526
  • Harry93
    #165
    Havernak meg van a 10 napos bróba verzió PC-re.
    nem tudja v.ki honnan lehet leszedni???
  • Dévids
    #164
    hello
    Játszott már valaki a játék ps2-es változatával?Aki játszott az lécci írja le hogy milyen.
  • sacano1
    #163
    hát baszus csalodott vagyok kb 8 ora aktiv játék és vége rövid mint a pcsa
  • dinomano
    #162
    jóóó lenne pedig, nem azert, mivel barmi ilyen jellegü "hajlamaim" lennenek (marmint hogy szimpatizalnek az eszmevel, vagy vmi ilyen baromsag),hanem mivel valtozatosabba tenne a dolgot...De hat az amcsik nacionalistak mint az allat, a hülesegük folytan még a Vaskereszt is bukott naluk... Szerintem eleg szüklatokörüek ahhoz, h. az ö kazük altal szülessen 2V.h.-s nemet-föszereplös FPS...
  • Dexantreal
    #161
    Azért én meg nem unnám, ha játszhatnék a CoD 3-mal. EGyébként az amcsi szemszögből se unalmas a dolog, csak jól kell kidolgozni és kész... ha még se sikerül a jó kidolgozás, az se baj, egyszerűen nem megunható.... számomra.

    Német szemszögből meg... nem hinném, hogy fognak olyan játékot gyártani. De kitudja.
  • dinomano
    #160
    szerintem sok mar ez a II.Vh.-s lövölde; már mind egy kaptafa, föleg az amcsi "hero" szemszögböl...
  • Seth
    #159
    Én nyomtam vele tegnap este. Hát mit is mondjak, majdnem elaludtam, már egyeltalán nem hoznak lázba, csak unottan lődöztem a deutsche army-t ^^
  • dinomano
    #158
    nah, en is kivancsi leszek, h. milyen a game... :-| Kapott itt mar hideget-meleget, az bizti! :-P
  • Dexantreal
    #157
    Nem fog sikerülni.
  • sacano1
    #156
    lazsi te az élethez probálsz hasonlitani egy játékot de ha ezt az elözö cod hoz hasonlitanád észrevenéd a külömbségeket grafikailag és efektileg is!
  • Dexantreal
    #155
    Azért United Offensivbe számtalan rész volt, amit Elit alakualtba is adtak...pl Foy.
  • Prince of Máté
    #154
    Jó kit érdekelnek az adatok?
    ez nem történelem óra.
    Ez egy J Á T É K ha nem tűnt volna még fel, és nem egy történelmi dokumentum film
  • lazsi
    #153
    PC-n toltam végig előző részeket veteránon.

    BElenéztem a játék azon részébe amibe a fegyverekről meg járművekről van leírás. Na a problémáim: Az amcsi fegyverek meg brittek szarrá vannak éltetve benne, a németeknek meg csak el van mondva pár adata, de az is nagyrészt angolszász mértékegységbe. IStenem egy kar98k lőtávját ne yardban hanem méterben adják már meg! Aztán néztem panzer4-est. A képére 2-3 perc múlva azt mondtam h hasonlít de akkor sem az igazi, és sajna pont a jellegzetességeit baszták el. De amikor az van odaírva a tank alá h 9000et gyártottak 39 és 45 között akkor szívbajt kaptam. Panzer 4-et 1942ben kezdték gyártani és 1944ben szinte leállították a gyártását és helyette a panthert gyártották, szal ennyit a történelmi ismereteikről. HA II. Vh-s játékot csinálnak, és csinálnak benne olyan részt ahol felsorolják a történelmi adatokat akkor miét nem vesznek a kezükbe egy rohadt törikönyvet? szánalmas bagázs...

    Lehet h az a gond h mindíg sokat várok, ha 2. VH-ról van szó.
  • Prince of Máté
    #152
    Nem akartalk megsérteni de te nem vagy kerek...
    Ps2-n rohadt jó, kipróbáltam hát akkor milyen leht x 360-on..
    Hát persze a te agyaddal úg yfogtad fel hogy ugyanilyan grafikája van mint a COD2-ben...Igen, hát teljesen más grafikája van ami ezerszer jobb, és a fizika is jó benne, nem tudom neked mi számítana jónak.
    Ne csodálkozz ha lelőnek veteránon, nem azért van a veterán hogy azon kell végigvinni, van annál könyneb fokozat is.
    hajrá lazsi
  • modernslave
    #151
    az legutóbbi hivatalos bejelentés szerint konzol-exclusive (bár szerintem ez pont az amit a halo-val meg mindenfélével elsütnek manapság... ezzel akarnak egy csomó COD mániás pc-snek konzolt eladni...majd ha ez bejön kiadját pc-re is :)
  • modernslave
    #150
    azért egy próbát megérne hogy megpróbálod normálon. Az is elképzelhető hogy itt a veteránt, konzolos-veteran szerint lőtték be.. aminek ugye soha semmi köze nincs a realitásokhoz és lehellett meg szívdobogás alapján kilőnek :) láttam már realitásra törekvő konzolos gamét ami legnehezebb fokozaton eszméletlen dolgokat produkált. Biztos pro voltál a többi részben de azért tényleg megérne egy próbát az egyel lejjebbi nehézségi fok.
  • Riddick73
    #149
    Amit én vártam a játéktól megkaptam. Az első pályánál tartok, de a hangulat és a grafika nekem nagyon bejön.
    Kíváncsian várom lesz-e PC-re.
  • lazsi
    #148
    Öcsém te vagy a szánalmas. Nem bírod felfogni hogy a bugok miatt halok meg és nem a nehézségi szint miatt? Veteránnak nem az lenne a lényege, hogy mindenféle lehetetlen csalással nyír ki a gép, hanem mondjuk az, hogy okosabbak legyenek az ellenfelek, én meg kevesebb golyótol dögöljek meg. Easyn meg normálon nincs kihívás. Eddígi részeket is veteránon toltam végig ezt is azon fogom!
  • modernslave
    #147
    hát én elég nevetségesnek találtam hogy ez kijön ps2-re miközben az előző résznek is egy konzolra optimalizált változatát adták ki (big red one)...
    DE!!! Azóta nagyot fordult a világ mióta játszom a carbonnal és a splinter cell legújabb részével vagy a marvel ultimate alliance-szel. Hihetetlen hogy ps2-re nem butítottan adják a nextgen gamékat hanem igényesen megcsinálva (ez annó psx-en nem volt (amikor ugye ps2-vol már a fő konzol)..úgyhogy nagyon kiváncsi vagyok. Milyen a grafika meg az egész game?? meséltek róla egy kicsit??
  • 0Speed0
    #146
    A konzolos cuccok mindíg is alázni fogják a pc-t hisz minden erőforrás a játékot szolgálja. Pc-n meg ugye windóz meg minden hülyeség fut a háttérben...de nefeledjük...a konzolos progikat is Pc-vel írják...
  • UltimateGamR
    #145
    ultraszánalomnál is szánalmasabb vagy... gondolkodj má ha a legnehezebben viszed a játékot akkor ne sírjál hogy kinyírnak , épp az a léynege abszod , menyé mediumon vagy easyn ott nem döglesz meg.... amugy meg bánhatják a PCsek hogy nem jelent meg pcre
  • lazsi
    #144
    EZ EGY BUGOS SZAR! VEteránon nyomom, oda érkeztem h egy baszott nagy terület és 3-4 géppuskafészekből lőnek plussz még 10-20 német katona elszórva. Fogom befüstölöm a geéépuskafészkek elött a terepet, én nem látom őket, de ha fedezékből kibújok persze, hogy rögtön elkaszál a géppuska első lövésre nem is mákból, amikor nem is láthatna. MEg a másik h állok sövény mögött amin lehetetlen átlátni, németek nem tudhatnák hogy ottvagoyk mert még nem volt first contact de elkaszál a géppuska amikor nem láthatna! Ugyanez fűvel stbivel megtörténik h az ellen nem is lát de lelő. WTF? Szal AI ilyen szar? De van durvább is! méter vastag kidőlt fa mögött fekszek és a fán keresztül már vagy 20szor lelőttek. Ugyanez megtörtént már 10szer kőfallal is. Simán átlőttek a kőfalon.... Nem bírnak egy nyomorult AI-t írni meg egy normális ütközésvizsgáló algoritmust h ne menjen át a fedezéken a golyó? Mielött sok okos megmondaná h milyen hülye vagyok közlöm h az egy méter vastag fán nem panzer I gépágyújával lőttek át ami még lehetséges is lenne hanem egy sima mp40essel szal lol.

    Jah és így értelmét veszti a játék mert veteránon kívül az ai buta és csak rohansz és tunkolsz, veteránon meg az ai néhol istenszerű képességeket kap, átlő a falon meg átlát a falon így meg nem lehet szerencse nélkül tovább menni sok helyen.
  • turho
    #143
    Azt nevetem, sok mindenben a fordítottját írtad, amit én goldolok :d szerintem györnyörű és lenyűgöző, izgalmas, pedig csak az első 2 pályán volt időm játszani...és a pc-sek sajnálhatják, bár kellene alá a vas az tutI.
    Nem tudom történelmileg mennyire valósághű, de szerintem beszarás a cod2-höz klépest az összhatás.
  • lazsi
    #142
    XBOX360
  • Csacsi
    #141
    Te min nyomod? Ps2, vagy box360?
  • lazsi
    #140
    Hát ez egy szar játék. Valósághoz semmi köze. Tigris rálő a shermanra és semmi, a sherman meg egy lövésből elintézi a tigrist meg a panthert? A valóságba ez fordítva volt! Csak hát ugye buzi amcsi játék... A cod pont azért volt jobb a MOHAA-nál mert azért a történelemhűségre figyeltek valamennyit, pl sztálingrádba oroszoknak nem voltak tankjaik stb. Apropó miért is nincsenek oroszok a játékban? Az új lengyel oldal meg hülyeség, mert a lengyelek amúgy sem alkottak külön hadsereget, hanem pár ezer lengyel emigránsból angolok alakítottak egy lengyel hadosztályt ami angol irányítás alatt volt. Akkor miért is lengyel oldal? Aztán meg mikor lehet már végre a wermachttal lenni singlebe is? Kezd már a tököm tele lenni az amcsik megmentik a világot baromságoktól. Megint az van amúgy h a játék során sokkal több német hullik mint amcsi, amikor a valóságban ez pont fordítva volt.
    Na most akkor ha eltekintek attól h 2.vh és csak a játékot nézem akkor: ez még mindíg agyonscriptelt, a katonáknak semmi IQ-juk nincsen, még mindíg végtelenítve vannak a katonák száma, és akkor fogynak el ha előreszaladsz. Előreszaladni pedíg kurva egyszerű még veteránon is, sőt ha nem teszed meg akkor csapattársaid kirohhank az ösztűzbe előre menni, és ez akkora dühvel tölt el. Valóságban halál lenne a jutalom ezért. Grafikát tekintve nem nagy szám. Egyedüli pozitívumként a füvet tudnám említeni, de azon kívül a cod2 is nézett így ki, azt meg nem értem végképp h 2006ban a kezünkben lévő fegyveren a nézőkének meg a fegyvernek miért kell szögletesnek lennie ha ezt már a CS:S-be is meg tudták oldalni.
    Szal szerintem hulldaék a játék, de azért végig tolom, jó lessz GOW-ig.

    Szal ne sajnálja senki h nincs PC-n, nem veszít semmit.
  • sacano1
    #139
    valaki átjutott már a folyon nemtom mit kell csinálni és fojton meghalok
  • dante3
    #138
    Kár,hogy már nincs ps2-m!
  • Seth
    #137
    ja már én is látom. De a tegnapi még az echelon-os verzió volt kint torrenteken, az mostanra totál eltűnt. Remélem ez már jó lesz
  • sacano1
    #136
    hi valaki irta már ki xre a gamát
  • dante3
    #135
    Nforcen fent van!!
  • Seth
    #134
    na eltűnt a ps2-es verzió. Ezek szerint vmi fake, szar verzió lehetett
  • Prince of Máté
    #133
    PS2-m van (de beszart )
    = no cod 3
  • Attila8805
    #132
    Utállak titeket mert nektek van COD3.[Nyugi csak irigykedik mert nincs pénze Xbox 360-ra]
  • Prince of Máté
    #131
    nem helyett -et.
  • Prince of Máté
    #130
    csináltam egy bannert remélem majd az egyik moderátor berakja:)
  • Prince of Máté
    #129
    Dejó neked :S
    el tudnám képzelni 7.1nem HDTV-n... vazzeg....
    Hogy kötötted rá a házimozidat az Xboxra? Van erősítőd?
  • Dexantreal
    #128
    ... kárhogy nincs zsém egy ütős konzolra, mondjuk olyanra, mint neked. CoD 3-ért én megvenném...csak a pénz ugyebár..
  • Dexantreal
    #127
    Most nem értem...CoD4-re is azt mondod, hogy hülyeség, vagy csak arra érted, hogy átakarják vinni a jövőbe?
  • UltimateGamR
    #126
    ja és SAJNÁLOM a sok PC gamereket akik sírnak hogy nemtudnak játszani a játékkal... aki ezzel nem játszik az SZEGÉNYEN fog meghalni na pá , mentem gyilkolászni anyira belejöttem ja és még valami LETEHETETLEN a játék és ADDIKTÍV