2412
  • tommygear
    #1928
    nekem egyikre se jelenik meg
  • papi08
    #1927
    Az üzenetek nekem akkor jönnek elő, ha van olvasatlan levelem. Viszont a videókra érkezett megjegyzéseket nem mutatja külön :S
  • Aquir
    #1926
    hm, érdekes..
  • tommygear
    #1925
    ebben a videóban pl látszik bal oldalt az üzenetek menüpont, hogy lehetne ezt elővarázsolni? nagyon irritáló, hogy sose tudom mikor érkezett új üzenetem
  • ldavid
    #1924
    hol lehet átnevezni? nem csak a G+-os baromság van?
  • Gabor85
    #1923
    köszi a választ akkor maradhat tőlem minden :P
  • akyyy
    #1922
    nem törlődnek, ráadásul nem lehet átneveni se normálisan ha észreveszik letiltanak még a googléról is. :S

  • Gabor85
    #1921
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne hogy ha én átnevezem a youtube csatona nevemet akkor a feltöltött videók megmaradnak?
  • ldavid
    #1920
    itt találsz régebbi verziókat
  • csanadu
    #1919
    sziasztok. Segitség kéne.
    Keresek egy youtube apk-t

    androidos vagyok. azt a verziot keresem ahol a föképernyö félkörives és jobbra balra lehet mozgatni.nagyonjo verzió.egyedül ez viszi a 1080p videokat szépen.
  • GXR
    #1918
    Sziasztok!

    Még nem találkoztam ilyennel, a következő a problémám:

    A napokban feltöltöttünk egy videot (nem listázottként), névnek ezt adtuk: "TheSidedTV v1"

    1 nappal később, amikor listázottra állítottuk, hogy mindenki láthassa átneveztük: "The Sided. - TV Screen ( Official Music Video )" Most is ez a video neve, viszont akárhova beágyazom, vagy posztolom, mindig az előző nevet mutatja (TheSidedTV v1)

    Nagyon idegesítő, ha az lenne a neve amit szeretnék, valószínűleg több emberhez eljutna, mivel tudják miről van szó..

    Erről a videorol van szó, remélem tudtok segíteni:
    http://www.youtube.com/watch?v=USKMLCl98HU

    Köszönöm előre is! :) Kellemes ünnepeket!
  • papi08
    #1917
    Fent a képed mellett Kis nyílra kattintasz-> Beérkezett üzenetek. S utána ott lesz a már megszokott felület! :)

    Kellemes ünnepeket :)
  • tommygear
    #1916
    eddig mindig jött értesítés, ha új komment érkezett valamelyik videómhoz vagy válaszoltak egy kommentemre, most ennek nyomas sincs a remek új dizájn óta... hol található meg ez??
  • tomo05
    #1915
    Majd holnap teszek fel újat, addig csak jó lesz. (kb. 1,5 órás GTA Klán Party) :)
  • akyyy
    #1914
    most probáld meg
  • tomo05
    #1913
    Tudja valaki, hogy mi van a youtube-al? Nem teszi fel a videóim végét... Pl.: 34 perből csak 23:44-et...
  • bajgunar
    #1912
    Jah, egy fél perces videót, ami 1080p-s, 120Mb-os nettel, kb 2 perc mire megnézhető akadásmentesen. Nagyon lepedék lett. De hogy mitől?
    Eddig kapásból vitte a fél órás full HD filmeket is. Most meg?
    Ellépek, böngészgetek tovább másik fülön, majd mikor eszembe jut vagy észreveszem mit is akartam megnézni visszatérek a jútúb fülre.
    Pocsék.
  • icetihi
    #1911
    Abszolút egyetértek. A mobil téma a jövőbeni full control miatt kell, ugyebár sok olyan videód van/volt neked is, amit a zene miatt nem lehet mobilról megtekinteni.
  • ressy14
    #1910
    nekem amióta megváltozott a yt tökre szaggat 480p fölött, pedig régen a 1080p-t is simán vitte, valaki észlelt ilyet rajtam kívül?
  • Interstate 95
    #1909
    Szerintem ezt a designt hamarosan áttervezik, mert rengetegen szidják, és konkrétan a korábbiakkal ellentétben ezzel kapcsolatban még nem olvastam pozitívat. De nincs is neki, minden össze vissza van mint valami szemétdombon, elbaszott subscription rendszer, egyszerűen hányinger. És mindennek a tetejébe minden a bal oldalra került, ha jók az információim azért mert úgy kezelhetőbb az oldal a táblákon. De ne bassza már meg a jóisten, még is ki a francot érdekelnek a mobil szarok ? Szerintem tervezéseben első kéne legyen a PC, majd abból formázni mobil verziót. Én még telefonon is a full oldalakat nézem, mert az tetszik, de lehet hogy én látom rosszul és a világ fordul jófele. Elment a kedvem az egésztől.
  • ldavid
    #1908
    nekem leginkább a szürke háttér fog hiányozni, az legalább nem vakított annyira
  • Interstate 95
    #1907
    A jelenlegit megelőző designt se fogadtam szívesen, de megszokható volt, és utána annyira még se volt rossz. De a jelenlegi az valami botrány, ezt nem hogy megszokni nem lehet, hanem el is ment a kedvem az egész oldaltól, remélem hogy a feedbacken komolyan lehúzzák mert ez valami vicc.

    Amúgy meg nem értem hogy miért kell évente új design feleslegesen, és miért nem egy bejáratottat fejlesztenek, bővítenek tovább.
  • Aquir
    #1906
    - úgy látom jobboldalra többet rak be attól akitől éppen nézel (/névre katt) (közben lejátszás közben bal oldal fönt böngészheted a "what to watch"-t...)
    - "manage subscriptions" - [Actions(all): show uploads only in feed] - főoldalon már csak a "my subscriptions"ra kell kattintanod mindig :]
  • bujcsik555
    #1905
    Ezt az elb@szott designt. Olyat lehet még valahogy elővarázsolni, hogy az aktuális nézett videó féltöltőjének többi videóját böngészni, anélkül h megszakítanám a videót? Eddig ugye a video felett volt egy sor, na most ehhez hasonlot pl nem találok.
    Másik, hogy be lehet valahogy állítani, hogy megjegyezze ez a vacak hgy én a kezdőlapon nem akarom látni a sok marhaságát, csak az új feltöltéseket a feliratkozásaimtól? Kurva idegesítő h legalább 3-4 kattintás mire látom hogy van-e valami újdonság.
  • Ferenc4
    #1904
    a régi böngésző jobban tetszett
  • Aquir
    #1903
    keresés opciók oldalt
  • Ferenc4
    #1902
    meg változtatták youtube-ot,a böngészési lehetöséget nem találom!
  • okmt
    #1901
    Sziasztok!

    Hogy lehet közvetlen feliratkozó linket "csinálni"? Amire rákattint valaki és rögtön a csatornámhoz/feliratkozási lehetőséghez jut YT-on kívülről is.Pl:http://tinyurl.com/dyy7qu3
    Azt hogy/hol/hogyan lehet megcsinálni hogy több ablak villanjon fel a vidik alatt és az ablakokban a többi vidim legyen benne(amira ha rákattint már láthatja is a vidit)
    A válaszokat előre is köszi!
  • Thomasold
    #1900
    Helló. Közben rájöttem. :)
    Igazából amit te mondasz azt próbáltam csak azzal azt volt a gond, hogy személyes oldalamat akarta összekapcsolni és nem azt ami a youtube-csatornámhoz. Köszönöm a válaszod.
  • akyyy
    #1899
    melyik beállitás? van vagy 4
  • precision
    #1898
    csak kicsit kellett volna turkálni a beállításokban :)

    szal beállítások, megosztás, facebook összekapcsolás
  • Thomasold
    #1897
    Sziasztok.
    Egy olyan kérdésem volna, hogy Youtube-on sok csatornánál látom, hogy belépek a csatorna oldalra akkor onnan közvetlenül elérhet egy adott Facebook oldal.
    Tudna nekem valaki segíteni, hogy ezt, hogy tudnám én is megcsinálni a saját csatornában.
    Előre is köszönöm.
    Erre gondolok :
  • Peetboy
    #1896
    Letöltöttem, telepítés után azt írja nem Win32 alkalmazás. XP-re nem jó?
  • precision
    #1895
    windows live movie maker

    tud 1080p -be is exportálni

    a minőség meg a forráson múlik... ha egy 64kbps -es mp3 -at raksz be az nem fog jobban szólni attól még, hogy 1080p -s videóra konvertálod :)
  • Peetboy
    #1894
    Sziasztok!

    Ti milyen programmal csináltok zenei klipet Youtube-ra?
    Milyet érdemes használni amivel jó lesz a hang és kép minőség?
  • Anonymusx
    #1893
    Annak mi értelme ha kirakom teljes képernyőre a youtubot, kiírja hogy mostantól teljes képernyős? Mintha én nem látnám hogy az, nem értem...
  • moyothomas
    #1892
    Google2SRT.
    Azzal leszeded a feliratot (tulajdonképpen a film linkjét másolod be).
    2 mp alatt leszedte.

    Utána már csak annyi, hogy a film és a felirat file-okat egy mappába teszed és mindkettőnek ugyanazt a nevet adod és kész.

    Szerintem az egész nincs több 1 percnél.

    És tökéletesen működik!
  • akyyy
    #1891
    na és hogy?
  • moyothomas
    #1890
    KÖSZÖNÖM!

    DE le lehet szedni külön a feliratot és tökéletesen rajta is van a filmen!
    Már meg is oldottam, ráadásul 1 perc az egész!



  • precision
    #1889
    az a felirat nem a videón van rajta, hanem az egy annotation, vagyis utólag rakta rá a videóra a feltöltő a youtube segítségével

    szóval semmi baj nincs a lejátszóddal meg semmi ilyesmi... a felirat nincs ráégetve a videora magára, így nem is fogod tudni leszedni semmilyen programmal úgy, hogy rajta legyen