97
Sárkánydárda krónikák-rajzfilmen
  • Cuchulainn
    #17
    Remélem nem hagynak ki semmit. A Gyűrűk urában is az irritált legjobban... Persze ha így lesz akkor jó három órás hosszúságot biztos elér a film, azt meg sokan nem bírják...
  • Esrohnoil
    #16
    De az jót jelent számomra h. az írók felügyelik a munkálatokat. :)
  • Esrohnoil
    #15
    Készítettek már belőle régebben is rajzfilmet.
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Nehéz lesz ezt filmre vinni, még rajzfilmre is!
  • Bachstein
    #13
    Mondjuk szerintem maga a történet eléggé az érezelmekre épül, és ezt sztem valódi filmnél jobban ki lehet hozni. Pl Fizban szvsz valódi szereplőben sokkal mókásabb, életszerűbb lehetne, mint egy rajzolt anyámkínja...
  • Bachstein
    #12
    Fú, nagy kedvencem volt mindig is a Sárkánydárda Krónikák... már nagyon kíváncsi vagyok erre a filmre. Nálam a Gyűrűk Ura is elnyerte a tetszését, ha ez eléri a szintjét (mármint a rajzfilmét) tuti yoo lesz
  • Shiwo
    #11
    az meg viszket
  • Cuchulainn
    #10
    Naja, +aranyszínű smink :D
  • Shiwo
    #9
    mondjuk nem irigyeltem volna a Raistlin-t jáccó szinészt, ha valódi filmet forgattak volna belőle..homokórás kontaklencsétől biztos keresztbe állt volna a szeme egy darabig :D
  • stp4trick
    #8
    de milyen...
    azért itt a készítők sora garancia a minőségre
  • MrTressy
    #7
    Akit érdekel az eredeti könyv ebookban innen leszedheti
  • Cuchulainn
    #6
    Én örülök neki, hogy rajzfilm, így sokkal nagyobb szabadságot kap majd a rendező és a forgatókönyvíró. Persze a rajzolás minősége nagyon sokat számít, de hát csak nem pálcikafigurák lesznek :)

    Filmben ezt szerintem csak döbbenetesen nagy költségvetéssel lehetett voolna megoldani, hiszen még a Gyűrűk uránál is jóval több speciális effekt kéne...(Pl az orkokhoz elég vol betenni pár protézist nagydarab emberek szájába, de a sárkányfattyak azért hülyén néznének ki ragasztott szárnyakkal :))

    Egyébként nekem is a kedvenc fantasym ez a trilógia, szóval nagyon kíváncsi leszek mi sül ki belőle.
  • GanXstaZoleeWrk
    #5
    A gyűrűk ura-ból is előbb lett rajzfilm... :)
  • cenobite
    #4
    Ez tényleg jó lenne, egyik kedvenc fantasy regényem volt a Sárkánydárda krónikák.
  • stp4trick
    #3
    Már régen eszembe jutott, hogy igen jó filmet lehetne csinálni belőle, látva a gyűrűk urát, még jobban megerősödött a gondolat, de mivel pénzem nincs és a lakcímemben nem szerepel a hollywood, így más nyúlt a témához.
    Filmben jobb lenne szerintem, bár költségesebb is, de azért ezt is megnézem majd.
  • Cuchulainn
    #2
    Bővebb infók itt, bár még nincs túlságosan kiépítve...
  • Cuchulainn
    #1
    Úgy tűnik egyre népszerűbbek a fantasy témák.
    Margaret Weis megerősítette, hogy rajzfilm készül a fantasy rajongók által széles körben ismert Sárkánydárda krónikák első részéből, az Őszi alkony sárkányaiból. A Paramount Studios által készített, egész estés, felnőtteknek szóló rajzfilm állítólag már több mint egy éve készül, ám csak most hozták nyilvánosságra.

    A magam részéről nagy kedvencem ez a trilógia, és remélem, hogy nem szúrják el a dolgot. Bár tekintve, hogy a szerzőpáros is együtt dolgozik a filmes stábbal, jó esély van rá, hogy a minőséggel nem lesz probléma.