2192

  • LasDen #1417
    pedig az elején elég intenzíven nyomtunk...:D
  • vili 27
    #1416
    crouch játéka egy kalap szart nem ért. lennon is gyenge volt "megint"
  • miilann04
    #1415
    jólvan legalabb a bíró is a muval van..
  • vili 27
    #1414
    Ma jó lenne a győzelem. Félidőbe egyesbe tettem a meccset :)
    Gőzerővel fiúk !!!
  • Darthmushroom
    #1413
    sérülések esetén is legyen elég ember.
  • miilann04
    #1412
    állítólag versenyben vagyunk wes brownért is :\
    nem értem, van egy, még nem bajnok esélyes, de nagyon erős, és kiegyensúlyozott keretünk, most miért célunk begyűjteni néhány b kategóriás játékost?!
  • vili 27
    #1411
    először nekem se tetszett a pienaar biznisz, de mint figura szimpatikus egyéniség.
    bentley : hát tőle sokkal többet vártam miután hozzánk igazolt. nagy tehetséget láttak benne, de szerintem megállt a fejlődésben, és nincs tovább.

    egy haver londonból egy spurs dresszel lepett meg. most is abban feszítek az irodában :)csak a világos kéket tudta hozni mert karácsony előtt kivásároltak mindent. kell a fehér is szigorúan !
  • LasDen #1410
    nem tetszik nekem ez a pienaar üzlet.....
  • miilann04
    #1409
    bentley kölcsönbe ment a birminghamhez a szezon végéig.

    mennyibe került nekünk pienaar? amugy olyat is olvastam, hogy lehet, hogy csak nyáron csatlakozna. mondjuk teljesen feleslegesnek tartom.

    ha minden igaz megegyeztünk bongani khumaloval, 24 éves dél afrikai válogatott középhátvéd. (gólt is szerzett amugy a vb-n a franciák ellen)

    suárezt emlegetik még velünk kapcsolatban.
  • Sabcsee
    #1408
    jó vétel.
  • Bulykin
    #1407
    a Spurs leigazolte Steven Pienaart az Evertontól!
  • miilann04
    #1406
    David Beckham már a Tottenhammel edzett

    David Beckham megkezdte az edzéseket a Tottenham Hottspur labdarúgócsapatával, amelynek menedzsere, Harry Redknapp továbbra is reméli, hogy sikerül kölcsönvenniük a 35 éves angol klasszist.



  • vili 27
    #1405
    ezt nem mondod komolyan ? humorérzék nincs ? :)
    akkor a gyengébbek kedvéért. olyan minőségű pályán mint ami falusi szinten van, az olyan gyerekeknek mint Beckham kétfelé törne a lábuk.
  • miilann04
    #1404
    azért tedd hozzá, hogy nem azért nem hajlandó a spurs kifizetni a biztosítási összeget, mert olyan hatalmas, hanem azért, mert a galaxy csak február elejéig engedné el, ami 3-4 hét, annyi időre meg még jó hogy nem akarnak fizetni érte..
  • LasDen #1403
    ezzel most jól ledegradáltad a Spurs edzéseit mintha ők szarral gurigáznának edzésen....nem bántásból, de keményebb edzések vanna ott mint azt te gondolod....:D
  • vili 27
    #1402
    % fére nyomtam, 5. liga
  • vili 27
    #1401
    Ha igazi edzést szeretne akkor eljöhet Szentpéterre, ahol én lakom Szlovákiába, a járási bajnokságba :) itt aztán kemény legényt faragnának belőle :) nem ám az old trafford !!!
    jah mellesleg tavaszi bajnokok lettünk, ha így megy tovább jön az %. liga :)
  • Tyler1
    #1400
    Beckham csak tréningezni fog a csapattal, miután a Spurs nem hajlandó kifizetni a hatalmas biztosítási összeget, amit a Galaxy kért cserébe.
  • miilann04
    #1399
    Beckham már holnap Tottenhambe érkezhet

    Harry Redknapp, a Tottenham managere a BBC Sportnak megerősítette, hogy nagy valószínűséggel már most hétvégén véglegesíthetik Beckham kölcsönvételi szerződését.

    tökéletesen felesleges.
  • vili 27
    #1398
    ezen meglepődtem. véleményem viszont az hogy nem számít ki van a pályán eredményesen játsszon, és győzzön a csapat! aztán hogy az illető a david beckham, vagy a ludas matyi, nekem tök mindegy :)
  • Darthmushroom
    #1397
    hát az biztos, úgy mint a Milan ellen
  • Tyler1
    #1396
    na igen, csak furcsa lesz, Beckset újra Angliában látni, egy rivális csapatnál, azért az ő még mindig klubikon. azt sajnálom, h nem az OT-n játsszuk majd a meccset, mert robbant volna tőle a stadion az biztos :)
  • Darthmushroom
    #1395
    annyiban örülök neki h sokkal jobb h angliába legalább majd lehet a pályán látni a közvetítéseken.mert örök kedvenc marad.
  • Tyler1
    #1394
    na akk link mégegyszer
  • Tyler1
    #1393
    [url=http://www.fourfourtwo.hu/regio-hirek/anglia/premier-league/tottenham/beckham-csucsgazsiert-szerzodhet-a-tottenhamhezgazt a kuuuurvaaa[/url]

    hát ha ez igaz, akk nem tudom, h sírjak vagy örüljek. és pont ellenünk léphet pályára :(
  • Bulykin
    #1392
    Bale
  • vili 27
    #1391
    néztétek a meccset ? digiről néztem az ismétlést. gyengék voltunk nagyon.
    lényeg a 3pont.
  • banok
    #1390
    16.00 Tottenham-Fulham
    streamek
  • vili 27
    #1389
    viszont kívánok Boldog Új Évet neked, és minden Spurs szurkolónak ! :)

    otthon a párommal szilveszterezem, a fiunkra vigyázunk :) ez van :)
  • vili 27
    #1388
    nem mondom hogy az anyagiak nem számítanak, de én benne volnék.
    mondjuk egy bl. meccs meg egy bajnoki. vagy olyankor amikor 4napon belül 2bajnoki van, ami ritkaság. vagy kupa meccs + bajnoki.
    barca meccsen voltam már, helyszínen vettem jegyet, de úgy tudom az angol bajnokikra nem olyan könnyű jegyhez jutni. lehet csak nagy csapatoknál, de sok ismerős mondta akik kint vannak angliában.
    egyszer összehozhatnánk a dolgot.
  • Darthmushroom
    #1387
    BUÉK MINDEN SPURS SZUKOLONAK!!!!!!!!!!!!!!
  • LasDen #1386
    én itt vagyok, csak ünnepek meg minden....:D
  • miilann04
    #1385
    nem tudom hol vannak, biztos bujkálnak :D

    gondolkoztam már én is londoni úton, de annak azért komoly anyagi vonzata is van :) meg ha már egyszer belevágok vmi komolyabbat kéne, pl úgy menni hogy hétközi+hétvégi meccs is van. esetleg mellé stadiontúra. esetleg más londoni klub stadionjának meglátogatás meg ilyen finomságok :)
  • vili 27
    #1384
    te milan ! a többi spurs szurkoló hová tűnt innen ???

    Apropó! Jó ideje ide járunk spurs szurkolók. Szólíthatnánk egymást a nevünkön. Enyémet nem lesz nehéz kitalálni ugyebár. Vili vagyok 29 éves fejjel :)
    Egyszer nem volna rossz londonba repülni egy spurs meccsre. Mit szóltok ?
  • miilann04
    #1383
    na megvan, félórányi emberhátrány ellenére 2-0(lennon, bale) a vége.
    utolsó percben még kétszer mentettünk fejjel a gólvonalról, mondjuk a végkimenetelt nem befolyásolta volna, de örülök h végre lehoztunk egy meccset kapott gól nélkül, a bajnokságban ilyen utoljára a city elleni szezonnyitó meccsen, augusztus 14én volt, csak akkor sajnos mi se lőttünk ugyebár.
  • miilann04
    #1382
    nagyon megy a keménykedés, de az emberhátrány ellenére újabb gól, egy kontra után bale forgatta meg a védőt a bal oldalon majd vágta be a hosszúba.
  • miilann04
    #1381
    bazmeg ez hihetetlen, a bíró megint más meccset néz..
  • miilann04
    #1380
    na meccset nem nézitek?!
    lennon most vágott egyet
    58.perc tot-n'castle 1-0
  • miilann04
    #1379
    szép támadás, kellett nagyon ez a gól, mert megint az lett volna mint a legutóbbi két meccsen, ráülünk az 1-0-ra, és 1-1 a vége.
    majdnem ott volt a harmadik is, az aston villa baromira kitámadt, bale, lennon, vdv hármas meg sebességből nagyszerű kontrákat csinál.
    27.perctől kamu pirosnak köszönhetően emberhátrány, de azért nagyon jól állunk így is.
    vdv helyett crouch, remélem ő is vág kettőt.
  • vili 27
    #1378
    0:2 van der vaart :))))))))))))))
    mese gól