36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Roland10
    #34488
    Elindul! :)
  • szabii98
    #34487
    nektek elindul a játék a sima fifa 13 ikonnal? nekem csak a configban indul :(
  • szabii98
    #34486
    tavalyiban én bl csoportkörig mentem velük...elég illúzió romboló volt
  • Roland10
    #34485
    Hát az eléggé élményromboló számomra, ha nem javították..
  • [HUN]FaTaL
    #34484
    Ez engem is érdekelne, mert tavaly a Barca B-vel feljutottam az első osztályba és ott abba is hagytam azt a karriert. :D
  • Roland10
    #34483
    Nem azzal van a baj, hogy könnyű! :)

    #34477: Az lesz, csak nagyon is Madridista vagyok, és nem nagyon szeretek más csapattal játszani, de elkezdek egy Karriert akkor a Castillaval! :) Am javították már, hogy nem lehet két ugyan olyan egyesület egy osztályba??

  • TBWarrior
    #34482
    hopphopp. Dzsudzsit eladtam a Barcanak
  • Breki33
    #34481
    http://fifaaddiction.com/tutorials/shooting/

  • puskas84
    #34480
    És még olyan kérdésem van mitől van, hogy meccs előtt kilép eredeti játék és hibás ez azért durva....
    Megoldás?

    Mitől lehet az, hogy elkezdődik az online meccs és kb 20perc elmegy a meccsből és kiirja hogy hiba nem vagy szinkronban az online meccsel és megszakad?
  • [HUN]FaTaL
    #34479
    Nekem a 2011-es PES nagyon nem jött be, akkor kezdtem el fifázni. Tavaly mindkettővel játszottam.
  • Breki33
    #34478
    végre működik a chant menüben és
    mérközés közben

    gyorsan leírom, hogy mit hová másoltam, hogy meglegyen

    playlist: C:\Users\Breki\Music\Playlists\

    pl Juve javítani kellett a patchban lévő nem jó

    #EXTM3U
    #EXTINF:0,Juventus (1).mp3
    ..\..\..\chants\SeriaA\Juventus\Juventus (1).mp3

    #EXTINF:0,Juventus (10).mp3
    ..\..\..\chants\SeriaA\Juventus\Juventus (10).mp3

    #EXTINF:0,Juventus (2).mp3
    ..\..\..\chants\SeriaA\Juventus\Juventus (2).mp3

    #EXTINF:0,Juventus (3).mp3
    ..\..\..\chants\SeriaA\Juventus\Juventus (3).mp3

    #EXTINF:0,Juventus (4).mp3
    ..\..\..\chants\SeriaA\Juventus\Juventus (4).mp3

    #EXTINF:0,Juventus (5).mp3
    ..\..\..\chants\SeriaA\Juventus\Juventus (5).mp3

    #EXTINF:0,Juventus (6).mp3
    ..\..\..\chants\SeriaA\Juventus\Juventus (6).mp3

    #EXTINF:0,Juventus (7).mp3
    ..\..\..\chants\SeriaA\Juventus\Juventus (7).mp3

    #EXTINF:0,Juventus (8).mp3
    ..\..\..\chants\SeriaA\Juventus\Juventus (8).mp3

    #EXTINF:0,Juventus (9).mp3
    ..\..\..\chants\SeriaA\Juventus\Juventus (9).mp3

    #EXTINF:0,Juventus.mp3
    ..\..\..\chants\SeriaA\Juventus\Juventus.mp3

    chantok helye

    C:\chants\SeriaA\

    filek Juvénál (két patch egyben)

    Juventus.mp3
    Juventus (1).mp3
    Juventus (10).mp3
    Juventus (2).mp3
    Juventus (3).mp3
    Juventus (4).mp3
    Juventus (5).mp3
    Juventus (6).mp3
    Juventus (7).mp3
    Juventus (8).mp3
    Juventus (9).mp3
    juventus 1.mp3
    juventus 10.mp3
    juventus 11.mp3
    juventus 12.mp3
    juventus 2.mp3
    juventus 3.mp3
    juventus 4.mp3
    juventus 5.mp3
    juventus 6.mp3
    juventus 7.mp3
    juventus 8.mp3
    juventus 9.mp3

  • Rudee
    #34477
    Keress egy szimpatikus kis csapatot (2.5-3 csillag max és a bajnokságba ne élcsapat legyen) és nyomj velük végig egy szezont world class-on. Utána már menni fog.
  • Breki33
    #34476
    Ezt azért nem mondanám D3DOverrider nagyon jó kis program sokaknak segített már énis használtam már korábban.

    Lehet neked nem segített, de ettől még nagyon jó program
  • Breki33
    #34475
    MATCH
    Half Length - 10 minutes
    Difficulty Level - World Class for Home games, Legendary for Away, Derby and cup final games
    Game Speed - Slow - Normal - Fast

    CONTROLLER SETTINGS
    Manual but Assisted is fine
    Auto Switching - Air Balls
    Auto Switching Move Assistance - High
    Defending - Tactical Defending but Legacy Defending is fine
    Camera - Any

    Last updated 17/10/12 - 18:46PM
    USER/CPU
    Sprint Speed- 48/48-47/47-46/46 - Reduce CPU's sprint speed 1 point when playing on legendary.
    Acceleration - 46/46-45/45-44/44 - Reduce CPU's acceleration 1 point when playing on legendary.
    Shot Error - 53/55
    Pass Error - 55/60
    Shot Speed - 50/50
    Pass Speed - 56/56
    Injury Frequency.- 80/90
    Injury Severity - 20/20
    Goalkeeper Ability - 60/50
    Positioning:Marking - 60/72
    Positioning:Run Frequency - 23/23
    Positioning: Line Height - 52/52
    Positioning: Line Length - 46/46
    Positioning: Line Width - 58/58
    Positioning: Fullback Positioning - 46/52
    Power Bar - 55 - (Down to user preferences)
    First Touch - 52/54
  • Breki33
    #34474
    állíts manualra a segítségeket egyből nem lesz olyan könnyű
  • Roland10
    #34473
    Én eddig PES-eztem, mert az eddigi FIFA részek nekem nem jöttek be, a mostani viszont eszméletlen jó lett pár kissebb - nagyobb hibával!

    Az idei szériában mind kettőt nyomom, de többet a FIFA-t!
    A góllövéssel nincs is gondom!
  • daver88
    #34472
    Nagyon egyszerű a képlet, legyetek középcsapattal profi szinten, ne a nagyokkal és akkor nem lesz 3-4 gólos siker, hanem csak 1-2, és ott már lehet izgulni..
  • [HUN]FaTaL
    #34471
    Ideivel még nem sokat játszottam. Tavaly nekem is ez volt, de világklasszison én kaptam ki hárommal. Nem vagyok egy pro fifás, utoljára a fifa 2000 volt unalmas, mert world classon 6-0ra vertem mindenkit (akkor az volt a max), aztán után nem is fifáztam, időről-időre megnéztem 1-2-t, meg játszottam a pes 2008-cal egy keveset és kész. Aztán még a pes10-zel (fifa 10-et is megnéztem, de szar volt) és a 11 óta játszom vele offline viszonylag sokat.
  • Roland10
    #34470
    Profin nálam az a baj, hogy 3-4 góllal verek mindenkit..
    Feltettem Világlasszisra, így meg csak támadnak szinte..!
  • [HUN]FaTaL
    #34469
    Semmilyen játékban nem lehet. Azt hittem az EA megoldotta valamennyire.

    TDU-t, TDU2-t (ott az atari/eden is nyomorékok gyülekezete) is az oroszok cheatelték szét teljesen.

    #34665: Dehogynem, már a 11-ben is zavart, igaz én Pro-n játszom. Idén valamivel jobb lett a helyzet.
  • puskas84
    #34468
    És még olyan kérdésem van mitől van, hogy meccs előtt kilép eredeti játék és hibás ez azért durva....
    Megoldás?
  • zsilka péter
    #34467
    Semmi változás. Hiába kapcsolom ki az élsimítást. Akármit csinálok 50-60 FPS között van és akad. D3DOverrider meg semmit sem ér.
  • puskas84
    #34466
    Sziasztok,

    Mitől lehet az, hogy elkezdődik az online meccs és kb 20perc elmegy a meccsből és kiirja hogy hiba nem vagy szinkronban az online meccsel és megszakad?
  • Roland10
    #34465
    Titeket nem zavar, hogy kevés a középpályán, úgy mond a labda tartás?

    Pl: Én Világklasszison játszok, és ha az ellenfél megszerzi, vagy én eladom a labdát kicsit se járatják végig, hanem egyből támadnak és a 16-osomon adogatnak körbe amíg szinte üresre ki nem játszák..így is tudok nyerni, általában 4-3-ra 5-4-re 6-5-re, de nem olyan élvezetes, mert nincs a középpályán labdatartás! Ha vissza veszem Profira, akkor ugyan ez van, csak nem kapok ennyi gólt, csak 1-et 2-t..!

    Még az zavar, hogy mind1, hogy a Barcával játszok, vagy a Celta Vigoval, mindegyik nagyon szépen kitudja hozni a labdát, csak a gyengbb csapatoknak könnyebben gólt rúgok, nincs meg itt az az élethűség, hogy gyengébbek többszőr felívelik, vagy esetleg pontatlanok..!

    Vélemény?
  • Rudee
    #34464
    Azokkal már a FIFA 2005 idején sem lehetett játszani, buzi egy nemzet.
  • Effe88
    #34463
    próbáld ki ezt!
  • hülyegyerek
    #34462
    Ha a menüben lévő opciókra gondolsz akkor egyszerű 50-50 minden :D
  • penge96
    #34461
    A szaggatás nálam már másodlagos, jelenle nem tudok továbbmenni menedzsermódban, mivel szinte minden menü alatt crashel.
  • Sanyicucu
    #34460
    Sziasztok!
    Tudnátok nekem egy reális felhasználói és cpu beállítást adni?
  • Breki33
    #34459

    For those with heavy stuttering/lag:
    From the fifaconfig.exe disable MSAA Options and Vsync and thick “Disable Windows Aero Theme”.For rendering quality is up to you how to set it but remember that an old PC would never run FIFA on High! Now follow the next steps:
    Nvidia: Go to your graphic card control panel (right-click on desktop), go to Manage 3D Settings,Program Settings and add the FIFA 13 demo exe and set these settings for it. (At Texture Filtering – Quality put High Performance)
    ATI: Get RadeonPro make a profile with the FIFA 13 Demo,select it,click on Profile > Visual and add these settings: Anti-Aliasing = Application Controlled, Anti-Aliasing Filter = Multisampling, Anti-Aliasing Mode = Multi Sample, Anisotropic Filtering = Application Controlled. From the Advance and Tweak tabs turn OFF Vsync & Tripple Buffering.

    Note that these are only standard settings and will not fix your problem 100% because everyone has different specs. You can change and tweak the settings yourself until you reach an ideal configuration for your game and the lag and stuttering will stop. Also don’t forget to use the D3DOverrider!
  • Breki33
    #34458
    ennyit tudok ezzel kapcsolatban nincs köze ahhoz, hogy eredeti-e

    Career Mode crashes fixes:

    Move the save file to the cloud and open it from there.
    Delete your gameface.
    Create a new save file, save to it, delete that save file and re open the original.
    Remove free agents from your customized squad in Career Mode.


    illetve annyi köze van, hogy erdetinél a javításokat érdemes és ajánlott felrakni, korábban beraktam a javítások jegyzékét, de azt hiszem a fifahungary-n fent van magyarul
  • Effe88
    #34457
    ezt nem tudom olvastad-e
    #34428
  • penge96
    #34456
    Megvan, persze. Minden a legfrissebb. Xp-t meg nem fogok csak a FIFA miatt felrakni, inkább várok, hátha jó lesz...
  • Effe88
    #34455
    Jó elhiszem, hogy szar na.
    Géped megvan hozzá?Videókártya drivert frissítetted?Direct-x-et?
    Amúgy már írtam korábban, hogy próbáld ki xp-n.Ott nincsennek ilyen panaszok ha minden igaz.
  • penge96
    #34454
    Ne haragudj, de egy fórumon azért egy kicsivel több empátiát várnék el. És igen, tényleg elég szar, hogy megveszek egy játékot majd' 12 rugóért, és 2 hónap után is képtelen vagyok vele normálisan játszani....
  • Effe88
    #34453
    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!
  • hülyegyerek
    #34452
    Elvileg RB vel birod csavarni LT vel pedig bombázni.
  • penge96
    #34451
    "Úgy gondolom, intelligensebb vagyok, mint egy átlagmajom." Szerintem ezt az idézetet inkább vedd le.
  • Effe88
    #34450
    szar lehet:D
  • penge96
    #34449
    Nekem nem warezolt, mégis crashel. :)