2412
  • moyothomas
    #1888
    Sziasztok!

    Van a youtube-on egy film, amit szeretnék letölteni, de mindig felirat nélkül szedi le. Alul lehetett beállítani, hogy legyen magyar felirat és amíg ott játsza le van is, de amint leszedem, már nincs. A w.media playeren külön beállítottam a feliratot is, de úgy sincs.

    Van vmi ötletetek?

    Nagyon köszi!
  • ldavid
    #1887
    ez is
  • Aquir
    #1886


  • Peetboy
    #1885
    Sziasztok!

    Nem tudok belépni egyik Youtube fiókomba. 2 másikba igen, de egybe nem. Küldtem jelszó emlékeztetőt de azt írja nincs olyan e-mail cím.
  • precision
    #1884
    na, eltűnt! biztos sokan lázadtak ellene, és a google jobbnak látta visszaállítani a régit :)
  • precision
    #1883
    mekkora egy fos lett ez az új youtube főoldal...

    nem elég, hogy azt írja, hogy akkor raktak fel egy videót amikor még nem is létezett a youtube, de még azt sem látom most már, hogy mik a legnézettebb videók... hiába állítom át alul, hogy "Világszerte" még is bead magyar videókat is

    a másik ami pedig bosszant, hogy nem vagyok bejelentkezve, még is tudja, miket néztem meg, és az alapján ajánlgat nekem videókat a főoldalon, meg kb minden egyéb oldalon akárhova megyek

    kép

    idióták.
  • Aquir
    #1882
    ok:)
  • akyyy
    #1881
    én vagyok a feltöltő á.D
  • Aquir
    #1880
    akkor azt nem te íratod ki hanem a feltöltő adja meg vagy automatikusan a youtube teszi ki, hogy pl. iTunesban megvehető
  • precision
    #1879
    szerintem azt automatice írja ki a youtube... felismeri a zenét és odateszi, hogy ki az mi az, jobb esetben :)
    rosszabb esetben ugye elnémítja v. törli a videót, ha jogvédett a tartalom
  • akyyy
    #1878
    nem erre gondolok hanem ami egyese videók alatt van;a leírás mellet. rákattintva meg valami boltot hoz be.
  • Aquir
    #1877
    youtube annotations?
  • akyyy
    #1876
    youtubon hogy lehet kiirni hogy ami zene megy videó alatt, az kitől van, mi a cime?
  • seloka
    #1875
    hát nem
  • ldavid
    #1874
    ezen az oldalon kellene lennie egy "saját fiók bekapcsolása" gombnak
    ha azt írja, nem elérhető, akkor nem hiszem hogy tudnád azt a fiókot használni
  • seloka
    #1873
    De nekem szükségem lenne a régi videóimra is.
  • ldavid
    #1872
    beléptem egy régebbi, alig használt accountommal, és a videókezelőben ez az üzenet volt.
    ha ilyet nem látsz (a gyakran használt sajátomnál sincs ilyen), próbálj regisztrálni egy újat.

  • seloka
    #1871
    Jaja, pont előtted vettem észrre, hogy csak egy videó számított, de az privát volt, és most töröltem.
    Már csak az kéne, hogy hogyan legyek partner, ha az Magyarországban még nincs engedélyezve. Biztosan ki lehet valahogy cselezni...
    Talán egy másik US-ként beregisztrált felhasználóval kapcsolnám össze. Csak azt hogyan?
  • ldavid
    #1870
    videó törlése esetleg?
  • seloka
    #1869
    Szinte lehetetlen, hogy erre kapok választ, de azért megpróbálom.
    Partner szeretnék lenni, de a felhasználóm nem megbízható, mivel felhasználtam néhány zeneszámot pár videómhoz (szám szerint 5-höz).
    Körülnéztem youtube-os oldalakon. Ha jól tudom, vagy várok 6 hónapot a jogi oktatás után, vagy kérem az előadód, hogy vonja vissza a figyelmeztetését. Esetleg van rá más mód, hogy eltűnjenek?
  • tommygear
    #1868
    jah kipróbáltam, hogy küldök egy levelet a címre, jött is a reply, hogy nem létezik ilyen mail cím
  • tommygear
    #1867
    szerintem senki nem regelte újra azt, csak szimplán ami létezett már cím azt nem engedi újra regisztrálni a rendszer, minden esetre írtam az origonak hátha tudnak mondani valamit
  • ldavid
    #1866
    freemailes címet nem lehet újraregisztrálni?
    ha foglalt, esetleg írj neki egy mailt, hogy küldje neked tovább a levelet, ha új jelszót kérsz vagy valami
  • tommygear
    #1865
    ha felhasználónévvel akarok akkor ezt írja ki: "Kérjük, használja a Google Fiókjához ([email protected]) tartozó jelszót a bejelentkezéshez. A régi YouTube-jelszóval való bejelentkezés többé már nem támogatott."

    ha mail címmel akkor meg azt írja, hogy hibás jelszó vagy felh.név... itt az a baj, hogy töröltem a freemail-es címet, viszont ez elég nagy kibaszás így, nemtudom miért nem léphetek be simán a nicknevemmel
  • Aquir
    #1864
    be lehet jelentkezni email címmel vagy felhasználónévvel is ha egyik sem működik akkor nemtom
  • tommygear
    #1863
    adott egy profil egy freemail-es mail címmel, amit már rég töröltem, így nem tudok belépni a yt profilba se... hogyan tudnám ezt töröltetni? kinek kell írnom ebben az ügyben?
  • FZoleee
    #1862
    mi ez az új design?
    (gondolom nektek nem ilyen, csak néha dobja be, mint a html5 lejátszót)
  • hooah
    #1861
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan problémám, hogy a feltöltött videóimat úgy hogy beírom a pontos címet, vagyis nem dobja ki a találati listában. Ellenben ha a feltöltött videóimat nézem ott megtalálom őket.
    Esetleg ha valaki tudna mondani egy elérést ahová egy ügyben tudnék írni egy levelet a youtubnak azt is nagyon megköszönném.
  • kastil
    #1860
    hát ez se segített, opera ugyan úgy baszakodotrt 10.X verzióval is, mint 11.64 el. mozilla 3.6.18 pöccre tökéletesen megy...
  • kastil
    #1859
    mi a fasz van a youtubeal srácok?

    pár napja minden akad rajta, ha csak emgmozdítom az egeret, vagy ha meg van nyitva még1 fül operában...
    zene is olyan mint amikor a beágyazott nem áll le mikor megnyitom youtubeon és akad. agyfaszt kapok tőle, nem tudok egy szaros zenét meghallgatni, nemhogy videot nézni...

    bár lehet az operámmal van baj mert frissített pár napja, ez most villant be miközben írtam :D
  • precision
    #1858
    amióta van hivatalosan Youtube Magyarország, azóta megjelentek a hivatalos channelek is (tv2 -nek is van már pl)
    azóta rendesen törlik a tőlük származó videókat (persze amit nem ők raknak fel)

    az rtlklub már ezelőtt is szigorúbban vette... x-faktoros videók százai tűntek el a semmibe :D a feltöltők pedig megkapták a "jutalmukat"

    a válasz egyszerű és egyben szánalmas is... rá akarnak kényszeríteni hogy a saját weboldalukon nézd meg a videót ami történetesen tele van szarva reklámmal :) onnan is kell nekik pénz, nem elég a TV -s reklám és sms bevétel :) külföldi tehetségkutatók nem szaroznak, felpakolják az egészet a youtube -ra, ezek meg csak 1-1,5 perces videókat tesznek fel, és ott a link a tv2.hu -ra hogy nézd meg a teljeset, reklámostul együtt :)
  • papi08
    #1857
    Lehet belőle probléma..az én csatornámat épp az RTL jelentése miatt minősítette vissza a youtube, és emiatt már nem tudok 15 percnél hosszabb anyagot feltenni.

    Szóval igen, akár részlet, akár teljes műsor, probléma mindig lehet belőle.
    Törekedj arra, hogy olyan műsort tegyél fel, melyből már nem lehet anyagi kára a csatornáknak, valamint jelöld meg a szerzői jogokat.
  • varga85
    #1856
    Van rá mód,hogy 15 percnél hosszabb videót megosszak?...Probléma lehet belőle,ha TV2 és RTL műsorokból raknék fel?Esetleg nem teljes műsort,csak részletet?Előre is köszi!
  • madi78
    #1855
    Tudna valaki valami használható ötletet adni a problémámra?
    A youtubon ha beletekerek a videóba akkor pattog a hangszóró.Minden más videó megosztón jól működik csak a youtubon jelentkezik a probléma.Elég idegesítő.
    A hangszóró jó és a driveret is frissítettem.
  • Aquir
    #1854
    here you go
    más színű, egyébként puszta szem, vagy spec tv
  • akyyy
    #1853
    youtubon lévő 3d-s videókhoz milyen szemüvegekkel lehet nézni? van ugye a legáltalánosabb, a piros-zöldeskék papírszemüveg.

    de ezeken kivül van egy csomó opció, ezekhez mi kell, milyen szemüveg?
  • bcrics
    #1852
    Hello,
    Korábban Feltöltött Majd eltoválított videók visszaállítására van lehetőség?
  • arralszemben
    #1851
    Sziasztok.

    Érdeklődnék,hogy általános hiba van a youtube-on, vagy csak az én accountommal lehet valami, ugyanis kb 4 napja nem működik nálam az Enhancements menü alatt szinte semmi, tehát nem tudok a videóm alá zenét illeszteni a youtube alatt elérhető ingyenes zenékből.

    Sem windows sem linux alatt nem megy, tehát nem lehet böngésző hiba, hiszen a kettő külön fut, az accountomat nem tiltották le soha, nem volt jogsértésem stb...

    Azt írja ki ahol a két osztott képernyő kellene, hogy megjelenjen, hogy an error occured...

    Másnál is van ilyen, vagy csak nálam?

    Illetve mit lehet csinálni,hogy működjön, ha nálam van a hiba?

    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • CroftManor
    #1850
    Mi a faszomért remeg az a videóm, ami feltöltés előtt nem remegett?
    Ez a sazr rákérdezett, hogy remeg a videó, javítva legyen? Mondom nem remeg, de legyen javítva..Azóta remeg! Mi a faszomé van ez?
  • seloka
    #1849
    értem