2412
  • Zsoxx
    #2371
    A csatornák többsége inaktív, csak azért vagyok feliratkozva, mert a régebbi videóikat meg akarom nézni, ahogy időm engedi. Egyik csatornánál sincs napi 30 szemét feltöltve.
    A-Z nézetben korábban jelezte az új tevékenységet, most már csak a relevánson mutatja.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2017.03.23. 00:28:31
  • strepsils
    #2370
    Most megint nézegettem azokat a számokat és semmi értelmük , nem a napon feltöltött videók számát jelenti és csak "leginkább releváns " állásban vannak ott. Ha átrakom A-Z vagy Új tevékenység nézetbe akkor eltűnnek.
  • strepsils
    #2369
    Nem értelek . Mi a funkciója a feliratkozásaidnak ? Elvileg azért vagy valakire feliratkozva mert érdekel minden videója és követed. Ha valaki naponta 30 szemetet feltölt amire nem vagy kíváncsi és miatta nem látod mások videóit akkor minek vagy rá feliratkozva?

    Nekem 93 feliratkozásom van de napi 20-25 nél több videó így sem terem ami a képernyőn rácsháló nézetben kényelmesen áttekinthető és kiválogatható hogy mit akarok és mit nem látni.
  • Jim Morrison
    #2368
    Nalam semmi gond nem volt, bal oldalt ott vannak a csatornak, mellette meg a szamok.
  • Zsoxx
    #2367
    Nyilván nem fogok 100 csatornát naponta végignézni egyesével, hogy ki hány új videót töltött fel.
  • strepsils
    #2366
    Ja te azt figyeled ? Nekem jelzi de nem tudom mit jelez mert össze vissza jelez mindent , azthiszem nem csak az új videókat jelzi hanem minden tevékenységét a feltöltőnek . Én soha nem nézegettem azt .
  • Palinko
    #2365
    Nálam se, de szar volt ez a rendszer mindig is
  • Zsoxx
    #2364
    Másnak se jelzi már napok óta az új videók számát a feliratkozott csatornáknál?
  • strepsils
    #2363
    Ez nem igaz mert válaszolnak vagyis látják amit nekik írok csak nem szabad ráfrissíteni az oldalra mert akkor tényleg eltűnik az akivel komunikálsz és csak a csengőn keresztül tudod megint elérni . Jól elcseszték ezt a kommentelést már megint . Eddig a csengő alatti legördülő sávon belül tudtál válaszolni most meg rá kell katttintani és elnavigál a videó oldalára .
  • zsanett92
    #2362
    Ő sem fogja látni.
  • Zsoxx
    #2361
    Regelj egy másik accountot.
  • strepsils
    #2360
    Ha egy csatorna letiltja a kommentelési lehetőségemet a videói alatt attól még másik embernek válaszolhatok vagy ő sem látja csak én amit írok?
  • Zsoxx
    #2359
    Jah, hát szokott jelezni 2 éves videókra is mintha új lenne, de most sehol nincs szám.
  • zsanett92
    #2358
    Nekem is ugyanez volt, aztán pár óra múlva visszaállt. Lehet csak teszteltek valami új layoutot, nem? Facebookon is szokott lenni ilyen élő teszt üzemmód csak 'pár' felhasználóval. Aztán az is lehet, hogy valami hiba volt.
  • Aquir
    #2357
    itt jobbára mindegyik 10 allati szám de nagyon nem egyezik meg a meg-nem-nézettséggel... lehet rossz/leállt?
  • Zsoxx
    #2356
    Mára hirtelen eltűntek az új videókat jelző számok a bal oldali, feliratkozott csatornákról. Tapasztalt valaki hasonlót?
  • Jim Morrison
    #2355
    eltűnt a like csík :(
    /új design részeként
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2017.03.07. 16:25:30
  • bajgunar
    #2354
    Maxthon Cloud Browser 4.9.4.3000 Final -t használok és ki- , bejelentkezve is megy minden videó hibátlanul.
    Mindenféle kieg, plugin, codec, szir-sz@r vírusos cucc nélkül.
  • McFrost
    #2353
    Semelyik böngészőmön nem megy, nem tudom mi lett.
  • Kisssssss
    #2352
    nekem is kezdenek a videók megbolondulni, van amikor le se akarja játszani.
  • Moby
    #2351
    Na nálam mától nem mennek a yt videók ha a main accomba be vagyok jelentkezve. Egyiket sem. Vagyis ez így nem igaz. back/forward gombokat nyomogatom, a legtöbbje elindul, ha épp olyanja van. Bármelyik másik accountomba lépve minden lejátszik azonnal.
    Mi a ffffffff ez?????
  • repvez
    #2350
    ha jól tudom már a legtobb böngészöböl kiszedték a flash támogatást igy a chromebol és a vivaldibol is. igy eddig sem volt flash telepitve mégis ment .
  • kamionosjoe
    #2349
    Nemrég volt egy flash frissítés, talán az megoldja:
    https://get.adobe.com/flashplayer/
  • repvez
    #2348
    nálam a vivaldin se megy , ugyhogy ez böngésző fuggetlen rendszer hiba lehet a YT részéről.
  • Papirzacsi
    #2347
    Az irodai gépemen IE,Chrome és Firefox is van. Egyiken se megy ha be vagyok jelentkezve.
  • Zsoxx
    #2346
    Próbáltátok másik böngészővel?
    esetleg ezt:
    https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:mG_PRQSXlbAJ:https://support.mozilla.org/questions/971100+&cd=4&hl=hu&ct=clnk&gl=hu
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2017.02.12. 13:04:39
  • Gabesz06
    #2345
    Hello. Van valami megoldás a bejelentkezés utáni lejátszási hibára? Megoldotta már valaki? Nekem sem megy jó néhány videó, ha bejelentkezek a Youtube -ra.
  • repvez
    #2344
    Egyébként erről sehol nincs hir vagy más jelentés, hogy ez most miféle hiba vagy, hogy miért jelentkezik?
    Hova lehet jelezni vagy megkérdezni , ahol tudnának érdemben is szólni hozzá, mert igy elég gáz az egész, hogy nem játszik le zenéket a YT.
  • Papirzacsi
    #2343
    És úgy látszik csak a zenékkel nem megy. Midnen más videóval simán megy.
  • Papirzacsi
    #2342
    Nekem akkor se működik ha kijelentkezek.
    Utoljára szerkesztette: Papirzacsi, 2017.02.11. 11:38:10
  • Valka78
    #2341
    Valami megoldás?
  • McFrost
    #2340
    Nálam is ez van.
  • repvez
    #2339
    nekem is ezt csinálja most, nem tudom, mi lehetett vele, nem mindegyik számnál , de a legtöbbnél nem játszik le semmit, két böngészővel is próbáltam.
    Ha bejelentkezem akkor nem játsza le ha kijelentkezek akkor igen, de igy a saját kedvenceket nem tudom lejátszani ami elég gáz.
  • Valka78
    #2338
    Üdv!
    Van két fiókom a google-ban és bármelyikbe bejelentkezek, a youtube nem játszik le videót és hozzászólást sem fogad el. Ha kilépek a fiókból, a videókat rendesen lejátssza. Tegnap még működött.
  • Aquir
    #2337
    adblock működik
  • Anonymusxx
    #2335
    Amúgy már megoldották hogy a youtubon ne működjenek a reklámblokkolók? Mert nálam az ublock használatánál bejönnek a reklámok...
    Megértem h kell a bevétel, de zenehallgatásnál enyhén szólva fos...
  • lac coo
    #2334
    Sziasztok !

    Feltoltottem egy rovid 4K videot Youtube-ra, egy darabig meg is tudtam nezni 4K-ban, de most mar csak 1440p -ben tudom...
    Ez mitol van ? :)
  • RelakS
    #2333
    Sajnos youtubék ezt a fícsört kicsit elrontották, figyelembe véve, hogy olyan videókban is feltűnik, ahol nincsenek nekik kihagyva lejátszási idő. Lehet, hogy azokban volt EndCard, vagy mi, és az automatikusan át lett alakítva EndScreenné ... fene tudja.
    Viszont nem élvezetes, mikor az 1 perces videó utolsó 20 másodpercében az ajánlatokat kell bámulni a videó helyett
  • Aquir
    #2332
    hát igen, annak a végén nyilván a csatorna feltöltője aktiválja hogy mit tegyen be, ebben az esetben az annotations nem is számít bele, nem nagyon lehet ezzel mit kezdeni...
  • RelakS
    #2331
    Közben a saját csatornámon megnéztem:
    Egyrészt kommentáros videóban azért nem láttam, mert kommentár és zárójelenet nem fér meg egy videón
    Másrészt lehet, hogy ahol oda nem illő zárójelenetet látok, ott a feltöltő ráuszított a videóira egy sablont, vagy ilyesmi...

    Mind1, ez is megoldva, hülye youtube :D