36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #18331
    najó utoljára

    aki szted leszólta a másikat az nem én voltam de (nemis keverném bele)őse leszólta csak megmondta, hogy milyen én pedig azt írtam, hogy rossz nézni ezt az eredeti bűnronda gyepet minek csináljuk meg rendesen ha "lusta"-és ezt most irom csak- emberek még bemásolni sem hajlandóak.

    A gif-emet azért csináld meg kisebbre mert beszóltál ok nélkül a mérete miatt, holott nem vagy képes tesem kisebbre megcsinálni
    Jó neked az a nagy szám, hogy körbe forogsz robinyóval sztem meg szép egy 30-40 méteres indítás és keresztlabda is. És ez az akció így egyben volt szép és így hasonlít az igazi focihoz.

    Ha te berakhatsz több mint két megást másnak miért szólsz be 2,5 megás miatt mondván bnagy? PPP

    szval álj le a kötekedéssel és ennyi
    máskor meg gondolkozz el mielőtt a másikat kritizálod
  • kas123
    #18330
    az egész onnan indult h leszóltál vkit h ménem cserélte ki a füvet arra amit te beraktál, merth ez ilyen csúnya meg olyan csúnya és nem akarod őket nézni...

    a 2,5 megás gifedet meg minek csináljam meg kisebbre? az a te dolgod nem az enyém + abba az indítás nemvolt nagyszám... kicsit sem...a lövés az volt, de az indítás nem...

    a #17825ös hsz-emben egy 2 megás és 1 fél megás van...a 2 megás az télleg nagy lett, de mivel (ha jól emléxem még a 07nél meg1eztünk h max 2 mega lehet berakva így azt beraktam...).

    tőlem is le lehet zárni ezt az ügyet...és énsevárok reakciót, főleg nem ide! ha reagálni akarsz akk ott a fifa vs pes topic...
  • Breki33
    #18329
    mivel másik motort használ sztem nem teljesen ugyanaz

    de erről Hedge-t kéne megkérdezni ő nyomja konzolon.

    Az biztos, hogy ne úgy képzelje senki a next-gent hogy ugyanaz csak szebb grafikával
  • Breki33
    #18328
    figyi ez nem az első beszólása volt

    röviden mert nem akarom ragozni: mikor megcsináltam a demohoz a füvet beszólt, hogy nincs mindenkinek új gépe ehhez, mikor kiderült hogy hülyeséget mondott egy ideig kussult majd megint előjött ezzel miszerint ha cserélek egy textúrában színt jobb gép kell.

    MIkor páran elmagyarázták neki a dolgokat annyi nem volt benne, hogy oké elnézést hülyeséget írtam, hanem kereste az alaklmat újabb kötekedésre.

    És ezt megis tette akkor mikor egy egész akciót raktam be érdekességképpen mert volt benne indítás és A-val lőtt gól ami sztem elég különleges onnan.

    DE nemcsak leszólta a gif-emet hanem bzi nagynak nevezte. Oké mondom csináld meg ezt kisebb méretben. Erre persze csönd.

    AZtán szó nélkül linkelget 2 megás mozdulatsort, de nekem beszól egy akciós gif miatt

    SZval ha az előzmények nem lennének igazad lenne, de én így csak egy mindenbe belekötő kisgyereket látok

    Arról már nemis beszélve, hogy az egész topic is miatta kellett és előtte végignéztem keresőben hol van.

    De ezzel ezt a témát tényleg lezárnám.
  • II Rocky II
    #18327
    figyi nem pártolok senkit sem.de kerestél egy topicot kas belinkelte neked,igaz megjegyzet vmit.erre te ráförmedsz.aztán meg most azt modnod egykorunak szologasson be mikor nnincs is életkorod megadva,ő legalább nem leplezi le.:)de bocsi nem akarok senkit se megbántani,de ezt megkellett jegyeznem.télleg remélem semmi harag.amugy a munkád hogy füvet teszel be.oks rendes tőled. :) sok sikert továbbra is.
  • Tom Tom
    #18326
    de ami konzolon van az nem ua pc-n is?az egy dolog hogy nekem nem sikerült egy sem az újak közül de akkor tényleg képesek voltak csak a konzolra ujítani cseleket?
  • Breki33
    #18325
    próbáld meg ezt megnézni

    hátha segít

    más játék, de a probléma azonos
  • Breki33
    #18324
    kár hogy konzolra.....
  • daver88
    #18323
    hát ezt sem pc-n csinálták...
  • Bpeti82
    #18322
    Nem találtam választ Ezért kérdezem hátha.
  • Tom Tom
    #18321
    Nos az eddigi legjobb cseles videó gamepadra:
    katt
    durva...
  • Breki33
    #18320
    most tényleg azt várod, hogy keresgessem meg neked? P

    hát jó

    #17825-ben van pl egy több mint két megás meg egy másfél
    egyik se teljes akció

    az én egy 2,5 megásom pedig szted bnagy
    ez még a múltkori grafikás dolgot is felülmúlja

    és kit érdekelnek itt a kiscserkész érmeid?
    jó tanulmányi eredmény

    A játékról van itt szó nem erról, hogy mennyi pirospontot viszel haza.
    PL ha fognád a füvet és beraknád a teljes játékba, hogy mások is használhassák az már valami lenne.

    najó annyit mondok nekem ezekre hülyeségekre nincs időm felejts már el és legközelebb a veled egykorúaknak
    szólogass be.

    Nem várok válasz inkább gondolkozz el dolgokon......
  • ricsa008
    #18319
    hi all
    lenne egy kérdésem elkezdtem egy Co-op szezont csináltam egy saját játékost a kérdés az hogy tudom -e változtatni közben a kinézetét, gólörömöt stbstb. előre is thx
  • Burdi
    #18318
    BIG THX
  • kas123
    #18317
    mutasd a hsz-t amibe nem linkeltem egy 2,5 megás gif-et...
    am felmutassam a jópár érmemet amit nyertem fociban?
    vagy a sok oklevelet meg könyet amit kaptam a jó tanulmányi eredményeimért, vagy vmi másért? hmm?

    #Burdi q+d és itt kb a 3/4déig volt a csík
  • Burdi
    #18316
    hogy csavarsz ekkorát? meg meik gombbal?

    bocs de nincs kedvem visszaolvasni, ha netán leírtad már:D :$
  • Breki33
    #18315
    az a különbség, hogy amiről beszélek nem linkelve volt betéve

    kicsit uncsi már az állandó kötözködésed
    mutass vmit fel utánna dumálj
  • kas123
    #18314
    csak a különbség h nekem van annyi eszem h linkelve teszem be...és így csak az nézi meg akit érdekel...
  • Breki33
    #18313
    ilyen beszólásra?

    mit köszöngessek az állandó kötözködését

    vagy azt hogy bazinagynak nevez 2,5 megás gif-et aztán pár nap múlva ugyanakora gif-et mutogat? PPPPP

    hát köszi :-)
  • II Rocky II
    #18312
    legalább megköszönnéd.:)
  • Breki33
    #18311
    be lehet tenni

    a soccergaming ezzel foglalkozó fórumán leírtam hogy
    ittis megkérdeztem érdekel-e vkit, de senkise reagált

    elég sok file-t át kell nevezni illetve az általam javítotakkal felülírni azt is

    nem bonyolult csak időigényes (20 perc kb)

    Illetve a Fifadomosoktól a kapcsolattartó srác igérte, hogy ír hozzá install-t , de ezt tegnap estére és nem jelezték, hogy kész lenne.

    Ha jól tudom a nagy Bundesliga patchükbe is berakják, de ez nem hivatalos infó
  • Laca1985
    #18310
    Breki!

    A teljes jatekba is be lehet tenni a demoban hasznalt gyeppeket vagy ahhoz kulon csinaltok majd?Koszi!
  • Breki33
    #18309
    A #17724-ben volt ez a kérdés sztem nézd meg hátha utánna válaszoltak neki ez ügyben illetve megkérdezheted tőle hogy oldotta meg
  • Breki33
    #18308
    fontos volt újra kötözködni


    arról beszélhetnénk ki a lustább közülünk

    elég speciel sokat melóztam idén is Fifa és PES kiegészítők készítésével
    nemcsak másokkal kötözködtem.

    És ugye nem én irogattam pl olyan hülyeségeket, hogy textura csere után jobb gép kell.

    szval majd ha felis mutatsz vmit kritizálj másokat !

  • Bpeti82
    #18307
    Srácok valaki segítsen. Ezt írja ki a játék amikor el akarom indítani:

    Nem lehet aktiválni egy szükséges biztonsági modult. Ez a program nem hajtható végre (5007).
  • kas123
    #18306
    ha a lustaság fájna...
  • Breki33
    #18305
    ez nem bug direkt van ilyen benne
    holis van pontosan ez a topic?
  • II Rocky II
    #18304
    azaz fifahungary.com :D
  • hunbasser
    #18303
    és vannak még a youtube-on különböző csel tutorialok a 07-hez,az összes csel,ami a 07-ben van,benne van a 08-ban is,és úgy is kell őket megcsinálni.
  • hunbasser
    #18302
    Shift + fel-> le - balról indított biciklicsel (le->fel = jobbról indított csel)

    Rivellino's Elastico(közismertebb nevén "Ronaldinhos csel"= le-fel,ill. fel-le iránygombokkal

    Shift + jobbra->balra->jobbra - labda megemelése(úgy, mint a 2005-ben) (becsúszások ellen kiváló)

    Shift + (gyorsan)bal->le->jobbra - 360 fokos fordulat (zidane csel)

    Shift + fel->balra->le - rálép a labdára

    C.Ronaldo trükk - amelyik irányba nézel, tartsd lenyomva a shift-et, és gyorsan nyomd meg az ellentétes irányt + azt az irányt, amerre akarsz fordulni

    Shift + jobb(hosszab ideig nyomni, ha futsz)->fel->bal->le gyorsan(csak akkor, amikor a ladbához ér a játékos) - sarokkal hátulról megemeli, majd leveszi mellel

    Shift lenyomva + vissza -> fel -> A (gyorsan) - The Rabonna


    cselek gamepaddel:

  • hunbasser
    #18301
    igen.
  • Djemba
    #18300
    nem eredeti vezióval is lehet ip játszani?
  • faláb
    #18299
    Na ezeket hogy kell?
  • Denes888
    #18298
    Ha akartok lanon játszani akkor hamachi-n: szoba név: FIFA08-HUN jelszó: EA
  • Tom Tom
    #18297
    jameg új cselekre én is kivi vagyok.pl az a ronies felpöckölős.a vidón rajta va hogy írják gamepaddal de miaz isten az az L2sima gamepadon?y vagy c?googlebe nemnagyon találtam rá.
  • kas123
    #18296
    #18182

    ezt nézd meg
    am igen vannak újak :)
  • campy
    #18295
    olvass vissza 15 HSZ-t
  • faláb
    #18294
    vannak új cselek a játékban?
    Ja és az álló helyzetben lévő cseleket hogy kell csinálni?
  • kas123
    #18293
  • Viktorr
    #18292
    azért köszi probálkozok még