36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #34528
    Now here are the italian commentary files







  • contraste
    #34527
    A meccs után 1. lettem amúgy a PL-ben és Magyarország felkínálta a szöv.kapitányi posztot, amit örömmel el is fogadtam, a csapat kint van a VB-n. Csak sajnos nem tudok a 2013-2014 es idénybe lépni...:( remélem orvosolják a hibát.
  • contraste
    #34526
    Sztem megint túl könnyű lett. Míg a védekezést ugyanolyan könnyű lehozni, mint a 12-ben a támadásokban sokkal könnyebb a kombinatív játékot végigvinni a sokkal fejlettebb és okosabb passzolási "motor" vagy mi miatt. Én Legendaryn Swansea-vel 5-0 vertem a MU-t könnyedén, tény,h Dyer gyerekkel minden védő verhető:)
  • Breki33
    #34525
    ez azt jelenti, hogy magad beállítgattad vagy azt, hogy beraktad az itt beírtakat?
  • Breki33
    #34524
    ja és a serie A szurkolói csomaghoz is volt egy settings amit betöltve egy tök jó oldalsó kamera lett
  • Breki33
    #34523
    pl ez

    tv közvetítés 7-9



    vagy közelítve és levéve a magasságot 8-8

  • IXEMGabeo
    #34522
    és persze sajnálom h a challenge módot kivették:S Én azt is bírtam a régiekben
  • IXEMGabeo
    #34521
    szerintem meg jó lett a FIFA. A 2010 óta nem játszottam ilyen fasza és összetett programmal. Nagyon tetszik benne az átigazolási időszak, a sajtó meg az egész karrier valahogy átlátható.

    Irányítás is jó, testreszabtam a csúszkákat és most simán ontom a gólokat profiban idővel átváltok World Classra is.
    Amit hiányolok az megmondom őszintén az, hogy kivették a stadion kapacitása, a kapus edző, védő, középpályás, csatár és a tárgyalás fejlesztést pénzekért ebben nem láttam és a meccsek előtt sosem tudom mennyi bevételem lesz a hazai meccseimből helyette kaptam ilyen fizetési és költségvetési csúszkát, de ez még a legkisebb gond, mindenesetre nekem azok a megoldások jobban bejöttek. Minden más teljesen oké végre egy FIFA hosszú idő után, ami leköt
  • hülyegyerek
    #34520
    Nem is vagyok otthon a témában plusz Ultimate módban sorsolva kapod az ellenfeleket kupába és bajnokságba is.
  • Breki33
    #34519
    ja ez három lett bocsi :P
  • Breki33
    #34518
    tegnap írtam egyet ha User and CPU Sliders -re gondolsz

    de tessék még kettő

    User/CPU
    Sprint: 53/50 (gives you a slight advantage with through balls)
    Acceleration: 53/50 (same as above)
    Shot Error: 50/50 (default)
    Pass Error: 50/56 (CPU will have greater ball possession. This just makes it so cpu makes mistake sometimes. does not really affect scoring)
    Shot Speed: 50/50 (default)
    Pass Speed: 50/53 (gives cpu little boost in passing for faster play. corrected with pass error)
    Injury Frequency: 50/50 (default but this is for you to decide)
    Injury Severity: 50/50 (default, also you decide this)
    Goalkeeper Ability: 50/45 (cpu cheats lol. You can even try 52/44)
    Marking: 50/48 (possible 47 here. Gives you a bit space to play. cpu cheats)
    Run Frequency: 50/55 (cpu gets little more in your face)
    Line Height: 50/50 (default, this is still under testing but you can lower both by 4-5)
    Line Length: 50/50 (default, this is still under testing but you can lower both by 5-10)
    Line Width: 50/50 (default, this is still under testing but you can lower both by 4-5)
    Fullback Positioning: 50/50 (default)
    Power Bar: 50 (default)
    First Touch Error: 50/52 (52 for WC, 53 for Leg. Leave yourself with 50 to learn it)


    USER GAME CUSTOMIZATION

    Sprint Speed - 45
    Acceleration - 45
    Shot Error - 50
    Pass Error - 50
    Shot Speed - 45
    Pass Speed - 40
    Injury Frequency - 40
    Injury Severity - 50
    Goalkeeper Ability - 50
    Positioning: Marking - 80
    Positioning: Run Frequency - 45
    Positioning: Line Height - 45
    Positioning: Line Length - 40
    Positioning: Line Width - 40
    Positioning: Fullback Positioning - 45
    Power Bar - 50
    First Touch Control Error - 50



    CPU GAME CUSTOMIZATION

    Sprint Speed - 40
    Acceleration - 45
    Shot Error - 50
    Pass Error - 55
    Shot Speed - 45
    Pass Speed - 40
    Injury Frequency - 40
    Injury Severity - 50
    Goalkeeper Ability - 50
    Positioning: Marking - 80
    Positioning: Run Frequency - 45
    Positioning: Line Height - 45
    Positioning: Line Length - 40
    Positioning: Line Width - 40
    Positioning: Fullback Positioning - 45
    First Touch Control Error - 50

    Legendary, manual, slow:
    Player/CPU:
    Sprint Speed - 44/44
    Acceleration - 47/46
    Shot Error - 53/53
    Pass Error - 55/57
    Shot Speed - 50/50
    Pass Speed - 56/56
    Injury Frequency - 80/80
    Injury Severity - 50/50
    Goalkeeper Ability - 50/46
    Positioning: Marking - 90/90
    Positioning: Run Frequency - 60/60
    Positioning: Line Height - 50/50
    Positioning: Line Length - 40/40
    Positioning: Line Width - 40/40
    Positioning: Fullback Positioning - 60/60
    Power Bar - 56/-
  • Breki33
    #34517
    igen pont tegnap is volt írtam rá pár dolgot ami lehet megoldja
  • hülyegyerek
    #34516
    Amúgy azt nem tudja vki hogy Ultimate Team módba meccs szorzó az mitől függ ?
  • Breki33
    #34515
    miért nem mentek fel a mircre és játszotok a magyarokkal?
  • Matte
    #34514
    én komolyan mondom nem mertem leírni, tizenX éve játszom focis játékokkal, de ilyen idegesítő még egyik se volt. (plusz szvsz a gép "csalása" is most lett a legpofátlanabb). Igaz én 1v1 szoktam haverral, ott nincs jelentősége, de eddig csak gép ellen tudtam nyomni, egyszerűen simán felbaszott -de főleg az irányítás-.
  • hülyegyerek
    #34513
    Én most elöbb játszottam 4 meccset 3 an csaltak ellenem szóval ez így elég gáz mondhatni játszhatatlan. Írtam egy E-Mailt az EA nek de csak szokásos PR szöveget dobták vissza meg hogy a héten belül jön egy javítás ami szerintem tuti nem tudja kiszűrni a csalókat. Megoldás talán az volna hogy vadászhatnának a csalókra és kizárhatnák őket. Én szívem szerint még a serialjukat is tiltanám.
  • metax12345
    #34512
    Hy
    Az lenne a problémám , hogy elkezdtem a második idényt és igazolási időszakba szimulálásnál kidob a játék :(
    Másnak is van ilyen gondja?
    Esetleg van rá valami megoláds?
  • Hunor1
    #34511
    hi Breki.

    Tudnál egy jó beállítást küldeni ahol a user/MI csúszkákat lehet belőni ?
  • Galy
    #34510
    ilyen volt nálam is: kaptam egy lasztit, azonnal három ellenfél rohant le, néha még passzolni sem volt időm....
  • elite
    #34509
    Itt valaki warn-t fog kapni...
  • w77d
    #34508
    nakuss XD
  • Effe88
    #34507
    Szerintem te hülye vagy Weed.Már megbocsáss:D:D
  • contraste
    #34506
    Hát sok embernek van ilyen gondja idény végén vagy deadline day végén, és az EA ezerrel dolgozik a patchen, addig szivas..
  • contraste
    #34505
    Contractoknál is kilép, lehet, hogy kölcsön vett játékos, kivásárlási opcióval, ezzel lehet a gond?
  • w77d
    #34504
    gyerekek ennek az új Fifának az irányítása botrányosan szar lett... sokszor cseszik arra passzolni, amerre a kontrolleren az irányt nyomom. Ugyan ez van a futással is, ha nem nálam van a labda, szalad a hülye mindenfelé. Arról nem is beszélve, hogy míg a Fifa 12-ben simán tudtam érvényesülni, itt ha az ellen közelébe megyek, automatikusan leszerel, néha lehetetlen módon...
    Tudom gyakorolni kell, de tegnap már majdnem földhöz basztam a kontrollert miatta...
  • contraste
    #34503
    Azt hiszem szűkítettem a probléma okát. Ha nem megyek tovább a mentésben (már nincs meccsem az idényben, csak szimulál ugye) akkor csak akkor lép ki, ha bemennék a sell playersbe, és pont most jelentette be egy játékosom, h visszavonul! Lehet ez a gond, régebben voltak már ilyen adatbázis gondja a fifának. Mit tudok tenni?
  • contraste
    #34502
    pontosabban, ha felhőbe teszem, onnan hogyan tudom megnyitni? gamefacem meg nincs. Free Agent eket hogyan tudom eltüntetni a career modombol? Tény elég sokat kérdezek..
  • contraste
    #34501
    Lehet az pendrive is? csak lényeg, hogy ne érje el a fifa? bocs, de még mindig nem tiszta, hogy mi a lényeg:)
  • Hunor1
    #34500
    hubazzmeg! Jó ez az új gameplay mod!!! azonnal ki is kaptam 2-6 ra!! :D
  • cvetok
    #34499
    szerintetek melyik a legjobb kamera állás????...már 2 napja csak a kameraállásokat állítgatom, valahogy sehogy sem az igazi....most a tévéközvetítést használom 20-as magassággal és 0-a közelítéssel
  • Hunor1
    #34498
    hehehe mi a gond? egész szép barna padlószőnyeget csináltál ! :D
  • Breki33
    #34497
  • Breki33
    #34496
    tudnám ezt hogy csináltam :P

  • Breki33
    #34495
    felhő tárolást
  • puskas84
    #34494
    áhhhhh

    Miért dob ki a fifa13 eredeti játékom van és kidob, rohadt idegesítő a legújabb driver van fent minden ok mégis kidob a netes játék meg kapcsolodok toljuk a meccset és mi történik kiirja hiba nem vagy szinkronba az online meccsel.

    Ezek a hibák miért vannak eredeti játéknál?megveszem aztán egy rakat...
  • contraste
    #34493
    *alatt, bocsi.
  • Sanyicucu
    #34492
    Dehogy van leszarva.
    Köszi neked is.
    Egy jó modot és chants packot tudsz ajánlani?Angol és spanyol érdekelne.Még nagyon új nekem a fifa mert idáig Peseztem.
  • contraste
    #34491
    Köszönöm, megpróbálom! amúgy a 'cloud' mit értünk?
  • Effe88
    #34490
    én is írtam neked
    de látom az le van szarva
  • Sanyicucu
    #34489
    Köszönöm a beállításokat.