2412
  • Aquir
    #2288
    már szedtek le azért is videót, mert <1 perc játékvideót mutattak benne kommentárral esetenként:)


    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2016.04.09. 17:25:20
  • Rafanir
    #2287
    Egy kérdés.
    Ha egy videómba (pl vlog) belerakom egy játék zenéjét abból lehet jogi probléma?
    Csak ezért kérdem, mert pl. ha játék gameplay videókat rakok fel, azokkal nincs semmi gond, pedig azokban ugyebár szintén hallatszódnak a játék zenéi. Viszont ha egy ilyen zenét rakok a videóm alá, akkor azzal mi a helyzet?
    Utoljára szerkesztette: Rafanir, 2016.04.09. 17:10:54
  • Danke
    #2286
    Sziasztok!

    Szakdolgozatomhoz szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni:) Egyik főbb pontja, hogy jobban megvizsgáljam a magyar YouTube közösség videó nézési szokásait, ezenfelül, hogy milyen lehetőségek vannak itthon.
    Ha van egy kis időtök akkor szánjatok meg egy-két perccel. Nagy segítség lenne:). Köszönöm!

    Szakdolgozati kérdőív link
  • Wreck86
    #2285
    Hali!
    Ezzel még nem találkoztam. :D
    Nálam olyan fox alatt a youtube mintha picit lassabban, lagolva játszaná le a videókat. Nem futnak "simán". :S
  • papi08
    #2284
    Sziasztok!

    Másnak is meg van bolondulva a YT? Amikor megnyitom könyvjelzőből a feliratkozásaim új videóit jó pár másodpercre befagy a YT ablaka.. :/
  • Gyuro353
    #2283
    Az nekem is tetszett :)
  • kissssss
    #2282
    a 2012 kinézet volt szerintem az eddigi legjobb...
  • Jim Morrison
    #2281
    annál előbb kezdtem szerintem. ez alapján 2006-2007.
    Szerintem semennyit. Igazából most is alig, persze a nagyobbakat azért ismerem, de még mindig akadnak számomra új, nagyobb videósok.
  • Gyuro353
    #2280
    Hűha akkor te 2008-2009 környékén kezdted, és akkor mennyi magyar videóst ismertél?
  • Jim Morrison
    #2279
    tyű, én még nagyon régen. Mikor még azok a jó kis sárga SUBSCRIBE gombok voltak, arra emlékszem, de fogalmam sincs mikor... Igazából nekem bejön a mostani, letisztult.
  • Gyuro353
    #2278
    Ti hányban kezdtetek el YT-ozni és nektek melyik layout tetszett a legjobban?
  • Aquir
    #2277
    youtube - creator studio - video editor - quick fixes - stabilize video
  • atiwrc
    #2276
    Azt nem tudja valaki, az ilyen furcsa ide-oda mozgásokat hogy lehet eltávolítani a videóról?
    https://www.youtube.com/watch?v=HZw_MwQgWoU
  • Palinko
    #2275
    tényleg egyre furcsább ez a yt :D

  • molnibalage83
    #2274
    Botrányosan szar. A feliratkozások alatti számláló is meghülyült. 9-et mutat, mikor nem is volt olyan új feltöltés, amit még nem láttam.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.11.21. 20:11:53
  • Aquir
    #2273
    van send feedback gomb:)
  • molnibalage83
    #2272
    Pontosan. Most minden csatorna, minden videója ott van.
  • Jim Morrison
    #2271
    ha jól látom a lista nézet mellett már van rács nézet is, csak ennyi lett a különbség.
  • ldavid
    #2270
    /azért hogy ne kelljen keresgélni (és annyival többet görgetni) a még nem látottakat

    egyébként szerintem az utcáról rángatnak be embereket, akiknek fingjuk nincs az ilyesmihez és őket kérik meg hogy döntsenek a desingról
  • Jim Morrison
    #2269
    A https://www.youtube.com/feed/subscriptions oldalon lévőre gondolsz? jobbra fent ott az ikon, hogy hogy listázza ki... ráadásul ha megnézed továbbra is kiírja, hogy láttad.
    /elrejteni mondjuk én nem szoktam mert minek.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.11.21. 12:25:40
  • molnibalage83
    #2268
    Ráadásul még az elrejtés funckió sem működik rendesen. Vicc...
  • molnibalage83
    #2267
    Ez a YT egyre nagyobb fos. Megváltoztatták az előfizető videók listázását. Szerintem semmivel sem lett jobb, cserébe az összes feliratkozott csatornád megnézett videója most ott van a listában. "Köszi". Törölhetek ki több százaz vagy ezret, ha értelmesen akarom megint használni...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.11.21. 11:18:18
  • Aquir
    #2266
    Régen volt hogy hogyan nyissa meg a tabot, de ha az előtérbe akarsz egyetlen videót megnyitni... miért nem használod a bal egérgombot? :)
  • Dénes é
    #2265
    Persze elhiszem, hogy így a nagy százaléknak jobb, de akkor legyen egy pipával vagy x-el vagy .-al választhatóvá tenni és nincs probléma. Saját egyéni véleményem, mert nekem ez így macerásabb.
  • Aquir
    #2264
    pl. sok videót megnyitsz, SOKKAL egyszerűbb elindítani azt az egyet amelyiket te akarod, vagy elindítani az egyetlen videódat egy shift+középső gombbal
  • Dénes é
    #2263
    Engem személy szerint, idegesít. Ha elindítok egy videót/zenét akkor induljon el ne keljen még egyszer pluszba rá kattintanom a lapra...
  • ldavid
    #2262
    de az már van régen.
    a lejátszás meg szerintem inkább anyagi okokból nem indul rögtön, azzal is spórolnak.
  • Aquir
    #2261
    igen az is jó
  • Szabi #2260
    sőt, kis hangerő ikon is jelzi, hogy épp hol szól :)
  • Jim Morrison
    #2259
    Szerintem a chrome böngésző (46+ óta talán) van ez így.
  • Aquir
    #2258
    nem tiszta hogy mikortól van, de jó hogy a háttérbe nyitott videók nem indulnak el
  • Rafanir
    #2257
    Köszönöm a segítséget!
  • Aquir
    #2256
    1./a.:)1./b.:)2.:) 3.:)
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2015.10.14. 19:30:09
  • ldavid
    #2255
    legrosszabb esetben lenémítják, de szerintem nem fogják, max kapsz egy figyelmeztetést hogy reklámok jelenhetnek meg mellette amiből persze te nem kapsz semmit
  • Rafanir
    #2254
    Lenne egy kérdésem.

    Az egyik youtube videómba bele akarom rakni a Mentos reklámok klasszikus zenéjét. Ezt megtehetem, vagy lehet hogy ezért fel fognak jelenteni?
    Még csak nem is az egészet szeretném belerakni, hanem csak olyan 15 másodpercet belőle. Valamint a csatornámat nem használom bevételszerzésre, csak hobbiból videózok.
    Így beletehetem a Mentos reklám zenéjét vagy nem?
  • SzIrene
    #2253
    Sziasztok!
    Indított már valaki Magyarországról fizetős csatornát? Lehetséges ez? Mert a leírásban nem szerepel, csak 10 ország kb., de fizetési eszközben megjelölik a Forintot. Tud erről valaki valami infót? Köszönöm előre is!
  • Rafanir
    #2252
    Értem. Köszi a segítséget!
  • Aquir
    #2251
    ahogy írják, minden felhasználásnál a leírásban kiírni a teljes zenecímet, hogy a NoCopyrightSounds szolgáltatta a zenét, a zene eredeti linkjét, link a zene készítőjének személyes oldalára. Gondolom lehetőleg angolul :)
    Utoljára szerkesztette: Aquir, 2015.06.22. 23:38:43
  • Rafanir
    #2250
    Annál a zenénél amit én akarok használni, pont ezek vannak.
    Tehát ha jól értem, akkor magában a videóban nem kell kiírni semmit, hanem csak a videó alatt kell feltüntetni ezeket a dolgokat?
    Meg még annyit, hogy ezt outro zenének akarom felhasználni, tehát akkor ezt minden videómnál el kell majd játszani?
  • Aquir
    #2249
    nézd meg a videó leírását, pl.:
    If you use our music you MUST in the description of your video:
    1. Include the full title of the track. (Stating the music was provided by NCS)
    2. Include a link to the track on NoCopyrightSounds YouTube.
    3. Credit the artist(s) of the track by including their social network links.