174
Te is sokszor csinálsz ilyet?
  • 0ppika
    #54
    nem tök mind1 hogy pesti volt vagy nem?
  • desigo
    #53
    Ez jó:))))))))
  • akyyy
    #52
    nah asszem elkezdek betyárkodni én is:D az előbb hívott fel vmi faszi mobilon hogy "heló geri vok."
    én meg h mien geri az meg téves..
    szerencsétlenségére pesti volt a szám, és kijelezte, szal nevét tudom, telszámot, is, muhaha
  • KnightRider
    #51

    Én annak idején a követhezőt követtem el. Felhívtam egy rabdom telefonszámot, csaj vette fel. Leményített hangon mondtam:
    -Jó napot kívánok. Kovács Lajos vagyok a Szonda Ipsos közvéleménykutató cégtől. Legújabb felmérésünk témája a telefonbetyárok. Szereti Ön a telefonbetyárokat?
    -Hááát... neeem...- mondta a csaj. Erre én, a saját hangomon:
    -Akkor menj a jó... innentől sejthetitek.



    Jó, jó, ez még boldogult ifjúkoromban volt. Azóta benőtt a fejem lágya. Meg aztán már a vezetékes telefon is kiírja a számokat, így nem lehet megmókázni polgártársainkat...
  • Sland
    #50
    Egyébként én azt szeretem, ha normális a betyárkodás. Tehát tök normálisnak tűnik a beszélgetés, de mégis úgy átbasszuk az illetőt ahogy kell... Mert akkor tudom, hogy ő kurvára azt hiszi amit mondtam neki, és tökre beleéli magát abba amit mondtam neki de aztán rájön, hogy ez csak átbaszás volt... :F
  • Shadow_THH
    #49
    lol gecoidák :c
  • Sland
    #48
    #44 :)
  • Shadow_THH
    #47
    ez kurva nagy :DDDDDDDDDddasd
  • Shadow_THH
    #46
    /fav? akkor saját történetek csak nekem vannak itt?
  • Viktorr
    #45
    bazz ami a 21.percnél megy áhhh
    fogyatékos kurvák
  • Sland
    #44
    Mi pl olyanokat csináltunk, hogy osztálytársam nagyiját felhívtuk, és mondtuk hogy ismerjük az unokáját, és hogy jobb lenne, ha figyelemmel kísérné őt valaki az utcán, nehogy valami baja legyen, nehogy elrabolják vagy kirabolják.
    Másnap a suliban mondja a srác, hogy mi történt, és hogy mostantól autóval fogják őt hurcolászni. Egy idő után megynugodott a család és egyik este kb 10 körül 11 körül felhívtuk őket megint, hogy most legyenek résen mert ott vagyunk többen a házuk környékén és vigyázzanak nehogy nyitva legyen valami ajtó és nehogy betörjünk. A néni már majdnem szívrohamot kapott szerintem és nagyon meg volt rémülve aztán mi leraktuk a kagylót. 7vége után hétfőn mesélte a gyerek, hogy a hétvégén 1 percet sem aludtak szinte, mert féltek hogy mi lesz.
    Szal enyhén beszopattuk őket, de mi legalább jót röhögtünk rajta. [ tugyya hogy szemééét ]
  • Viktorr
    #43
    de a neten nincs is telefonszám,oyankor mit írna ki?
  • 0ppika
    #42
    mán hogy ne írná ki, a mi telefonunk kiírja! digitális vonal kell hozzá
  • Viktorr
    #41
    kérném a biztonsági őrt!
  • Viktorr
    #40
    06 20 ,30 vagy 70 el kezdődik a telefonszáma.....ez kész ez kész....:DDD
  • Gladiator
    #39
    Mi régen rengeteget szórakoztunk haverjaimmal. felhívtam őket, konferencia beszélgetés, azt mindig más beszélt, a többi hallgatta.
    Haveromék meg egyszer sétálták a patakparton, azt találtak egy kidobott mosógépet. megfogták, elcipelték egy közeli házhoz, felcsöngettek az öregaszonynak, hogy megjött a mosógép amit nyert:D
  • Mr_no_NaMe
    #38
    Nem sajna...durva is lenne :)
  • Mr_no_NaMe
    #37
    Höh főleg ha nem fix ip-m van vagyha még proxy mögé is bújok :D
    Szal nem kell félni...csak ne a rendőrséget meg a tűzöltóságot basztasd hanem találomra hajnali kettőkor békés lakókat valahol az ország másik végébe :D
  • Dodo55
    #36
    Azzal a voipstunttal mobilt is lehet ingyen? Mert ezzel nem.
  • Dodo55
    #35
    Hát azért biztos vissza tudják nyomozni, igaz ahhoz amerikába kéne menni, mert gondolom ott van(nak) a program szervere(i), és akkor ott kikérhetik az IP címed, az alapjám meg meg vagy fogva. De az esély erre 0.1%.
  • Mr_no_NaMe
    #34
    Olyan nincs csak amivel 1 percet...VoipBuster, de használd inkább a VoipStuntot azzal addig beszélsz ameddig akarsz...vagy a #29-t
  • Viktorr
    #33
    régebben azzal szórakoztam sokat
  • Viktorr
    #32

    Mi annak a programnka a neve amivel 20 másodpercet lehet hívni és utána lekapcsol??
  • Mr_no_NaMe
    #31
    Ahhoz meg, hogy visszanyomozzák már elég kemény teknika kell nem? :o)
  • Mr_no_NaMe
    #30
    Nem kicsit nehezebben hanem sehogy...mert nem ír ki számot a kijelzős telefon se.
  • Dodo55
    #29
    VoipCheapCom ezzel a progival heti netomhány, de jósok órát vezetékes hálózatokba ingyen lehet hívni. Azért jó ez, mert így egy kicsit nehezebben tudják meg, hogy ki szórakozott, és ingyenes is.
  • 0ppika
    #28
    az index bejön nálam, de nem lehet belépni
  • HF
    #27
    SzvSztok
    Azt nemtudjátok, hgy a telefonbetyar.hu-t betiltották-e?? Vagy csak nekem nem hozza be?
  • 0ppika
    #26
    ja :D ez kriminális, megadom persze, hogy panaszt tudjon tenni xD
  • Bachstein
    #25
    Jááááj...
    Az ilyenektől megőrülök...
  • Mr_no_NaMe
    #24
    SZÁZ 1 KILÓVATT ELEKTRIKET .DSADASDAS:DASD :A
  • Mr_no_NaMe
    #23
    az bots :o)
    Csak sírva röhögés közbe nehéz írni :D
  • 0ppika
    #22
    jah, amúgy Kusztó kapt -.-
    Az öreg papos is jó, meg a legelső, 20-as 30-as 70-es xD
    meg az áramlopó cigós, meg az égő villanyóra
  • Bachstein
    #21
    Az iylen káromkodós értelmetlen üvöltözős sztem faszság + tiszta szánalom. Én a szopatósakat szeretem, mikor tényleg beetetik az embert, nem csak leordítják azt szevasz. Régebben én is szórakoztam Marika nénivel, hogy "Kozmodiszket" nyert, de mára már meguntam...
  • Mr_no_NaMe
    #20
    Ember ez...hát ez mindent ver basszus :D
    Nagyonhangosan fogom mondani lehet meg fog süketülni...szóval Farkas Zoltán
    -Hát nemtom honnan szedik ezeket a neveket :D
    Akkor mega kuszkó kapitányos :D
    Legalább nem ez a szokásos picsába elküldős lejártlemez...ezen majd meg szakadok a röhögéstől :D
  • 0ppika
    #19
    :DDD hát ettől lehet is
  • 0ppika
    #18
    de mind jó :D
  • Cat 02 #17
    egyik ismerősőm a tűzoldtokkal
    -haló, tüzel a farkam
    -bazd+ anyád
  • Mr_no_NaMe
    #16
    van olyanis ami nem 1 perc ^^
    [amúgy ő sosenem:D]
  • The FlashBack
    #15
    mingyá összehuggyozom magam