2192

  • vili 27
    #1377

    Aston Villa - Tottenham 0:1 félidő


    piros lap Defoenak (jogtalanul)
    bale árnyéka önmagának (egy jó megmozdulása nem volt)
    assou ekotto és hutton jól teljesítenek
    lennon már régóta gyengén teljesít

  • vili 27
    #1376
    mocskos bíró, láttátok ??? mindig meghúznak a bírók.
    nem lesz így könnyű !
  • LasDen #1375
    ez az arsenal gyenge hozzájuk....
  • limperatore
    #1374
  • Tyler1
    #1373
    nem tudom miért kell hanyatt esni a Barcától. spanyol viszonylatban erős, nemzetközi porondon simán verhető. így is összeszedett 2 döntetlent a lófasz csoportjában.
    majd meglátjuk mit tud egy PL csapat ellen, mert az nem skill, h a spanyol bajnokságban tönkre vernek mindenkit a Real-al együtt. ennyi erővel a Glasgow is verhetetlen csapat, mert torony magasan verik a a többi csapatot a skótoknál évek óta.
    Angliában 7 csapat küzd 10 pontot belül, nem 3. Úgyhogy remélem kifingatja őket az Arsenal, aztán leszállnak végre az égből a Barca drukkerek.
  • limperatore
    #1372
    azért ez nem igaz, bl teljesen más mint a bajnokság
    sok szerencse és adott forma, morál minden számít
    senki se gondolta h inter kiveri a barcát még is megtörtént, senki se gondolta h porto fog bl-t nyerni stb...
    az is lehet h tottanham nyeri :D bár kicsi az esély
  • vili 27
    #1371
    látom hogy a csapatod, de sajnos ezzel a játékkal a chelsea max negyeddöntőig mehet.
    pocsékul játszanak mostanság, és ha láttad az utóbbi meccseit akkor ezt te is tudod. a barcelonatól most oda vissza kapnának legalább egy hármast, mint ahogy az összes többi csapat.
    de hát mindenki a csapatjának szurkol, és bennük bízik igaz ?
    úgy hogy akkor hajrá tottennham !!! :)
  • hedonist
    #1370
    meg, hogy a Chelsea nyerje a BL-t.

    Spurs 1/4 döntőig mehet:D
  • vili 27
    #1369
    EGY A LÉNYEG GYEREKEK ! Ki kell ütni a Milant !!! ennyi
  • hedonist
    #1368
    :D ja olvastam!
  • LasDen #1367
    ezt a szöveget...:D
    "Ha azt nézzük, hogy Bale gyorsabb, mint az olaszok összes szélsővédője, vagy, hogy Crouchot maximum úgy van esélyük lefejelni a védőknek, ha Nesta bakot tart Thiago Silvának, egyből kinéz egy újabb zacskó, pláne, hogy az említett kettős mellett a labdára nem haragudó Van der Vaart és Modric is borzolhatja Gattuso sokszor amúgy is hártyavékony idegeit."

    orig
  • limperatore
    #1366
    inter is balfasz, de bl-ben több esélye van mint a milannak
  • paly90
    #1365
    most nem azér de ha a Milan balfasz akkor az Inter mi?:D:D
  • LasDen #1364
    jó lenne, de nem lesz egyszerű....
  • limperatore
    #1363
    ezt a balfasz milant sztem oda vissza veri a spurs, bár remélem kiesnek
  • LasDen #1362
    éppenséggel Keane helyett jönne....:D Pavlyut amúgy is szeretik a Lanen....nem megy az innen...:D
  • Bulykin
    #1361
    szegény pálvicsenkó akkor megint mellőzve lesz szerintem...nembaj jöhet a Chelseabe
  • LasDen #1360
    Tottenham Hotspur are ready to step up their pursuit of Newcastle United star Andy Carroll with a £15 million bid as it appears increasingly likely the striker could be sold in January.

    Há gyüjjön...:D
  • Bulykin
    #1359
    shhhhh
  • LasDen #1358
    mit magyarázo má??? :D úgy beszélsz mintha mi azt hinnénk, hogy oda megyünk nagy kegyesen megpofozzuk a milant (persze csak kesztyűvel) és hazamegyünk, mer olyan kurva jók vagyunk.....erről szó sincs....tudjuk, hogy kurva nehéz meccs lesz...:D
  • Bulykin
    #1357
    a Chelsea ellen mit csinált Lennon? semmit... Bale se nagyon tudott mit kezdeni Ferreiraval, szóval ezért mondom, hogy nem kéne leírni a Milant azért mert az Intert megszopatta a csapat :D
    de én is a Tottenhamhek szurkolok majd a meccsen, szóval hajrá
  • LasDen #1356
    van má Corluka Hutton helyett...:D
  • LasCar16
    #1355
    most erre írhatnám h Ibra és Robinho meg szopassa Huttonékat? :D
  • LasDen #1354
    azé Bale és Lennon széjjelszaladgálja majd a csodás védelmetek :D
  • LasCar16
    #1353
    az az érdekes h pont a Real elleni meccs után találtuk meg a megfelelő felállást, nem egy balfasz Interhez jöttök most, hanem egy jó formában lévő Milanhoz, rutin,technika és most már a csapat is gyors, plusz még januárban lehet erősíteni, míg amíg Angliában jön a karácsonyi hajtás addig olaszban nem lesz annyi meccs, január végére sérültek is felépülnek, plusz egy kis téli edzőtábor :) szóval ne az Interből induljatok ki
  • LasDen #1352
    rutinos csapat....így is lehet mondani, hogy vén faszok...:D
  • Cabell
    #1351
    Azért ez a "nemhiszem hogy gondok lesznek" jelző nem hiszem, hogy helyén való...a Milan azért 1 kurva rutinos csapat, és a szimpatikus csapatok ellen aránylag köcsögök is tudnak lenni..:)

    (azaz a mák is megy néha)
  • Rockynhooo
    #1350
    ha a Spurs hozza azt a gyors játékot amit az Inter ellen , kb mint ahogy a Real is a Milan ellen otthon akkor nem hiszem hogy gondok lesznek.
  • Bulykin
    #1349
    azért annyira nem, a Milan vezeti az olasz bajnokságot és a Robinho Ibra páros igencsak villog mostanában
  • Rockynhooo
    #1348
    simaliba
  • LasDen #1347
    a másik milánói csapatot is hazazavarjuk....:D
  • Tyler1
    #1346
    Milant kaptátok BL-ben. remélem oda-vissza zakózzátok őket :)
  • vili 27
    #1345
    azért azt ne felejtsük hogy azt a 11-est ő csinálta. egyébként igazságos az 1-1 pont. hozni lehetett volna ezt a meccset, csak valahogy nem jött össze senkinek semmi.
  • miilann04
    #1344
    kb ugyanaz volt mint a birmingham ellen, megszereztük a vezetést és átadtuk a teret az ellenfélnek. a gól után max az utolsó 25 percben jelentettünk komoly veszélyt de akkor meg a chelsea is teljesen kitámadt szal kontrák követték egymást mindkét oldalon. a hab a tortán, hogy egy ordas nagy kezezés után drogba gomesen keresztül a hálóba lőtt. ha a második félidőben nem szarakodjuk el ennyire mindenképp 3 pontot érdemeltünk volna. így, h a második félidő első 20 percében 70-30 volt a labdabirtoklás a kékeknek, a szabálytalan gól ellenére is talán jogos az osztozkodás. a gólnál gomes amugy iszonyat majom volt, ott odaajándékozott egy pontot a chelseanek, de amikor a hosszabbításban tizit védett akkor azért elvett tőlük kettőt.
    pavlyu nagy gólt lőtt de azt leszámítva nagyon homály volt végig.
    nem akarok messzemenő következtetéseket levonni, de ha az ilyen meccseket nem hozzuk nem lesz meg a bl hely.
  • banok
    #1343
    Tottenham-Chelsea 1-1 ::: Digisport összefoglaló
  • Tyler1
    #1342
    én meg majd a tv-t dobtam ki Dean játékvezetésén, 11-es előtt is éppen csak akkorát akasztottak Bale-en, hogy kiette a fél gyepet a pályáról. persze Essiennek meg nem kell sárgát adni, igaz majdnem a térdét törte el szegény gyereknek, bezzeg mikor csak vmelyik elesett, mert szar volt az egyensúlya, akk rántotta a lapot.
    nevetséges ez az ember, fújjjjj
  • LasDen #1341
    jah, de most meg megy már a Real meccs...:D előbb meg nem tudtam....kihagytam...így jártam...:D
  • vili 27
    #1340
    Rád parancsolt az asszony ??? :)
  • vili 27
    #1339
    mit csinálni ??? meccs után is takaríthattál volna. nagy meccset hagytál ki.

    nézd meg az összefoglalót !

    Gomes a 92. percben csinált egy 11est, de fogta is hála az égnek.
    Majd a szívem ugrott ki a helyéről mikor 11est kaptunk.
  • LasDen #1338
    nem tudtam nézni...takarítanom kellett így nem volt rá időm...de látom Pavlyu akasztott egyet...:D jó eredmény ez is....