36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • BIZ0906
    #17798
    Már nekem is. A kommentár azért jobb mint a 07-ben. De a visszajátszásokat nem tom elmentemi mert kidob winfosos hibával na ez miért lehet?
  • Szili08
    #17797
    Me nekem má rég:D!
  • dotkom
    #17796
    #17441 <--- ezeket masold at
  • Szili08
    #17795
    Nektek már magyar van??
  • Glasses
    #17794
    Ezer köszönet egyelöre ezért is!
  • tcs007
    #17793
    mert a kommentárhoz 3 fáljt kell átmásolni nem csak 1et... de nekérdezd meik 3 az :D
  • puma1
    #17792
    MEgvan PS2-re a magyar és belemásoltam a magyar nyelvi fájlt és amenü meg mnden magyar lett.A magyar komment fájl-t is átmásoltam és most nincs kommentár a game-ba vmiért.Nem lehetne megoldani h a PS2-es kommentárt átmosaljam és működjön?:S
  • dotkom
    #17791
    C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA 08\data\cmn\fe
    a hun.db-t atnevezed eng.db-re es folulirod vele az ott levo eng.db-t. (persze csinalj biztonsagi masolatot.)
  • Jeff24
    #17790
    De!hát engem is meglepett!
  • Djemba
    #17789
    ne basssz
  • ForzaInter
    #17788
    hova is kell nemásolni?:D
  • dotkom
    #17787
    xDDDD ezt nem hiszem el :D
  • Jeff24
    #17786
    Nekem nyomott olyat Milan ellen,hogy:Add ide a Didát a Didát add ide,én a Didát oda nem adom!Nemtudom 07-ben volt e ez!
  • dotkom
    #17785
    szivesen :) lassan-lassan a szinkron is megyeget folfele. ma este vagy holnap reggelre fonnt lesz.
  • tcs007
    #17784
    köszi
  • liverpool123
    #17783
    ááá bazzeg örök hálaaaa
  • dotkom
    #17782
    tessek:
  • tcs007
    #17781
    nemtudnád addig külön feltenni a nyelvi fáljt a kommentár nélkül? az nincs 1 mega se
  • matula77
    #17780
    Sziasztok! Hamachi-val szoktuk nyomni egymás ellen a haverommal, és az érdekelne, hogy van e arra lehetőség hogy nem egymás ellen hanem egy csapatba szerepeljünk. Mert mintha valamelyik előzetesben olvastam volna, hogy lesz erre lehetőség.
  • dotkom
    #17779
    hat en probalkozgatok vele, de a magyaritas kemeny 400 mega, ugy hogy sok ido lesz 50kb/s-al.....
  • petila
    #17778
    Mert az okosok kihagyták belőle a Bernabeut:))
  • cucmalajmc
    #17777
    úgy hallottam nincs benne a bernabeu
  • cucmalajmc
    #17776
    Online FIFA
    Ismertető a hamachi-ról:

    - A Hamachi egy automatikusan konfigurált hálózatot hoz létre a kliensek között, amelyen kereszhghgtül biztonságosan, jelszóvédetten és titkosítva folyhat az adatcsere
    - A - A Hamachi alkalmas játékhálózatok létrehozására, számítógépek biztonságos távoli adminisztrációjára, privát FTP-szerver üzemeltetésére, fájl- és nyomtatómegosztásra a kliensek közt és még sok más egyébre...

    A Hamachi egyik nagy előnye más VPN-ekhez képest, hogy magát, megkímélve ezzel a kezdő felhasználót, hogy már az elején meggyűlölje az egész VPN-t.

    Telepítéskor a Hamachi egy új, virtuális hálókártyátis hoz egy fix IP-t a saját címtartományából, mellyel aztán az adott kliens azonosítható lesz.
    Maga a hálózat P2P rendszerű, ami azt jelenti, hogy nem egy központi szerveren tárolódnak az adatok a kliensek közt utazva, hanem maguk a kliensek a kiszolgálók és a kiszolgáltak is egyben.
    Mivel a Hamachi rendszere biztonságos kapcsolatot hoz létre a kliensek közt, ezért mindegyik kliensnek van egy saját egyedi "elektronikus igazolni tudja, hogy jogosult az adott hálózatra belépni.
    A hálózat és a kliens azonosítják magukat a másik előtt, hogy biztosítva legyen az adatok titkossága, így csak az léphet be az adott hálózatra, aki ismeri a jelszót. Az első találkozáskor a hálózat és a kliens kulcsot cserélnek, innentől felismerik egymást.
    Az azonosításhoz azonban szükség van egy közpoti szerverre, amely a peer-eket összehozza.
    Az azonosító szerverre csak a kapcsolat kiépüléséig csatlakoznak a kliensek, az "alagút" kiépülése után az információcsere már nem a szerveren keresztül zajlik.

    Az azonosító szerverhez való csatlakozáshoz TCP folyik az adatcsere. Amennyiben valakinek szüksége lenne rá, hogy egy bizonyos portra terelje az adatforgalmat, megteheti, ha a beállítások részben megkeresei a "mágikus kapcsolót" és a mezőben megadja a használni kívánt portot.

    Forrás: hamachi.extra.hu
    Hivatalos hamachi oldal: www.hamachi.cc


    Ezután menjünk a Többjátékos menübe ott pedig ne a direct ip-t hanem a hálozati játékra kattints ott pedig kattints az uj-ra. Ekkor megjelenik a játék listába a szerver amit kreáltál, és ezután felcsatlakozik, azért tudtok hálozatra menni mert a hamachi virtuális hálozatot kreál közted és az ellenefeled között. És igy nem lagol a játék (tapasztalat)
    Ha még lenne bármi kérdés a hamachival kapcsolatban akkor látogassatok el ide: hamachi.extra.hu
    forrás:Fifahungary
    ez GYIK-ben benne van?
  • Firerock
    #17775
    ide is csinálhatnál bannert azt ha elmondod hogy hogykell akkor be is rakom:)
  • SLICK
    #17774
    Vki segítene?
    Miért van az, hogy kezdtem egy menedzser módot a Real Madriddal, de mégsem a saját stadionjában játszik hazai meccseket, hanem vmi angol stílusú stadionban? :S
  • rush21
    #17773
    valaki leírná hogy kell játszani hamachin 08 -cal????
  • ForzaInter
    #17772
    na biltt megoldottam s-el passzolok és emberváltok.
  • tibe0309
    #17771
    ja, ez a védte a kapus ez angolul is benne van szal nem a magyar kommentár hibája
  • liverpool123
    #17770
    valaki fel tudná tolni magyaritast rapidra?
  • sibireski5
    #17769
    A kommentátor az nagyon gagyi lett, sajnos!
    Volt olyan, hogy beadtam a szögletet és 4-5 méterrel mellé fejeltem:) a kommentátor (Hajdú B.) meg azt mondja: "Védte a kapus" - mondom nagyon kemény szöveg
    Egyébként maradtak a 07-es beszólásoknál, 1-2 újítás van benne, de semmi több :S
  • ForzaInter
    #17768
    bocsi, de nagyon felidegesített...
  • Breki33
    #17767
    ja és a leszedés a képen jobb egérgomb és megnyitás új ablakban
  • Breki33
    #17766
    Igen ezzel kapcsolatban megkértek, hogy csináljam meg a teljesbe is, de én csak ezért nem akarom felrakni a játékot.

    Szval valószinű reménytelen itt a kérgetők szintjét látva, de nincs olyan aki képes lenne demóbol az fsh filekat a teljes verzió zdataiba berakni?

    Olyan kéne akinek van valami fogalma arról, hogy hogy kell fsh-kat egy zdata-ba berakni.

    Amúgy nem nehéz és segítenék egy fsheditor és a biggui és természetesen a fatbhbuilder kell hozzá
  • Kmarha
    #17765
    :) hisztinek tünt :)

    Egyébbként egyes körökben kezd divatos lenni a 3 felkiálltójel. Fogd fel pozitivan a dolgokat, sokkal könnyebb :P

    Magyar kommentáros fifáról vélemény valakinél? Mert kollégiumba egy percem sincs megnézni, annyi felé kell irogatnom, dolgoznom.
  • campy
    #17764
    én nem hisztizek csak véleményt mondtam:D:D
  • Kmarha
    #17763
    de értem hogy elnézést kértél, jól is tetted, nem is vagy kitiltva. A piros pont ott is van a fekete pontot mellett. A figyelmeztetést szerintem hamarabb megkaptad mint ahogy bocsánatot kértél volna.

    A sok bunkót ha észreveszik nem figyelmeztetni szokták, hanem banolni.

    A hisztit meg hagyd magad után, nem áll jól! ;)
  • campy
    #17762
    nekem még nem volt dolgom rendőrrel nem is lesz! nem érted h elnézést kértem utána? mind1 nem érdekel! sok bunko sokkal csúnyábban beszél mint én azokat persze elvétve nem büntetik meg! erről ennyit! persze nekem ebben a büdös életben nem lehet igazam bocsánat ... elfelejtettem sosem volt még iagazm talán 70 ves koromban ha megélem igazam lesz egyszer!!!
  • Duby
    #17761
    Na ezt majd este megnézem, köszi!
    Meg a hatásodra feltűnt milyen ótvar színű az alap fű, asszem erre, ha lesz, felcsapok egy paccsot. Amúgy nem vagyok nagy foltozó...
  • Kmarha
    #17760
    ja szemetek! Szólt a házigazda hogy nem láttja szivesen a hülyeségeidet, de te irtad tovább és tovább.. szégyen hogy dicséret helyet figyelmeztetést kaptál.

    Majd a rendört is szóld le, ha gyorshajtásért megállít, hogy milyen szégyen már hogy nem haladhatsz úgy a betonon, ahogy te szeretnél.
  • DJ BP
    #17759
    nézz már magadba