36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • dotkom
    #17921
    na foltoltottem a kommentart meg a magyar szovegeket. remelem mukodik. nem teszteltem.





  • gszp
    #17920
    Ja, angol verziónál a NORDIC, magyarnál az EASTERN kell, mielőtt valaki engem kezd el b****gatni, hogy miért nem jó! :)
  • gszp
    #17919
    Öhhh, roster frissítés: Roster

    Ez most kivételesen egy piros pont az EA-nek!
  • cucmalajmc
    #17918
    én játszotttam xbox360-al a jövő házában pesten. valami szar autós játék volt benne, de a grafika nem nyűgözött le. 5 perc volt asszem
  • GazCamp3r
    #17917
    Nem hinném, hogy ez az egy gyökér nyelv van benne :D mert ha német, akkor még azt mondom ok. De ugy hallottam, hogy ebben az évben már az xbox-os is magyar lesz.
  • dussy
    #17916
    Megtaláltam,bemásoltam 07-be.
    Vezeték nélküli billentyűm egyből megszünt!
  • hunbasser
    #17915
    segítenék,de az az igazság,hogy xbox360-al még életemben nem játszottam :D nem hogy fifa 08-al boxon...de vannak itt páran rajtad kívül,akik még boxon tolják a fifát,majd ők megpróbálnak neked segíteni.
  • hunbasser
    #17914
    hát,ha a telepítésnél nem változtattad meg a célmappa helyét,akkor alapesetben C:\Program Files\EA Sports\FIFA 08\data\input és itt lesz a devadata.dat. ha total/windows commanderrel,vagy más fájlkezelővel(a windows intézőt ne vegyük annak ebben az esetben :D) szoktál dolgozni,akkor F4(ez total commanderben),ez a szerkesztés gomb.ha sajátgépben,vagy windows intézőben dolgozol,akkor pedig jobb klikk a devdatára,és társítás.itt válaszd ki a jegyzettömböt.

    beilleszted ezt,elmented,és utána már csak reménykedni tudsz,hogy működjön is :)
  • GazCamp3r
    #17913
    azért enynire nem vok hülye :D demoban is igy volt (mármint xboxos) és tényleg én is először konzolos topioot kerestem, de nincs. Pedig itt aztán van különbség a pc-s és a konzolos fifa között. a pc-s az lehetne vmi Pre alpha cucc... mindenben sajna.... :(
  • cucmalajmc
    #17912
    gif-képeket készíthetnétek be a pro módban lőtt gólokról, kíváncsi vagyok a gép gólpasszaira (is).
  • hunbasser
    #17911
    az elején nem lehet változtatni nyelvet,mint a pc-s verzióban?az elején egyből egy zászló fogad a pc-s verzióban,gondolom boxon is vmi ilyesmi lehet.csak nyomni kell egy jobb jobbra gombot,és máris másik zászló lesz.addig nyomogasd a jobbra gombot(vagy éppen a balra gombot,amelyik szimpatikusabb),amíg brit zászlót nem fogsz látni.

    egyébként rákerestem,és még nincs konzolos FIFA 08 topik.ha lett volna,linkeltem volna,amíg még nincs konzolos FIFA 08 topik,addig ide is írhattok,csak az a baj,hogy a topik látogatóinak legalább 95%-a PC-n tolja a FIFÁt,és lehet,hogy ezért nem fogtok gyorsan,vagy egyáltalán választ kapni.
  • ProGabe #17910
    hm,én egy ilyen topikra miért nem gondoltam!?nagyon köszi!
  • Tom Tom
    #17909
    nekem utoljára 2005 ben rezgett a nagy góloknál vagy kapufáknál a gamepad és most a demo első indításánál majd frászt kaptam mert a logitech kormánxyom majd leesett az azstalról olyat rezgett.sztem akkoris baromság bele.
  • dussy
    #17908
    Ha megmondod hol van a 'devdat' akkor én is kipróbálnám a Noname joy-al...
  • Tom Tom
    #17907
    én sem értem elvégre anno nem 1-2000 ért vettem hanem volt 5is kb.sztem majd az alakuló faqba nemtom ki készíti de majd ezeket a devdatás cuccokat lazán bele lehetne pakolni...
  • hunbasser
    #17906
    szerintem itt többen és többet is tudnak neked segíteni:

    Nagy joystickos topic(mindenféle controllerrel foglalkoznak itt,nem csak botkormánnyal)
  • GazCamp3r
    #17905
    Vki segítsen, hogy xbox-on hogy lehet nyelvet változtatni??? Francia a game, és nemtom hogy lehet ezt lecserélni, mert rohadtul nem értem :D
  • ProGabe #17904
    az mitől lehet,hogy nem tudom bekapcsloni a rezgést cordless rumblepad 2-n?
    nem mintha nagyon hiányozna,csak ki akartam próbálni a dolgot,de nem engedi.igazság szerint egyik játékban sem! :S
    és nem az elem merül
  • hunbasser
    #17903
    mindenesetre tényleg érdekes hogy a hármast nem támogatja...

    egyébként ajánlom minden gamepades figyelmébe: FIFA 08/data/input/devdata.dat és szerkesztés.itt végig lehet böngészni,hogy mely gamepadek vannak felsorolva.amelyek itt fel vannak sorolva,azokat mindet támogatja a FIFA,tehát működik a jobb analóg kar.

    de #17890-ben ott a megoldás a többi,nem támogatott jobb analóg karos gamepad jobb analógjának működésre bírására.
  • hunbasser
    #17902
    nem feltétlen rád gondoltam.

    hanem a Genius meg Speed Link gamepadekre,ezek nonamenek számítanak pl egy Logitech mellett.de attól még nem azt mondom,hogy rosszak.
  • hunbasser
    #17901
    az előbb azt írtad,hogy ezzel neked működik.

    vagy valamit félreértettem?
  • hunbasser
    #17900
    jó sokan leírták már a véleményüket :)

    az emberek 90%-ának negatív véleménye van a játékról,mivel többet vártak a játéktól,és persze jogosan,elvégre már 2007-et írunk,és a FIFA 08 tulajdonképpen egy javított és kicsit megspékelt FIFA 07.ha összeül egy 100 fős brigád,akkor kb 1 hónap lett volna ezt létrehozni,és ez nem túlzás.

    személyes véleményem a játékról:akik megveszik a játékot,és abban reménykednek,hogy ez majd sokkal jobb lesz,azok nagyot csalódnak/csalódtak,jövőre már biztos hogy nem fogják megvenni a játékot,max letöltik.

    ami jobb lett a játékban(a fifa 07-hez képest):jobb lett a "gép" AI-ja,ergo nehezebb lett a játék,ez mindenképpen pozitívum.új játékmódok kerültek be a játékban,bekerült a szabad formáció kialakítása(ami tulajdonképpen így semmi sem ér,de mégis csak egy pluszt ad a játéknak,mégis semmit sem ér vele az ember,mert ennek úgy lett volna értelme,ha manager mode-ban is kedvünkre váltogathatjuk kedvenc csatárunk helyét akár a meccs kezdése előtt is.)
    jobb és nehezebb passzolás,indítás,ívelés,végre van kihívás,ezeket is meg kell tanulgatni,és hát multiplayerben azért nem kis fegyvertény,ha valaki még akkor is higgadtan meg tudja csinálni ezeket a szép beindításokat.a multiplayer része is jobb lett,NINCS LAG!a legelső meccsem egy Atti12 nevű sg-s fórumozó ellen volt,ő 1024x768-ban medium részletességgel játszott,én 1280x1024-ben magas részletességgel,és SEMMI LAG nem volt.ez kellemes meglepetés(pedig azért tegyük hozzá,nem a legjobb netcsomagom van 1 mb/sec le,512 kb/sec fel,és azt hiszem Attinak is valami hasonló van).Továbbá frissült játékoskeretek,de ugye ez alap.

    rosszabb nem lett semmivel sem a fifa 07-nél,maximum egyes részeiben nem fejlődött sehová sem a játék.a legnagyobb probléma a grafika:a next gen korát éljük már,ők meg idehánynak nekünk egy relative undorító játékot.az arcokkal próbáltak valamit csinálni,még ez is jobb,mint a tavalyi katasztrófa,pedig azért most sem kerültek be valami hú de jó arcok.a mezek kicsit szebbek lettek,bár valamelyik csapatnál igencsak elnagyolták vagy éppen lekicsinyítették a szponzort.egyébként a mezek színével nem vagyok megelégedve,látván a NG grafos mezeket,eléggé fakók a mezek színei,meg úgy alapból teljesen másak.és ahhoz nem kell NG grafót csinálni,hogy kicsivel erősebb színek legyenek a játékban,bár hangsúlyozom,azért mostmár illett volna.(főleg egy ilyen nagy cégtől,mint az EA) a hajakról meg nem nyilatkozom,szerintem a fifa 2003-ban jobban megcsinálták a játékosok hajait...

    a kommentár bővült,de nem sokkal,mindenesetre ez is pozitívum.

    de azért benne hagytak a játékban némi tavalyi hibát,pl a gyep.

    a manager moderól még nem tudok nyilatkozni,de majd ha már lenyomtam egy évet,akkor meglátom majd,hogy jönnek-e új szponzorok.

    mindenesetre az sem tetszik,hogy már megint a játék elején el tudtam indulni a Reallal.ez is jó is,és rossz is:azért jó,mert az ember egy idő után eljut arra a szintre,amikor már a world classon is meg tudja verni a gépet folyamatosan,ilyenkor ha gyengébb csapatra váltunk,akkor már mindjárt van kihívás.ha pedig egyből kis csapattal kezdünk,és már a world class is kevés,akkor mit akarunk majd egy Real Madriddal?a játék még unalmasabb lesz(bár ezt még nem lehet tudni!)viszont azért jobb lenne kis csapattal elindulni az elején,mert hogyha nyered sorra a bajnokságot,akkor kiérdemled a nagyobb klubokat is,és van sikerélményed,vagy legalábbis nagyobb sikerélményed van.

    a zenéket megint jól összeválogatták,egyik sem nagyon sablonzene,bár ez mindig is erőssége volt az EA-nek.az intro nagyon rossz szerintem,bár legyen ez a legkisebb gond.

    az az igazság,hogy ha 2 évvel ezelőtt adnak ki egy ilyen fifát,akkor egy szót nem szólnék,de sajnos ez már eléggé kevés.úgy érzem,valakinek nagyon érdeke az,hogy inkább vegyenek konzolt az emberek,és azon játszák az egyébként nagyon jól sikerült FIFA 08-at(már ami a konzolos verziókat illeti)

    a rivális focis játékkal meg össze sem merem hasonlítani,nincsenek egy súlycsoportban.

    kedves EA fejlesztők,ez nagyon kevés volt most idén,a FIFA 09-re nagyon oda kell magukat tenniük,hogy egy PES szintű játékot összedobjanak.mindenesetre a PES egyelőre 4,vagy talán több lépéssel előrébb jár,mint kedvenc focijátékunk.
  • Jay15
    #17899
    Nekem noname karom van:)Akkor azon ,hogy kéne kipróbálni?
  • Jeff24
    #17898
    Ezzel jó!:)
  • Tom Tom
    #17897
    mit noname ez fain lestrapált egykor szebb napkat is megélt logic 3as.de majd kipróbálok mindent és leírom de egyenlőre a játék sincs lenn(79%) de már 130 al kapaszkodik lefele.
  • Tom Tom
    #17896
    na 07ben megtaláltam hogyan működne a gamepadom(logic 3 rumblepad...) remélem majd 08be megtudom majd csinálni.fain akkor nem kell vennem 6 kilóért rumblepad 2-t ha működik...
  • SLICK
    #17895
    engem kezd kicsit idegesíteni a játék.. nem létezik h nem lehet szerelni az ellenfelet. Kaptam nem egy-két gólt amiatt h nem tudtam tartani őket.
    Na a kapura lövés is valami förtelem :( Sajnos nagyon kiábrándító mindez...
  • gercse
    #17894
    #17865
  • hunbasser
    #17893
    egyébként ez a FIFA 07-hez van,de ahogy az fh fórumán is írták,valószínüleg működik ez a dolog itt is,ebben szinte semmit nem változott a játék(cselek és gamepad támogatások tekintetében)
  • Tom Tom
    #17892
    off:barca-lyon meccsen a kommentár ilyet nyögött szünet előtt:"A lyon nem juthat messzira ha nem figyel lionel Messire"Vitatkozhatnánk meik a viccesebb:)
  • tobias88
    #17891
    most őszintén, ki mit gondol a 2008-ról?
  • hunbasser
    #17890
    ott ezt írják:

    "a devdata-ban a default 3sora helyére tedd be a következőt:

    6|10|2,7|13|2,2|14|2,5|11|2,1|22|5,0|20|3,0|21|4,1|23|6,3|2|2,4|1|2,0|0|2,1|3|2,5|24|3,5|25|4,6|26|5,6|27|6,8|8|2,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20
    6|10|2,7|13|2,2|14|2,5|11|2,1|22|5,0|20|3,0|21|4,1|23|6,0|2|2,1|1|2,3|3|2,4|0|2,5|24|3,5|25|4,6|26|5,6|27|6,8|8|2,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20
    6|10|2,7|13|2,2|14|2,5|11|2,1|22|5,0|20|3,0|21|4,1|23|6,0|2|2,1|1|2,3|3|2,4|0|2,5|24|3,5|25|4,6|26|5,6|27|6,8|8|2,0|18|21,0|19|22,0|16|19,0|17|20"

    akinek noname analóg karos gamepadje van,az próbálja már ki,legyen szíves :)

    nem azért,mert nekem analógkaros gamepadem lenne,vagy tervezem gamepad vásárlását,szó sincs ilyesmiről,csak érdekel a dolog,meg szerintem itt még sokakat
  • kas123
    #17889
    akkor is azon van :D, nemtom bebizonyítanai de azon van :D
  • Prince of Máté
    #17888
    Mekkora szar má :D

    A szinkron valami szégyen lett xD
    példa:
    AC-vel vagyok, jön az inter szabaddrúgással, kapura lő, dida kivédi erre a kommentátor:
    "Add ide a didát, a didát nem adom!"
  • ForzaInter
    #17887
    akkorjó csak nemvok béna... denemisbaj... van kihívás legalább, milyen lehet a legend?:D
  • hunbasser
    #17886
    ez szerintem mindenkinél így van sajnos :\ hogy miért van ez?ez azért van,mert az EA-sek összehányták a játék ezen részét :\
  • Tom Tom
    #17885
    Nos fifahungaryn anno volt róla szó azt most végigbogarászom
    itt
  • hunbasser
    #17884
    nem vagy béna,tényleg sokkal nehezebb lett a játék.

    régebben az volt a gond,hogy túl könnyű volt még world classon is,mivel 5 meccs alatt kiismerted a com ai-ját,onnantól már macska-egér játék volt az egész,most viszont nehezebb lett az egész,passzolni,indítani,és átívelni is nehezebb lett(viszont ha sikerül jól csinálni,akkor meg hatalmas passzokat lehet így adni),és egyeseknek meg most ez nem tetszik...

    ki érti ezt?
  • tysaboy
    #17883
    Elméletileg valaki már tölti felfele 1 letöltőoldalra a Kommenetet... Énis azt várom!!!
  • elekati
    #17882
    hy! mivan ha az angol verzio van meg!
    nem lehet külön szinkront szerezni hozzá???