36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • hunbasser
    #17881
  • ForzaInter
    #17880
    én vok béna vagy tényleg ilyen nehéz a word class?
  • Tom Tom
    #17879
    Nem akarok szivózni de ezek alapján egyáltalán nem úgy tűnik...
    már semi pron se hagytak nekem ennyi mozgásteret és reagáltak ilyen lomhán.ha ezt a jobb analógos cumót belehet kódozni akkor most rácuppanok a google re és próbálok kikeresni valami okosságot amíg lenemjön a játék.
  • hunbasser
    #17878
    igen.
  • ForzaInter
    #17877
    billhez mondtam mit kell leírni, megkérdem gamepadot is.
  • ForzaInter
    #17876
    basszus de kurva nehéz eza word class szint:S
    Inter-el vok meneddzser módban leső bari meccsem Sevilla ellen 1-3::|
    Stuttgart ellen 0-0:|
    amilyen könnyű volt tavaly a fifa most olyan nehéz lett, sokat változott gémpléj végülis ez az egész pozitívum, nemtom meddig leszek Inter edzője:S
    lehet idény előtt kirugnak:DDDDdddd
  • hunbasser
    #17875
    igen,ez tényleg így van,csak tudni kellene,hogy miket kéne beírkálni :)

    valahogy ez az egész gamepades dolog is nekem elég profitszagú dolognek néz ki.ha pár sorral többet írtak volna a programba,akkor akárki tudna cselezni egy mezei 2500 ft-os gamepaddel is.
  • kas123
    #17874
    profira van beállítva mind2 :P ( a játékosok és a kapus szintje)
  • hunbasser
    #17873
    a hamachi nem azért kell,hogy lagmentesítse a játékot.

    a hamachi egy lan-t hoz létre,azaz hálózatot.olyan,mintha belső hálózaton lennétek.ezáltal nem kell direct ip-vel szöszölni,csak belemennek a hálózatba(network),és már látja is a hostert,nem kell ip-ket beírogatni,meg ilyesmi.bár jelzem,én már próbáltam a FIFA 08-at hamachival,és amikor én hostoltam,akkor engem nem láttak,ha meg a másik hostolt,akkor sem láttam őt.viszont jó dolog,hogy a lanos részében már van chat.

    egyébként a hamachi még akkor is kell,ha mindkét játékos router alól játszik,és nincs kedvük,vagy egyszerűen nem tudnak port forwardolni,különben nem fogják egymást a büdös életben látni lanon(ez mondjuk elég egyértelmű),de még direct ip-ben sem tudnak akkor egymásra csatlakozni.és ilyenkor lehet használni a hamachis ip címet.
  • 6600GT
    #17872
    hy, a be pro vmit lhet magadba jácanni?
  • daver88
    #17871
    ámde!!!!! kell egy okos ember, aki típus alapján mond egy számot neked, és azt be kell másolnod a devdat-ba, és voala!!!! már jó is a gamepadod...

    csak meg kell találni az ilyen okos embereket, úgyhogy várom a jelenzkezőket pm-ben...

    u.i.: ha már vki feldobta, akkor nekem is dobjatok egy linket a magyar fájlokhoz, köszi...
  • drummano
    #17870
    Valaki dobjon már egy linket a komment letöltési helyéről aztán úgyis nyugi lesz:)
  • Jay15
    #17869
    Szeretnék kérdezni valamit:nekem a FIFA 08 ha elkezdek egy meccet a kép eltorzul.Miért lehet ez !
  • hunbasser
    #17868
    a FIFA 08-ban(meg már a FIFA 06-ban is így volt),hogy csak azokkal a gamepadekkel tudsz jobb analóggal cselezni,amiket támagat a játék.

    a lentebb írt devdata fájlban le vannak írva,hogy a FIFA mely gamepadeket támogatja.
  • Jay15
    #17867
    Game Controllom rossz!Nemtudok vele cselezni?!Ti tudtok?
  • elekati
    #17866
    ??
  • gercse
    #17865
    Na kipróbáltam ps2-n...
    rakás sz.r az egész játék..., Pes-t még kipróbálom ha kijött ps2-re...
  • dussy
    #17864
    A FIFA 08-ban vannak új magyar kommentek vagy csak a régi van benne?
  • elekati
    #17863
    cső! mivan ha az angol verzio van meg!
    nem lehet külön szinkront szerezni hozzá???
  • Prince23
    #17862
    Amúgy már nálam is magyar most már.
  • Prince23
    #17861
    Nem eng.db-re kellett átnevezni!!! (legalább is nálam) Hanem amit feltöltött csak sima eng-re!!!
  • Szili08
    #17860
    Ok nde nem találom megC! A Programok tel és törl. között!
  • Forrest Gump
    #17859
    De különben is, minek hamachi?
    Teljesen laggmentes a DIP
  • Atti12
    #17858
    nekem magyar lett
  • hunbasser
    #17857
    ha átnevezted a hun.db-t eng.db-re,akkor elvileg már nem volna szabad angolnak lennie...de az is lehet,hogy rosszat tett fel dotkom?mindjárt megnézem én is.
  • Forrest Gump
    #17856
    Egyértelmú hogy a patch miatt szakad a kapcsolat, szedd le és próba úgy!
  • rooney8
    #17855
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akit érdekel h honnan lehet letölteni a magyart az írhat nekem privit
  • Prince23
    #17854
    Hát sikerült felülírni, de nekem még mindig full angol:(((
  • hunbasser
    #17853
    Szili08: a spoiler próbálgatását is az off topikban gyakorold már kérlek,köszönöm :)

    ugyanez a helyzet a képek berakásával.aki először tesz be képet ide az sg-re,az előbb az off topibkan gyakoroljon :P
  • hunbasser
    #17851
    dotkom már leírta #17791-ben.
  • Prince23
    #17850
    Melyik mappában tudom felülírni magyarra? (feliratot)
  • hunbasser
    #17848
    a játék helyét?azt nem szabad.
  • Prince23
    #17847
    Helló!
    Vki belonkelt ide egy rapidos magyar nyelvi filet. Azt hová kell felülírni?
    nem találom.
  • Szili08
    #17846
    Ahgeléyt akarttam!
  • Szili08
    #17845
    MEgprobáljuk!
  • hunbasser
    #17844
    Spoiler használata



    a játék letöltésének helyét,vagy cracket még spoilerben se linkelj,ezen kívül,ami a játékhoz tartozik,jöhet minden,de azt meg ugye nem kell spoilerben.
  • hunbasser
    #17843
    hmm,ilyet még nem tapasztaltam.

    az nem lehet,hogy te vagy ő már igazolgattatok pár játékost?mert ugye akkor nem ugyanaz a játékoskeret,és így már nem fog működni.annak idején a fifa 07-hez is leszedték a javító patchet,amiben már ugye database frissítés is van,és hát volt akinek felment,volt akinek nem...és sokan emiatt nem tudtak egymás ellen játszani.
  • Szili08
    #17842
    Nem dehogy! Ha tudnám hogy kell spilert! Akkor belinkelném! Ja meg mé van az hogy megszakad a kapcsolat Direkt Ip-n Mikro kezdődne a maecs? Feltettem az a cinematic patxh-et! Irjatok!
  • hunbasser
    #17841
    a kommentátort szeretnéd belinkelni?
  • Szili08
    #17840
    Vagyis nem lefagy hanbem azt irj hogy megszakattt a kapcsolat! De az Angol verzióval nem volt ijen gond!( monjuk ott a pach se volt fenn)