36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • dotkom
    #18086
    na megneztem es sajna nem eleg az a par file amit felraktam rapidra. ahhoz hogy magyar legyen a fifa kell meg egy 350 meganyi. ha kell vkinek folrakom azokat is hogy ne vegezzek fel munkat.
  • Tom Tom
    #18085
    Be a proba a w vel kérhetsz magadnak labdát.én ma sokat toltam bátyámmal ő henryval én ronaldinhoval.a cselek kb szinte soha nem jönnek össze csak 10. próbára és nekem ez nagyon nem tetszik benne.
  • Prince of Máté
    #18084
    Nem tudja valaki hogyan lehet kikapcsolni ezt az idegesítő homályosságot?
    Nem tom mi értelme volt belerakni a játékba.
    Erre gondolok:

  • Dexantreal
    #18083
    Lehet.
    Arról se itt kell vitázni, beszélni.
    Én csak véleményt mondtam a géjmről.
    Egyébként majd kipróbálom a PESt is, de nekem első a Fifa.
  • vmvr
    #18082
    szerintem nem
  • buko20
    #18081
    nekem abba segitsen már valaki h hogy a fenébe tudom megcsinálni benne agrafikát
  • Forrest Gump
    #18080
    Nem lehet, az fix.
  • Dexantreal
    #18078
    Letöltöttem végre a 08-t és kipróbáltam.
    MU - Reading: 0 - 1.
    Lál.
    Komolyan azt se tudtam, mi van.
    Bezavart pl a Q, most se tudom még mivel lehet hívni második védőt, de asszem a C-vel, ami nekem T, mert arra állítottam be.
    Reading lesöpört.
    Nos igen, szokni kell ezt a Fifát, de határozottan jó.
    LA Galaxy - Toronto FC (asszem :S): 2 - 0.
    Ez már sokkal szebb eredmény, ugye?
    Sztem is.
    Lőttem egyet Gordonnal, a végén Beckham szögletéből oda futott a csávó a labdához és befejelte.
    Sztem ezek az apró változtatások is jók, hisz sokkal precízebb lett a Fifa 08 és, ahogy itt többen is mondják: nehezebb.
    nem olyan könnyű már átrohanni a védő falon és bevarrni a kapusnak.
    Apropó kapus: igen, az, hogy vele is lehet védeni, remek újítás.
    Asszem a shift, ami a kapus váltást illeti :S.
    Csak hát messze elmarad a konzol verziótól valszeg, de ezt tudjuk is.
    Mindegy, jó a Fifa 08
    Be a Prot most próbálom ki.
    Erre pedig öhm... nem is tom ki, talán Forzainter mondta priviben, mikor beszélgettünk, hogy unalmas, kapott három passzt és ennyi.
    Nos, Madden NFL-nél van egy ilyen, hogy: NFL Superstar Hall of Fame, ami a Fifában lévő Be a Pro megfelelője és már a 07-ben is volt, meg gondolom korábban is... mármint Maddenben.
    Nos, ott se úgy van, hogy a támadó (HB, aki sokat fut, QB, aki a csapat kapitánya) állandóan reflektor fényben van és ő viszi a csapatot a hátán.
    Nem.
    Az a reális, hogy a Be a Proban se mi egymagunk egy csatár poszton nyerjük meg a meccset, hanem megosztozunk a labdán a csapat többi játékosával.
    Ez így helyes.
    Szerintem.
  • ragobynara
    #18077
    Vki segítsen már pls, High-on ki lehet kapcsolni ezt az elmosódás effektet? Mert olyan fosul néznek ki így a visszajátszások, mediumra meg visszavenni nem akarom a minőséget.. vagy nincs nagy különbség?
  • 3P
    #18076
    Át lehet definiálni a billentyűzet kiosztást? Ha igen hogy? (Én nem találom sehol).
  • cucmalajmc
    #18075
    korábban írtak ilyesmiről, hogy az első félidőben szépen megy a másodikban meg akadozik. erre válasz a processzor teljesítmény ingadozása volt. lehet ebben az esetben is ez a probléma.
  • Gaba9
    #18074
    Szewasztok .. van valakinél az a jelenség h egyszer akadozik a game egyszer meg nem ???? ilyen pár percenként jön elő ...
  • elekati
    #18073
    köszi
  • cucmalajmc
    #18072
    pár lappal korábban leírtam.
  • elekati
    #18071
    de lehet ezzel hamachival is játszani lan-ba de nekem nem ment!
    ha vki elmondaná h' hogykell pontosan megköszönném mert nekem ugyse találja meg a másikat!
  • elekati
    #18070
    jah!
  • BIZ0906
    #18069
    Tűzfalban kivan engedve?
  • BIZ0906
    #18068
    Nekem is annyit ír ki. De lerom mert jólműködik, Direkt IP-n meg sima játékban is.
  • elekati
    #18067
    nem semmit!
    egyszerűen nem találja akivel játszani akarok!
    ha én kapcsolodok és ő a gazda ugyse és forditva se
  • Tom Tom
    #18066
    igen ezekre a cselekre kivi vagyok én is.
    Gamepaddal sztem egyszerűbb a rabonna:

    a freestylera én is kivi lennék...
  • BIZ0906
    #18065
    Nem ír ki valamit?
  • elekati
    #18064
    csősztök
    mi lehet annak az oka h' nem működik a töbjátékkos mod mert nem találja meg sokszor a másikat?
  • sibireski5
    #18063
    akkor játsz a PES-sel, de jegyezze már meg mindenki: EZ NEM PES TOPIK!
    akinek nem tetszik a FIFA ne játszon vele, ilyen egyszerű, de a PES-es témákat a PES vs. FIFA vagy a PES topikba írja be, és ne ide!
    köszönöm
  • buko20
    #18062
    07nek szebb a grafikája nálam
  • buko20
    #18061
    1024/768 + magas felbontás, meg windowsba is 16x ,8x és akkor is szar kockás
  • campy
    #18060
    emeld a felbontást és a Qualitást és jó lesz!
  • buko20
    #18059
    másnál is szar a grafika vagy csak nálam?
  • dudu92
    #18058
    http://www.youtube.com/watch?v=quU1IMLXtDQ
  • dudu92
    #18057
    SEGÍTSÉG!!!! A neten láttam h van a fifa 08-ban freestyle mód...valaki írja meg h hol lécci mert nem találom http://www.youtube.com/watch?v=quU1IMLXtDQ <----------mint ez
  • elekati
    #18056
    cső
    mi lehet annak az oka h' nem működik a töbjátékkos mod mert nem találja meg sokszor a másikat?
  • mate317
    #18055
    Eddig is jobb volt a pes, de aki már játszott mindkét játék demójával az tudja, hogy a fifa romlott, a pes viszont hihetetlenül sokat fejlődött! Ha így fojtatják a japánok, 2 év múlva már lesz olyan szemüveges pes rajongó, aki a pápaszeme nélkül nem fogja látni a különbséget egy tv-s mecss és a játék között
  • lemongrass
    #18054
    thanx! a menüs rész maradt ki! :D /szenyor guerrero már a recre-ben vágja a gólokat!/

    thanx!

    kezdem mexeretni a 08-at :D bmennyire is idegesítő a kontrollja.... :D
    fél-profin
  • Jasper
    #18053
    Hát gyerekek,én fifa fan vagyok ,de ez baromi nagy átverés az Ea sports
    jól átvágott minket,ez egy 2007 2008-as dobozban semmi újítás,ami van az nem viszi el a játékot.Gyakorlatilag semmi nem fogott meg az új fifában.
    sz.a.r.
  • Tom Tom
    #18052
    na srácok megy a noname gamepadon a cselezés!!!igaz nemn a jobb analóggal de így is könyebb a cselezés.

    "menj a devdata-ba
    megkeresed a default pad-ot, alatta lesz 3uolyan sor tele karakterekkel. Mind3 sor végére írd be a következőt:

    ,9|15|2 (vesszőt ne felejtsd ki!!!) így ha minden igaz a 10-es gombra lesz téve a shift (cselezés)"

    nekem megy logic 3 paddal d emég keresgélek dolgokat.
  • gszp
    #18051
    Ja és még annyi, hogy Mutu ugyanúgy Murgu maradt, őt tetszés szerint át lehet nevezni.
  • hunbasser
    #18050
    jó lett! :)

    csak a config.dat nem tetszett neki,de elkértem egy jóbarátomtól,és jó lett.
  • gszp
    #18049
    Nem rosszat töltöttél le?
  • hunbasser
    #18048
    el sem indul a telepítő... :( gyíkja van a fifa08.exével.
  • campy
    #18047
    Thiago Motta már Nem a Barcában van a Gameben még mindig tt van! át kell tenni az Atleticoba!
  • Scooby87
    #18046
    ha majd nem lessz tűlárazva egy gém ami semmi újat nem ad akkor nem lessz warez%