36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • lemongrass
    #18003
    uninstall aztán telepítsd újra... és akkor nem kell 315MB-t feltölteni.
    vagy mi a baj a file-al?
  • cucmalajmc
    #18002
    Fifa08 Unlock patch
    felold mindent a boltban.fifa08 unlock patch
  • Tom Tom
    #18000
    fene.t.reactoros crackbe trójai volt most jelezte nod szal megint kereshetek másikat...valahogy most tök nehéz serialt és cracket találni elbasztam rá már 1 órát
  • báttyó02
    #17999
    csak nehogy 2meccs után ráunj
  • Tom Tom
    #17998
    srácok sztem kurvajó lett ez a be a pro.első kakas gólomnál jobban örültem mint ha az egész milan 6-ot tett volna be.na most megyek és megbuherálom a gamepadom.
  • gercse
    #17997
    Na adtam neki még egy esélyt :), megérte
    igaz semi-pro-n nyomom(ps2-n), de kezd tetszeni, Nedveddel végre tudtam messziről tipikus "Nedvedes" gólt lőni, meg ha jól csinálja az ember akkor nagy ziccereket lehet összehozni, belőni már nem könnyű, de nem rossz :)
  • Count Adyn
    #17996
    Köszi, mondanál egy proci/memória/vidkártya konfigot hogy miről tolod?:)
    Nekem valszeg valami videókártya bajom lesz, lehet driver:/
  • Curesz
    #17995
    vki feltenné az eredeti dat_eng.big-et? köszi
  • tysaboy
    #17994
    nálam 30 percig bírta a fifa 08... Irányítás valami szörnyű, Gólokat iszonyú nehéz vele rúgni, és a Grafika is ugyanaz mint a 07-ben... Ez szerintem egy "felújított" Fifa 07!!! Még maga a játék menü is ugyanaz!!! Szánalmas!!! Na várjuk a PES-t és ennél már csak jobb lehet... :S
  • vezérszuszu
    #17993
    HA Veszek egy PS3-at, és egy fifa 08-at, akkor hogyan tudok én Be a proba játszani majd?
    KEresnem kell embereket vagy idegenek ellen is lehet?
    Vki mondjon pár szót erről please!
  • Taranov
    #17992
    Nem muszáj world classon játszani.
  • Elveon
    #17991
    Új FIFA 08 videó!
  • RemX
    #17990
    Csá!

    Vista alól játszom, de nem tapasztaltam hogy meccsen belül lenne lassulás...

    Egyszer volt olyan hogy az elejétől lassabb lett, de nem szaggatott egyszerűen a meccset lassabbak lettek... érdekes :)
  • cucmalajmc
    #17989
    szeretnék látni gif gólokat.
  • Palinko
    #17988
    meg managerben már 3 szezont úgy nyertem meg hogy eladtam mindenkit és csak a 80 skill felettieket agytam meg és simán aláznak mindenkit nem is kell játszanom :D de elg volt az elején Ronaldinhot megvenni + taktika változtatás és már ment minde simán, a gép nyerte nekem a meccseket. ez a manager dolog kicsit gagyi de ha összetettebb lenne már túl bonyolult lenne. én olyat szeretnék hogy 1 játékost játszunk és akkor ott lehetne sok riport meg minden érdekes dolog. volt ilyen régen 2d ben :D nem tudom emlékeztek-e mondjuk ha elmenne ilyen irányba a fifa én örülnék neki és az merőben új lenne
  • lemongrass
    #17987
    nálam még mindig nincs ott! sőt, a szemem sem rossz!
    a Celta-nál hozza! az meg ugye nem a Recreativo de Huelva... pedig pecccssseltem!

    [URL=http://shit.lemongrass.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/581406]a "bizonyíték" :D :D[/URL]
  • Count Adyn
    #17986
    Az, de ez eddig is igy volt:D
  • Palinko
    #17985
    mondjon ki mit akar azért mégiscsak nevetséges hogy meghatározott zónákból lehet csak gólt rúgni :D
  • lemongrass
    #17984
    nos... megvan a 'magyar kiadású'... eddig az UK /3 nyelvűvel/ toltam... de lényegesen jobban tetszett, hogy az angol urak a Recre játékosainak neveit mondják... Pistáék meg nem...
    a kommentárban alig vettem észre különbséget... szóval... :(

    na, csak ráállok arra a world class-re! :D
  • campy
    #17983
    nekem a szerelés megy inkább a góllövés nehéz!:D Ronaldinhoval lőttem 2 szép gólt! meg még 2 gólt amúgy semmi:D Hajrá urak! Practice...
  • campy
    #17982
    nem könnyű FIFA elég nehéz lesz megszokni előbb utóbb majd sikerül! World Classon alabdát se lehet elvenni az ellenféltől!...:S
  • Prince23
    #17981
    Ez akkor történik velem meg, mikor az ellenfél kapusa kirugná a lasztit, és én előtte esc-eltem, tehát cseréltem... és jött az ellenfél kapus kirugása, és lám..lám... tiszta ellenfél...11 vs. Palop... bazz jóhogy berúgta. újrajátszottam, és ügyeltem arra, h ez tö9bbé ne sikerüljön et a csere és aztán az ellenkapus kirugása.
    Most el isvertem a reált 4-1-re:DDD Összesítésben 6-2-re nyertem a szuperkupát:DDD
    És ennek köszönhetően felvittem a nehézséget profira, de a kapusok aiját hagytam félprofin mert így is elképesztő, h pl, Iker mennyit védett ... 4-szer egymás után bazz(!!!) mindet kivédte, az első szezonbeli ellenfelem az A. Madrid lesz.
  • Count Adyn
    #17980
    Jaja én 2 napig karmoltam a falat kínomba, de aztán egész élvezetes lett (volna ha rendesen tudnék játszani, mert igy az első félidőbe kel gólokat lőnöm aztán kivédekezni a szaggatós másodikat:DDD)
  • Count Adyn
    #17979
    Valaki játszik még Vista alól rajtam kívül?:D
    Ha igen, akkor adhatna valami tippet, hogy a második félidőre miért feleződik meg az fps em:S
  • BIZ0906
    #17978
    Egy havernak ez a baja:
    "Ma vettem egy Sky USB Game Pad. Model:MM814
    És az a gubanc, hogy a fifa 08ban ha passzolok egy csávónak az nem hogy megtartaná a labdát inkább hosszan felfelé megszögteti mindig. Erre kéne valami gyógyír."

    Van valami megoldás?
  • SLICK
    #17977
    Hát én akárhányszor cseréltem (elég sűrűn), ilyen hiba nem jött elő :S
    Remélem nem is fog :P
  • Prince23
    #17976
    ROHADT CSALÓGÉPJE!!!! már másodjára mikor kérek cserét, akkor eltünnek az embereim, így veszítettem el a szuperkupát, emiatt, és így ember nélkül gólt lőtt Robinhó:PPPPPP
    ERRE NEM LESZ PECCS???????????????????????????:PPPPPPPPPPPPPPPPPP
  • hunbasser
    #17975
    látom megy a sírás,hogy milyen nehéz a game.uraim,GYAKOROLNI kell!nem ez a nehéz,a FIFA 07 volt könnyű.de nem adok neki 1 hónapot,és szerintem itt is verjük majd az ellenfelet simán world classban.

    mostmár a manager modeot is a próbák szerint fogom játszani,hogy minél előbb meglegyen a legend mode
  • dotkom
    #17974
    csak az egyiket kell kicsomagolni, mert az az egy kicsomagolja a tobbit is.
  • Winz
    #17973
    Megvettem a PS3-as fifát is,leszakadt az állam majdnem!
    A grafika nagyon ott van,és a pro kamera nézet maga a tökély.
    Teljesen más mint a PS2-es változat,igaz gólokat itt se szórom annyira,de iszonyú jó.
    Már zsibbad a szemem annyit toltam,hol a visine?
  • Palinko
    #17972
    van a manager módban olyasmi hogy megadjuk,hogy a gép meddig szimulálja a találkozókat? mert unalmas egyenként sizmuláltatni őket és gondolom ugrok nagyobbakat :D
  • SLICK
    #17971
    Hát úgy őszintén nálam is ez van. De az is mekkora szarság már, hogy ha véletlen kicsit meg tudom gátolni, hogy előrébb haladjon az ellenfél, elpattan a labda mind két játékos áll, de milyen fura az ellenfél játékosa hamarabb reagál és gyorsababn rohan a labda után. És ez eddig sehogy nem volt másképp. Ha be is tudtam csúszni vhogy elkotortam a labdát, hiába botlott meg az ellen, gyorsan visszament a labdáért én meg még hozzá se tudtam érni. Persze ah nekem csúszik be az éán játékosom nem tér magához hamar. Tehát ennyit erről. Mellesleg félprofi nehézségen tolom, de ezekszeritn nem árt újra megszoknom ezt az új leosztást.
  • Oziris666
    #17970
    Nem vagy béna!Lenyomtam már vagy 5-6meccset word classon de még nyernem nem sikerült!A szerelés kegyetlen nehéz ha nem passzolja el vagy nem állok elé képtelenség elvenni!A becsuszás meg sokkal szarabb lett mint a 07ben(pedig ott nagy fegyver volt az utsó pillanatban labdakikotrás)!
    A gólok nagy részét meg abbol lövi a gép h viszi D-vel elveszem,visszapattan elé(esetleg emberem összeesik) és gól!Kapusa meg véd mint a szar eddig egy gólt sikerült kb 22ról lönöm Tiagoval azt csá!
    Néha ugy elkezd passzolgani a gép h azse tom hol a labda!A lefordulás 10böl 10szer bejön neki!És a végére hagytam a számora legrosszabbat ez a kényszerítő passz dolog,ez többet árt mint használ,sose a jó embernek adja vissza és megakad a támadás:)
    Lehet hálóba lesz ez igazán jó,mert a gép ellen eddig halál!
  • SLICK
    #17969
    hát szinte ugyanezt használom, hát komolyan mondom h nem tom mi van mostmár :S
    Sztem inkább újratanulom a játékot, mert ez így nem állapot
  • Prince23
    #17968
    E+d" gomb alkalmazása, együttlenyomásával tudsz szerelni... vagy pedig, kiszemeled magadnak egy egyik ellent és neki rohansz, már mint a labdának...


    Nah mejek lejátszom a Fenerbahce meccsemet.
  • shrid
    #17967
    Hi all,

    csak az lenne a nagy kérdésem a gémmel kapcsolatban, hogy pontosan amikor lövök D-vel akkor hogyan célzok? vagy pc-n lehet 1általán rendesen célozni? mert akármelyik íránygombot nyomom, általában csak hentelés van, próbáltam hogy mindig ugyanazt az iránygombot nyomom mikor lövök, de már úgyis körberúgtam a kaput:D, szóval már mennek ilyen olyan trükkök meg egyebek, de a pontos célzott lövés az nekem mumus... néha beakad fickába, néha kivágom a stadionból
  • SLICK
    #17966
    Vki adjon már tanácsot, hogy ki hoygan tudja leszerelni az ellenfelet, mert nekem az istennek nem akar menni. 10-ből ha 3szor el tom venni a labdát, de akkor se sokáig tudom megtartani.. Kicsit kezd elegem lenni, a sok hülyeségből, pl abból h hiába én vagyok közelebb a labdához, az ellenfél vhogy midnig el tudja passzolni a társának. Enyhén szólva ez kicsit csalás.
    Mielőtt vki azt mondaná, hogy béna vagyok az teljességgel ki van csukva. Lehet, hogy 2 hónapig nem FIFA-tam, de ennyit nem felejthettem el.
  • vezérszuszu
    #17965
    Hát szokni kell a játékot mindenképpen!
    Kicsit zavar hogy a lövés nem a legjobb benne, illetve azt a kurva shiftet minek kellett megvarjálni, így nem tok testel leveni bogyót úgy mint a 07 ben!
    Mindent összevéve nem rossz!
  • Curesz
    #17964
    vmit elronthattam...vki feltenné az eredeti dat_eng.big-et? köszi
  • Curesz
    #17963
    Felraktam a kommentárt: első meccs Juve - Parma, a kommentár első mondata: A szurkolok megnyugodhatnak, mert Oliver Kahn jóformába van, és Van Der Sair sincs másképp...vagy vmi hasonló...elég mókás xD