520
NHL 2007
  • Dexantreal
    #320
    Türelem rózsát terem, meg választ. Nem kell ezért privit írni nekem. Én nem tudom, nekem alap rosterem van mindenütt, nem frissítgetem a játékot. Jó így az alap dolgokkal nekem.
  • Attlen
    #319
    Hello, amugy a nem hivatalos roter meg elrontja az nhl-mert miután felürirtam a fájlokat bh importott futtatva is azt irja hibát hajtott végre az nhl.exe nincs vmi megoldás erre?:(
  • Dexantreal
    #318
    Sikerült padlóra küldenem Karlsonnal (Tampa Bay Lighting) a Hurricans egyik emberét! Thanks mégegyszer!
  • Dexantreal
    #317
    Casillas-t akartam írni, sry.
  • Dexantreal
    #316
    Ja és a lefele nyíl az aktiváló, ahogy Casillias te mondtad, a line kiírása meg a bal oldali, csak én emlékeztem rosszul.
  • Dexantreal
    #315
    Ezer thanks! Mindkettőtöknek. Amúgy alapon van minden, úgy jó nekem.
  • Casillas
    #314
    alapból 2-es és 3-as gomb asszem
  • jbal
    #313
    az ember váltó/forgó és az open ice controllal lehet
  • Dexantreal
    #312
    Na, most fightoltam és vesztettem. Hogyan lehet gamepadon ütni? Analogot nyomtam, ott nem volt semmi, ha jól láttam. Még próbálkozok.
  • Dexantreal
    #311
    Casillas: Ja, hát igen. Még az alapvető gombokon kívűl (lövés, passz, blokkolás stb) még nem nagyon birizgáltam mást és csak most kezdtem el a quick playst is kitapasztalni. Úgy, hogy thanks a választ! Lefele nyílra nekem egyébként megjelenik a line 1, line 2, line 3 és az erejük, hogy mennyire fáradtak. Na, de majd fight-nál résen leszek és megnyomom lefelé. Amúgy honnan derült ki, hogy ez a fight a gamepadon? Régebben is kérdeztem, meg más is és még se volt válasz. Ám mindenesetre mégegyszer nagyon thanks! A kapussal meg majd elpasszolom, mostanában kiszoktam lőni előre és kész.

    jbal: Ja, azt tudom, csak nekem gamepadon jobban fekszik a dolog. Anno billel kezdtem azt hiszem a 2007-t is (2006nál még nem volt gamepadom és ott tudtam fightolni akkor billel)és aztán meguntam és uninstall. Majd pár hete nemrég ismét leszedtem és feltettem és gamepaddal hajrá. Meg uninstall előtt is már gamepaddal próbálkoztam. Szóval tudom, hogy billen mi az ábra, csak még gamepadon kell megszoknom itt az irányítást a wuick playst, meg az ilyeneket, mert az alapvető dolgokat tudom.
  • jbal
    #310
    Caslillas:azonnal el szoktam.de lehet h az a gond h kijön a zónából
    Dexantreal:billen a NUM 8-al lehet sorcserét csinálni gamepadon nemtom:S
  • Casillas
    #309
    amire az van írva, hogy quick plays, azokon a nyilakon nyomod a lefelé gombot egyszer, de csak akkor verekszik, ha te is elfogadod, meg az ellenfél is, gép van amikor nem akar, de ha megnyomod azt a lefelét, akkor a te neved feletti felirat átváltozik az alsó sávban arra, hogy fight accepted

    delay of game penalty meg elkerülhető ha azonnal elpasszolod a kapussal a korongot valahova
  • Dexantreal
    #308
    Valaki elmondaná mit lehet tenni a boldogtalan játékosokkal? Evgeny Arthukin előző mecs után Dynastiban megdobott egy üzivel, hogy:



    Na már most. Játéklehetőséget kap ő. Mint mindenki más. Gép cserélgeti ugye az embereket néha - ezzel kapcsolatban van is kérdésem: mikor a taktikát változtatom (Agressive, Standard, Conservative), akkor a gép le és fel cseréli a taktikába megfelelően illő játékoskat? Vagy csak, ha fáradnak, akkor jön a második csapat? Arthukin tehát ennélfogva így kap csak játék lehetőséget, a gép cserebere rendszere álltal, én nem tudom ezt manuálisan kontrollálni. Hacsak... mecs kezdés előtt, ott a home line izé manualról átkéne álllítanom? :S
    Tehát ennek a hsz-nak a lényege: hogyan tudom Evgeny Arthukint többet játszattni, hogy boldog legyen? Megjegyzés: emlékeim szerint még nem lőtt gólt a szezonban :S.
  • jbal
    #307
    húúúúúúú mekkora gólt varrtam.kb. a saját kék vonalamról lőttem maagsan h felszabadítsak és behullott.sajnos nem tudtam fel venni emrt a fraps sazrakodott és lefagyott az egész nhl
  • NIVIDIA
    #306
    HI GYERTEK TÖLTSETEK FÖL NHL REPLAYT GO! ITT A HONLAP: www.easportsfun.extra.hu
  • jbal
    #305
    tetgnap próbáltam és nem bolt jó az a .upd ezzel.de lehet hnektek menni fog
    itt vannak a trade-k
  • phall
    #304
    én szivesen megcsinnám az SG ligás csapatoknak a rosterét ha lehet ezzel, de akkor tudnátok adni egy helyet ahol fent vannak a "trade"-ek ?
  • Me0w
    #303
    Probald meg az nhlview-al, lehet, hogy van benne ilyen lehetoseg.

    http://www.sportsgamer.com/forums/downloads.php?do=file&id=1726
  • jbal
    #302
    nem a honlap miatt kérdeztem
  • NIVIDIA
    #301
    Nem kell upd. fájl felrakod zip-be azt kész vagy avi-ba vagy rar-ba ott van a honlapon.
  • jbal
    #300
    .upd fájlt hogy lehet csinálni?
  • phall
    #299
    azért van egy helyesírásod te srác... csináld már meg légyszi a honlapot normálisan :\
  • NIVIDIA
    #298
    www.easportsfun.extra.hu
  • NIVIDIA
    #297
    WWW:EASPORTSFUN.EXTR.HU itt van !!!!!!!!!
  • Dexantreal
    #296
    Erre majd valaki pls...
  • jbal
    #295
    nem nyomok tab-ot.van hogy ha játékost váltok a kapussal mozgok az is idegesítő de itt magától megy ki.
    amúgy .upd-s rostert nem adtak még ki?
  • V43 1105
    #294
    Nem lehet hogy Tabot nyomsz, vagy véletlen mikor játékost váltasz akkor a kapussal mozogsz?
  • jbal
    #293
    igen.de magától megyki a kapus
  • Dexantreal
    #292
    Ja, a honlap linkjét lehagyta NHL és Madden topikból is. Egyébként nem arra gondolsz, mikor véletlen kiaraszolsz a kapusoddal a saját kis területéről? Én kimentem és büntetőt kaptam, de ő maradt a pályán és gondolom egy játékos ment le.
  • jbal
    #291
    és a honlap neve?
    amúgy miért van néha ha a kapusom játékba avatkozik kiálítják a játék késleltetéséért?(delay of game)
  • NIVIDIA
    #290
    Elöször is ugy gondoltam miért ne lehetne egy olyan honlap is.Amelyre fel lehetne tölteni a kedvenc góljainkat vagy touchdownjainkat.Ja és persze egy letöltés halmazt csinálni amely MADDEN 07,FIFA 07,NHL 07-hez progikat mezeket stb.Lehetne letölteni!
    Honlap még szerkesztés allat de feltöltés már üzemel!
  • Lance231
    #289
    Hát kb. igen...
  • Dexantreal
    #288
    Készítettem egy csapatot. Seattle Stars. Minden beállítva, már kreáltam mellé 19 ász embert és mindig azt írj ki, hogy:
    - Teams need at least 18 skaters
    - vagy pedig valami olyasmit, hogy a salary elérte a max határt

    Oké, overáljuk mindegyiknek 85 körül kezdődik, de hát hogyan dobjak ösze egy saját csapatot? Tegyek be csomó rossz játékost és pár jót, vagy mi? :S
  • phall
    #287
    istenvagy!!!!!!!!

    köszeeeeeeeee
  • Dexantreal
    #286
    Hehh?...
  • Dexantreal
    #285
    Ja, majd velünk is gyakorolhatna akár.
  • M.A.D.
    #284
    nhladdons.info www nélkül!
  • Me0w
    #283
    Bajnoksag topik

    Jelenleg epp a 3. fordulo van, de ha valaki kiesik, vagy megvarod a kovetkezot akkor persze belephetsz :) Altalaban estenkent szoktunk gyakorolni, szoval ha nem is tetmeccset, de simat majd' minden este jatszhatsz valakivel :)
  • batmanka
    #282
    Kösz az infót :)
    kicsit bővebben tudnál esetleg irni róla?
    hogy müködik? miként lehet esetleg csatlakozni?
  • Attlen
    #281
    De épp ez az azt bemásoltam az nhl mappájába és elinditottam és nem volt jó már csomoszor ujraraktam és akkoris megprobáltam:S.......