2192

  • miilann04
    #1457
    hátrányból fordítottunk a sunderland otthonában, megint kranjcar volt a nyerőember, és megintcsak nem is góllal, nice job

    Sunderland 1 - 2 Tottenham
    g.: gyan ill. dawson, kranjcar
  • LasDen #1456
    woody....
  • hedonist
    #1455
    az igen, főleg, ha tartják a 2012-es tervet:o
  • Rockynhooo
    #1454
    olimpija
  • vili 27
    #1453
    talán egy spurs korcsolyapálya ? :)
  • LasDen #1452
    látványterv kitaláljátok mire....:D
  • vili 27
    #1451
    nagyon nehezen lett meg a 3 pont :)
  • hedonist
    #1450
    remélem idén is beszalad a Spurs a 4ik helyre, bár egy jó csatár tényleg kellett volna,h ütőképes legyen a BL-ben is a csapat.
  • vili 27
    #1449
    örülök az eredménynek, és hogy a city pontokat vesztett. a negyedik helyért főképpen a cityvel van esélyünk, mert a chelsea szerintem most nagyon megindul.
    az összefoglalót most néztem. hát összeüthetjük a bokánkat, sok blackburn helyzet maradt ki. gomes hatalmasakat fogott.

  • miilann04
    #1448
    eddig. (de igazából 0-1.)
  • LasDen #1447
    eddig 1-0
  • vili 27
    #1446
    ne is mond!
    az elején hutton bénázott, kaptun egy 11est. 3perccel később dawson egy picit húzott a mezen, 11es és piros lap. vagy vak vagyok, de én semmi okot nem láttam hogy egyáltalán lapot kapjon, nem hogy pirosat. ez aztán megpecsételte a meccset, kaptunk még kettőt. röviden ennyi. kezdek kicsit aggódni a milan elleni meccs miatt. ha így fogunk bénázni, nem lesz jó vége.
    idén valami hátizsákos akció ? mentek valamerre ?
  • Rockynhooo
    #1445
    az a sapkás de azóta már 6 milis hajam van :D

    On:
    mi volt a mai meccsen hogy lehetett így kikapni ?:|
  • LasDen #1444
    bukó lesz a dolog úgy érzem....
  • vili 27
    #1443
    főleg dawson kiállítása jogtalan volt szerintem ,de a 11es is.
  • miilann04
    #1442
    nem áll valami jól a szénánk.
  • vili 27
    #1441
    2:0 5percen belül ! dawson kiállítva
  • vili 27
    #1440
    11es megint
  • vili 27
    #1439
    1:0 vesztünk. huttont valagba rúgnám, buta hiba.
  • vili 27
    #1438
    11est kaptunk. jogosan. bakker :(
  • vili 27
    #1437
    ááá. tuti hogy a kócos hosszú hajú :))) kék sültös sapkás :)))

    azt hiszem sok mindenben hasonlítunk. na majd elolvasom a sztorit.

    spanyol európa szíve számomra, 5hónapot voltam kint össze-vissza :)az ottani élet, emberek, az én világom.

  • vili 27
    #1436
    csá!

    szigorúan elolvasom majd a sztorikat :) látom rokon lélek :)
    hát nekem már van egy közel másfél éves fiam. már ő jelent mindent, de hiányoznak a régi kalandok. még akadnak így is, de fiatalon más volt, idén 30leszek. megy az idő.

    az előbb kezdődött a fulham-spurs fa kupa!
    hát akkor gyerünk fiúk !!!

    melyik vagy te a fotókon ?
  • hedonist
    #1435
    nemrossz:) ismerős sztorik
  • Rockynhooo
    #1434
    off:
    nézd meg az aláírásomban lévő hivatkozást.

    ON :)
  • vili 27
    #1433
    ha ennyit dolgozol, akkor tessék spórolni egy kicsit a londoni kirándulásra :)
    komolyan nagy buli volna úgy elmenni hogy mondjuk csak a pesti reptéren ismernénk meg egymást :)
    mindig is kalandos utakat vállaltam be eddig. voltam hátizsákkal olaszba, spanyolba, thaiföldön. nem utazási irodán keresztül, csak egy repjegy.
  • Rockynhooo
    #1432
    meló meló hátán illetve nyelvvizsgára készülök így alig jut idő meccsekre , csak nso meg livescore. kb 3 hetente látok egy meccset de az is jobb mint a semmi. de majd májustól bele lendülök újra :) Az tuti hogy a Milan elleni meccset nézni fogom azt megoldom valahogy.

    Szállásról még annyit hogy 1-2 estét ellehet csövelni potom pénzekért lerobbant youth hostelekben is.
  • vili 27
    #1431
    rockynhooo te jól eltűntél a spurs részlegről :) 1hónapja nem írtál. Mi a szitu testvér ?

    a szállás sem veszélyes londonban, mellesleg sok jó barátom kint van.
    LasDen 100e forintocskára gondolsz ? annyi pénzből 10-en elmegyünk :)
  • LasDen #1430
    kimegyünk megnézzük a meccset és haza??? na ne má...azé ez így lófasz...
    a jegy meg 30fonttól kezdődik....
  • Rockynhooo
    #1429
    van hogy a repjegy megoldható oda-vissza 18ból. szállás nem kell :D tesco pia , jegy nem tudom mennyi.
  • LasDen #1428
    akkor is 100 fölött lenne egy hétvége...és nekem nincs annyi pézem....
  • vili 27
    #1427
    manapság londonba apró pénzért el lehet repülni. a kérdés hogy lehet-e jegyet szerezni hazai meccsekre. sok a bérletes.

    esetleg egy sört fizetek :) meg egy felet :)
  • miilann04
    #1426
    lehet ezért kapok pár csúnya szót, de én modricot eladnám. (mondjuk most nekem oda a realba se hiányzik :D) de régebben a chelsea érdeklődött felőle pl.
    balet meg nyilván semmi pénzért.
  • LasDen #1425
    real 35é modricot 80é balet vinné.....nem hiszem...:D

    a meccsre akkor megyünk ha lesz sok-sok pénzünk és időnk....vagy ha fizeted...:D
  • vili 27
    #1424
    hát Lennonnak már éppen ideje volt felébredni, mert az utóbbi időben nem igazán tudott megnyilvánulni, hangoztattam is többször.
    pienaar meg majd észhez tér. talán hozzá kell szokni a spurs stílusához.
    annak örülök hogy a city kikapott. vagy a chelseat vagy őket megkell majd előzni a tabellán a bl helyezésért. nem lesz könnyű.

    ja és mikor megyünk arra a spurs meccsre ? :)
  • miilann04
    #1423
    igen! bevitte a 16oson belülre, egy csellel elküldött két védőt és bevágta a rövid alsóba. egyébként egész meccsen jól játszott, nálam ő volt a legjobb, bejöttek a cselei meg minden, de a 16oson belül mindig beletudtak még lépni a passzba/lövésbe.

    1-1 a vége.

    pienaar egyébként kezdő volt, de elégg gyengén játszott végig, pozitív, hogy látszott rajta mennyire akar és próbálkozik, de sajnos nem nagyon ment neki, remélem egy ideig még nem kerül kezdőbe.
  • vili 27
    #1422
    1:1 Lennon :) szép gól volt ?
  • miilann04
    #1421
    én nézem, sztem jobbak vagyunk, de innen már nehéz lesz nyerni. gól előtt egyénként hutton maradt le..
  • vili 27
    #1420
    1:0 vesztésre állunk :( ébredni kéne gyerekek !!!

    milyen a meccs, nézi valaki ?
  • LasDen #1419
    0-0....so-so.....
  • Tyler1
    #1418
    ez a komoly :D