36656
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #36454
    PS4-re a hírek szerint 6 után már elérhető lesz a demo. Talán PC-re is kidobják kora este.
  • Rudee
    #36453
    XBOX 360-on már elérhető a demo, várjuk PC-re is most már.
    Utoljára szerkesztette: Rudee, 2016.09.13. 13:36:18
  • Rudee
    #36452
    Kedden jön a demo.
  • Rudee
    #36451
    Demo hírek:

    Teams
    – Bayern Munich (Germany)
    – Chelsea (England)
    – Manchester City (England)
    – Manchester United (England)
    – Real Madrid (Spain)
    – PSG (France)
    – O.Lyon (France)
    – Juventus (Italy)
    – Inter Milan (Italy)
    – UNAL Tigres (Mexico)
    – Gamba Osaka (Japan)
    – Seattle Sounders (USA)
    Stadiums
    – Stamford Bridge
    – Suita City Stadium
    – Centurylink Field
    Play time
    – 4-minute halves
    Season
    – Autumn: Day/Night
    Difficulties
    – Beginner, Amateur, Semi-Pro, World Class, Legendary
    Game Modes
    – Kick-Off
    – Journey Mode
  • Rudee
    #36450
    És 2-3 napja még mailt is kaptam, hogy 33% kedvezménnyel lehet előrendelni ott, ahol a 16-ot vettem. Így 60 euró helyett "csak" 40 lenne.
  • DaemoonHunter
    #36449
    Nincs kérdés melyiket érdemes választani, aki csak az egyik focis játékkal akar játszani PC-n.
    A gameplay videók is nagyon ígéretesek ezzel a szabadabb, lassabb, de dinamikusabb passzolgatós játékmenettel.
  • Rudee
    #36448
    FIFA17 PC


  • NpontPeti
    #36447
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! A FIFA 15 Ultimate Team-ben van egy feladat, amit sehogy nem tudok teljesíteni. Próbáltam már mindenhogyan játékost venni meg cserélni, de semmi eredmény. A feladat neve: " Helyettesíts egy tervjátékost" Előre is köszönöm a segítségeteket! Üdv: Peti
  • Rudee
    #36446
    Akad, bár ezt még nem próbáltam.
  • SirShark
    #36445
    Van olyan mod ami lefrissíti a kereteket?
  • Rudee
    #36444
    Így kell egyenlíteni a 90. percben egy milánói derbin

  • Rudee
    #36443
    Facebookon élőben követhető az Ultimate Team újításainak bemutatása.
  • Rudee
    #36442
    A FIFA17-ben új liga érkezik: J-League.

    60 euróért már előrendelhető a játék. Nekem az előzetes cikkekből és videókból jó érzéseim vannak.
  • Rudee
    #36441
    Jó ez a kamera, látni mikor kicsit kint áll a kapus. Na olyankor pedig lehet lőni, ez például be is akadt.

  • Rudee
    #36440
    Tetszik ez a kamera:

  • Rudee
    #36439
    A lagnak több oka lehet. Főként az internet kapcsolat. Lehet a föld másik végéről kapsz ellenfelet.
  • Rudee
    #36438
    PC-n online a 16-tal játszik valaki? Valamiért az ultimate team meccsnél pár mp után megszakad a kapcsolat, ki kéne próbálni sima online meccsel.
  • Kuski14
    #36437
    Sziasztok a FIFA 15 miért laggol minden meccsen ? Valaki tud segíteni , köszi!
  • Tommy H
    #36436
    Igen az volt a gond,köszi!
  • Rudee
    #36435
    Új játék indításánál gondolom letöltötte a legfrissebb kereteket, amivel a módosított csapataid "elvesznek".
  • Tommy H
    #36434
    Hol lehet új igazolásokat betenni?
    Edit Teams-Club transfers megcsináltam de új karriernél és sima meccsnél sem látja
  • Rudee
    #36433
    Én manuálissal kezdtem, messze jobb.
  • bexinho
    #36432
    Hehe. :) Sajnos sok időm nincs, de pár meccset letolok majd gyenge csapattal. Most az olasz és a magyar válogatottat erőltetem online (5-4-1 - full védekezés). Amúgy hogy érdemes használni az irányítást? Manuálisan, vagy ahogy az EA alapértelmezettre beállítja? Ha már a kelleténél jobban rá kell érezni az új rész irányítására, akkor lehet érdemes lenne a manuálisat is betanulnom. Csak azért érdeklődök efelől, mert nyilván sokkal nehezebb a manuálisra ráhangolódni, cserébe viszont sokkal pontosabb és kiismerhetetlenebb irányítást ad a játékos kezébe. Elméletileg... Vagy ez a gyakorlatban is így van?
  • Rudee
    #36431
    Pár meccs alatt rá lehet érezni, aztán a finomhangolás jön magától. Én javaslok egy szezont koreai ligában pl. World class-on mindenre megtanít.
  • bexinho
    #36430
    Üdv!

    Sajnos nincs kifejezetten konzolos FIFA topik, ami a mai napig pörögne, így inkább ide írok.
    Szinte az összes Fifával már játszottam a '98 óta. A 15-ben online season-ben azonnal feljutottam az 1. osztályba. Egyedül a 3. osztályban kellett 3x nekifutnom. Viszont ez a 16-os nagyon nagyon más. Olyan, mint amikor hosszú PC-s éveket követően először kezdtem bele a konzolos Fifázásba (2008). Meg kellett tanulnom a kontroller használatát. Nos, itt nem kell, de mégis. Teljesen más a védekezés, a támadás, a mozgások, minden. 10. osztályban a mérlegem eddig 1-0-6. Nem értem... Bár azt hallottam, hogy sok kritika érte az új részt, de valójában az irányítás, vagy más okok váltották ki ezt a közönségből? Nektek mennyi idő volt beleszokni az új irányításba, ha egyáltalán szükségetek volt rá?
  • GOAAL
    #36429
    Köszi!
  • Galy
    #36428
    vírusirtóban tedd kivételek közé a fifa.exe-t
  • GOAAL
    #36427
    Sziasztok!

    Fifa 15-el lenne problémám, PC-n pár hete nem akar elindulni a játék, a töltőképernyőnél akad meg, Messi intelligens ábrázata mellett töltenek be a pontocskák, de itt megáll a tudomány. Nem a géppel van probléma, mert más gépen sem indul el, pedig eddig hibátlanul futott...találkozott már bárki ezzel?
  • Tommy H
    #36426
    Üdv.
    Katalógusból megvett dolgokat,hogy használhatom karrier modban?
    Cipőket is feloldottam,Edit player beállítom,elmentem de mikor betöltöm karriert nem látszik.

    Másik,hogy nem mondja kommentátor bizonyos játékosok neveit mint pl.Rashford,Martial,Blind.

    PS4-en játszom
  • Rudee
    #36425
    Passz, talán a konzolosok tudják.
  • Mayorpapa
    #36424
    Sziasztok! Kell xbox live előfizetés az ultimate teamhez, vagy elég csak net kapcsolat?
  • Dean Winchester
    #36423
    szevasztok!

    Bill-n szeretnék néha 1-2 meccset lejátszani, de valaki megtudná mondani,hogy hogyan és hol lehet konfigurálni a régi fajta irányításra a játékot?
    pl. fifa 13-ban a régi fifa 2009es irányítás, mikor az a-becsúszás, az s a passz, e az emberváltás...stb
  • Rudee
    #36422
    Akkor megtaláltad a megoldást.
  • lacinkacinka
    #36421
    Igen azt tudom, de hiába állítom pl 1920 * 1080-ba, a fekete sáv akkor is ott marad a képernyő szélén. Csak akkor nem, ha az asztal felbontását is leveszem 1920-ra.
  • Rudee
    #36420
    A játék indítása előtt, a kis felugró ablakban találod a beállításokat.
  • lacinkacinka
    #36419
    Üdv! Felbontást, hogy tudok állítani a játékba?
    Nekem 21:9-es monitorom van, és ugye ultrawide-t nem támogat a játék, de ha sima fullHD felbontásra állítom, akkor is megvan a fekete csík a képernyő két oldalán. Ezt hogy tudom kiküszöbölni?
  • Rudee
    #36418
    Mindjárt kipróbálom, Fiola meg Mervó esetében a válogatottnál van a hiba?
  • tonio2006
    #36417
    Igen. PC verzió. Barátságos meccsnél van ilyen. Folyamatosan update van mióta megvettem (október vége óta).
  • Rudee
    #36416
    Az alap játék csinálja ezt?
  • Rudee
    #36415
    Írj a supportnak, biztos meg is tudják indokolni pontosabban.