526
  • dinomano
    #205
    Lattam valamikor mostansag torrentreactor-on... De az strat. game, ugye? Seth, fületlensegi haboru helyett en egy I. VH.-s game-nek is örülnek, basszus az is nagyon ritka; egyedül egy béna francia game volt(joh, ha nem is béna közepes), PC-re+PS2-re, valami ... STORM; ami alternativ törenelemes volt, picit elsö VH. hangulattal, és az 50-es evekben jatszodott(ahol 30-40eve tartott az I. VH. eleg bena volt, de annak volt 1 kis elsö VH. hangulata)...
    nahszoval, egy elsö VH.-s FPS jo lenne; faxa kis allohaboru hangulattal löveszarokban; géppuskafeszkekkel; granatokkal...

    Gabe18... Apro bug-ok belefernek, en pl. most tolom a MOH-EA-t; durvasokszor elöfordulnak benne graf. hibak + az a bug, amiröl te is irtal... Nem latszik, h. az ellen takarasban van; megsem tudom kilöni... ill. ma jartam ugy, h. ha sniperrel neztem nacikat, akkor eltüntek a fal mögött; ha kizoomoltam, akkor eltünt a fal, és lattam a soldier-öket...
  • Gabe18
    #204
    Hát én Hard-on most fejeztem be...mondjuk ugy hogy elég volt.Volt benne egy két borzasztó rész,amit köszönhető a checkpointos mentési rendszerének,szerintem még 90 éves koromban is fejből fogok tudni,ha megérem.
    Viszont kétségkivül nagyszerü játék volt.A grafika első osztályú,de még nagyobb volt a hangulat,ami méltó volt az eddigi részekhez,sőt még fokozódott is.
    Hát mondjuk bug-ok voltak benne.Mint amikor 2-3 falevél mögül nem lehetett kilőni,vagy a fedezékből kilövő németet fél óra alatt sem lehetett a sniper-el kiszedni mikor kihajolt,és muszály volt közel menni hozzá.De eszemben sincs ezeket felhánytorgatni mint negativumot a játéknak,mert kitünő volt.
    Majd egyszer még veteránon nekiállok,bár az már ezzel a checkpoint rendszerrel...
  • Seth
    #203
    a mégrégebbiről jut eszembe, tökjó lenne egy muskétás,lovas háborús fps. Amolyan mel gibson féle hazafi .Fegyverek voltak,nagy csaták voltak, hősök voltak, mi kell még.Nemigaz még senkinek nem jutott eszébe és a régi-ről mindenkinek csak a 2. vh ugrik be,ami nekem már nagyon uncsi
  • Skynet
    #202
    A szokásos baja ennek a résznek is: RÖVID!!!:(
    Noh mind1...
    History Channel: Civil War-ról tud vki vmit? Bár Activision valu a látvány alapján elég pofás,a téma pedig cod-hoz hasonló csak mégrégebben játszódik:)
  • dinomano
    #201
    jo lenne, ha pl. vietnami hadszinterre mennenek, ne kapasbol mai kor... Mondjuk a Battlefield sorozat eleg meresz lett a sci-fi temaval... :-P
    Csinalhatnanak egy középkori CoD-ot is... Lovagok kavicsot dobalnanak pl... :-P (azt hiszem tul sokat aludtam ma... :-P )
  • Csacsi
    #200
    Mondjuk jah a black sem volt rossz, de vhogy a cod nekem a II. vh-hoz köthető...nehezen tudom elképzelni más korban.

    De azért biztos megnézem majd.
  • dinomano
    #199
    nekem fekszik modern kor is; ha egy COD szintü game-et hoznak össze olyanbol, az is ütös... Pl. a BLACK PS2-ön/X-en qrvanagy...
  • Csacsi
    #198
    Nah, akkor asszem a Cod 3 az utolsó amivel játszom. Vhogy a mondernkor nem fekszik nekem. Ez a rész viszont nagyon színvonalas lett....nagyon hangulatos.
  • HuAn82
    #197
    Call of Duty 4 részletek:
  • HuAn82
    #196
    "Az első két Call of Duty epizódot az Infinity Ward (IW) készítette, a hamarosan piacra kerülő konzol exkluzív harmadik részt viszont kiadták az Activision egyik belső stúdiójának, a Treyarchnak. A lépésre részben azért volt szükség, hogy az eredeti stáb teljes gőzerővel agyalhasson az első két részhez méltó, grandiózus folytatáson. A nextgen konzolokra és PC-re érkező FPS-ről a fejlesztőn kívül eddig annyit tudni, hogy szakít a kifacsart második világháborús hadszíntérrel és a modernkorba kalauzolja a játékosokat.

    Az Amped híroldal egyik forrása megerősíti a fentieket, továbbá felfedi az IW, Treyarch és Activision között létrejött szerződést, mely szerint minden páros epizódot az IW, a páratlanokat pedig a Treyarch fejleszti az elkövetkezőkben. A forrás szerint míg az átlag lövöldözős játékokban négy kritikus pontot jelölnek meg a szereplők fején, addig a COD4-ben minden egyes katona kobakján tizenhat kritikus pont található. Így a rohambilit meglőve az lerepül a fejről/forogni kezd, sőt a szerencsétlen szerencsésnek akár a fülét is ellőhetjük.

    Az értesüléseket természetesen az Activision nem kívánta kommentálni."


    PC X360 PS3 WII
    hardwired
  • dinomano
    #195
    nah, kivancsi vagyok nagyon, talan a heten meglesz..igaz, még hatravan 2 palya a MOH-EA-bol; de az csak 1-2 ora, oszt jön ez a COD... Nagggyon kiavncsi vagyok... :-)
  • Prince of Máté
    #194
    Nem fogja betenni a moderátor sajna...Én már írtam kétszer is nekik de nem rakták be.
  • Prince of Máté
    #193
    Na meglett írok kicsit róla:

    A grafika nagyon sokat javult a COd2 bro-hoz képest!
    Már majdnem hogy a cod2 Pc-séhez hasonlít.
    Új fegyverek vannak, és sok számomra nagyon jó újítások:
    közelharc módosítva lett "kicsit" , jobbak a mozgások, könnyebb irányítás: a nyilakhoz nem kell hozzányúlni így minden kézre esik,a fegyverek újratöltése is jobb lett, az ütés jobban néz ki mint az előző codban, ugyanazok a pályák mint xbox 360on és higyjétek el a grafika is hasonlít rá!( jó nem kell azt hinni hogy olyan de eléggé hasonlít.)
    tömören ennyi.
  • dinomano
    #192
    akkor legyen az elsö...
  • dante3
    #191
    A kettő eggyütt
  • Riddick73
    #190
    Sajnos a banner készítésben nem vagyok otthon.
  • dinomano
    #189
    szerintem az elsö jobb :-P Ill. az elsö jobb szelebe bekopizva a 2-es BANNER (felirat helyett) lenne a legjobb...
  • Riddick73
    #188
    A topikba melyik banner legyen betéve?
    Az 1. képet találtam, a 2. képet pedig már Prince of Máté kezdeményezte bannernek.
    No melyik legyen?

    Banner 1.

    Banner 2.
  • Gabe18
    #187
    Sajnos olyan...
  • Skynet
    #186
    Inkább 8-8.5 mert eléggé bugoska szegényke ittott de azéjó:)
  • Skynet
    #185
    A 4. missziónál járok...Szerintem über,újszerű ötletek is akadnak (pl: dulakodós közelharc,bomba élesítés,stb)...
    A hangulat a szokásos CoD,talán még jobb is.
    A graf a ps2höz képest faja,főúleg a füsteffekt távolról,járművek,stb...A fizika is elég komolyan megjelent,robbanásnál repkednek a tárgyak gurulnak a gumák,stb.
    Azért itt jegyezném meg hogy a BLACK grafikai színvonalát nem hozza,bár megközelíti.Más a helyzet 360-on (vagy ps3),legalábbis a bevezető múvinak kb a háromnegyede vmelyik új konzol ingame képe (egy rakás rész visszaköszön a játékban),nah az beszarás kategória grafikailag.:)
    Szvsz 8.5-9/10
  • Prince of Máté
    #184
    Viszont szerencsére nem látok élet csíkot
    Remélem olyan lesz mint a PC-s Cod2.
    Ma vagy holnap lesz meg.
  • Prince of Máté
    #183
    fasza képek
  • bcrics
    #182
    tud vki eladóóó x360:?:)
  • dinomano
    #181
    http://www.3djuegos.com/index.php?zona=juegos-imagenes&id_juego=1436&juego=call-of-duty-3

    itten meg 13kép, oszt sasold... :-P
  • dinomano
    #180
    http://www.gamespot.com/ps2/action/callofduty3/screenindex.html
    itt van 3 db ps2-es kép...vazz, ez a PS2höz kepest tenyleg szep...
  • Gabe18
    #179
    A 360-as verzio on-line elképesztöen jó lett.Sokkal jobb mint a kettő volt.
  • Dzson
    #178
    Én még a Big red one-t nyomom (PS2)... bele kell húzni, úgy látom. :)
  • pc killer
    #177
    Remélem,hogy nem a ProjectX-es cod.
  • turho
    #176
    XBOX verziónál Dirty disc error a legelső pálya betöltésénél....nem tudom mi a technikai ok, valaki szembesült már a problémával? PS2-n ok. X360-on ok. XBOX-on meg nem....
  • Dexantreal
    #175
    .
  • Prince of Máté
    #174
    Majd fel tudsz rakni képeket a PS2 verzióról?
  • kill3r21
    #173
    nah fiuk ma volt szerencsém kiprobálni a os2 verzit és sztem kurva jo..még a grafika is überfasza a ps2 höz képest
  • sacano1
    #172
    csáo azt is tömördsd ki winraral utánna betesz clonecdbe azt a filét fogja látni kiirod és utánna nyomhatod a gémet ezerel.
  • Örm
    #171
    Hello!

    Nekem a PAL-os verzió van meg a könyvtárban van hozzá egy nagyon kis méretű rar fájl azzal mit kell csinálni?
  • dinomano
    #170
    jah, akkor jo nagy szopacs kepek...Mondjuk magyar oldal (gamekapocs); gugliba ugy adja be a gamekpaocs oldalat, h. COD3 pc elözetes; oszt ha jobban megnezi az ember az oldalt; akkor latszik hogy PS3képek+elözetes...ehh... :-P Szopatjak PC-seket rendesen ezzel is-e? :-)
  • Seth
    #169
    PC-n splitscreen?? fps-nél??
    egyelőre nem tervezik pc-re kiadni,majd talán 1 év múlva
  • dinomano
    #168
    nezek pc-s screen-eket, amik allitolag azok(mááámint pc-s kepek..)...oszt latok splitscreen-t is...ammosttenyleg lesz PC-sbe' is, vagy csak bekopiztak pár X360 kepet?
  • Seth
    #167
    a haver fülét farkát behúzva sunnyogjon el melegebb éghajlatra, ha már hazudik
  • dinomano
    #166
    mééé, van mááá' pc-s version is COD3-bol? (most neztem kepeket, meggyöztem magam; h. ezek szerint mááá' van... :-P) Modnjuk ez engem hidegen hagy, PS2-es verzio erdekel csak...