36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Curesz
    #18128
    És, akkor majd hogy is kell berakni? Átnevezem a hun nevüeket engre, és felülírom a megfelelő mappába a régit? Vagy nem kell átnevezni semmit?
  • T192
    #18125
    hi!

    Coop-módba szeretnék játszani egy haverral, de eddig még nem sikerült megtalálnom hogyan lehetséges :S
    Tudnátok segíteni?
  • tibi206
    #18124
    fel tudnád valahova máshova rakni a szinkront!ha igen akkor azt nagyon megköszönném
  • Gaba9
    #18123
    Aham értem köszi .. megoldás is volt rá ?? Azért érdekes mert a 07el is volt ilyen bajom, de csak több mint fél évnyi játék után jött elő .. nemértem mindenesetre :S .. csak mert friss winnél is csinálta az, de ez miatt nem fogom újratelepíteni megint :(
  • dotkom
    #18122
    hianyzo fajlok:





    minden fajl egybe:








  • ForzaInter
    #18121
    #17819
  • 3P
    #18120
    #18076-re senki?
    Szóval nem lehet át definiálni a billentyűket? (Ha igen, akkor hol?)
  • tonnni
    #18119
    Hello!

    lEnne egy pár hülye kérdésem, valami miatt nem nagyon tudok golt rugni akkor hogy probálom nyomni a lövés gombot, vagy felé, mellé, vagy a kapus kezébe, én vagyok ennyire béna??? Meg a szabadrugás se nagyon megy, segítenétek egy kezdő fifásnak?? (2008)
    Köszi
  • Jay15
    #18118
    PLZ 18103! + még ,hogy lehet sarokkal felvenni a labdát és utánna flip-falappozni?
  • dotkom
    #18117
    na reggelre fonnlesznek a hianyzo fajlok a remelhetoleg mukodokepes magyar kommentarhoz. ja es folrakom oket egybe pakolva is, hogy aki most kezdi annak egyszerubb legyen letolteni, es kiprobalni. ja es majd mindenkeppen jelezzetek vissza hogy mukodik-e, mert eddig ahol neztem mas forumokon meg sehol sem sikerult senkinek beizzitani, en meg mar sajna letoroltem az angol fifat igy nem tom tesztelgetni.
  • Zliccer
    #18116
    Sziasztok mit csináljak ha elinditom a fifát és egy fekete képernyő bejön és lefagy!!!!!!erre help pls!!!!!!
  • Atti12
    #18115
    belekell jönni, én is feltornásztam magam, már majdnem 70es vagyok :D. Amugy a másik csatár muksó gondolom Tevez, azért illene tudni a nevét MU szurkólóként :)
  • Istencsászár
    #18114
    FIFA 08 előzetes HD
  • darkaspyr
    #18113
    Helló mindenki! Nekem is jó lenne, ha elmondaná vki., hogy hogy kell a Coop-módot benyomni... :) Jah + annyi, hogy az angol változatot szedtem le, és nem lehet vhogy. +csinálni, hogy magyar legyen? o.O Thx Skacok! ;)
  • DaEMoN007
    #18112
    Helo.az miert van,h pl. a deconak meg a torresnek ugy latom,mintha hosszu hajuk lenne,de viszont a visszajatszasba meg rendesen mutassa oket?egyik fifanal mar csinalta ezt nekem:(.help!
  • BIZ0906
    #18111
    Erre help!
  • T192
    #18110
    Hello!

    Coop-módba szeretnék játszani egy haverral, de eddig még nem sikerült megtalálnom hogyan lehetséges :S
    Tudnátok segíteni?
  • Suck
    #18109
    Hali! lenne 1 kis problémám manager módban 5 idényben játszok sampdoria ellen lejátszom és amikor írja hogy mennyi pénz stb akkor kidob hogy hibát észlelt ezért leáll bla bla bla szokásos. Ujra tettem nem segitett ujra elkezdtem az egészet elkezdtem nyomogatni hogy gyors szimuláció megint elértem 5 idényhez de ott 1 másik csapatnál írta ki ugyan ezt és nem tudok tovább menni sehogy sem :( valami megoldás ?
  • ragobynara
    #18108
    Hogy őszinte legyek, azóta inkább nem próbálkoztam vele, mert azt a kupameccset is játszhattam újra emiatt... :D
  • Dexantreal
    #18107
    Be a Proban, mikor pléjört kreálok, skillek nincsenek tényleg, vagy csak én ugrottam át?
    Minden 60 és mondta, hogy na most má csak a kezdőbe tedd be magat... bravo, a másik csatár muksó MU-nél így kikerült.
    Eddig ne mnyertünk meccset, a MU és én.
    Szenvedek ilyen 60-as skillekkel. Viszont oda teszem magam, csak hát nem egy ász pléjör.
  • Dexantreal
    #18106
    Értem, thanks infot.
    Nekem jó így ahogy nálam van... gőzöm sincs, hogy homályos-e :S.
  • Tom Tom
    #18105
    jó hát ez így működik.jobb analóg nekem is rejtély eddig nem ment...
  • Jay15
    #18104
    Meg így a select gombot se lehet használni!:(
  • Jay15
    #18103
    Hellósztok!Átírtam a default utolsó 3 sorának a végét erre:,9|15|2 ,és jó a cselezés!A start gombbal!:)Nemtudná valaki,hogy kéne a jobb analóg karra átírni?
  • zolo
    #18102
    Vistán játszok , mi miatt mennek a visszajátszások csak fél képernyőben?
  • hunbasser
    #18101
    és azóta már sikerült mentened?
  • hunbasser
    #18100
    én úgy tudom,hogy a DEPTH_OF_FIELD=0 kikapcsolja ezt a blurt.ezt pedig a locale.inibe kell írni,ezt a FIFA 08 mappában hozd létre egy jegyzettömb formájában,írd bele ezt,mentsd el,és nevezd át locale.ini-re.a FIFA 07-nél még talán működött.
  • ragobynara
    #18099
    Nálam is ez volt... Gerával lőttem egy bombagólt, menteném el, erre kilép...
  • ragobynara
    #18098
    Sötétebb és "blur"-os lesz olyankor a kép.
  • hunbasser
    #18097
    el akarom menteni a gólt...erre kilép a fifa hibaüzenettel.:@@
  • ragobynara
    #18096
    Nálam is, és a franc tudja mitől
  • Prince of Máté
    #18095
    Akkor homályos a kép, ha visszajátszás megy.
    Pl ha gólt rúgsz, akkor átmegy ilyen homályos fosba.
  • Dexantreal
    #18094
    Sry én nemtom, hogy kell :S és azt se értem milyen homályosság.
    Nekem jó a géjm.
    Ja vki mondta, h úgy kapott gólt, h nem volt csapatából senki pályán a csere után... nálam ezzel nincs gond.
  • Dexantreal
    #18093
    Miért milyen cseleket tudsz? :S
  • Dexantreal
    #18092
    Én azzal kérek, amivel akarok.
    Ezt úgy értem, hogy ívelésnél A, passznál S, vagy E.
  • Prince of Máté
    #18091
    VALAKI SEGÍTENE?
  • Tom Tom
    #18090
    wow most mondtál újat hallod:)de már énis kicsit unom a fifát szal...
  • dotkom
    #18089
    ok. mar toltogetem felfele.
  • hunbasser
    #18088
    tedd fel azt is rapidra
  • kas123
    #18087
    s-sel sima paszt kérsz
    a-val íveléses paszt kérsz
    d-vel lövésre biztatod :)
    w-vel indítást kérsz

    +nekem a cselek mindig összejönnek (máramiket tudok :D) :)