36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #36415
    Írj a supportnak, biztos meg is tudják indokolni pontosabban.
  • tonio2006
    #36414
    Hello mindenki! Olyan problémám van, hogy a játékban néhány játékosnak pl. Renato Sanches, Mervó, Fiola nincs a nevük kiírva. Se mezre, se sehol. Van erre megoldás vagy csak nálam csinál ilyen hülyeséget. Választ előre is köszi.
  • rvn
    #36413
    Hello. Kb 2 hónapja megvettem a fifát. Mindig is kiirta ezt az a szöveget"Thank you for your interest, we're sorry but you are not eligible to use EA's online features due to an age restriction." De nem foglalkoztam vele mert nem akartam online játszani. Most meg szerettem volna és utánajártam. Az EA-s support szerint elvileg ki vagyok bannolva coin kereskedésért vagy miért, de azt sem tudom mi az. Mit lehet tenni?
  • Rudee
    #36412
    Ha valaki játszik még, akkor ezt próbálja ki. Szerintem jó lett. Persze a sliderekkel sem árt kísérletezni.

    Régi mentésekkel nem működik.
    Utoljára szerkesztette: Rudee, 2016.03.27. 16:14:43
  • nono28
    #36411
    Köszönöm szépen!
  • Rudee
    #36410
    Jobb analóggal (vagy egérrel) lehet váltani a folytatás/új/mentés folytatása közül a menüben.
  • nono28
    #36409
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne hogy a mentett állást hol lehet vissza tölteni?
  • nono28
    #36408
    Szia!Köszi szépen a segitséget!
  • Adam Jonas
    #36407
    Hello!

    Tudsz menedzser módban is játszani bajnokságot, illetve lehet létrehozni egyéni tournament-et.
  • nono28
    #36406
    Sziasztok!

    Bajnokságot hogy lehet játszani?
  • Adam Jonas
    #36405
    Detto, patch óta kínlódás nekem is csak az egész...
  • Balázs 17
    #36404
    két hét után:
    - bírók rendkívül szarok, már nem is tudom, hova lehetne még süllyedni ezen a szinten
    - borzasztó nagy hendi van a játékban, persze a te károdra
    - pro club minden elért teljesítményem lenullázódottea


    most már azt mondanám a játékra, hogy
    10/4 - ne vedd meg szint
  • contraste
    #36403
    Na igen, azota nem sokat, de 4-5 meccset lejatszottam es kezd egyre jobban menni. A passzolas, ahogy mondtatok, csak ra kellett erezni, tenyleg mas, mint a 15-en es bevallom jobb is, realisabb. Bill-el jatszom igy azert eleg nehez Legendary-n, de nem lehetetlen, 0-0, 1-0, meccseket mar sikerult jatszanom, de eddig inkabb 0-1 ekre kaptam ki, egyelore meg nehezen jutok lovesig, de aztan megnehezebben tudok jol loni, nagyon masnak erzem a lovest is, mint a 15-ben. Arra van vmi tippetek?
  • sandoranagy
    #36402
    bocsi, hozzá voltam szokva az angol nevekhez és nem tudtam, hogy erre gondoltál. valóban megkönnyíti a támadásokat, én is csak ajánlom
  • Csacsi
    #36401
    RB + X

    Csak oda kell figyelni hogy maximum 45 fokos szögben állj irányba amerre szeretnél passzolni. Sokkal gyorsabb így a passz és nincs idejük a védőknek megelőzni.
  • sandoranagy
    #36400
    melyik kombinációra gondolsz a lőtt passznál?
  • puskas84
    #36399
    Sziasztok,

    Ki lesz adva magyarul? Vagy valaki csinál magyarosítást?
    Most h-h nem kapott magyar felületet?
  • Csacsi
    #36398
    Ígyvan...sokkal többet kell háromszögezni, passzolni, egyszóval focizni. A 15-ben elég volt egy gyors csatár, és máris rengeteg helyed volt....itt igenis dolgozni kell a szabad helyekért. Ajánlom az új passzolást, a lőtt paszt, hidd el sokat segít.
  • Adam Jonas
    #36397
    Én PC-n tolom. Ha előtte sokat játszottál a 15-tel, akkor igen, elsőre nem fog tetszeni valószínűleg. Passzolni nehezebben lehet, a gyors csatárok végre nem utolérhetetlenek, egyszóval más habitussal kell ténykedni a pályán. Kulcsfontosságú a magabiztos labdabirtoklás és megfelelő passzjáték/helyzetkialakítás.
  • contraste
    #36396
    Hi. Van aki jatszik mar a 16-al PC-n? Tegnap probaltam ki, 2-3 meccsre, en komolyan ugy erzem jatszhatosagban egyre rosszabb, nehezebb, lassabb, butabb. Lehet lejjebb kell vennem a nehezseget...
  • balintka
    #36395
    Sziasztok!

    Van egy kis irányításbeli problémám. Ha nyomom a sprint gombot + a teammate run gombot egyszerre, akkor a labdás játékosom elkezd "totyorogni". Így nem tudok normálisan futtatni. Hogy lehet ezt a kombót kikapcsolni? Köszi, üdv.
  • [HUN]FaTaL
    #36394
    Mindig van ellenfél PC-n is, sokan játszanak (legalábbis a FIFA 15-ből kiindulva). Mondjuk az idei vételen még gondolkodom, de az biztos, hogy egy kis árcsökkenést megvárok :)
  • Adam Jonas
    #36393
    Dehogyis az, elég sokan tolják PC-n is.
  • Truckai
    #36392
    Köszi! Hát ez elég ki*aszás a pécésekkel szemben, mert szinte mindenki konzolon tolja...
  • Adam Jonas
    #36391
    Mindenki csak a saját kasztjában, szóval PC-s játékosok PC-s játékosok ellen.
  • Truckai
    #36390
    Üdv! FIFÁ-val már bíbelődök egy ideje (99-es volt az első...), de online még nem sokat játszottam. PC-s verzióm van, tudok konzolosok ellen is játszani, vagy mindenki csak a saját kasztjában működhet? :)
  • Rdinho10
    #36389
    Hat igen, az a jatek szinte hibatlan!Sajnos a 2k nem fog soha focis jatekot, mar csak a licenszek miatt sem,nincs helye a 2 kiado mellett:/ az ea lehuzhatna mar a rolot:D
  • DaemoonHunter
    #36388
    Hát ez való igaz...
    Nem értem miért nem lehet a mai technika mellett 2k sports féle animációkat csinálni. NBA-ban zseniálisan működik.
  • Rdinho10
    #36387
    *mint
  • Rdinho10
    #36386
    Az lehet,h most elmozdult jo iranyba,de ez az ignite engine egy forintot nem er,amilyen osszefutasok,gabalyodasok vannak...jatekosok nahyon gagyik,mint valami ps2es szint.eleg megnezni,h all a kezuk a testuk mellett:D animaciokon kint valami robotok..
  • DaemoonHunter
    #36385
    Szerintem is a valóság felé billent el most a játék, és ezt hangsúlyozták is a fejlesztők, hogy ez a cél. Persze a szabadabb, kötetlenebb mozgás 'ala' pes hiányzik belőle, de ez legyen a legkevesebb.
  • Balázs 17
    #36384
    játszottam eddig kb 3 online meccset, egyiken pont ilyen volt
    Barcával és csak Neymar oldalán támadt :D más nem is érdekelte
    vezettem 1-0ra 20. perc körül, látszott h már idegbeteg és csak csúszkál és mindent ellő, félidő 2-0 és kilépett....:)
  • Csacsi
    #36383
    Jah és tök jókat röhögök azokon, akik ezt is így játszanák...aztán mikor a félidőben kapnak 2-3 gólt...a 35 %-os labdabirtoklásuk mellé.....akkor meg lépnek kifelé :)
  • Csacsi
    #36382
    Szerintem most van sokkal több köze a focihoz mint eddig.

    Nem sok igazi meccset láttam, ahol az volt a játék, hogy minél gyorsabban fussunk....és beemeljük a védők fölött a labdát..

    Sokkal taktikusabb lett az egész játék, meg kell dolgozni a szabad helyekért....ki kell dolgozni a helyzeteket..és kíméletlenül lecsapni az ellenfél hibáira.

    15-ben, passz a gyorsembernek, majd sprint nyomva tartva, majd felenged..irányváltás...és sprint tovább.

    Az össze fórumon csak ők sírnak, akiknek ez hiányzik.
  • Rdinho10
    #36381
    Jatekmenet kb koze nincs a valoshoz!,jatekosok kartonbol,arcok,droid mozgas stb...
  • Csacsi
    #36380
    Áruljátok már el,miben lett annyira szar ez a fifa?
  • Rudolf14
    #36379
    Sziasztok!Fifában érvényes úgy gólt rugni hogy középkezdésből végiviszem passz nélkül és gólt rugok az online ellenfelemnek???
  • Balázs 17
    #36378
    PES online egy nulla.
    Van a MyClub es kesz. Community sincs mar semmi ami lekotne az embert (szerintem)
    Fifaban a coop ideny pedig kurvajo, csak ugye egy gepreol nem lehet tobben...ennyi csak a baja
  • Waczkor
    #36377
    Leírnád részletesebben mit is takar a multi pls?
    Fifa katasztrofálisan szar lett,nem hiszem hogy a pes még ezzel a szar kapussal is rosszabb lenne mint a fifa.Amúgy mi a baj a kapussal?
  • DarkLighter
    #36376

    FIFA 16 Android!