147
  • theiron
    #147
    Hát azóta eltelt egy kics idő és már a 2.1-nél tartanak szóval nagy változáson ment keresztül az egész játék.
    Amúgy meg a genváltás most már egy év, ennyi a karakter időtartama, mondjuk ez nem teljesen igaz, mert van benne némi random is illetve vannak szörnyek, tárgyak meg egyéb hatások amik szerencsétlen esetben csökkenteni tudják a dolgot. De elvileg valahogy pár nappal ki is tolhatod az élettartamot.
  • Szergely92
    #146
    Kb mennyi idő a genváltás?
  • Cicaaa
    #145
    Sziasztok!!

    -Lenne pár kérdésem! Aranyat hogy lehet(ha lehet) küldeni a másiknak??

    -A házzasághoz el kell érni valamilyen szintet?

    -Lehet valamivel nöelni a csp-ket?

    Előre is köszi!!!!
  • Dexantreal
    #144
    Grat!
    Játszol még?
  • Fearord
    #143
    Nekem 2. generácioban tök jó karim volt figyu:
    Lord Fearord
    Támadó: 124
    Védő: 107
    Életerő: 71
    Észlelés: 49
    Hadvezetés: 226
    Papi Rang: Plébános (34)
    Hírnevek:
    Hadvezetés - szakaszparancsnok
    Kincsvadászat - szörnyvadász
    Ima - tiszta lélek
    Munka- tanonc
    Küzdőtér - gladiátor tanonc

    Trófea:
  • Fido4life
    #142
    Sziasztok ! Újra regiszráltam az oldalra, szóval ha gondoljátok össze futhatnánk egyszer majd a játékban ! Üdv !
  • Dexantreal
    #141
    Aha, majd a honlapot megcsekkolom és thanks! No és miért nem jössz vissza Thrillionra? Lett csomó minden... még a mágiát is visszahozták... igaz, egy félig-meddig kihalt városba, ahol most indul be az élet, de IC-n is használhatod.
  • Kata
    #140
    Az nem klán volt, csak szövetség. De már megszűnt rég, mikor az a bizonyos két oldal is.
    A Shayelle teljesen az én szüleményem, a kitalált amazon nyelvvel, az istenhitükkel és mindennel együtt. Még a régi honlap megtalálható itt: http://amazon.uw.hu/index2.htm (régen fix méretű ablakban nyílt meg, azért van mozaikozva most a háttér). Ja és Laetitia volt a karim neve.
  • Dexantreal
    #139
    Ááá bazzzz... sry, hogy háromszor ment el.
  • Dexantreal
    #138
    Ahhááá.... nem ismertem ezt a szót, de így már érthető, meg az is, hogy miért lett akkor Kev-Inn. Akkor se tudom megszokni, nekem már csak Kevin marad. Ja, Shayelle-t alapítottad először? Mi volt a karid neve? Lehet, hogy meséltek nekem rólad, amikor rövid idejig ott voltam... most már Smer viszi a klánt és egész ügyes, meg jó is a dolga a shayelléseknek... de mi, liliomosk se panaszkodhatunk. Na és most megvan még az a harmadik klán, vagy nincs? :S Ezt az egyet nem értem már csak.
  • Dexantreal
    #137
    Ahhááá.... nem ismertem ezt a szót, de így már érthető, meg az is, hogy miért lett akkor Kev-Inn. Akkor se tudom megszokni, nekem már csak Kevin marad. Ja, Shayelle-t alapítottad először? Mi volt a karid neve? Lehet, hogy meséltek nekem rólad, amikor rövid idejig ott voltam... most már Smer viszi a klánt és egész ügyes, meg jó is a dolga a shayelléseknek... de mi, liliomosk se panaszkodhatunk. Na és most megvan még az a harmadik klán, vagy nincs? :S Ezt az egyet nem értem már csak.
  • Dexantreal
    #136
    Ahhááá.... nem ismertem ezt a szót, de így már érthető, meg az is, hogy miért lett akkor Kev-Inn. Akkor se tudom megszokni, nekem már csak Kevin marad. Ja, Shayelle-t alapítottad először? Mi volt a karid neve? Lehet, hogy meséltek nekem rólad, amikor rövid idejig ott voltam... most már Smer viszi a klánt és egész ügyes, meg jó is a dolga a shayelléseknek... de mi, liliomosk se panaszkodhatunk. Na és most megvan még az a harmadik klán, vagy nincs? :S Ezt az egyet nem értem már csak.
  • Kata
    #135
    A Shayelle klánt csináltam, a HOSZ a Harmadik Oldal Szövetsége volt. Volt két oldal akik nagyon ölték egymást mind játékban, mind személyeskedve, és mi akik ki akartunk maradni ebből alkottuk a semleges harmadik oldalt. Ami aztán a legerősebb szövetség lett később.
    Az a fogadó azért lett Kev-Inn, mert Kevin volt a karakterneve annak a srácnak, aki megalapította. Thrillion indulásakor a legelső ilyen közösségi helyszín volt. Kevin fogadója néven is futott, a Kev-Inn már csak szójáték, gondolom az angol "inn" szót ismered, ami nem az "in" + n, hanem vendéglőt jelent.
  • Dexantreal
    #134
    HOSZ? Az meg milyen klán? Most már csak a Shayelle és a Liliom (utóbbiba van egy női karim) van, mint amazon klán. Kevinnél egy kérdés: mi a fenének lett ez a neve, hogy: Kev-Inn... oké, ha leakarjuk fordítani, azt jelenti, hogy Kevinben (mivel Inn-ből egy "n"-t elveszünk, lesz in és az ben), mert régen Kevin volt simán, amikor kezdtem... reagjaimba is úgyírom, hogy Kevin, szal...

    Egyébként grat akkor munkádhoz, mer jó lett a rajz. Bár nem tudom megnéztem-, de hát biztos jó... ám az is lehet, hogy változott azóta :S.
  • Kata
    #133
    Régen én is sokat toltam, csak sok rosszindulatú szar alak játszott, akik kikezdtek, ahol csak tudtak, úgyhogy én is évek óta abbahagytam. Anno én rajzoltam a Kev-Innt, meg én alapítottam meg az amazonklánt, HOSZ-t... Sok találkozónk is volt.
  • Dexantreal
    #132
    Looool....tiszta WoW. No, egyik karim 6 nap múlva gent vált, majd vele zsupsz el Karavánpihenőbe. Thanks a választ!
  • Kiado
    #131
    Karavánpihenőben van egy olyan gomb, hogy Zarándoklat.
    Kb. 3-4 napon át 20 csp-ket nyomogatsz rá és egyszer ki fog jönni egy válassz Házat típusu felirat. Mivel most csak 1 ház van, ezért azt fogod választani :) Aztán már tudsz meditálni, lesz manapontod, varázslatokat tanulni stb.
  • Dexantreal
    #130
    Hajrá.
  • Dexantreal
    #129
    Egyik karim talán 4-dik genes, vagy az lesz, bár szerintem nem... és majd 5-dik genbe lép :S, másik meg friss kari és csak 2-dik genes, de már vagyok legalább 1 éve tékán. Szóval a csépé nem minden. De, hol a rákba van ott varázslat tanulása? Lenyomtam a 60 csépémből 20-t hadvezetésre, de varázslat az aztán nuku.

    Kinek lenne kedve játszani egyet a napokban velem külsőn/priviben? Tökre semmi dolgom, belsőn is pangás úgyahogy, csak néha mennek a reagok, szóval lehetne egy kis játékot szervezni.
  • Alwares
    #128
    Huh régen mennyi toltam :) Lehet újból elkezdem, 2-3 éves kihagyás után :)
  • Kiado
    #127
    Nekem 16 gen után már nem nagy újdonság a csp-zés :)
    Bár ez a varázslattanulás funnak tűnik.
  • Dexantreal
    #126
    Ja csépé? Mostanába nem csépézek, de egyik karim 7 nap múlva gent vált és akkor majd vele hajrá. A másikkal is csak akkor folytatom, ha gent váltott, most már nem érdemes.
  • Kiado
    #125
    Ó úgy látom kicsit el lett temetve a téma.
    Pedig már bekerült a varázslás is. Azthittem, hogy végre lesz valami, amivel lehet szöszmötölni, de kb. 1 hét alatt meg lehet tanulni összes varázslatot :(
  • Dexantreal
    #124
    Pár kép azoknak, akik betévednek és nem tudják mi az:

    Távolrév térképe

    Címlap

    Cselekvés - egyik fő menüje a játéknak

    Játéktér1 - a legfontosabb rész

    Játéktér2

    játéktér3 - az egyik legforgalmasabb helyszín. Kevin kocsmája.

    Na és ez csak Távolrév. Ötbánya is nagy ,bár közel se ekkora és ott kevesebben is vannak. Van még egy város, Karavánpihenő asszem:S.

    Sry a fos sárga síznért, de nálam mindig így néz ki paintben.
  • Dragooon #123
    kedvenc klánom a zsebmetszők, azt hiszem visszatérek oda, hogy kamatoztathassam tolvajtudásom, illetve kémkedés közben szerzett tapasztalatomat
  • Dexantreal
    #122
    Kiado majd mit szólsz egy külsőhöz valamikor?
  • Dexantreal
    #121
    ...nehogymár.....sry kisfigi de ez komolyan....súúúúgóóóó
  • kisfigi
    #120
    Hanyadik gentől lehet feleséged?
  • Kiado
    #119
    Mert generációváltás után 1-es szinttől kezded, de ha már sok generációs vagy, akkor kezdés után kapsz rögtön tapasztalatot, énis kb. 5-6. szintüként kezdtem váltás után, ami nemrég volt.
  • Dexantreal
    #118
    7micsoda?amúgy kilehet lépni...klánlap és alúl kilépek a klánból katt
  • kisfigi
    #117
    Miért van az hogy 15-dik gen vagy és csak 7lvl?
  • kisfigi
    #116
    Klánból ki lehet lépni?
  • Dexantreal
    #115
    Köszi, én most nem. Asszem én is megtaláltam a kedvenc klánom. Nézd meg mibe van Natasha karim, már 2gen óta vagyok abba.
  • Kiado
    #114
    Én már nagyon sok generáció óta mindig ugyanabba a klánba térek vissza, ha akartok gyertek ti is, jó kis közösség :)
    Aquillorn Acéltövisei
  • Dragooon #113
    most éppen erdei impeket gyújtök, már van 660, naponta 180 db jön -.-
    jó kis ostrom hét lesz jövőhéten :D
  • Dragooon #112
    majd ha már komolyabban benne leszünk a játékban, lehetne alapítani egy klánt (vannak elképzeléseim :D)
    de ez jó messze van még =)
  • Dragooon #111
  • Dragooon #110
    te, én ezt akkor kipróbálom :DD majd valamikor
  • Kiado
    #109
    Dejó, hogy van ez a téma is, csak most vettem észre :)


    Név: Kiado Hírnév: Ismeretlen
    Jellem: Semleges Életvitel: Átlagos [Módosít]
    Pontszám: 2929 Támogatás: 0
    Szint: 7 Arany / Mithrill: 252 / 104
    Tapasztalat: [16810] Napi fenntartás: 18
    Szerencse: 0 Hadvezérség: 0

    ------------------------------------------------------

    Generáció: 15
    Trófea:
    Város: Távolrév
    [Utazás] Bátorság Óvatos
    [Módosít]
  • Dexantreal
    #108
    :P...és én nem lophatlak vissza,mivel kari amazon..de tudni fogom kivolt és majd megloplak multimmal,ha te is engem:P