520
NHL 2007
  • ForzaInter
    #360
    LEHET JÖNNI NHL BAJNOSÁGRA VAN 1 HELY!!!!
  • afanasenkov
    #359
    A 2006-ban ha módositod a gombokat pl passz, akkor a védekezésnél játékost valt az a gomb. A 2007-ben máshová is rakhatod pl passz, védekezésnél bottal akasztás. Érted.
  • hókulláré
    #358
    pont ezért

    a BH szaros szinte midnenkinek kifagy, .upd-os me gonline is tökéletes és nem fagy ki csak ezért
  • jbal
    #357
    ááááááááá kifagy.meg amúgyis az online bajnoksághoz upd kéne.a fifához adtak?akkor sztem jönni fog az NHL-hez is
  • bigapó
    #356
    nem értem mire célzol. vagyis értem csak nem tudom, hogy miért nekem írtad. nálam "kézre" van állítva. az én kezemre:)) szóval ha kifejted, hogy mit akartál...
  • ForzaInter
    #355
    Mindegy,csak adjának már ki egyet.
  • Me0w
    #354
    Miert kell neked pont upd-ban? A BHimportos ugyanugy mukodik.
  • ForzaInter
    #353
    Nem ártana ha kidanák, ha a fifához adnak akkor nhl-hez is adhatnának, legalább benne lenne Holmqust:)
  • hókulláré
    #352
    nemigaz h az EA nem képes egy márciusi rostert kiadni .upd formázumban :\
  • afanasenkov
    #351
    bigapo! A 2007-ben külön is lehet a gombkiosztást beállitani támadás(ha nálad a korong), ill. védekezésnél. Próbáld ki.
  • afanasenkov
    #350
    hali
  • ForzaInter
    #349
    :DDD
  • Me0w
    #348
    Te komolyan ilyen hulye vagy?
  • ledó
    #347
    van hozzá magyarositás???????
  • Me0w
    #346
    A tamadast ugy ertettem, hogy haromszoros hangsebesseggel passzolgat a kapu elott es egyszer ellovi ;)
  • Tass
    #345
    a 06-os gagyi. szupergagyi... fogod a korongot elmész a kapu hátához, befordulsz, gól. és ez így van ahányszor csak teszed.
    a 07-es enyhén jobb, csak itt nem kell megkerülni a kaput, hanem más irányból kell menni, egyet fordulni, és gól... és itt is ahányszor csak akarod.
    Nálam, csak egyszer védekezett jól a gép, vagyis annyira jól, hogy meg is fogott: egy all star meccsen. Na az tuti volt, meg is izzasztott.
    És védekezni meg tlnyleg nem védekezik, de nem is támad, mert az hogy felviszi s rálövi, azt nem nevezném támadásnak, csak körbelövi a kaput s van hogy bemegy
  • jbal
    #344
    jaja.ez teljesen így van.nagyon gyors,lökdösődős,körbelövik a kapumat.sokszor emberelőnyben csak korcsolyáznak hátra a védőim
  • bigapó
    #343
    most megcáfollak, mert a gép szétvédekezte magát az előbbi meccsemen:))
    palánkra szorítás, bodycheck, minden ami kell. jó kis meccs volt, shootout-al kaptam ki 3-2-re. nekem jó a beállítás így is. kicsit gyakorolj és menni fog:)))
  • Me0w
    #342
    Szerintem meg a 07 tul gyors, az alapbeallitasok meg az otperces harmadokhoz is tul gyorsak, a masik, hogy a gep nem vedekezik sosem, csak tamad. Igy peldaul az emberelonyos helyzetek is tok veletlenul adnak golt, nincs meg az mint az elo jatekban, hogy az emberhatranyban levo csapat felall vedekezni :)
  • bigapó
    #341
    opció alatt beállítást értek. anno a 2006-os topikban egy srác beírta a saját, jól bevált és mondhatni realisztikus beállításait. a rules and options alatt lehet ezt állítani. 7 fajtája van: master settings, skating, cheking, passing, shooting, defense, dumping. ezek alatt pedig több-kevesebb állítási lehetőség, mellyel vagy reálisabbá vagy "arcade" stílusúvá tehetjük a gémet. majdnem olyan, mint egy versenyautó beállítása futamra:))
    na, ha valaki ezzel szeret bíbelődni és megtalálja a legjobbat, akkor közzétehetné.
    megjegyzem nekem a 2006-ossal csak annyi volt a bajom, hogy túl lassan folyt a játék, én egyedül azt vettem fel magasabbra, egyébként nagyon jó volt.
  • bigapó
    #340
    nem rossz, bár gólt azt nem ütött vele, csak keveset:))
  • Me0w
    #339
    Az uj skill stick x360-on azert persze mas lett, eleg brutal ;) Itt egy video rola: http://www.youtube.com/watch?v=laYNj7pD8wo
  • Me0w
    #338
    A skillstick a 06'-ban meg benne volt, csak kiszedtek, hogy az x360 verziot el lehessen adni valami extraval ;) Annyi, hogy a sztarjatekosok a kapu elott negy kulonbozo trukkot mutathattak be, amivel megzavarjak a kapust es igy utnek golt.
  • Dexantreal
    #337
    Jó opciót? Hogy érted? AMúgy én is Logitech Rumblepad nem is tudom mi a vége, de azzal tolom. Majd megnézem és mediumon van nekem is, Tampával a szezon felében dynastiban második helyen vagyok. Egyébként ja, nem nehéz gólt lőni, csak nem tudom, hogy hogyan is lehet helyezni a lövést.... ha lenyomva tartom a gombot? :S Mert összeszokott jönni, de aztán van, hogy csak úgy véletlen. Szóval tudom én, de valami megerősítést várnék ez ügyben, hogy a gomb lenyomással lehet-e helyezni a lövést.
  • Dexantreal
    #336
    Skillstick az mi? :S Hogy-hogy nem teszik bele a PC verziókba? Nem hinném, hogy annyival gépigényesebb lenne a játék. Fene ezt a PC nélkülözést, vagy konzolosokat előnyben részesítést.
  • bigapó
    #335
    ja, azt észrevettem. védekezésnél meg poke check-nek lehet használni - tehát akár a hátad mögé is nyúlkálhatsz a bottal, ami elég röhejes. mindegy, sikerült belőni a gombokat, már el is kezdtem egy dinasty-t, sokat nem változott a menü, az upgrade-elést csinálták meg másra. igazából meccs alatt egész jó volt az alap beállítás -értem ezalatt a jégen történő manővereket, csúszást, gyorsulást, koronglepattanás stb. - de ha tudtok valami jó opciót, akkor remélem megosztjátok velünk:)
    gólt sem volt túl nehéz lőni (medium-on), jól lehet játszani az irányokkal. én már a 2006-ban is a manual célzást állítottam be, nekem bejön.
  • Me0w
    #334
    Skillstick nincs a PC verzioban csak a konzolos verziokban. Az eddigi skillstick-et felvaltotta az iranypasszolas :(
  • Dexantreal
    #333
    7 Poke check vagy mi, mikor bepiszkál, 6 a sima lövés és az a lövés, amit jbal mondott az a 8. Ha jól emlékszem, mert msot így fejből mondtam.
  • bigapó
    #332
    ja, bocs azt nem mondtam, hogy gamepad-dal nyomom:)))
    egy logitech rumblepad 2-esem van.

    mondjuk ha a passzolás-gomb a lényeg, akkor válaszoltál:)
  • jbal
    #331
    nem tudom nálad hogy van beállítva a bill de a passzolóvaé piszkál
    és van olyan is hogy vrist shot
  • bigapó
    #330
    hali!

    nemrégóta megy a játék nálam, de ami feltűnt, hogy rettenetesen el van rontva az irányítás. legalábbis az előző részhez képest. eddig nem találtam meg a speckó lövéseket -szerintem nincs is - valamint nem tudom, hogy lehet elvenni a korongot. szóval nhl2006-osok, akik hozzám hasonlóan sokat játszottak azzal a résszel, plíz help mí:))
    a bottal való piszkálás most az lenne amikor hasra vágja magát és úgy csinál valamit? mer a 2006-ban sokkal nagyobb hatékonysággal tudtam így korongot szerezni, itt meg elesik oszt legfeljebb buktatja a csávót. ez nem frankó.
  • Lance231
    #329
    Valaki tudna tippeket adni, hogyan lehet sok gólt ütni legnehezebb szinten? A védekezéssel nincs baj, csak meccsenként nem tudok 2-3-nál több gólt ütni. (a 3 is ritkán fordul elő). Pedig kijátszom a helyzeteket, amennyire lehet. Előre is kösz.
  • Dexantreal
    #328
    Valakinek megvan a játék soundtrackja? Ha igen, pls küldje el nekem, vagy adjon linket. Majd, ha válaszoltok, akkor adok elérhetőséget, addig meg minek? Ráér, akkor.

    Amúgy játszottam egy nagyon jó meccset a gép ellen. Viszont erről majd du-tán. Hamarosan megyek aludni.


    Előre is thanks!
  • Dexantreal
    #327
    Alap van.
  • jbal
    #326
    valaki játszott már új rosterrel?
  • Dexantreal
    #325
    Ja, akkor mindegy tényleg. Nincs mit. Legközelebb lagg menteset :P.
  • jbal
    #324
    kiadhatnának már egy működő rostert.ezeka bhimportosok szart sem érnek
  • Neoncsoves
    #323
    szóltam, te mondtad hogy később... nálam ez beleegyezés :D mind1... KÖsz a meccset :)
  • Dexantreal
    #322
    Elverés? Háhh, az 1-0 az nem elverés és rohadt nagy lagg volt :P. Én meg nem emlékszem ilyenre, hogy mondtam :S, te jöttél szólni, ennyi.
  • Neoncsoves
    #321
    Dex, ma mondtad hogy jatszunk egy meccset, készülj, elverlek Philadelphiával! Vagy mégse? :P