22
  • Runo
    #22
    És mi van akkor, ha azé nagy a pupillám, mert sötét van? :D /vakuval készül a kép, mivel vörösszem effektus csak akkor jön létre, viszont akkor elég sokféle fényviszony lehet/ szvsz..
  • Cat #21
    azért a Kodak nem egy sufni.
  • wmatyi
    #20
    Aztán megiszol 2 sört és a lassabb pupillareakciód miatt máris "átverted" a gépet?
  • RealPhoenixx
    #19
    Az otlet okes lenne, ha annyira varialhato lenne kis anyagi raforditassal a szoftver, hogy az akar ember tipusokra is, illetve betegseg tipusokban szenvedoket is ismerne alapjaraton, etc......

    De mivel korrektul elkesziteni a cuccost nagyon draga, ezert ez csak egy felroppent hir, ami alapjan szeretnenek valamit a befektetok, de mihelyst latni fogjak hogy bizony a szoftver nem igazan muxik rendesen, csak statisztikailag 35-45 szazalekos pontossag kozott, ezert ez a project ki lesz love, es marad a sufnis fejlesztesre a dolog.
  • BlueGold
    #18
    Szerintem 10 év mulva mindenhol, ezt lesz a személyi azonositód, hogy ne tudj el bujni a "nagy testvér" elöl.
  • roliika
    #17
    80 évesen beáll az effektus szemügyileg.:DD
  • JiBBeRiSH
    #16
    Ha a Kodaknál főnök lennék, akkor ezt a csávót kirugnám egyből. Munka helyett ilyesmivel foglalkozik.
  • akyyy
    #15
    kocsmákba!
  • torsa
    #14
    érdekes egy dolog!bár hol haszálnák? a rendőrségen? sztem tök haszontalan
  • Neerpelt
    #13
    Ez az olyan hölgyeknek nem jó hír, kik egy-két évet letagadnak
    Szegény Sophia loren, már előre sajnálom
  • Ryuuzaki
    #12
    "Jelenleg a szoftver korcsoportokba tudja sorolni a vizsgált alanyokat, mint csecsemő, gyermek, tini és felnőtt,"

    Szerintem ez a mondat "pontosságára" utal.
  • Warpcore
    #11
    Csak a lényeget nem írják le,hogy hol lehet letölteni
  • Mice
    #10
    na ebből sem derült ki, hogy mennyire pontos...
  • Roli
    #9
    Szép is lenne, ha 10 évenként 1 mm-el kevesebbet szűkülne :)) 30 éves korodra mekkora lenne a pupilla?
  • Cat #8
    gondolom a tágulás gyorsaságára vonatkozik
  • halgatyó
    #7
    Akkor Bin Laden nem tudja majd csecsemőnek álcázni magát...
  • vgez
    #6
    és mi van akkor, ha be van gyógyszerezve a leányka? akkor máshogy reagál a pupilla
  • rgerg
    #5
    Shreknek biztos...
    Azért ez a "A változás számokban is kifejezhető, évtizedenként megközelítőleg egy milliméter a különbség a tágulási reakcióban" mondat kicsit furcsa nekem.
  • Alfa Of NS
    #4
    Elado a kepen lathato leanyka. Kinek kell?
  • Alfa Of NS
    #3
    Elado
  • Aspirin
    #2
    Akkor a HL2-ben ezért fényképezgetik a röpködő robotok oly előszeretettel a járókelőket
  • xy21
    #1
    Wow