy olyan funkciót beletenni, hogy egy figyelmeztetés felugorna, ha ugyan azt a videot mégegyszer is a listához akarom addni? MEg arról is jöhetne értesités, hogy melyik kedvenc videomat és miért törölték, mert igy csak azt veszem észre, hogy a listában ott van , de csak anynit ir ki, hogy törölve lett ,de sem a video cimét sem mást nem ir ki amiről be lehetne azonositani, hogy melyik video volt az és esetleg egy másik verziót meg lehetne keresni belőle.

    Főleg zenei videokat szoktam elmenteni, de ez igy eléggé rossz, hogy nem tudom, hogy melyik van már meg vagy melyiket törölték.
  • Szabi #2300
    nézd meg inkognitós módban is, ha úgy megjavul, akkor kezd el sorban letiltogatni a bővítményeket :D
  • kissssss
    #2299
  • JaSoN HuNTeR #2298


    Valaki tapasztalt hasonlót? nekem már két napja így szétvan esve a youtube felületem, facebook is össze vissza áll.
  • Zsoxx
    #2297
    Ha már itt vagyok, megkérdem a hozzáértőbbektől:
    Azt hogy lehet elérni, hogy a videóm 1080p-s felbontásban is nézhető legyen? Akármit töltök fel, csak 720p a legnagyobb méret.
  • kissssss
    #2296
    nálam is ugyan ez a helyzet, szerintem a youtubosok baszakodnak valamit.
  • Zsoxx
    #2295
    Nektek nem szarakodik mostanában a YT? Alig akar elindulni a videó, 144 px-es felbontásban indul akkor is, és akadozik, nem pufferel. A nettel nincs gond, pl. a vimeo-s videók tökéletesen futnak HD-ben is.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2016.06.02. 21:06:10
  • dregnarr1 #2294
    Ki lehet kapcsolni valahogy ezt a nagyképernyő utáni képernyősötétítést?
  • akyyy
    #2293
    ezt megtaláltam én is, de nem igazáén jó ( meg nem is müködik :D )
  • Jim Morrison
    #2292
    gugli ezt dobta ki...

    de talán kiegészítővel többet is be lehet állítani.
  • akyyy
    #2291
    nincs a Youtubnak ilyen gyorsgombjai? Gondolok itt arra pl, hogy megnyomom a W-t, és akkor 720p-re kapcsol, azt ha megnyomom a K-t, akkor meg a sebességet 2-re kapcsolja, ilyenek .9
  • PrasCo
    #2290
    Ez attól függ, a játék saját zenéje-e. Ha igen, ált. nincs gond. Ha licenszeli (egy jellemző példa: a GTA rádiói), akkor baj lehet. Engem öt másodperc(!) AC/DC-ért is takarítottak már el.
  • Rafanir
    #2289
    Akkor ez kiszámíthatatlan :D
    Mindenesetre nekem egy rakás játékvideóm van, és még egyiket sem szedték le.