526
  • Prince of Máté
    #245
    azt nem tudom :S
  • dinomano
    #244
    Joh, oké igazad van...A rasegités hard ill. normal fokozaton is megy? Ugy ertem, neha a célkeresztet az ellenre teszi ill. ha mozog az ellen, akkor követi automatikusan...
  • Prince of Máté
    #243
    a lövésekbe ne menjünk bele mert attól függ milyen fokozaton van
  • dinomano
    #242
    aham... BiA-kat nem ismerem sajna; az valamivel szimulatorosabb, ugye? Ugy ertem, ott nem 10lövés utan borul el a karakter; hanem már 1-2golyó végez vele... vagy nincs igazam?
  • bandika64
    #241
    Cső,egyébként a BiA: Earned in Blood-ban lehetett németekkel menni...
    (Skirmish-ben)
  • dinomano
    #240
    ...Mondjuk a tigris tankok papirbol vannak ebben a game-ben...A lengyelek amugy meg nagyon odabaxtak a nemeteknek anno a valosagban...ehhh...(mondjuk a franciak feleennyire sem voltak kemenylegenyek/csajok mint a game-ben) :-P Mindegyik II vh-s FPS-ben lehet kivetnivalot talalni törtenelmileg... :-)
  • lampard99
    #239
    Mért van össze vissza a történelmi adatok a játékba? elbaszták vagy rosz gamet töltöttem le?

    Xbox for ever
  • dinomano
    #238
    németek is csinalhatnanak már... :-P (föleg, mivel jobb katonak voltak eleve... COD-okban mondjuk ugy allitjak be a nemeteket mintha holt hülyek lennenek... szegenyek kis agyutöltelekkent vannak jelen...) :-P
  • Seth
    #237
    Jajj inkább ne, még a végén hülye amcsik atomot dobnak rájuk miatta:D
  • zola2000
    #236
    Csináljanak a japánok akármennyire tiltakoznak az amerikaiak!
  • dinomano
    #235
    jah, az amcsik annyira nacionalistak, hogy német-föszereplös game-et ök nem fognak csinalni, az biztos...
  • dinomano
    #234
    hihetetlen, emgaatomdurvajo a game; amit kihoztak a PS2-böl, az valami csoda; van 1-2 palya ami nem oylan szép(amiben a PS2 sohasem volt tul erös, és igazan szepre csak az MGS3-ban tudtak megcsinalni); ejszakai palyak ill. növenyzet; de a nappali palyak/epületek "lemodellezese"+a karakterek + a sztori minden durvajo... Szerintem ez a legjobb FPS, felveszi latvanyra a versenyt a BLACK-el; és maga a game valtozatosabb... :-P teljesen COD - manias lettem, annak ellenere hogy a 2. rész nem lopta be magat a szivembe... Ez a 3. rész vmi hihetetlen; leborulok a keszitök elött; h. next-gent nyomtak a kiöregedö PS2-re... Meg vagyok hatva, teljesen felindultam stb.-stb. ... :-P Mégegyszer: Nem hiszem el...Ilyen nincs és mégis van!
  • zola2000
    #233
    Lehetne egyszerűen csak addig hogy el kell foglalni moszkvát a többit csak egy befejező videó mondja el. Lehetne olyan hogy egy szamurály története a világháborúban, ennél japán stílusban nem is gond játéktechnikailag hogy vesztettek (sőt a békét megnyerték hiszen azért küzdöttek hogy világhatalommá váljanak ez sikerült is). De lehetne egy vietnami katonával is lenni mondjuk a vietnami háborúban (igaz az később volt de abban lehetne először franciákra majd amerikaiakra lőni). Így utólag sok medal of honor, cod, battlefield után igen furcsa hogy nem volt ilyen. Japán oldalon is lehetne addig, hogy elfoglalja kóreát, kínát, majd az kezdeti usa elleni sikerek (Akkor a főhős utolsó akciója mondjuk kamikáze akció lenne) de most hogy belegondolok az fps nem éppen japán műfaj az egyetlen japán fps ami így hirtelen eszembe jut az az istencsászár metroid.
  • aussieguy
    #232
    persze hogy nem erről van szó de ha megnézed mondjuk a keleti frontot hol volt és hova került. pl ebben az esetben nem lehet jól megcsinálni hogy a németekkel lennél az oroszok ellen mert elkezded messze németországtól és egyszercsak berlinben találod magad:D
    nem azt mondom hogy nem lehetne csinálni ilyet mert lehetne, meg jó is lenne de nehéz:D
  • Csacsi
    #231
    Azért egy picit többről szólt a második világháború, mint arról, hogy a németek futottak.
  • aussieguy
    #230
    egyszerű a válasz szerintem:
    -egyrészt vannak olyan csaták ahol a németek vagy a japók vagy azok szövetségesei nyertek de ezeket hogy fűzöd össze ugy hogy egy jó storit is kapjál????
    -másodszor általában többször győztek a szövetségesek(pl. a 3-nak jó a storya mert folyamatosan a karakterek "életét" élheted míg pl a németeknél a normandiai partraszállásnál mi lenne a pálya????bent a bunkerban lövöd őket ezerrel aztán elszaladtsz és minden pálya vége az lenne hogy vissza kell vonulni ha a németekkel lenné:D
    egyébként én is hiányolom ezt hogy csak szövetséges oldal van benne:D
  • zola2000
    #229
    Én már unom hogy szinte minden fpsben amerikaiakkal lehet lenni. Miért nem lehet mondjuk egy japán vagy német katonával védeni a hazát? (pl kihozhatna egy ilyent mondjuk a nintendo vagy a sony; konami; sega; capcom, ubisoft mondjuk az eatól vagy a többi amerikai cégtől ezt nem várom el (az egy kicsit durva lenne), bár ha a németeket lőném fpsben akkor is egy kicsit furcsán érezném magam ezért általában inkább kihagyom.
  • pc killer
    #228
    Szerintem nagyon jó lett a game.Jah és én már annyira megszoktam a kontrollert,hogy egér+billentyűzettel sokkal szarabbul tudok játszani.
  • Prince of Máté
    #227
    Hát ja de azé konzolon irányítón az a jó hogy minden kézre esik, R2-L2 pl
  • Katarn576
    #226
    Hát nem tudom,nekem megvan a call of duty első része és a kiegészítője számítógépre, illetve a második rész szintén számítógépre, és azért ott is eléggé könnyedén lehet a WASD billentyűzetekkel illetve az egérrel irányítani a játékokat. Aki még a számítógépes gomb kiosztást is nehéznek találja hát azt nem tudom sajnálni, az egyszerüen hülye és kész.
    Persze konzolon is eléggé jól lehet irtányítani belső személyű akció játékokat, de azért valjuk be, a konzolokon inkább aútóversenyes, verekedős és extrém sport játékokat lehet a legjobban és legkönnyebben irányítan és játszani.
  • Prince of Máté
    #225
    De a call of duty 3-at a lövésen kívül jobban lehet irányítani konzolon, egy ok amiért nem adták ki PC-re (szerintem)
    Amikor bombát raksz valamire és csavarni kell akkor a jobb analóg kart forgatod, de így van ez az evezésnél is.
  • Dexantreal
    #224
    Irigyellek titeket :P...
  • aussieguy
    #223
    meg a dbz sorozat (budokai,tenkaichi) is jól irányitható mondjuk asszem azok nincsenek pcre
  • Katarn576
    #222
    Ott vannak még a verekedős játékok, Mortal Kombat, Tekken, Pankrációs játékok stb, azokat is jobban lehet irányítani konzolon mint számítógépen. Viszont meglepő módon ugyebár elég jól lehet irányítani konzolokon még a harmadik személyű játékokat, úgymint a Resident Evil sorozatot, Silent Hill sorozatot, és természetesen a Metal Gear Solid sorozatot is.
  • dinomano
    #221
    megszokas kerdese; ujabban sok FPS-t nyomok PS2-ön; nagyon ritkan zavar hogy nem sikerül tökeletesre egy-két fejlöves; de amugy szerintem is kihoztak a PS2-kontrollerböl, amit lehetett... RTS+FPS az a 2 müfaj, ami PC-n iranyithatobb (joh, RTS nagyon nincs is konzolokra); viszont ezen kivül barmilyen PC-s game-nel szopsz eger+bill-el...Pl. autos jatek bill-en szanalmas + barmilyen sport/arkade jatek is (TonyPók stb.)
  • Prince of Máté
    #220
    megszokás kérdése
  • MrTressy
    #219
    jaja ahhoz képest :) amúgy biztos jó de számomra k.o a konzollal fpst nyomni
  • Gabe18
    #218
    Billentyű-egérhez képest értem a katasztrófát.
    Magában mint konzolos fps azt is mondhatjuk hogy tökéletes az irányitása,amit a kontrolleres lehetőségekből lehetett azt kihozták.
  • Prince of Máté
    #217
    SZERINTED katasztrófa.Sztem meg tök 1szerű
  • dinomano
    #216
    szerintem sem katasztrofa...Nah, ma megsasolom a game-et majd... :-P
  • Gabe18
    #215
    Katasztrófa,de jól be lehet gyakorolni...
  • tejföl
    #214
    Nem katasztrófa, gyakorlat kérdése!
  • MrTressy
    #213
    Na megnéztem én is a sima boxosat,tetszik nem rossz elég hangulatos.De gamepaddal fpst irányitani katasztrófa,remélem tudok szerezni hamarosan joy fraget
  • MrTressy
    #212
    rohambilis potyogás rtcwben már volt (Return To Caste Wolfestein) :)
  • dinomano
    #211
    eurogamer-en: "genre -not known"...de ott is odairjak, h. lesz tüzharc, kézi fight, sniperezes...
    meta-critic.com-on FPS-nek van irva... Ha az, akkor megproba leszedni... :-)
  • dinomano
    #210
    Gamespot-on strategianak irjak; gamezone-on meg szimulatornak irjak (kérdés, h. mit ertenek szimulator alatt... :-P) :

    Info a gamezone-on:
    "Play as a Confederate or Union soldier in America’s most historic battles including Gettysburg, Bull Run and Antietam. Use authentic firearms, fight in intense hand-to-hand combat, place explosives, sabotage enemy artillery, destroy buildings, and more!"

    Ezek utan: Most akkor ez mi? Leiras alapjan FPS-nek tünik... :-|
  • Skynet
    #209
    A History Channel: Civil War én úgy olvastam fps nemtom,csak félek letölteni mert value,bár attól még lehet jó.
  • dinomano
    #208
    csak 1 kis morgolodas : Most kaptam egy rakat xar német könyvet/CD-t bevetelezni (könyvtááááhos vagyok); bassz, ujbol szembesültem azzal, h. mennyire xar a német nyelv... Már a faxom kivan a sok hosszu szotol.. Ujabb löketet kaptam Medal of H.-European A.-hoz; ha hazamegyek, agyonlövök minden hülye virtualis nemetet...
  • dinomano
    #207
    nem tudom... Jonak tünt a WII-s rész is, a kérdés az, h. mennyire fun-dolog az infras-kütyüvel tolni... nekem a karakter, ill. a célkereszt mozgasa alapjan ugy tünt, h. az egesz jatek egy evezős/vagdalkozasra hajaz ...nem tudom, hogy mennyire fun igy jatszani, ill. hogy hosszabb tavon idegesitö-e...en maradok a PS2 kontrollernel... :-)
  • zola2000
    #206
    Néztem, ez egész jó lesz wiire, főleg a célzás miatt.