36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Tom Tom
    #18372
    jó nem is az ilyen 500 ftos noname ekre gondoltam hanem mondjuk 2000 ftos logic 3 vagy speedlink ekre.azokat jól be lehet állítani devdataba.

    Ma jönne valaki játszani velem hamachin?tiszta beteg vagyok megfáztam mint a fene és most csomó időm lenne.
  • KobeSoprano
    #18371
    Sziasztok! Van vki akinek sikerült ps2-n játszani a magyar digitalmanessel? Nem tudom hogy én írtam e ki rosszul (bár nem sok féleképpen lehet) vagy nem csak nálam jelntkezik az hogy nem tölti be a meccset?
  • Breki33
    #18370
    Én a hat gombosakat (felül) nem szeretem

    Fontos ugye a két analóg (működőképes kar) és elöl a négy gomb

    Ha ez nincs (a képeken nem látszik) játszható de nem olyan kényelmes

    Tehát az L1 L2 R1 R2 4 gomb sztem szükséges, hogy elöl legyen.
  • Breki33
    #18369
    ilyen? EZ 801-es



    a 601-es joy-nak írják

    Ez elég gagyinak tűnik:

  • II Rocky II
    #18368
    hmm...ez engem is érdekel.de sztem csak eredeti fifaval lehet.vagyis ugy emlékszem mintha iet olvastam volna.
  • year
    #18367
    Vki a #18354 kérdésre egy választ ? :)
  • II Rocky II
    #18366
    Dragon MM601 es gamepadom van az jó?fifa07be billel jobb volt mint paddal.nemtom a 08ba mien lessz majd megnmézem.de mi a vélemény?
  • Breki33
    #18365
    azért vigyázni a noname-s padokkal

    én vettem egyet egy-két éve a Tescoban (Impact)
    Amíg a rumblepadom szerelés alatt állt, hát nem az a minőség

    a fogó részét leukoplasztal kellett betekernem, hogy ne csúszkáljon, drivert szerezni hozzá tök macera volt.

    Inkább megcsináltam a Rumblepad 2-öt magam és azóta is ott áll.
  • Breki33
    #18364
    Igazából nem foglalkoztam vele

    magyarul egy óra kb megszerezni egyben
    esertleg ebben segíthetek
  • Duby
    #18363
    Köszi! Szuper gyűjtemény!
    Videók és leírás, hát nagyon faint, grat!
  • Tom Tom
    #18362
    vegyél noname 2 analógosat aztán beállítod simán.ma havernál is belőttem a gamepadot a rumblepad 2 devdatajaval.
    De mekkora geci ez a fifa hogy az új cselek csak a konzolon vannak.röhely...
  • kas123
    #18361
    haveromnak van gamepadja :) ott minden csel müxik :), most akarok énis venni 1et :)
  • Tom Tom
    #18360
    a rabonnánál nem kell nyomni a shiftet...próbáld ki anélkül is biztos menni fog.
    Az álló helyzetből levő cseleket csakis jobb analóggal lehet csinálni shifttel nem.Sőt ha a gamepadra teszel shift gombot és bal kart forgatod lelkesen akkor se fog összejönni.
  • kas123
    #18359
    anonímus :D
    shift+az átlós nyilak (pl.: fel-jobbra, jobb-le)
    az átlós nyilakat kell vagy egyszerre vagy felváltva nyomkodni
  • kas123
    #18358
    Nah sokan kérdezik h kell a cseleket csinálni, itt van pár, a többit majd később rakom be...:)
    zizu csel
    It a lényeg h 1mást kövessék a gombok a cselnél...pl.:
    shift+vissza-le-előre
    shift+fel-vissza-le

    lövőcsel
    d+s-és az irány, h merre csinálja

    felpöckölés:D
    amerre futsz megnyomod a gmbot+az ellentétesét+ újra azt amerre futottál
    pl.: shift+bal-jobb-bal

    elhúzás
    pl.: shift+jobbra(ez a futás része)-jobbra-fel

    biciglicsel
    shift+azt az irányt nyomkodd amerre mész
    pl.: shift+jobb-jobb-jobbb...


    az 1ik lábbról a másikra
    ha a kapuk felé néz a játékosod akkor: shift+fel-le /shift+ le-fel
    ha a kapukra merőlegesen akkor: shift+jobbra-balra / shift+balra-jobbra

    Rabona! :D
    shift+vissza-fel-a -> nyomod a shiftet és a visszát és amikor már szinte fullra visszafordult akk fel és A (a shiftet végig nyomni kell!)
    pl: shift+jobbra(ez a futás része)-balra-fel-a

    jobb lábról indított fejfeletti izé :D
    shift + le-hátra-fel -> a bal lábára húzza fel és onnan átemeli a feje felett
    vagy
    shift + fel-hátra-le -> a jobb lábára húzza fel és onnan átemeli a feje felett

    pl.: shift+balra(ez a futás része)-le-jobbra-fel
    shift+balra(ez a futás része)-fel-jobbra-le

    ennek nemtom mi a neve :D

    mész 1 irányba simán, nyomod a shiftet és az ellentétes irányt nyomkodod :D
    pl.: balra(ez a futás része)-shift+jobbra-jobbra-jobbra-jobbra (amíg megnem csinálja :D) (néha nem csinálja, + nekem jobbról balra nem mműködött :S szal ez érdekes :D )
  • matula77
    #18357
    Mármint azt hogy lehetséges-e hogy ketten legyünk egy csapatban a neten.
  • matula77
    #18356
    Igen, ezt már én is kérdeztem de nem kaptam választ.
  • BIZ0906
    #18355
    Mi lenne ha folyamatosan nyomnád igen nyomnád a kart és úgy probálkoznál?
  • year
    #18354
    Hogy lehet neten egy csapatban többen játszani ???
  • Jim Kirk
    #18352
    A numerikus billentyűvel (2, 4, 6 és 8) elő lehet hozni egy menüt, ahol négy opció közül válaszhatunk. Mit lehet ezzel állítgatni? Egyelőre nem sikerült rájönnöm. :|
  • Attlen2
    #18351
    megnéztem de nem tudnál mondanni egy 25.-e utána igazolást ki hova ment, és akkor kiderülne?:)
  • hunbasser
    #18350
    valaki meg tudja nekem mondani,hogy a roster mely fájlokat cseréli?
  • DaEMoN007
    #18349
    thanx!mostmar legalabb tudom,h nincs ertelme probalkoznom:)
  • hunbasser
    #18348
    valószínüleg,de szerintem az lenne a legkönnyebb,ha megnéznéd :P
  • hunbasser
    #18347
    ha nincs analógkarod,akkor így jártál :\
  • hunbasser
    #18346
    nincs felrakva valamilyen patch?
  • DaEMoN007
    #18345
    az gamepadon melyik gomb lehet a shift?mert nekem csak egy cselet csinal,azzal ami a billentyuzeten c a gpadomon meg 8as.
  • elekati
    #18344
    csá!
    ebeb a 08-ba hány online mód van??(bocs a kérdésért)
  • Attlen2
    #18343
    Hello a fifahungaryn fent lévő roster update taralmaza a kimaradt augusztus végi igazolásokat?:)
  • robo88
    #18342
    csá nem tudja vki megmondani mi a gond? az a problémám hogy a gépem össze van kötve a haverom laptopjával router segytségével, és amikor megpróbálunk lan-on játszani a játék betöltésnél mindig megszakad a kapcsolat.előre is köszi
  • scs17
    #18341
    CEP v4.1
  • hunbasser
    #18340
    gondolom a finesse shotra gondolsz,az Q+D
  • Attlen2
    #18339
    hello a 08-ba hogy kell belsővel rugni alapbeállitáson?
  • hunbasser
    #18338
    tudnál nekem mondani egy olyan fájlt,ahol azok után a fájlok után kutathatnék,amik a kommentátorhoz kellenek?

    ugyanis magyarosítani szeretném a fifát(kommentátor szempontból),és már kaptam annyi fájlt,már megvannak azok a fájlok,amik tavaly is kellettek,de semmi,sőt,még ennél is több van már a magyar verzióból.már sikerült annyit elérnem,hogy Faragó Ricsi az elején kétszer benyögi ugyanazt Oliver Kahnról,és ennyi.tavaly az audio.big fájl cserélésének a hiánya okozta ezt a jelenséget,viszont én cseréltem az audio.big-et is(a magyar verziót,of course)

    haverom is töltött már le valahonnan egy komplett magyar szinkront,ami állítólag tesztelve volt,de nem működik,pedig minden felülírtam,amit kellett.

    szeretnék már végre összedobni egy működő magyar kommentárt,amit feldobhatok valahová,hogy a többieknek(akik sajnos csak angolul tudták "megvenni" a játékot) is teljesen magyar lehessen.
  • hunbasser
    #18337
    javarészt igaza van neki...

    az más kérdés,hogy nem túl szerencsés,ha több,2 mb-ot meghaladó gif van betéve(mondjuk ilyen még nem nagyon volt)

    mellesleg kis túlzással majd hogy nem apja lehetne...
  • Atti12
    #18336
    nem semmi a mozgás :/ hogy nekünk mértnem tudták ezt megcsinálni :((
  • Vardar
    #18335
    Sziasztok!
    Nem vagyok egy nagy FIFA játékos nekem az első FIFA-s játékom a FIFA 07 volt. Heti egyszer kétszer játszok. 2 kérdésem lenne.
    1: Van-e és ha van honnan lehet letölteni magyar bajnokságot kiegészítésként?(van olyan oldal ahol van egy lista az összes kiegészítő bajnokságról)
    2: Nekem nem enged válogatott meccset játszani mert nem a megfelelő vezérlővel irányítom. PC-n játszok vele, hogy lehet ezt a problémát megoldani?
    Előre is köszönöm.
  • Attlen2
    #18334
    HEllo az lenne a kérdésem, hogy már van egy patch ami tartalmaza szept.1-ig az igazolásokat mert augusztus 25 ig vannak csak?
  • kas123
    #18333
    ez nemgyenge

    lehet atw-zni PS3mon :|
  • faláb
    #18332
    Ismerem a cselek nagy részét,kivéve azt a kettőt amire rákérdeztem.