147
  • Dragooon #107
    nem is kell kém x.x
  • Dragooon #106
    ma már ne
    holnap nekem jó lenne, meg is taníthattok (visszaszoktathattok) a játékhoz ;)
  • Dexantreal
    #105
    Név: Natasha Methood Hírnév: Zászlóhordozó, párbajsegéd
    Jellem: Semleges Életvitel: Átlagos [Módosít]
    Pontszám: 17598 Támogatás: 318
    Szint: 11 Arany / Mithrill: 624 / 0
    Tapasztalat: [77798] Napi fenntartás: 29
    Szerencse: 5 Hadvezérség: 152
    Papi rang: apáca (26)

    --------------------------------------------------------------------------------
    Generáció: 2
    Trófea: Tigriskölyök
    Város: Távolrév
    [Utazás] Bátorság Óvatos
    [Módosít]

    --------------------------------------------------------------------------------
    Alap Akt. Származtatott
    Erő 41 42 Támadás 54
    Ügyesség 40 41 Védekezés 46
    Egészség 39 53 Életerő 56
    Észlelés 30 37
    [Pontok elosztása (0)]

  • Dexantreal
    #104
    ...ma valamikor1kis játék sg csapat?:S (Dragooon, kisfigi, nevin és a többiek, ha még vannak)
  • Dragooon #103
    Haye

    Név: Khemy Hírnév: Hadvezér-apród, harcos tanonc
    Jellem: Semleges Életvitel: Átlagos
    Pontszám: 3102 Támogatás: 32
    Szint: 5 Arany / Mithrill: 2330Arany / 0Mithrill
    Tapasztalat: [6425] Napi fenntartás: 10
    Szerencse: 0 Hadvezérség: 29

    Generáció: 1
    Trófea: Szemvájó
    Város: Távolrév
    Bátorság: Óvatos

    készüljetek :P jön az akasztanivaló
  • Dexantreal
    #102
    reszkessen Thrillion
  • kisfigi
    #101
    3-as szintű vagyok!
  • Dragooon #100
    átmész 3ba

    srry nem tudtam lenni 6kor mert eléggé nagymigrénem volt
  • kisfigi
    #99
    Én még csak 2-es szintű vagyok szal hogy tudunk együtt jáccani?
  • Dexantreal
    #98
    Ez gondolom " ma léptem át és mikor szóltam volna?" akar lenni. Sry, na. Jó, majd egyeztessünk msn-n, amikor épp vagy és megfelel neked. Nekem ugyanis nagyjából akármikor jó, kivéve, ha épp géjmelek, de hát azt is abba hagyom és hajrá. Szóval csak rajtad áll a dolog.
  • nevin
    #97
    Mert moa léptem át és mikor szóltam volna?:)
    Játékot meg egyeztetünk majd msnen, ok?
  • Dexantreal
    #96
    Akkor miért nem szóltál?:P Nem azért járogatok ide, hogy a hsz-kat nézzem - yo, azért is - ,de rátok vártam :P. Leginkább rád nevin. Szal majd ma összehozhatnánk 6körül egy játékot...mit szólsz?


    Meg, ha gondolod te is jöhetsz Dragooon
  • Dragooon #95
    én is
  • nevin
    #94
    Már átléptem az ominózus 3. szintet, ha erre vagy kíváncsi:)
  • Dexantreal
    #93
    Na, ki hogyan áll, frissen újra regelt elvtársak?
  • Dexantreal
    #92
    ergo súgó rúúlz
  • Maak
    #91
    Támogatás:
    A játékban a cselekedeteiddel sok világi vagy papi hatalom figyelmét keltheted fel, akik - amennyiben nekik tetsző dolgokat műveltél - kisebb pénzösszegekkel jutalmazzák tetteidet. Ilyen lehet például egy Thrillion Kincse felajánlása a Papi Széknek. A Támogatást naponta kapod csengő aranyban, és bizony különböző mértékben. Erről bővebben a cselekedetek pontban olvashatsz, kiemelten a Társasági Élet cselekedetnél. Ne feledd, hogyha a fontos személyiségeknek kevésbé tetsző cselekedeteid után a támogatásukat megvonják tőled, ezért figyelj oda, mikor és mit teszel.

    ez is benne volt :)

    Hírnév:

    A játék folyamán a hírnevedet a cselekedeteid meghatározzák meg. Ha `híres` vagy, az semmilyen előnyt vagy hátrányt nem jelent a játék szempontjából, kivéve talán azt, hogy egy hírhedt párbajhőssel talán kevesebben állnak le kötekedni, vagy mások miről ismernek meg téged.
    A hírnevedet az befolyásolja, hogy milyen sűrűn vadászol kincsek után, milyen a Jellemed, bolygatsz meg sírokat, mennyi ostromból kerültél ki győztesen, dolgoztál-e tisztességesen vagy minden idődet a Gwuff!-versenyen töltötted-e? Nincs rossz vagy jó hír, pozitív vagy negatív hírnév. Ez egyszerűen csak azt próbálja megmutatni, hogy `milyen` a karaktered.

    Először `Ismeretlen`-ként kezded a pályafutásodat, majd rossz vagy jó hírben tűnhetsz fel mások előtt a cselekedeteiddel. Idővel akár `Hősök hősé`-nek vagy a `Halál nagymesteré`-nek fognak szólítani. Minden csak Tőled függ.

    ...és ez is :)
  • kisfigi
    #90
    Van egy olyan hogy támogatás, az hogy megy?Nekem most 9 szóval azt a 9g-t meg is kapom vmikor?
    Meg a hírnév az mikor változik?
  • Maak
    #89
    A regisztrációtól számítva: 95+3d10 nap múlva (98-125)

    Ha pedig többedik generációd akkor az előző váltástól számított ez az idő, nem az újra alkotástól.

    Súúúúúúúgóóóóóóóóóóóóóóó :)
  • kisfigi
    #88
    Mikor van genváltás?
  • Meah
    #87
    Eleinte lehetett valami alapja a dolognak, hiszen a játékos tapasztaltságára engedett következtetni, de a multik, és a karakterek "vándorlása" (öröklődése userek közt) miatt már nincs sok jelentősége.
  • Dexantreal
    #86
    ahamm, mellesleg lentebb félre kattintottam #82-re ment a válasz,de gondolom úgyis látjátok..mellesleg az hülye, mrá bocsánat, aki karit,usert reg szám alapján ítél meg
  • Meah
    #85
    Persze, hogy nem Rád... (De megemlítem, hogy minél régebben regelt valaki, annál alacsonyabb (kisebb) a kari regszáma. Tehát nem sértés a dolog, inkább hízelgő. Persze csak azoknak, akik regszám alapján ítélnek meg egy karit/usert.)
  • Dexantreal
    #84
    jahhaajjjj....most esett le, hogy az alacsony regszámút nem rám, hanem a karidra értetted, amelyiknek adatait bemásoltad ide...jajj vazz....
  • Dexantreal
    #83
    ...naná, mer te nem is tom, hmióta tolod tékáőt, én meg csak1éve, persze, hogy alacsony regszámú vok:P. Meg volt az a bann is ugyebár....egyébként legelsőként regelt karim most lenne4dik genes:PP
  • Meah
    #82
    Jól van... Ha ez boldoggá tesz, te hívtál. (Az alacsonyabb regszámú.)
  • Dexantreal
    #81
    biztosan..de igenis én hívtalak:P...én adtam a lniket és mutogattam a TK topikot...nemtom melyik az idősebbik karid:P:S
  • Meah
    #80
    Hogy te hívtál ide?! Nem, nem... Ide kivételesen nem. (Ez az "idősebbik" karim. )
  • Dexantreal
    #79
    Meeeeeeaaaaaaaahhhhh sziaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Nyehehe, én hívtam ide őt *büszkélkedik* Ez melyik karid?. Amúgy grat érte, a teljesítményért. Én már11-dik szintű vok Nattel. Szal remélem nekem is sikerül eljutnom 16ig, mint neked
  • Meah
    #78
    Na halihó!
    Jöttem dicsekedni a karakteremmel. Holnap lesz genváltás, és annak ellenére, hogy elsősorban a játék IC része miatt TK-zom, azért ez a generáció csp-ügyileg is elég jól sikerült (az eddigiekhez képest legalábbis):

    Hírnév: Csaták mestere
    Jellem: Semleges
    Életvitel: Fényűző
    Pontszám: 58157
    Támogatás: 990
    Szint: 16
    Arany / Mithrill: 785/0
    Tapasztalat: [229543]
    Napi fenntartás: 62
    Szerencse: 5
    Hadvezérség: 588
    Papi rang: főpapnő (186)

    Generáció: 7
    Trófea: Ghoulkirály
    Város: Távolrév
    Bátorság: Óvatos

    Alap Akt. Származtatott
    Erő: 49 57 Támadás: 59
    Ügyesség: 49 53 Védekezés: 61
    Egészség: 50 59 Életerő: 62
    Észlelés: 52 79
  • Dexantreal
    #77
    szóljatok, ha 3-dik szintűek lesztek. Játszhatnánk majd játéktéren...
  • kisfigi
    #76
    De
  • Dragooon #75
    Feel Fatalyst, nem?
  • Dragooon #74
    na én közben elértam a kemény 1000. tp-met :P
    csak azért ennyi, mert gyűjtögettem néhány falut, amik közben termelik az állatokat, amíg én kincsvadászaton vagyok nyehheheh aztán majd 20 csp-t rászánok a városok kiírtására (vagy tornyok erődök kastélyok várak)
  • kisfigi
    #73
    Amúgy utazni úgy lehet hogy először karavánpihenőbe és utána a bányába vagy hogy?
    Neve: Feel Fatalist
  • Dexantreal
    #72
    ...mi a neved? TK-n...
  • kisfigi
    #71
    Eddig nem törölték a karim ezaaaaaaaaaz!!!
  • Dragooon #70
    ez válasz volt #68-ra
  • Dragooon #69
    Máté (megszólalt az egóm)
  • kisfigi
    #68
    Igen