36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • The Hedgehog
    #18412
    hülye kérdés mert a nextgen FIFA motorja teljesen más alapokon nyugszik...

    egyébként van választás... ott a PES, ami már PC-n ugyanazt adja, mint nextgen konzolokon. most majd jön, hogy vááá kipróbáltam és szar. na persze, két meccs után értékel az okos mert nem tudta irányítani... egyébként sem tudom mit jönnek itt az emberek (gamerek) azzal, hogy nem dobnak ki többtízezret konzolra amikor évről évre egy konzol sokszorosát ölik bele egy-egy PC tuningolásába

    nekem pár hete volt egy új konfig vásárlásom és egy PS3 árát hagytam ott remegve a nagykerben, pedig még ár alatt kaptam, a muszáj vitt rá mert nekem munkaeszközöm a PC nem pedig gamelek rajta, egyébként egy másfél éves konfigot cseréltem le és asszem konzolt nem cserélünk másfél évente :D

    igen kérem bolond is aki FIFA-zik, mert inkább felteszem a PES2008-at, ami - ha a konfigod nem engedi - még low vagy medium grafikával is veri a FIFA08-at és sokkal élvezhetőbb focit is nyújt

    itt most nem PES védelmére akarok kelni, csak éppen azt akarom hangsúlyozni, hogy mennyire sok az olyan ember akik még ki merik jelenteni, hogy a FIFA egy élvezhető és jó game... talán utoljára az általad említett FIFA 2003-nál tudtam lelkesedni a játékért... PC-n a FIFA 2004 óta folyamatosan romlik
  • Tom Tom
    #18411
    Nos én már egy jóideje nem veszek eredeti játékot mert nem vagyok hajlandó 10 kilókat kifezetni értük max 1-1 játékért amit neten tolnék de azok közt biztos nem lenne ott a fifa.És 2003as fifa óta eléggé stagnál ez az egész ea-s dolog és most is csak konzolra erősítettek meg egy kis beaproval azt szevasz.De mivel a szokás nagy úr és 99 óta fifázom nemnagyon fogok majd ezért átszokni másra(pes) pláne nem 50000ket kidobni konzolra.Aki megteheti csinálja de a legtöbbünk nem ilyen szerencsés.Ezért vagyunk bolondok.Vicces...
    Amúgy meg nem lesz pcre valami next genes peccs vagy ez iszonyat hülye kérdés?
  • Breki33
    #18410
  • The Hedgehog
    #18409
    nem fogom definiálni az itt használt bolond kifejezést és nem is mondtam, hogy fogja magát mindenki és költse a pénzét nextgen konzolra... persze nem mindenki teheti meg... csak nem értem, hogy hogyan állhatnak ki még a rajongók egy olyan játék mellett amivel a kiadó már 4 éve átveri őket

    ennyi...

    és nem kell nekem ezután bizonygatni semmit... azt hiszem aki ismer és tudja, hogy az én mennyit áldoztam ezért a játékért (hö csináltam egy FIFA HUNGARY-t) az tudja, hogy nálam nagyobb rajongója nincs. csakhogy szivatnak minket, de nagyon... és azt a heti egy órát inkább egy másik játékkal tölteném el

    függöny...
  • hunbasser
    #18408
    "Egyébként aki a PC verzióval játszik az bolond."

    ez kb olyan,mint az "aki ladát vezet,az bolond" hasonlat.

    nem mindenki költi a felesleges pénzét xbox360-ra és lcd tv-re(a játékokról meg nem is beszélve)

    no meg rengetegen csak heti 1 órát leülnek a gép elé,kicsit eljátszadozgatnak...ők is bolondok?

    biztos nem a szó szoros értelmében értetted,de ez így kicsit rossz megfogalmazás,hogy mi bolondok vagyunk...és ha tényleg így értetted,akkor meg rosszul is esik.
  • The Hedgehog
    #18407
    Huh passz, pedig a kedvenc FIFA-im közt volt a 99. De annyira nem emlékszem már rá, hogy ezzel most megfogtál. De biztos igazad van. Az viszont tuti, hogy 2000 óta csak EFA és ECC néven van az UEFA kupa és BL a játékban.
  • Attlen2
    #18406
    Hello! Az lnee a kérdésem, hogy a kapust előrehozzásánál kiir egy fekete R betűt az melyik gomb mert mindegyiket nyomom de a kapus nem jön előre, vagy meg kell várni?:D
  • 3P
    #18405
    Hát én a Fifa99-el játszottam utoljára, abban effektíven BL néven van...
  • 3P
    #18404
    Azt hittem, hogy a BL08 csak vicc. Ezek szerint nem... :(
  • The Hedgehog
    #18403
    Sosem volt a FIFA-ban BL... legalábbis a hagyományos nevén soha...

    Egyébként aki a PC verzióval játszik az bolond. Hihetetlen, hogy a nextgen verzió mennyivel jobb játékmenetben, mint a régi motort használó PC és PS2 változatok. Sokkal letisztultabb a játékmenet. A passzok és lövések végre annyira realisztikusak, mint a PES-ben is. A grafikát már nem is említem.

    Első év, hogy nem veszem meg eredetiben a játékot. Sok érte amit kérnek. Részemről átverés az idei rész PC változata. Jövőre remélhetőleg ugyanazt a verziót kapjuk, mint a PS3 és XBOX360 tulajok.

    Addig tolom XBOX-on :D
  • II Rocky II
    #18402
    mért lenne a vb és eb exkluziv részben bl :S épp azért jön ki külön a bl külön az eb és külön a bl és külön a fifa.igy több game-t tudnak eladni.pedig megtehetnék hogy akkor egybe teszik az egészet vagyis a vb-ebb illetve uefa-bl simán mehetne az alap fifába.több játék több eladás.:) ez csak haszon neki.amugy megtélleg vki nem vágja mikorra várhato a EURO08 ill BL08 kijövetele,ugy saccperká időre.
  • 3P
    #18401
    Egyébént mióta nincs bent a FIFA-ban a BL? Én már nagyon rég nem követtem a sorozatot, ezt mégis kipróbáltam és úgyahogy tetszik is, de szivesen játszottam volna egy kis BL meccset. Nem is értem, hogy miért vették ki, ha ez alpvetően klubbcsapatokról szól... :(
    VB-re EB-re úgy jön ki exkluzív rész, de BL abba se szokott lenni...
  • KobeSoprano
    #18400
    Ez ps2es portot alakít :) neki meg playstation 2 controller átalakító kell :)
  • kas123
    #18399
    sztem azt csak origivel lehet
  • Tom Tom
    #18398
    no akkor mp be hamachin lehet 4en játszani be a pro mode-ba?
    mert ha lehetne nyomhatnánk...bennt vagyok a fifa08hun os hamachis dologba szal aki ott van annak írtam.
  • 3P
    #18397
    Akkor ezek szerint hiába kerestem. Kár :(
  • II Rocky II
    #18396
    az majd BL 08 lessz sztem:D
  • 3P
    #18395
    Bajnokok Ligája van benne?
  • kas123
    #18394
    A hamachi csak IP-t ad, nincs köze a Fifához és ha tudsz SP-ben gamepaddal játszani akkor MP-ben is kellene tudnod.
  • MooD
    #18393
    joystikal lehet hamachin játszani emrt én nem tudok..Help!!!
  • kas123
    #18392
    én ezt találtam...
    de ezt írd be a googleba: USB - PS/2 átalakító vagy USB - PS2 átalakító és kiad 1 csomót :)
  • KobeSoprano
    #18391
    http://www.addel.hu/template/temp1/detailproduct.php?storeid=734&productid=113598
  • John Cena
    #18390
    hát nem tom én nem találtam!
  • rooney8
    #18389
    Igaz hogy ez angol oldal, de itt van egy
  • rooney8
    #18388
    Van átalakító, de nem tom hol lehet kapni. Google a barátod :)
  • John Cena
    #18387
    Én azért az alsót választanám bár azért mert én PS2 képviselem és auz hasonlíthozz áa leg jobban télleg nem tudtok olyan át alakított aminek a PS2 jojsticot USBbe alkítja át???
  • gallik
    #18386
    Ha valaki akar játszani hamachin, akkor:
    szoba: fifa08hun
    jelszó:fifa08hun
  • KobeSoprano
    #18385
    Kössz a választ akkor letöltöm még1x! képként írtad ki ugye?
  • cocobanana
    #18384
    nálad van a hiba... nekem is úgyanez a verzió van meg 4x írtam ki és tökéletesen fut.
  • II Rocky II
    #18383
    persze ahol a zsinor van ott van négy gomb meg ahogy látod .kajak ez az enyém is :)
  • Breki33
    #18382
    az a két szarvacska?

    én úgy gondoltam elől amerre a csatlakozója is van
  • II Rocky II
    #18381
    jajaja van elől igen négy gomb ahogyan a képen is látszik.
  • Oldunlock
    #18380
    Sziasztok!

    A FIFA 08-hoz keresek különmagyarítás fájlt, patchet. Megköszönném ha valaki tudna segíteni!!!
  • Breki33
    #18379
    Az minőségibbnek néz ki

    van elöl négy gomb?
  • Breki33
    #18378
    még nem legalábbis privi üzenet nem jött tőle


    deha itt bárki megcsinálja az átnevezgetésat ami sima mechanikus munka segítek bepakolni
  • II Rocky II
    #18377
    igen a felső.akkor elirtam a tipust.:)
  • Laca1985
    #18376
    Breki meg nem kaptad meg most sem a turf patchet a sractol?
  • jugen
    #18375
    jut eszembe, ha Légy profi módban jobb kezes cselt kér, az mi akar lenni?
  • jugen
    #18374
    Nahát végre én is megvettem a játékot.
    Legjobban ez a Légy profi mód érdekelt, így ezzel kezdtem el játszani. Nagyon tetszik a dolog, de ugye ez csak egy évad, ami igazán nagy marhaság, mivel úgy lenne igazán értelme, ha a teljesítmény alapján ajánlanának szerződést a következő évre más csapatok is... Na mindegy. bár néha szomoró nézni a többi játékos bénázását.
    Maga a játék tényleg eléggé 07-es lett, de nekem az is tetszett:) Viszont nagyon nehéz lesz megszokni az alapjátékban, hogy a passz és az emberváltás más billentyűre került.
    A magyar kommentárba került jópár új szöveg, de régi is. Sajnálattal tapasztaltam, hogy azért hibák is maradtak. pl. a játékos felé bombázz 10m-rel és a kommentár szerint nagyot védett a kapus... még azt nem néztem meg, hogy itt is Gerázza Buzsákyt:)
  • Breki33
    #18373
    Ez 2000 forintos volt


    Jobbulást