36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Effe88
    #34448
    igen de csak az oroszok
    képességjátékoknál is milliós pontjaik vannak:D:D
    közbe az elérhetetlen:D:D
  • Effe88
    #34447
    nekem is ugyan ez volt:D
    szintén zenit ellen játszottam:D
  • Effe88
    #34446
    talán mert warezolt
  • w77d
    #34445
    gyerekek fifa 13-ban hogy kell kontrollerrel kapura lőni úgy, hogy ne lapos lövés legyen? a B-vel csak laposat hajlandó lőni, így a látványos gólok elmaradnak...
  • contraste
    #34444
    Breki mester segitseget kernem, mi a tapasztalat, miert lephet ki elso career ideny befejezesenel? Nem allitgattam sem db-t semmit. Koszonom elore is!
  • hülyegyerek
    #34443
    Sztem ez most már 99%. Az elöbb vezetetek ellenem potyagóllal. Fordítani tudtam a félidő elött szöglettből egyből utánna lefujták a félidőt második félidő elkezdődött egyből ki a menübe rögtön arra kezdtem figyelni hogy mi változik láss csodát a játékosaim iszonyat visszalassultak. Aki nem botlott bele az lehet nem top csapattal tolja mert elöbb pihentettem az alap 11 et és akkor 3-4 meccsig semmi. Vissza raktam a top játékosokat és egyből.
  • Galy
    #34442
    csak feltételezések vannak
  • elite
    #34441
    Mimimimimi???
    Ilyen csalások vannak??
    Hát ez nagyon szomorú. Eddig szerencsére nem futottam bele.
  • Galy
    #34440
    lehet, hogy csak egy bugot használnak ki?
  • hülyegyerek
    #34439
    Akkor úgy láttom nem én őrültem meg :D Amúgy az nem is szokott zavarni ha kikapok játszottam már olyan 4-0 ás meccset aminek végén azt mondtam hogy jó meccs volt de mikor jön az ellenfél azt gyakorlatilag csel nélkül besétál a 16 oson belülre úgy hogy 2 játékosomat felökleli elötte az rohadtul idegesítő. Remélem vhogy kiszűrik ezeket.
  • hülyegyerek
    #34438
    Én arra gondolok hogy a játék menüjében lehet mindent álligatni ellenfél passzátlag meg sprint sebesség sztem vhogy azokat hozzák át onlineba. Kezdő 11 ben csak arsenal játékosok vannak azok meg nem mondhatók lassúnak de mikor Walcottot 5 m hátrányból lefutja vmi noname védő. Pedig rotálom is őket nem fáradtak. Marhára idegesítő.
  • Galy
    #34437
    Zenit ellen
  • Galy
    #34436
    tegnap Zenittel játszottam idénymeccset, 2:0-ra vezettem, kilépett menübe az arc, visszalépett és 2:5 lett a meccs vége....
  • Effe88
    #34435
    Előfordul.oroszok ellen akárhányszor játszok minidg trükköznek vmit, vagy akadozik vagy valahogy kiléptetnek(pl. vezetek 2-0ra idény mérkőzésen és jövök egy szöglettel kidoba a játék:D:DD:) de ez csak oroszok ellen tapasztaltam eddig:D
    nagy csalók
  • hülyegyerek
    #34434
    Létezik FIFÁba vmi csalás online módba mert játszok az ultimate teambe és egy csomó ellenfélnél lelassúl a játék az ilyen meccseken sokkal több rontott passzom van gyakorlatilag nem tudok szerelni. Azért gondoltam erre mert játszottam egy ember ellen jó kis pörgös meccs volt vezettem 3-1 re és igazából beíveléseken kívül sehogy nem jutott el a kapumig aztán kilépett kb fél percre nem cserél senkit viszont a játék visszalassult és a fent említett gondok miatt még ki is kaptam.
  • Breki33
    #34433
    segítségek?

    a manuálra gondolsz?
    ezek még korábbi gif-ek sztem ott alapon van

    látnom kéne a tied, sztem nyomsz mellé vmit és helyezett lövés vagy esetleg chip shot lesz, pesben pont hogy jó erősen meg lehet lőni

    egyébként a Jenkey gameplayban lehet állítani lövéserősséget, de még a labda súlyt is ha jól tudom

    De ezt inkább a játék fórumában beszéljük meg
  • Breki33
    #34432
    ha az origin nyelve magyar illetve a telepítés is akkor szerintem alapból azt rakja fel, de a DVD-n is lehet rajta van

    egyébként itt vannak

    https://hotfile.com/list/2102003/5a87ed6
  • adamsmith2304
    #34431
    Tiszteletem Uraim!
    Magyar kommentár már beszerezhető vagy még nem?
    ha már van,1 linket kérnék!
    köszi előre
    További szép napot!
  • IXEMGabeo
    #34430
    Szeva Petya, nem lehet, hogy kikapcsoltad a lövés rásegítőt és ilyenek?

    Amúgy van csavart lövés is, meg emelés is, amiket kombinálni lehet a lövőgombbal. Képességjátékokban is be lehet gyakorolni.
  • zsilka péter
    #34429
    Kis OFF

    Milyen segítségek vannak állítva nálad? Mi hogy van beállítva? Leírnád, hogy hogyan kell mondjuk ilyen lövéseket csinálni mint amik ebben a gif-ben voltak? Mert én akár mit csinálok olyan mintha beadás lenne csak nincs akkora íve. A lényeg, hogy gyenge, és alig megy. Köszi

    ON
  • Ingman12
    #34428
    Fifasetupot piszkálgattam, van javulás. Nem tökéletes, de alakul, még kipróbálok majd néhány dolgot (nálam apróbb szaggatások voltak - néha rendesen ment a játék, néha bepöccögött). Még van 1-2 dolog, amit majd megnézek.

    Közben találtam néhány elképzelést/tanácsot egy másik fórumról, amiket ajánlanak mikroszaggatásra (sokan erre panaszkodnak a játékkal kapcsolatban). Nem tudom mennyire hatásosak, de hátha valakinek segítséget nyújt.

    "- V-sync bekapcsolasa es allitgatni az nvidia driverben a max. elöre elkeszitett kepkockak szamat(0-8)

    - virtualis memoria teljes kikapcsolasa, ne szöszmötöljön a Win a merevlemezen, vagy jatszani az ertekevel(keves-ajanlott-sok)

    - nehany jateknal konzolbol vagy .cfg vagy .ltx fajlbol letilthato a prefetch, precache vagy a texturestreaming, ilyenkor elmeletileg mindennek be kell töltödnie a ramba

    - huzni a videokartyat leginkabb a vramot, picit enyhebb de -röcc

    - a különbözö buszok orajelenek visszavetele, esetleg no tuning es minden alapbeallitason

    - a Win7 clean installja csak a tiszta drivereket feltenni, es az automatikus frissitesek kikapcsolasa mert a biztonsagi frisssitesekkel jon be valami bug

    - directX frissitese a Microsoft oldalrol

    - probalkozni driver verziokkal

    - a vga-hoz csomagolt support CD-n levö drivert kiprobalni

    - virusirto es egyebb hatterben dolgozo programok es szolgaltatasok kilövese es uninstallja

    - 4GB helyett 8GB ram 64bites oprendszer eseten, itt olvastam utana hogy igazabol az ajanlott minimum ram a Win7 64bit-nek 4GB es igy nem sok szabad memoria marad a programoknak. Valamint a jatekok tulnyomo többsege meg mindig 32bites, de egy 32bites alkalmazast futtatva 64bites környezetben dupla annyi memoriat hasznal mintha 32bites környezetben lenne

    - hangsulyozom nem durva szaggatasrol van szo, de van egyfajta lathato darabossag

    - nvidia HDMI audio drivereket leszedni, csak a vga driver es a physics kell valamint kilöni az nvidia driver helper szolgaltatast (ekkor nem lesz elerheto az asztalrol jobbklikk menüben az nvidia vezerlöpult

    - nvidia driverben adaptivrol(default), teljesitmenyre allitani az energiagazdalkodast"
  • Breki33
    #34427
    a fifa nekem se akad pedig közben szerkesztek ki be lépkedek próbálgatom a grafikát sőt lua módosítva van fidel programjával grafika ultrára rakva
  • Breki33
    #34426
    ezt azért cáfolnám :-)

    pont, hogy nagyon jól meg lehet lőni, vmit nem jól csinálsz akkor
    persze a gif-ek lassítva vannak



  • Effe88
    #34425
    eddig nálam se volt semmi
    minden maxon, és már 54 órám benne van a játékban
  • SLICK
    #34424
    kövezzetek meg, de nálam tükörsimán fut a játék és soha semmi hiba nem volt, pedig a hétvégén beletoltam jó pár kemény órát...
    Na jó, kétszer volt valami berángatás féleség, de se túl zavaró nem volt, meg tényleg csak ilyen 2-3 mp-es akadás volt...
  • zsilka péter
    #34423
    Most azon agyalok, hogy lehet PES-ezek, de ott meg a lövés szerintem katasztrófa. Erősen meglövöm, és alig megy el a kapuig. Alig száll. Mint egy lassított felvétel. Pedig elvileg egy 20-25-ról jól meglőtt erős lövés...
  • zsilka péter
    #34422
    Elvileg igen, csak úgy. Én már meg is hirdettem. Fog a gyíkom szenvedni vele.
  • penge96
    #34421
    Ugyanez van nálam is, stabil 60 fps, és akad. Ugyanúgy megpróbáltam azokat, amiket Te is, de lófasz... a játékot csak úgy tudom eladni, hogy vele az Origin accomat is? Vagy hogy lehetséges?
  • zsilka péter
    #34420
    Soha... Én szerintem most tettem le végleg. Fraps szerint van 55-60 FPS-em. De még is akad? Na erre varrj gombot. Nem egyfolytában, de elég sűrűn akad. Legfrissebb ( 1.4 ) van fent. PES 2013, COD, F1 2012 full grafikán simán elfut ez meg simán akad úgy, hogy van 55-60 FPS-em. Amikor 60 majd lecsökken 50-55-re majd vissza 60-ra akkor érezhető az akadás. Korlátoztam már 60-ra az FPS-t, semmi. Majd 30-ra is de úgy már élvezhetetlen. V-Sync game-ben ki VGA-n be van. Overrider sem segit. FIFA OFF.
  • penge96
    #34419
    Menedzser mód. Játékos szerződések. KIBASZ AZ ASZTALRA. Mi az isten? Mikor lehet már idegbaj nélkül játszani ezzel? Valaki tudja, hogy mit kéne csinálni?
  • Ingman12
    #34418
    De figyelmetlen vagyok...Köszi.

    Amúgy megvolt az első nagy meccsem az új kiadással, 3-0-ás hátrányból nyertem az Anfielden. Egészen tetszik a 13, egyelőre jobbnak tűnik, mint a tavalyi.

    Ezeket a tréninges dolgokat meg sosem használtam, de most nagyon ötleteseket raktak bele. Néha le is ragadok a meccsek előtt próbálkozni, tényleg pofásak.

    Ha már edzések, nem tudom valaki kipróbálta-e már az új PES-t (ezt is kiszoktam általában), egytől-egyig lemásolták a Fifa 07 tréningrendszerét. Alig hittem a szememnek, a 13-as kiadásukban nagyon nagyot csalódtam (bár már a tavalyi is elég gyenge volt).
  • hülyegyerek
    #34417
    Kerestem de nem nagyon találtam választ. Vki nem tudja mitől lehet hogy elindul a FIFA de nem csatlakozik az EA szerverekhez onlineba lehet vele játszani de minden amihez be kell jelentkezni az EA hez nem működik ? Nem csak néha hanem mindig ezt csinálja és eredeti a game.
  • Rudee
    #34416
    A routeren nyisd meg a felsorolt portokat és akkor nem kell hozzá más program.
  • Rudee
    #34415
    #34401

    [b]elég csak a cl.ini-t a game könyvtárba másolni
  • cvetok
    #34414
    a 2. kamera nagyon jóóóóó
  • Ingman12
    #34413
    Kipróbáltam volna az egyik kameranézetet, de nem találtam semmilyen cl fájlt. Merre van, vagy hova kellene betenni?
  • puskas84
    #34412
    Ezzel sem megy nem ad be semmit, letöltöttem a progit de semmi, rámegyek a Trace Routerre akkor azt irja alul, hogy DNS lookup failed.

    Mi a teendő ezzel?
  • Breki33
    #34411
    FIFA 13 Title Update

    This will be our first official update of FIFA 13, and will address the game issues that have had the biggest impact on our fans:

    Connection stability in Online Seasons when finding an opponent in the Arena, and at kick-off.
    Career Mode freeze while starting a new career with free agents.
    Career Mode hangs when using Game Face.
    Stability in Career Mode when players retire or are being bought back from loan.
    Users will no longer be able to lower difficulty settings in a FUT Seasons match.
    Freeze in FUT Online Tournament HUB on PS3.
    Napoli of Serie A will now have fully authentic kits and crests in FIFA and FIFA Ultimate Team.
    Legacy defending and passing assistance options removed in Pro Clubs.
    Freeze in Pro Clubs Results screen.
    Matchmaking settings in Pro Clubs (with "ANY" and "Match Keeper") will provide the desired results.
    Changes made in National Squad not properly reflected in Manager Mode screen.
    (PC Only) Freeze while retrieving Hospitality Settings.

    Maintenance - October 15th (expect online service downtime)

    We have also scheduled an additional server outage and update to address:

    Work on the Auction House in FIFA Ultimate Team.
    Changes to error messaging in FIFA Ultimate Team Web and the EA SPORTS Football Club app.
    Leaderboards not displaying the correct gamertag.

    Some fans may wonder why we can’t fix all the known issues at once. That’s a fair question and the answer isn’t quite as simple. We are delivering improvements and fixes in such a way to ensure the millions of people playing FIFA 13 each day do not experience undue or overly lengthy network/server outages, that title updates and other improvements are done to a high quality, and that we’re confident the changes will improve the FIFA 13 experience for everyone.

    We have plans for further updates to FIFA 13 this month, so stay tuned and we’ll keep you updated on the dates for these improvements, as and when available.
  • Ingman12
    #34410
    Kép alapján egyelőre.
  • Hunor1
    #34409
    köszi, mindjárt próbálom! :))