1249
jericho2006-79330.png
  • csgj
    #1129
    Na most van elegem a rohadt TV2-ből!!! Leállították a sorozatot, amikor már csak 4 rész volt vissza!! És beraktak a helyére egy nyomorék magyar sorozatot!! :O Hát kapják be, ezúttal üzenem nekik! A másik meg az, hogy nem is tudom letölteni magyarul sehonnan sem!!
  • Larvin
    #1128
    tripla fricska: a járvány azután tört ki, hogy az indiánok alkoholt és furcsa takarókat küldtek segélyszállítmányként

  • ikegami
    #1127
  • AntiHero
    #1126
  • Gudakes
    #1125
    Sziasztok!
    Ha valakinek kell a Jerico sorozat, csak nyugodtan szóljatok, minden rész megvan.
    Egyébként más sorozatok is vannak (elég sok).
    Egy sorozatgyüjtő :)
    [email protected]
  • gabo91
    #1124
    ja nekem is fura volt mikor néztem elösször,
    igy némileg megmagyarázza, hogy tudatos volt a dolog.
    a legmegdöbent amugy az volt, hogy jöttek a katonák akkor már új jelvényel ellátot egyenruhájuk volt. minden tank, harckocsin az új amcsi logo feszengett...
    a kormányzati kocsik helikopter mindenen az új zászó volt...
    fura. több tiz millió halott, tucatnyi nagyváros elpusztult de a legfontosabb hogy minden az új jelvény legyen...
    meg az is furi volt hogy 4 héten a harcok után szöveg elött a korházban fekszik a gyerek és nézi lcd tv-n a hireket. igaz ugyanazt ismétlik, de akkor is lcd tv van a kortermekben...

    érdekes lessz igy a második évad, folytatásnak nem valami jó, viszont a hatalmi harcokat elég jól tükrözi...
  • gabo91
    #1123
    miről beszélsz? anglia?...
    anglia is csak magyar órszág gyarmata... :D
    szoval ha amerikában valaki gyarmatosit akkor az magyarórszág...

    :)
  • karajjj
    #1122
    vagy a francusok :D
  • Vinsanity15
    #1121
    nemtudja vki h mikorra várhatóok a köv. részek ?
  • Prof William
    #1120
    És esetleg Anglia lenne ez a hatalom. :) Dupla fricska. :)
  • Larvin
    #1119
    az azért nagy pofon lenne, ha most megjelenne egy európai hatalom és elkezdene gyarmatosítani és rezervátumokba szorítaná az amcsikat :D
  • AntiHero
    #1118
    végül is igaz, de akkor is fura:)
  • karajjj
    #1117
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    figy, ha ők tudtosan készültek rá, akkor nemis csodálom... márpedig ez az egész a Cheyene-kormány részéről nagyon is szándékos volt... erre ment ki az egész atombombás cécó
  • AntiHero
    #1116
    2. rész megnézése után, mégjobban idegesít hogy elkurják már a sorozatot:(

    Ennyi idő alat:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Átirták a történelmet, még könyveket is nyomtattak sőt már ki is oztották őket....
  • Tomy71
    #1113
    Hello! Ha valakit nagyon érdekel a téma akkor sztem nézzen körül a www.jericho-fanatics.lone-warriors.eu oldalon!
  • AntiHero
    #1112
    MA megnézem:)
  • karajjj
    #1111
    a második szerintem jobb, nézd meg aztis :D
  • AntiHero
    #1110
    Én tegnap/ma néztema az első részt. nem volt rosz, csak tényleg kicsit hihetetlen az egész. Amúgy érdekes. Remélem normálisan befejezik.
  • karajjj
    #1109
    na megnéztem az első két részt, szerintem kecijó
  • Larvin
    #1108
    Én azt nem bírom, hogy a főhős néha szabályosan vigyorog. Közben meg azt alakítja, hogy kivan bukva teljesen. Látszik, hogy tetszik neki a forgatás, biztos jó branch verődött össze, meg minden, de azé mán...
    A színészek lehet jól néznek ki, de nekem továbbra sem meggyőző az alakításuk.
  • tboy01
    #1105
    Ezt kéne valakinek lefordítania, csak egy a gond vele, hogy olasz :(
  • tboy01
    #1104
    Itt van a felirat az első 2 részhez

    felirat
  • winnie
    #1103
    "hat az h nicsn hozza angol felirat az is mutatja h mennyire erdekli az embereket..."

    azért nincs felirat, mert ne ment le tévében, csak dvdscreeneren kapták ki. a tévés adásokon pedig ugyebár van felirat.

    "mondjuk nekem fogalmam nincs h kene feliratot idozitsek hozza es nem hinnem h megtanulnam 1p alatt..."

    oké, akkor fél perc. pofonegyszerű. sőt, továbbmegyek. 10 mp. indítsd el a filmet és egy feliratozót, majd minden mondatkezdetnél és végnél klikkelj az egérrel. kemény.
  • setuh
    #1102
    hat az h nicsn hozza angol felirat az is mutatja h mennyire erdekli az embereket...mondjuk nekem fogalmam nincs h kene feliratot idozitsek hozza es nem hinnem h megtanulnam 1p alatt...nah mind1 en nem veszekedni akarok csak annyi h nem ertem h mer nincs nagyobb sikere a sorozatnak.de tenyleg olasz felirat mar van nem tud vki olaszul h aztan leforditsa magyarra?;)
  • winnie
    #1101
    "komolyan nem ertem az embereket h mert nem szeretik ezt a sorozatot.itt a forumon is oriasi az erdeklodes miota kijottek az uj reszek jott v 10 uzenet..."

    ezt most komolyan írtad? 10 ember? a tévében félmillióan nézik csak idehaza. és azért nem szeretik, mert nem tartják jónak. mésok megj jónak tartják. nem ördöngösség.

    "a magyar feliratot se kepes megcsinalni senki."

    mert ennyire nem érdekel senkit? á, ne legyél már ostoba. szerinted miből készül a magyar felirat. angolból. és, ha nincs angol, akkor nem készül. vagy, ha valakinek van kedve időzítgetni. csak pár óra meló. te is be tudnád időzíteni, hogy elősegítsd a magyar feliratot. gondolom nincs kedved. (az egész időzítés csak favágás, egyszerű 1 perc alatt megtanulni.)

    "pedig szerintem van olyan jo sorozat mint a hosok v meg sok mas.de hat nah izlesek es pofonok... "

    na jó, most a hősök hogy jön ide, mint jó sorozat?:)
  • tboy01
    #1100
    Nem azért nem csinálják meg, mert nincs kedvük. Hanem mert a neten sehol nem található még hozzá angol, időzített felirat
  • setuh
    #1099
    komolyan nem ertem az embereket h mert nem szeretik ezt a sorozatot.itt a forumon is oriasi az erdeklodes miota kijottek az uj reszek jott v 10 uzenet...a magyar feliratot se kepes megcsinalni senki.pedig szerintem van olyan jo sorozat mint a hosok v meg sok mas.de hat nah izlesek es pofonok...
  • Bucser
    #1098
    Én angolul nézem. A Kansas-i gyerekek nem túl bonyolultan beszélnek:D
  • paleosoft
    #1096
    Hello ZED! :) En is szinkronoztam 3 reszt (3x17,4x14,4x18) a Vegtelen Hatarok-bol ;) A Te releaseidet hol lehet letolteni ?! Az enyemek rajta vannak Torrentes oldalakon, MooBs, BitGate ... Kerlek irj majd erre valaszt PLS :) esetleg kuldok meghivot az oldalakra :) Udv! :D
  • gabo91
    #1095
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... ezt nemtudhatjuk biztosra, hogy hamis vagy sem... de ha marad a s2 8 részes akkor nem is fog kideülni a teljes igazság...
    hawkins bujkált a katonák elöl (mivel a kopasz fószer irányitja őket.) ám egyszercsak bement hozzájuk és valamin elkezdtek vitázni, meg persze megmutatta az igazolványát... de az viszonyt tény, hogy rengeteg útlevele és igzolványa volt/van
  • [NST]Cifu
    #1094
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én abból gondolom, hogy nem feltétlenül amerikai a hátterük, mert hamis FBI igazolványuk van. Egy amerikai hátterű szervezet vagy valós FBI igazolványt, vagy valamilyen olyan belvédelmi szerv igazolványával rendelkeztek volna, ami valós hátteret tudna nyújtani.
  • gabo91
    #1093
    érdekes... ezen még nem is gondolkoztam, hawkins gépén sincsen semiféle jel, logo, felirat, nem is szokványos gép, emp-t kibirta, és hawkins mondta is hogy kormányzati ... sarah és hawkins egy szervezetnél voltak...
    szerintem nagyon is amerikai... mint ahogy a bombák is azok voltak
  • [NST]Cifu
    #1092
    Tippelni tudok. Szerintem valami kormányzati vagy katonai műholdas szöveges üzenetküldő rendszer. Azért kormányzati/katonai, mert civil szerkezethez túlságosan is egyszerű, mentes minden desingelemtől, látványvadász dolgoktól (logók, feliratok, csilli-villi külső, stb.). Tisztán funkcionális eszköz. Viszont hozzáteszem, a sorozat szempontjából eseti szinten ott van a lehetősége, hogy nem amerikai eszköz...
  • gabo91
    #1091
    hát többi városról nem nagyon volt szó, de gondolom hogy a megmaradt városokban is ilyesmi a helyzet. mert elég fura lenne hogy egy városban jólét van a többi meg levan szarva... milehet denverben, vagy washintonban...
    egy kicsit túloz a film szerintem mert enyi idő alatt fura lenne hogy iylen hamar talpra áll egy órszág (bár az is lehet hogy kiderül még pár dolog majd ami ezt magyarázza)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    olyan apróságok mint pl, katonák ruháján már az új amaerikai zászló van felvarva, új katonai ruha stb. minden kormányzati kocsin új zászló stb... elég szépen bebetonozták magukat jerichoba a katonák... bár nekem az első évad anyiból jobban bejött, hogy a szinte nulláról kelett középkori dolgokkal megcsinálni maguknak mindent...
  • ToCsEk
    #1090
    érdekes.. jah és igen ujraépítatték az összes várost mi?
  • gabo91
    #1089
    laza 4 hét alatt minden a régi kerékvágásba állt vissza, nálunk ilyen még filmen se sikerülne.... :D
  • gabo91
    #1088
    olvastam már...
    "a Jericho S2 első három epizódja szivárgott ki."
    ‘Rossz nyelvek szerint maga a CBS tette, hadd bukjon meg a sorozat’ (hsz)
  • karajjj
    #1087
    #1079
  • ToCsEk
    #1086
    http://www.sorozatjunkie.hu/2008/01/13/jericho-res-a-a-neten/
    A SZOKÁSOS, ÚJSÁGÍRÓKNAK KIADOTT DVDSCREENER-RŐL NETRE KERÜLT VERZIÓ.

    érdekes amit írsz :D de várom a folytatást, én még nem szedem le. :)
  • gabo91
    #1085
    siralmas ez az egész dolog, jönnek hogy nincs nézeség, közben végig a sorozat megbuktatásán dolgoznak gőz erővel ...
    nem véletlenül került ki ez a 3 rész is...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    eléggé siralmas hogy elcseszték már a második évad elejét is, nem hagynak esélyt ennek a sorozatnak a nézetség elérésére. kezdésnél véresen mocskosan van bent jack és a másik város vezetője, olyan mintha a csata után lenne közvetlenül. majd mikor kimennek láthatjuk hogy gőzerővel épülget már a katonai bázis... lehet hogy usa army de azért enyi földet pár perc esetleg óra alatt ők sem mozgatnak meg... majd kiirják, hogy 4 héttel a csata után. ott már lcd tv-n nézi a csávó korházban a hireket... elégé furcsának találom. ekkora katasztrófa tőrténik aztán hirtelen megjön a hadsereg se villany semmi, majd négy hét alatt menyországot csinálnak nekik... aztán hawkinsot láthatjuk amint ujságolja a dolgokat assznytársának közben levezi a kabátját, fegyvereket kipakolja... na igen fegyok... amelyek nála voltak a vonat megállitásánál... állítólag 4 héte történt... érdekes... minden szupar de ő még csak most mey haza. (közben a filmből a 4 hét kimaradt semmit se láhattunk belőle) majd láthatjuk, hogy a városban mindenhol katonák vannak és mégcsak most huzzák fel az új zálszót...
    a zászlónak mindenhol nagy a jelentősége, gondoljunk csak bele a várostromoknál is ha kitűzték akkor jelezték hogy ővék a vár, nehogymár 4 hét alatt nem volt idejük felhuzni a zászlót. egy alapvető dolog ez. szvsz. szoval elég fura lett ez... de még van 2,5 részem hátra