520
NHL 2007
  • kretyás
    #440
    kösz

    kerestem de nemjöttem rá
  • Me0w
    #439
    Impbig kell hozza, de latom a google nem a baratod...
  • kretyás
    #438
    cyberfacet akarnék belökni a gammába

    mikor elinditom a letöltött fileokhoz tartozo bat kiterjesztsü vmit, kiirja h nem talál vmi IMPBIG uccot

    kell vmi akkor h ezeket be tudjam rakni? gondolok itt vmi olyanra mint ami a bigimport vagy vmi ijesmi nevü program volt a fifához...

    lécci vki
  • Me0w
    #437
    Az a bug masnak is elojott mar, hogy ha rakott az NHL Pressure-re pontokat, akkor megemelkedett a jatekosok fizetesi limitje, de ha kilepek, es ujratoltom a jatekot a limit ujra 44.6M es igy buktam a 4 pontot amit az upgradera raktam :(
  • CzKaresz22
    #436
    Akit esetleg érdekel

    http://www.nhl-online.atw.hu/

    Elindítünk megint valamiféle Ligát!
  • bigapó
    #435
    végülis:))
  • CzKaresz22
    #434
    Még mindig fáj a vereség ? :)
    Megint fontolgatom egy új liga indítását de nem lenne rá kereslet. It a nyár, olvad a jég :D már félig megunta a nép s pár hónap és itt a 08.
  • Me0w
    #433
    Valosaghu jeg-texturak, palankok, arena-zenek, jatekos mezek, kapuk, uvegek, stb. Azon kivul van benne egy rakat ai modositas, rosterek, stb. Szerintem ez mind mod.
  • bigapó
    #432
    én itt csak update-et, új festést, mezeket látok. Ő mod-okat keresett, azaz módosított/bővített/átalakított játékot. egy nhl-ben mit lehet módosítani?
    bár mindenki úgy csinálja ahogy akarja, de nekem ez nem kerek:)
  • ricsa008
    #431
    szastok én most szedtem le a game-t elmondanátok hogy lehet beállítani billentyűzetre mer nekem vhogy nem megy a dolog
  • batmanka
    #430
    és te miért nem? :)
    azt csicseregték a madarak, hogy régen még eltaláltad néha a kaput... :D
  • CzKaresz22
    #429
    Miért nem tolod online ligákban ?
  • Me0w
    #428
    Hogyne lennenek, 06-hoz is van 2 raklapnyi...

    www.doubleminor.net
  • bigapó
    #427
    nincsenek és nem is tudom, hogy mire kellenének?
  • Káere
    #426
    lassú válasz
  • stuka85
    #425
    gyors kérdés a NHL 07 vannak modok??
  • Bil Ur Sag
    #424
    Sziasztok.
    Csak egy kérdés. Az NHL 07-hez tudtok esetleg Gameclock mod-ot, mint pl. ami a 06-hoz volt anno.Én a 06-os-ét tettel fel a 07-hez és elvan csúszva. Az eredeti file-t meg nemtom beizzítani mert azt írtam felül. Leszedni, és újrarakni meg nem akarom a game-t mert ezer mod-ot tettem már fel hozzá és elértem hogy pöpec legyen nagyon. Szal...Ezer köszönet.
  • ForzaInter
    #423
    ááá én azt olvastam hogy csak enídzsel nullanyóclesz tán.
  • sek300
    #422
    Ez kicsit hülye kérdés, már bocs!Miért ne lenne?Minden évben lehúzzák a parasztot.Ennyiből azt is kérdezhetnéd,hogy lesz e Fifa08,Madden08,Nba 08 stb....LESZ!!!!!!!Minden év Októberében dobják piacra.
  • stuka85
    #421
    Szerintetek lesz NHL 08????????
  • afanasenkov
    #420
    Meg a lányok néha letakarithatnának a kapu elött (miniszoknyában).
  • kicsirobi
    #419
    Még segítsetek már,hogy fényképet hogy lehet betenni,mert állitólag lehet azt is.
  • Káere
    #418
    és nagy a korong +az árnyék is .. meg nincsen olyan autó ami a harmadszünetekbe letolja a jeget:D
  • jbal
    #417
    ja meg a másik amikor körbelövöldözi a kapudat.azt gyűlölöm
  • afanasenkov
    #416
    Hogy lehet saját logot berakni a játékba ?
  • Lance231
    #415
    Menet közben már nekem is eszembe jutott.
    Majd nyáron kipróbálom én is.
    Elég unalmas már a gép ellen játszani, mindig ugyanazokat a hibákat követi el.
    Ma befejeztem az alapszakaszt, meglett a 82 győzelem.
    Kb. 700 ütött és 150 kapott gól, de az utolsó 20 meccsen már lazultam.


  • bigapó
    #414
    nem kell hozzá eredeti játék, ip alapján lehet csatlakozni a gépeknek, egy host, a másik meg join-ol.
    jó tanulást.
  • Lance231
    #413
    Dynasty módban játszom 3x5 perces harmadokkal.
    Azóta már 70 győzelem.
    Tuti meglesz a 82 (egész alapszakasz).
    14-0-ra vertem például a New Jersey-t úgy, hogy 94-es volt a csapat overall-ja, az enyém meg (Pittsburgh) 88. Az utolsó harmadban még tudtam volna ütni 3-4 gólt, de inkább arra mentem, hogy ne kapjak gólt.

    Köszi a meghívást a ligába, de érettségi időszak előtt állok, és még szart se tanultam. El kéne már kezdeni. Amúgy sem eredeti programmal játszok. Jó game-et mindenkinek!
  • Me0w
    #412
    Nah, most amortizaltam le a billentyuzetem, mikor Milan Hejduk 3 golt lott masfel perc alatt ellenem. Kurva anyjat az EA programozoinak, hogy nem kepesek normalis AI-t irni, csak a gep elhatarozza, hogy na, most golt fogunk loni, es be is lovi persze.
  • kicsirobi
    #411
    köszi
  • jbal
    #410
    magától kirakja alulra és a num 2-essel tudod aktiválni
  • kicsirobi
    #409
    Sziasztok
    Hogy kell előhozni a verekedést,és mivel kell aktiválni a verekedést?
  • bigapó
    #408
    szerintem is:))
    tud azért szívatni a gép, ja és persze csal is...szerintem.
  • Me0w
    #407
    Hat, ha a 3x5 perces harmadokat jatszol, difficulton es 10 golt utsz minden meccsen, akkor egyedul vagy :)
  • afanasenkov
    #406
    Dynasty módban, vagy sima szezonban.
  • Dexantreal
    #405
    Lol én pl mediumon játszom és úgy is kikapok párszor, más játszik a legnehezebb szinten, de 55 meccsig kétlem, hogy kitart.
    Gyere NHL 07 Sg bajnokságba. Próbáld ki magad ott, kéne úgyis most ember.
  • Lance231
    #404
    Fasza ez a játék, csak szar, hogy eddigi 55 meccsemből mindet megnyertem legnehezebb szinten.
    Átlagosan 10 góllal verek minden csapatot.
    Gondolom, ezzel nem vagyok egyedül :D
  • Dexantreal
    #403
    Kösz az infot! Ott lehet amúgy, ja.
    Meow, te, hogy fordítanád le? Amúgy majd mutlizhatnánk.
  • Me0w
    #402
    fizetési sapkáját

    Ezen tiz percig rohogtem :D Ilyen hulyen csak direkt lehet leforditani :D
  • afanasenkov
    #401
    Tullépted a játékosok fizetési sapkáját. Nézd meg mennyi a fizetésük összesen, és tegyél ki egy-két játékost.Ha jól emlékszem a contracts menü jobb felső részén van a fizetések összesen/mi a max amit költhetsz.