2412
  • ldavid
    #2048
    nem lehet normálisan törölni ha láncolva van a plushoz, én már próbáltam másik accounttal
    nagy geciek lettek
  • Maxtreme
    #2047
    Az a durva hogy kb 1.5 hete töröltem az egész g+ hozzáférésem (ezt is netről kukáztam ki hogy hogy a f*szba kell, mert ofc jól el van rejtve) de még mindig ugyanúgy elérhető.
  • Aquir
    #2046
    A másik csatornán láttam olyan lehetőséget amivel vissza lehetett rakni, vagy legalábbis törölni a másik csatornát, próbáld nézegetni a settingset. Én különválasztottam, mert név nélkül használom a youtubeot
  • ldavid
    #2045
    névtelenül felőlem tudhat mindent, csak azt a szart ne kelljen használnom.

    kurva idegesítő az a névcserélős ablak, mindig kinyomom mert nem akarok se plusot se új nevet, de már várom hogy mikor fogja lecserélni a nevemet engedély nélkül..
  • Maxtreme
    #2044
    Nekem is pontosan ez jutott eszembe valamelyik nap..

    Más:
    Pár hete véletlenül félrekattintottam az egyik felugró yt-t popup ablakon, és sikeresen létrehoztam egy alias (???) csatornát a már meglévőm mellé.
    Tehát most úgy néz ki a dolog hogy van az alap csatornám, egy pedig a saját nevemen.
    Na ezt a másodlagost hogy a búsba tudom törölni? (nyilván úgy hogy az alap fiók megmaradjon) már kb 20x megnéztem a beállításokat, de sehol nem találom.
  • precision
    #2043
    hányinger módon erőlteti a google ezt a fos google+ -t... én már várom az időt amikor egy sima google kereséshez is be kell majd jelentkezni és google+ profillal kell rendelkezni

    kezdem megutálni ezt az információ éhes gyökér bandát, már mindent tudni akar rólunk...
  • Aquir
    #2042
    Én egyes helyeken felváltva látok hozzászólásokat amikre szavazni és válaszolni is lehet, meg olyanokat, amikre egyiket sem.
  • Aquir
    #2041
    Szerintem csak angolul, bár én mindent így használok, így nem tudom milyen lehetőségeket ír ki magyarul.
  • repvez
    #2040
    magyarul vagy csak angolul lehet küldeni a visszajelzést?
  • kissssss
    #2039
    és válaszolni se lehet rá...
  • Coral Springs
    #2038
    Jól olvastam, hogy mátol csak akkor láthatom ha valaki írt nekem, ha csinálok egy Google+ -t ?
  • ldavid
    #2037
    most már nem lehet kommentre sem szavazni..
  • akyyy
    #2036
  • Aquir
    #2035
    Egyébként kb. így jelenik meg

  • Aquir
    #2034
    1. Én azt tudom megnézni, hogy milyen országból, kb. milyen korú, a neten kb. milyen helyről és eszközökkel netező emberek nézték meg a videót

    2. Írj a googlenak hogy hagyják meg a kedvencekben a címeket, ezért van a "Send feedback", én is írok egyet mert jó lenne tudni mit raktam be.
  • Aquir
    #2033
    1. Én azt tudom megnézni, hogy milyen országból, kb. milyen korú, a neten kb. milyen helyről és készülékről netező emberek nézték meg a videót

    2. Írj a googlenak hogy hagyják meg a kedvencekben a címeket, ezért van a "Send feedback", én is írok egyet mert jó lenne tudni mit raktam be.
  • repvez
    #2032
    Egy másik kérdésem, ha valaki feltölt videot és megnézem akkor azt kijelzi neki hogy pontosan ki nézte meg vagy csak a darabszámot jelzi ki? Mert néhol látom, hogy megtekintve x szer,csak azt nem tudom, hogy a feltöltönél ez már nevesitve jelenik e meg.Mivel nekem nincs feltöltve videom igy ezt nem tudom.

    ÉS ami video el volt mentve a kedvencekbe,de törölték arról lehet valamit találni, hogy mi volt az?Mert igy meg tudnám találni hátha valaki más feltette ugyan azt .csak nem mindenre emlékszem, mit jelöltem kedvencnek
  • MR ME
    #2031
    nekem is volt h beragadt és az istennek nem engedte innen se törölni....aztán egyszercsak megjavult
  • ldavid
    #2030
    itt kijelölöd és fent lehet törölni
  • repvez
    #2029
    A kedvencek közül ha törölték a bejelölt videot az miért nem tünik el a listából? vagy hogy tudom eltávolitani ?Mert igy megakad a lejátszás ha olyan részhez ér.
  • RelakS
    #2028
    Yóvan... sütiket töröltem, visszajött az egyveleg...
  • RelakS
    #2027
    A Youtube egyvelegekkel mi lett?
    Reggel melóból még ment (talán amerikai szerveren keresztül), most meg itthonról nem megy, pontosabban nem jelenik meg ilyen az ajánlatok között
  • CroftManor
    #2026
    Vasárnap óta nem tudom betölteni mobilon a youtube mobil verzióját. Eddig arra gyanakodtam, hogy a google+nak van köze hozzá, de ma olvastam, hogy elvileg a google letiltotta az m.youtube.com-ot és mobilon is már csak a normál weboldal tölthető be. Ami nekem nagy szívás, mert kiírja, hogy a videó lejátszásához frissítenem kell az adobe flash playert, de mivel mobilról van szó, nem tudom azt telepíteni. Állitólag a mobilos verzió csak youtube appként érhető el ezentúl...

  • ldavid
    #2025
    az tuti. első dolgom mindig hogy kinyomom őket. rohadt idegesítők tudnak lenni.
  • ldavid
    #2024
    erőltetik az emberekre azt a kurva plust mert máshogy nem tudják lenyomni a facebookot...
  • Aquir
    #2023
    A Google látszólag nagyon egybe akarja kötni a youtubeot és a google plust. Az annotations gomb settingsbe rejtését meg szerintem a feltöltők egyéb "üzenetei" kikapcsolásának megnehezítésére találták ki:)
  • TBWarrior
    #2022
    Ááááá de felidegesített ez a sz*r már megint.

    Én szépen kategorizáltam a feliratkozásaimat, mert úgy láttam ez egy hasznos funkció, mivel elég sok helyre feliratkoztam.
    Nemrég feltett egy kérdést a dzsátub, hogy az email-címemet vagy a felhasználónevemet szeretném-e használni a továbbiakban (hogy ennek hol van gyakorlati jelentősége, arról fogalmam nincs).
    Amikor kiválasztottam, hogy én a felhaszn. nevemet szeretném használni, a csoportosítás megszűnt létezni... I  Dzsátube
  • kissssss
    #2021
    player size is mi a fasznak kellet berakni egy + ablakba, inkább az oldhatnák meg végre hogy az átokverte yt ne cserélgesse állandóan a felbontást.
  • papi08
    #2020
    A saját monitorjával verném agyon azt a fejlesztőt, aki ezt kitalálta...
  • ldavid
    #2019
    hurrá! végre van egy csomó üres hely a lejátszón!

  • MR ME
    #2018
    :DD
  • akyyy
    #2017
  • akyyy
    #2016
  • Risu Führer
    #2015
    sziasztok
    azt szeretném megkérdezni hogy mitől lehet az hogyha elindítok egy hosszabb videót a youtubeon és egy nagyobb időt lépek benne akkor egyszerűen elmegy a netem.mi lehet a probléma?
  • Coral Springs
    #2014
    Ha elérhető egy videónál a 144p beállítás, lehetetlen azt HD -ra állítani, low -ba játssza le a videót. A probléma már úgy egy hónapja fenn áll, sokan panaszkodnak a hivatalos fórumon is, változásnak pedig még látszata sincs. A saját videóimnál meg azt vettem észre, hogy ez a dolog random. Van ahol elérhető a 144p, van ahol meg nem, pedig az összes videóm ugyan úgy mentem ki. A google ezen bárkája hát tovább süllyed.

    A probléma kétféle szokott lenni ahogy tapasztaltam. Vagy letiltódik a HD beállítás, majd kiírja az oldal hogy lassú a neted, vagy beállítod a HD -t, de az oldal nem reagál. Utóbbi esetben a videót nézve előfordul hogy bejön a kívánt minőség, félúton.
  • ldavid
    #2013
    a twitter jó ötlete :)
  • Aquir
    #2012
    hm, most látom hogy van ilyen, végre egy jó ötlet

  • papi08
    #2011
    Köszönöm neked is :D
  • precision
    #2010
    igazán nincs mit
  • papi08
    #2009
    Tárgytalan, köszönöm :)