520
NHL 2007
  • afanasenkov
    #480
    nincs tutorial, csak játsz a legkönyebb szinten,a többivel ráérsz később foglalkozni
  • zorrobomber
    #479
    hali all!
    Vki tudna segíteni nekem? Az open ice control/support mire való? Ja és van tutorial a gaméban? Én nem nagyon találtam :S
  • afanasenkov
    #478
    nem csak amerikai csapatok vannak benne, hanem svéd ,cseh...
    magyar meg akkor lesz ha csinálsz ( ha sikerült szólj engem is érdekel )
  • xalpikax
    #477
    es meg anyi hogy hogy lehet az elenfelet felhuzni a bunyora a 200be

  • xalpikax
    #476
    bocsi kihagytam melyik nehel az 2007es
  • xalpikax
    #475
    szevsztok!!azt szeretnem kerdezni nem tud valaki olyan pachet az nhl hez hogy nem csak amerika i csatok legyenek benne hanem mas csaptok is pl borsodi hoki ligas csapatok!!!???
  • bigapó
    #474
    köszi, de én és páran már játszunk az sg-s bajnokságban. arra sincs sok időm:(
  • CzKaresz22
    #473
    Sziasztok!

    Bigapó és a többiek! Nincs olyan köztetek aki össze akarná mérni tudását onlineban másokkal? Ha igen...

    www.nhl-online.atw.hu
  • afanasenkov
    #472
    nekem már csak onnan hiányzik egy csillag, de a hét végéig kipróbálom még
  • bigapó
    #471
    szerintem semmi. maxon van minden és gyűlnek tovább a pontok. valamire azért jó lenne felhasználni, például a salary cap növelése vagy mittomén.
  • afanasenkov
    #470
    nekem 1 csillag hiányzik, még 1-2-meccs és nincs tőbb üres csillag.Ténleg utánna mi lesz?
  • Me0w
    #469
    A 140 pont az eleg kemeny ;D En tegnap nyertem egy VB-t a finnekkel :)
  • bigapó
    #468
    azóta lenyomtam még egy idényt, megnyertem a stanley-kupát. nem tudom, hogy mit csináltam, de fejlesztgetés közben egyszercsak sikerült az 5-ödik csillagot is beraknom. most már on és off oldalon is mindenből maxon vagyok, már csak az egyébb fejlesztések vannak hátra, de ott is az egyik 5-ön van:)
    ebből a szempontból jobb a 2007, de itt most nem lehet állítani az anyagi részt és folyton 30-adik vagyok a profit terén. nem érdekes, mert így is 20 millió feletti. Ja és a Salary Cap-em nekem is maxon van, sokszor azért nem tudok venni játékost, mert túllépném. most az új idényt nem is tudtam elkezdeni, el kellett cserélnem egy túl sokba kerülő játékost. ez azért gáz:(

    ja és azt nem írtam, hogy az előzőben az volt a cél, hogy megnyerjem a stanley-t és érjek el 120 pontot legalább az alapszakaszban. most szerinted? stanley-kupa és 140(!) pont. nem tudom hol élnek ezek? :))
  • mikiking
    #467
    CSásztok,nekem az wolna a gond,h rámegyek a játékra,és a gép a meccs indulásakor restartol,mitől wan ez ? mit tegyek ? ati radneon 9600 128 mb graf.kártya wan
  • Me0w
    #466
    Nekem is 2 oramba kerult, hogy rajojjek, uj vga driver utan miert nincs menu :)
  • Naxos
    #465
    isten vagy :). köszi a segítséget, már az xp reinstalon gondolkodtam. de így müxik.
  • Me0w
    #464
    A videokartya setupjaban allitsd a v-syncet on-ra.
  • Naxos
    #463
    na megtörtént, frissítettem a directX-et és a drivert is frissítettem de ugyanaz a gond :(
  • Naxos
    #462
    kösz a tippet de nemtom holgyan kell leszedni a directX-et :(
  • bigapó
    #461
    szedd le és rakd fel újra a directx-et vagy ha így sem jó, akkor a videókártya drivert is rakd újra. lehetőleg az nhl-hez adott directx-et tedd fel előbb, asszem az is 9.0c. ha nincs akkor szerintem fifa-s is jó.
  • Naxos
    #460
    valaki légyszi help! elindítom a játékot lemegy az EA-s intro, utánna tölt, majd bejön az NHL 07-es logó, és utánna bejön 1 kék képernyő szól a zene és csak a jobb felső sarokban van a QUIT felirat. hiába nyomok bármit nem történik semmi. :(
  • Me0w
    #459
    Szerintem akkor lehet ha az adott kategoriaban az osszes 4-esen van, de csak tipp.
  • Vasvilla
    #458
    Köszönöm szépen, megpróbálom úgy. Amőgy egy kérdésem még lenne, talán tudjátok a választ. Kreált játékost hogy lehet törölni?
  • bigapó
    #457
    egyébként ki játszik dinasty-t?

    egy olyan kérdésem lenne, hogy már van olyan upgrade-m ami 4 csillagos, de az ötödiket nem tudom fejleszteni. két csillaggal lehet?
  • bigapó
    #456
    megnéztem az enyémet, de nem tudom, hogy az alap-e. igazából az számít, hogy mihez mi van állítva. szóval:

    Auto Deke - Alsó védés
    Passing - Alsó ütés
    Shoot - Felső ütés
    Wrist Shot - Felső védés

    szerintem legegyszerűbb ha ideiglenesen visszaállítod defaults-ra -már ha nem azon van- és megnézed úgy melyik. onnan már megtalálod, ha átállítottad. sok sikert.
  • Vasvilla
    #455
    billentyűzettel
  • bigapó
    #454
    mivel játszol? gamepad vagy billentyűzet?
  • Vasvilla
    #453
    Na most kipróbáltam. Nem tudom, nálam vmi nagyon el lehet kutyulva, mert a következők vannak:
    Open ice support | Hook/Tie-up -> fejre ütés
    Open ice control | Dive/block -> testre ütés blokkolása
    A többi gombbal semmit nem csinál
  • Vasvilla
    #452
    Köszönöm szépen. Cserébe meghivlak egy sörre :)
    Én a 2006-tal nem játszottam, a 2003 volt az utsó amivel nyomtam, ott még alig volt bunyó. (De volt MARIO LEMIEUX :) ) (Nem is beszélve az első NHL-emről, a 96-ról :D)
  • bigapó
    #451
    a felső ütés a lövésgomb, az alsó ütés a passz gomb. a felső védés az amivel kilögybölöd a korongot, az alsó pedig amivel nemtom mit csinál:)
    nem kell foglalkozni vele, én mindig csak a fejét ütöm:)) nem is védekezek, a 2006-ban még én is így csináltam, de ebben már nem, hol leütöm, hol engem ütnek le, szóval mindegy
  • Vasvilla
    #450
    Olvastam, hogy már többen irtatok a bunyóval kapcsolatban. Kisebb problémám nekem is van vele:
    az a-val védem a testre ütéseket, a d-vel pedig fejre ütök. ennyi, a többit nem tudom mivel kéne. püfölöm én a billentyűzetet mint az állat de semmi :S persze a gép állandóan védi a fejreütéseim, esélyem sincs őt leütni :S
  • ForzaInter
    #449
    itt
  • ricsa008
    #448
    hogy lehet ilyen bajnokságokra jelentkeznu és hol? ki szeretném próbálni már félpronba szórom a golokat a 2005 ös verzió óta!

    Előre is köszi
  • bigapó
    #447
    itt az sg-n is van bajnokság, éppen most indul egy új.
  • afanasenkov
    #446
    Még lehet jelentkezni ?
  • bigapó
    #445
    milyen gamepadod van? nekem logitech rumblepad 2-es van, semmi gond nincs vele, nem csinál ilyeneket vagy hasonlókat. vegyél ilyet, szerintem megéri, jó kis pad, strapabíró, már esett le asztalról, meg se kottyant neki:)) kezelhető, gumis a széle, nem csúszkál a kezedben. ehhez képest olcsó.
  • hunbasser
    #444
    ya,közben Zizou5 megmondta,h húzzam ki,ha van,szal megoldódott :)
  • bigapó
    #443
    mintha ez általános problem lett volna, régebben páran írtak ilyet. keresd vissza, hátha megvan a megoldás is.
  • kretyás
    #442
    van gamepadod?
  • hunbasser
    #441
    Sziasztok

    nos,az a problémám,h leszedtem a játékot,elindul,meg minden,csak nagyon "fut" a menü...úgy értem,h a kijelölősáv,vagy mi a franc föntről-le folyamatosan megy :S mintha folyamatosan nyomnám a le kurzorgombot.nagyon idegesítő,rendesen fáj tőle a szemem.egérrel még el tudok jutni a meccsig,de ez így nem állapot.arról meg ne is beszéljünk,h a meccs menüjébe is ezt csinálja,csak ott még az egeret sem tudom használni ugye,és úgy tudom megállítani ezt a futást,ha a lefelé gombot nyomom,és akkor megáll,és úgy tudom elérni az általam kiválasztott funkciót.

    no,erre kérnék vmi megoldást.köszöntem szépen!

    HunBasser