36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #18615
    közben kijött az én füveimnek egy patche

    innen letölthető
    http://files.filefront.com/FIFA08+Turf+Patchrar/;8750635;/fileinfo.html

    képek pedig itt megtekinthetőek
    http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?t=147554&page=6
  • Breki33
    #18614
    Egy játékbeli képet feltennél?

    tehát ahogy játszol olyan kamera

    szeretném megnézni asztalerítőnek néz-e ki vagy jól megcsinálták.
  • Breki33
    #18613
    teljesen egyetértek veled

    (talán kivéve, hogy a 2006-osban volt a legszebb agyep)

    ezért is csináltam meg pl 2004-ben, hogy miztán teljesen átalakítottam patchekkel a grafikát felraktam az összes zdata-t részenként.

    Jött a szöveg, hogy azzal nem lehet online, én meg simán játszottam vele és utánna akik felrakták azok is.

    Talán idén is ilyen nagy patch kéne, mint a PEs-ben ahol egyben letölthető általában minden mi szükséges kiegészítő a játékhoz.

  • Scapolite
    #18612
    Most így kis idő után,hogy elég sok mérkőzést lejátszottam X360-on kipróbáltam Pc-n is.
    Tök ratyi a '08 Pc-n.Mondjuk ehez hozzátársul,hogy már hozzászoktam X-hez.Van 1 elég jó kontrollerem pc-hez de ez édes kevés.

  • Mayorpapa
    #18611
    Én egy valamit nem értek az EA-nél: ha egyszer már valami jó volt, azt miért nem lehet beletenni a köv: FIFÁ-ba is? Kezdve a 2003-asból a füst,a pénztárgépszalag, no meg a címerek meccs előtt a fűre "festve" (sztem nagyon szép volt), 2006-ban volt szrtem a legszebb a gyep, az UEFACL 06/07 játékban a bíróknak kis mikrofonja volt, ez miért nincs benne a 08-ban is?
    Az UEFA CL 05/06-ban pl. tök jó volt a menedzserek reakciója egy egy szitura, ezt is kihagyták...Szóval ha minden évben csak egy kicsit tennének hozzá, és nem folyamatosan lerontanák, egész jó kis Fifánk lenne mostanra...
  • báttyó02
    #18610
    figy nem kell magyarázni,láttam a fifa07et a "nextgen" peccsel, meg mindennel ami kell,TÉNYleg szebb mint alapból,de ennek köze nem lesz a boksz360as grafikához,engem csak azért basztat ez a "nextgen" megnevezés

    de egyébként nagyon nagy tisztelet a peccs készítőknek,elgondolkozhatna rajta az ea,hogy miért csinálnak ők játékot,ha a rajongók sokkal jobbat tudnak...komolyan mondom,inkább ilyen embereket vennének fel az ea-hez,sokkal jobb/szebb játékokat kapnánk PC-re is,nem ugy mint ezektől az ellustult,pénzéhes f*szoktól
  • Mayorpapa
    #18609
    álmodik a nyomor, mi, úgy gondolod....de hát álmodni azt szabad, nem? nekünk PC-seknek már csak ez marad :( Aki nem tud venni Xboxot, az játszon sz@r grafikával...
    Azért valamennyire széppé lehet varázsolni az új FIFÁt is, csak kell hozzá néhány igazán jó patch, és jó sok idő meg türelem...
  • báttyó02
    #18608
    LOL-.-
  • Mayorpapa
    #18607
    még nics, de majd lesz :D (úgy jövő májusra, mire kijön egy csomó patch, ami "majdnem next-gen" közelibe hozza a pc-s fifát) Talán...mert konzolt juszt se veszek :)
  • hunbasser
    #18606
    jó,de attól még közelében sincs az egész a nextgen grafikán :)
  • Mayorpapa
    #18605
    tudom mi a next gen, de ha egyszer maguk a fű patch készítői is "Next gen Rasen" névvel illették patchüket...
  • Mayorpapa
    #18604
    pontosan úgy van :)
  • Mayorpapa
    #18603
    A Kit Raptor nevű progit is érdemes használni, kicsit szebbek a mezek :)
  • Count Adyn
    #18602
    Egy manapság nagyon divatos marketing-kifejezés:D
  • báttyó02
    #18601
    azért nem ártana felvilágosodnod,hogy mi az a "nextgen" ...
  • Mayorpapa
    #18600
    nincs mit, érdemes victor marcao honlapját látogatni, sok érdekesség van ám ott :)
  • Mayorpapa
    #18599
    meg egy Next Gen Rasen nevű patch-et is, mert hogy attól lesz "igazán next-gen", nem a kijelzőtől :)
  • hunbasser
    #18598
    köszi :)
  • daver88
    #18597
    az nem nextgen, csak egy sima Barclay Premier League Popup....
  • Djemba
    #18596
    mit tettél föl, hogy nextgen lett?
  • daver88
    #18595
    miazhogy...kokszot etetek a játékosokkal...

    részleteket meg lásd az aláírásomban...:D :D :D :D :D
  • Count Adyn
    #18594
    Doppingolsz e vazze:DDDD
  • Mayorpapa
    #18593
    persze, hogy nincs benne a Bernabeu, de ha ellátogatsz a fifavictormarcao.hu-ra, akkor megtalálod :) telepítése egyszerű...
  • hunbasser
    #18592
    :Dddddddd
  • daver88
    #18591
    bejelenteni valóm van: ma kiderült, hogy túl gyorsan futnak a játékosaim, és megvádoltak, hogy egy patchel csinálom ezt...:D :D :D :D

    de nagyon ötletes volt a kitaláló...:D Patchel gyorsítom a játékosokat...lollolol
  • hunbasser
    #18590
    kezdjük ott,hogy nincs is benne a Bernabéu.szóval akkor a patch/patchek egyike tartalmazza a Bernabéut is?
  • Mayorpapa
    #18589
    így azért a Bernabeu is más :)

  • hunbasser
    #18588
    igen,xbox360-ra és ps3-ra.
  • hunbasser
    #18587
    a nextgen rendetlen? :)

    a nextgen grafikás fifában sokkal jobb a grafika(élethű),jobbak a mozgások,a gameplay,és azt is megkockáztatom,hogy nincs annyi bug benne mint a pc-s verzióban :D
  • DaEMoN007
    #18586
    akkor az csak konzolokra lett csinalva nem?:(
  • hunbasser
    #18585
    nem te vagy a béna,ez tényleg ilyen rosszul lett megcsinálva.én is beleestem abba a "hibába",hogy elindítottam a manager mode-ot,és csak utána csináltam új formációt,és persze az már nem volt ott a formációk közt a manager modeos formációválasztónál.
  • cucmalajmc
    #18584
    kijelző csomag nem jön be az oldal nekem, nézzétek már meg pls.

    2 különböző játék, sajnos.
  • DaEMoN007
    #18583
    mi a kulonbség a nextgen es a rendes fifa kozott?
  • Mayorpapa
    #18582
    két külön patch: egy fű és egy popup
  • cucmalajmc
    #18581
    ez milyen patch? pontosan mit cserél?
  • Mayorpapa
    #18580
    Nézzetek körül egy-két külföldi Fifás oldalon, vannak jó kiegészítők...
  • Mayorpapa
    #18579
    Nah, nekem már Next-gen a Fifa :)
  • eeeeeeee
    #18578
    lenne egy-két kérdésem
  • eeeeeeee
    #18577
    nyomja valaki xbox360-on az uj fifát?
  • Gaba22
    #18576
    Nálam is ez van, nagyon nehéz. Én WC-n nyomom, de nagyon nehezen tudok gólt szerezni (igaz az utóbbi időben, egyre jobban megy)! De nézzük a jó oldalát: nem mindig te nyersz, küzdeni kell a sikerért és tényleg nem az van, hogy 5 kupában indulsz, aztán megnyered mind az 5-öt.