1249
jericho2006-79330.png
  • gabo91
    #1084
    értem...
    és milehet az a cucc ami Saranál volt?
  • [NST]Cifu
    #1083
    Az EMP csak a bekapcsolt elektromos rendszerekben okoz komoly problémát, továbbá a rendszerek összetettsége, érzékenysége sem mindegy. Kicsit mókásan hat, de az 1950-es évekbeli csöves technika sokkal jobban bírja az EMP-t, mint a mai mikroelektronikai kütyük. Egy elemzés szerint például a szovjet (Orosz) hidegháborús elektronika nagy része képes simán túlélni egy nukleáris robbanás EMP hatását pár kilométer távolságból...
  • kirol
    #1082
    Úgysincs felirat, így én se érek vele sokat.
  • gabo91
    #1081
    Én is csodálkozva néztem, aztán láttam hogy már elég sokan leszedték, és seedelik, igy beálltam én is... sajnos elég lassan jön :S
  • lalakov
    #1080
    Nem egyértelmű?? A második évad első három része(bár én külön-külön találtam meg, de mindegy). A 4. részre viszont március 4-ig kell várni.
  • karajjj
    #1079
    asszem megvan
  • karajjj
    #1078
    engem is érdekel, hogy mi lenne ez konkrétan
  • kirol
    #1077
    Ja én is most nézem és megbírható oldalon!
  • ToCsEk
    #1076
    Hi. Ez most mi?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jericho.S02E01-03.XviD.RevoTT.torrent 1.02
    GB


    Lemaradtunk valamiről?
  • gabo91
    #1075
    szvsz valami pocket pc vagy ilyesmi...
    am a kérdés jó, de a lényeg nem az, hogy mi az hanem hogyan tudták használni...
    emp elvileg mindent tönkretett (sara és a többi repülőgép utas pedig nem gyalogolt 1000 mérföldet, meg nem is egy emp volt) Aztán lehet, hogy ez is ilyen titkos szolgálatos cuccos mint hawkins gépe.
  • Fisch
    #1074
    előre is bocs az esetlegesen már feltett kérdésért, de csak most kapcsolódtam be a Jericho fórumba...

    tudja vki pontosan, hogy mi az a kütyü amit Hawkins használ? amit a feka exnőjétől szedett el
  • LeryStar
    #1073
    köszi:)
  • AntiHero
    #1072
    the killers- all these things that ive done
  • LeryStar
    #1071
    helló
    valaki tudja, hogy mi a címe a legelső részben hallható számnak? ami rögtön az elején van, amikor Jake a régi verdával elindul Jericho felé..
    előre is köszi
  • Grove4
    #1070
    ÁÁÁ nagyon nagy lesz!
  • AntiHero
    #1069
    Már megnézhető a 2. évad előzetese
  • kovi04
    #1068
    A TV2 átrakta a Jerichot szerda 22:00-ról szombat 16:30-ra. A jövő héten még szerdán lesz a sorozat, január 12-től lép életbe ez a változás.
  • ToCsEk
    #1067
    Én ebyge szedtel le az első évadot magyarul akkor amikor a tv2n adták az első részt :D Kajak jó sorozat... :D Szerintem nézd tovább.. 10-12résznél kiderül minden a bombákról..
  • Szolnokboy1
    #1066
    én mikor elindult a sorozat elkezdtem nézni, de kb a 6. résznél abbahagytam, mert a közös kukorica aratás kiverte a biztosítékot :) viszont érdekel, hogy mi történt, mit haladt a sztori.

    valaki megtenné, hogy egy spoilerben összefoglalja a fontosabb infokat? pl. a bombákról derült ki valami meg ilyesmi. köszi.
  • Qwerty4
    #1065
    THX :)
  • ToCsEk
    #1064
    A 15. részről maradtál le.
  • Qwerty4
    #1063
    hello...

    Megtudnátok mondani nekem szerdán hányadik részről maradtam le? :)
  • AntiHero
    #1062
  • kirol
    #1061
    Kis optimista! Miből gondolod, hogy te akkor még élni fogsz, amikor vége lesz a Lost -nak?
  • tigeroo
    #1060
    jah rendben, nem tudtam:)
    (nem vagyok egy lost fan)
  • AntiHero
    #1059
    De lezárják. 2010ig fog menni ez fix. Megmondták! (még 3 évad)
  • tigeroo
    #1058
    vagy addig húzzák a dolgot mig mindenki megunja és leveszik műsorról:)
    nemsok sorozatot zárnak le végleg..mindig otthagyják a cliffhangert
  • AntiHero
    #1057
    Lost is le lesz zárva...
  • tigeroo
    #1056
    én örülök ennek a "félmegoldásnak", legalább lezárják a sorozatot, és nem folytatják a végtelenségig (á la lost..stb)
  • gabo91
    #1055
    Persze, hogy örülünk ennek a 7 résznek is :)
  • Randal
    #1054
    Ennek is örülni kell...
  • gabo91
    #1053
    Miért csak 7 rész?
    mekkora f*szság ez...
  • 5w0rdf15h
    #1052
  • AntiHero
    #1051
    Jericho: Kitűzték a 2. évad premierjét
  • OldJoe
    #1050
    ööö , itt megvan az összes része !

    http://gijoee.extra.hu/ < sorozatok... :D
  • Randal
    #1049
    Jó a magyar szinkron, bár eredetiben is jó.
  • AntiHero
    #1048
    sztem jó a magyar szinkron.
  • Victor1103
    #1047
    Hi!
    Ez a sorozat nézhető magyar nyelven vagy annyira rémes a szinkron?Mert akkor inkább angolul nézem
  • AntiHero
    #1046
    LOST az még szerintem a PB-től is jobb. (bocsi de én NAGY LOST FAN vagyok:P)

    Jericho is tetszik. Meg a PB is tetszik. Supernaturals is nagyon nagyon jó( 3. évad meg különösen)
    Grace klinikát is szeretem. Na meg nem utolsó sorba a Jerichót.

    Mindegyiknek megvan maga hangulta.
  • winnie
    #1045
    azért jó látni, hogy sokaknak csak lost meg jericho meg pb létezik:)

    de, ha már véleményezi mindenki a sorozatot, akkor én is. a jerichoból 5 rész is elég volt, hogy lássam, hogy nem jön be. (írhatnám, hogy gyengécske. ha gonosz lennék írhatnám, hogy ha nem nő lenne a showrunner, akkor...)

    a lost pedig természetesen magasan veri, legalábbis 3 évad alapján. (és most jönne, hogy nem is, az sz*r, de is, sokkal jobb, whatever.