1249
jericho2006-79330.png
  • Prof William
    #1044
    A Lostot a "Maci Laci Nagy kalandja" is felűlmúlja. :)
  • AntiHero
    #1043
    LOST igen is jobb. Ezt is szeretem de LOST az a NO1. sorozat nálam.
  • Zoli007
    #1042
    Azt mi nem?
  • puma66
    #1041
    Szerintem ez a sorozat felülmúlja a Lost-ot!
  • puma66
    #1040
    Éljen Jericho, ez kell a népnek!. 3 nap alatt sikerült meg néznem az egész 1. évadot és nagyon bejött !
  • AntiHero
    #1039
    Gail Greent úgy se szerettem annyira. Nem sajnálom.
  • hispan2
    #1038
    http://www.sg.hu/cikkek/55700/jericho_nem_ter_vissza_az_egyik_foszereplo
  • tigeroo
    #1037
    pedig hawkins a legjobb fej:)
  • Zoli007
    #1036
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na most végeztem ki a sorozatot. Hát mit mondjak, nem tudtam tekergetés nélkül végignézni, de tetszett ez a XIII feeling a végén. Habár még nem láttam sorozatot ilyen sz.arul véget érni. Én személy szerint válaszokat vártam. Mindenestre sajnálom, hogy a néger fószer nem terrorista. Bár...
  • Zoli007
    #1035
  • AntiHero
    #1034
    IGENJAJ DE JÓÓÓ!
  • desigo
    #1033
    Jericho 2. évad: Nem kell várni 2008-ig?
  • Dynamic
    #1032
    "az efféle tudatos félretéjékoztatásért valami büntetést foganatosítunk"

    Esetleg tudom javasolni a nyelvkivágást vagy a kézletépést e szörnyű bűntett folyományaként:/
  • winnie
    #1031
    "Remélem nem csak 8 részes lesz a 2. évad. Vagy ha igen akkor normálisan be kéne fejezni."

    nem 8 részes lesz, hanem hét é természetesen nem fogják befejezni, ha egyszer a rajongók visszakönyörögték, hanem olyan lesz a vége, hogy ha nézett lesz, akkor tudják folytatni.
  • winnie
    #1030
    "2008.JAN.08-ÁN KEZDŐDIK MINT AZT MÁR MONDTAM!!!!
    DE HA NEM HISZED NÉZD MEG EZEN A HONLAPON
    emilap.hu/jericho"

    ó, istenem, téged honna szalajtottak?:)

    egy magyar honlapon közölt infó alapján? ne legyünk már teljesen komolytalanok... a 2. évad még nem tudni, hogy mikor kezdődik, lehet, hogy már novemberben bedobja a cbs, ha lesz bukó sorozata, de lehet, hogy kivát egész tavaszig.

    még nem tudni, hogy mikor lesz - máskor az efféle tudatos félretéjékoztatásért valami büntetést foganatosítunk.
  • ToCsEk
    #1029
    Áhhhhhhhhhhhhhhhhhh legjobb legjobb sorozat.
    Pont abbahagyták a legjobb résznél.... gondolom a végén az amcsikra löttek... jól beszívták de majd uyge kiderül a 2. évadban.
    Nagyot ütött amikor mutatták az amcsi zászlót és ha jól számoltam máér csak 21 csillag maradt. hát gg.
    Az atom csapás vezetöje az a kopasz fasz csávó meg talán a csaj is, kormányzok lettek, hát hát nagyon szép lesz a folytatás.
  • YaHooo
    #1028
    ISTEN vagy!! :) KÖÖÖÖSZIIIIII :)
  • AntiHero
    #1027
    michael andrews feat gary jul - mad world
  • YaHooo
    #1026
    Hali! Valaki meg tudná mondani, hogy mi a címe annak a számnak ami a 17. rész végén szól?
  • AntiHero
    #1025
    N.U.T.S TEAM
  • AntiHero
    #1024
    NA most fejeztem be a 1 évadot. Hát így befejezni:) Ha nem lett volna folytatás nagyot csalódok.

    Szerintem nagyon jó sorozat volt. Imádom az ilyeneket. Remélem nem csak 8 részes lesz a 2. évad. Vagy ha igen akkor normálisan be kéne fejezni.
  • tigeroo
    #1022
    #1019
  • bauer15
    #1021
    Hello mivel elég rég voltam itt én ott tartok hogy mindenki azt mondta befejezték a sororzatot mert kevés volt a néző szám most meg 2.évadról van szó
    akkor moost mivan lesz 2.évad?
  • tibet95
    #1020
    emilap.hu/jericho

  • tibet95
    #1019
    Aszem 2008.január 8-án kezdődik az axn-en.
    De ez nem biztos,lehet hogy csak amerikában kezdődik akkor: de ha akkarod nézd meg ezen a honlapon
  • AntiHero
    #1018
    ...és mikor várható? Mikortól indúl a 2. évad?
  • AntiHero
    #1017
    MA 00:30kor kezdtem el nézni a sorozatot. 6 részt néztem meg eddig és azt kell mondjam favorit sorozat lesz nagyon tetszik.

    Remélem azért lesz még több része. S1 után.
  • lang14
    #1016
    egy haveromnak odaadtam mert kérte.. hajnali 4ig nézte, (reggel suli) és másnap majdnem remegve jött, hogy méééééég
  • ToCsEk
    #1015
    jeeee... leszedtem ezt:
    Jericho (OST)-2007-EOS
  • Mas-Thief
    #1014
    Szerintem pont elég jók a színészek és karakterek.
    Én úgy néztem végig 3 nap alatt, hogy alig bírtam lerakni.

    Én nagyon várom a következő évadot. :)
  • netcool
    #1013
    Azt tudom csak ahol én fent vagyok ott nem találtam!:)Esteleg valami cím?
  • Randal
    #1012
    netcool: torrent.
    A második évad pedig 8 részes lesz. Igazság szerint nem is lehet évadnak nevezni, de ha amiban meglesz a szükséges nézőszám akkor mehet tovább is a sorozat.
  • netcool
    #1011
    halee!
    Ugy látom itt nagy jericho jarongók vannak!Ugy hallottam már forgatják a 2.évadot ami kb.7 részes lesz és ha lesz még elég pénzük akkor lesz egy 3.évad is.Ugyhogy lehet küldözgetni az adományokat!Amugy nem tudja valaki hogy honnan lehet leszedni a filmzenei csomagját ha van egyáltalán?
  • Kori
    #1010
    én úgy tudom vagy olvastam hogy lesz egy 8 részes lezáro évad
  • Larvin
    #1009
    én szeretem :P

    Amúgy most fejeztem be az utsó részt. Elég idegesítő volt a flashback a harcok közepén.
    Összegezve: az ötlet nagyon jó. Kicsit jobb színészekkel és forgatókönyvvel nagy durranás lehet a 2-odik évad, ha mégis úgydöntenek, hogy lesz
  • DJ BP
    #1008
    épp ez a jó, valóságban szted hibátlan ember van? Vagy te szereted a hollywoodi tündérmeséket? :))
  • ToCsEk
    #1007
    Érdekes sorozat nagyon. Megvan mind a 22rész. Már meg is néztem az elsö 5részt. Kivácnsi vagyok arra a néger csóvára hogy mi is a sorsa. Szerintem rossz ember de majd kiderül... Érdekes volt az 5.rész vége.. amcsi kilött pár atom raksit? Vagy tévedek?
  • Bucser
    #1006
    És ne felejtsük el hogy az első és az utolsó rész között mintegy 1 év telik el.
  • Randal
    #1005
    Így van.
    Másrészt Jake örlődik a két nő között, mivel a régit még szereti, de annak van vőlegénye stb. stb.
    Másrészt meg nem szuperhős, ez a soroazt pont nem arról szól.
    Itt az egyének, az átlagos emberek tetteiről van szó, lásd a 9/11-es eseményeket.
  • tigeroo
    #1004
    akkor ez nem a te sorozatod, úgy érzem. épp ezektől a hibáktól lesz emberi a karakterük. pl. jake a tékozló fiú, aki hazatér.
    (senkisem tökéletes vagy mifene..)
    ez egy dráma.. megmutat egy olyan közösséget, aminek van még vesztenivalója az atomrobbanások után és együtt kell működniük ha túl akarják élni