36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • dragon11
    #18902
    Jah vágom,de gondolom valamivel többet konyítassz hozzá mint én..:D xD :) én speckóra 1cselt tudok d+s :D ennyivel nyomulok.-.- te nemtudsz egykettőt?:D
  • lemongrass
    #18901
    huhh, hallod, én csak kimásoltam a régebbi hozzászólásokat /a hozzászólók nevével + a dátummal természetesen :D/

    vmi nagyobb FIFA gurut kérdezz... én csak rángatom a rumblepad 2-esem :D:D
    szakszavakat nem tudok :D
  • dragon11
    #18900
    Hey ha már a gamepadra elmondtad nem egy verziós gammáról van szó szvsz...nemtudnád leírni maistro a billentyű(PC-s)cseleket?:D engem csak az állóhelyzetes érdekelne...meg egykét elhúzás futásközben azt kész^^:D thx.
  • ndaveed
    #18899
    Köszi
  • lemongrass
    #18898
    Sokat kéne visszaolvasni, úgyhogy kis ismétlés! Boccsss! :(

    © Jay15
    2007. szept. 30. 22:50
    Találtam gamepad csel kombinációt.Sztem még a 07-hez volt de sztem ugyanaz:


    GAMEPAD-os cselezés:

    (az összeset úgy írom le h balról jobbra futsz)

    1.biciklis: előre,előre (tehát ha balról jobbra futsz akkor 2x jobbra)
    2.elhúzós: jobbra kitolod a kart, majd egy negyedkört csinálsz a karral fel vagy lefelé
    3.tiki-taki (nemtom a nevét): fel és le, vagy le és fel ezt azért viszonylag gyorsan csináld
    5.tikitaki2: letolod a kart -lefelé- és onnan csinálsz egy félkört úgy, h a félkört előre felé kezded el csinálni amerre futsz, vagy uezt fordítva tehát futsz jobbra akkor le és egy félkört csinálsz a karral de úgy h a félkört a jobb irányba kezded
    6.testcsel: jobbra felfelé sréhent nyomsz 2x, vagy 2x lefelé jobbra sréhent 2x
    7.testcsel2: fel,fel és le, vagy le,le és fel
    8.marseille-kör(zidane-csel): hátra,aztán egy félkör leírsz le vagy fel irányba kezdve
    9.picit megemelős: előre,hátra,előre (a Blanco féle különleges "két láb közé fogós és két ember között elmenős" cselnél uezt kell csinálni, csak ott előre,hátra,ELŐRE(uccsót hosszan tartani)
    10.rainbow(csak a jó képességűekkel): fel aztán egy félkört leírsz hátrafelé, vagy le és félkört leírsz hátrafelé elindulva ha jobbra futsz akkor a bal félkör irányba kezdd
    11.rabona: viszed jobbra akkor beadásnál megnyomod az A-t(semmi irányt nem nyomsz hozzá) aztán hirtelen megnyomod a FEL irányt(itt a BAL analógot használod, jobbot egyáltalán nem
    12.játékos fölött visszzakanalazós: ha pattog a laszti csak akkor tudod megcsinálni, tehát futsz a labda felé aztán a cselkart ellentétes irányba nyomod 1x

    A következő cseleket több játékos egyéni cseléhez alkalmazható:
    (mondom inkább szögekben hogy csináld, remélem így érthető lesz)
    Szóval:
    -ha futsz mondjuk jobbra akkor a jobb kart 45 fokos irányba mozgatod (majd innen egyből levezeted a 315 fokig (tehát a jobbra és a lefele irány feléhez) aztán innen egyből vissza a 45 fokhoz. Tehát jobbra-fel sréhen,majd le egy negyedkört majd vissza irányba negyedkört. Ja és uez másik irányba is, vagy felfelé vagy lefelé kezded.
    Gyakorlatilag ugyanígy kell csinálni a Ronaldinho és Zlatan féle elastico-t, illetve Robinho, C.Ronaldo féle bicikliscselezést is!!!

    A sarokkal visszavevős csel a C.Ronaldo-s féle az úgy van, h ha futsz jobbra, akkor hátra és le irány közé, azaz 225 fokhoz vezeted a kart, vagy a 135 fokhoz (fel és hátra irány közé), egymás után 2x.
    Uezt ha balra futsz akkor akkor 45 illetve 315 fokhoz nyomod egymás után 2x.

    Álló cselek:
    minden egyes csel előtt rányomsz a C-nek megfelelő gombra:
    1.visszahúzós: hátra,hátra
    2.helyben testcsel: fel,fel vagy le,le
    3.helyben lábbal átlépős: jobbra felfelé sréhent nyomsz 2x vagy jobbra lefelé sréhent nyomsz 2x
    4.átlépős majd eltolja a másik irányba(ennél konkrétan el is indul): fel és le VAGY le és fel ezeket is viszonylag gyorsan
    5.visszahúzós és lába mögött elvezetős: feltolod a kart, majd egy félkört leírsz hátrafelé kezdve a kört VAGY letolod a kart és hátrafelé leírsz egy félkört
    6.az álló cselből elinduló "elastico-t" ugyanúgy kell csinálni mint futásból (ahogy fent leírtam, csak értelemszerűen előtte rálépsz a labdára és onnan kezded) ezeket ugyanúgy csakis Ronaldinho-val és Zlatannal

    daver88
    2007. szept. 30. 20:42
    egy kis segítség:

    A Ronaldinho-csel : W+A+S+D+Shift röviden

    Lövőcsel az A+S-el

    a SHIFT + fel, le vagy ugyanez csak fordítva! ezzel azt csinálja a játékos hogy a jobb lábáról a balra rúgja át gyorsan!! vagy ugyanez fordítva

    Shift+>< vagy <> egy nagyon jó csel, testel jobbra/balra, majd labdával gyorsan a balra/jobbra(előrét el kell engedni)

    Shift+!gyorsan! le-le(vissza-vissza) akkor átemeli sarokkal.(nem mindig jön össze)

    Shift+>> vagy << akkor simán elhúzza.

    Shift+ le(vissza) akkor átugorja a becsúszót( nem mindig jön össze)

    D+S+S legurítja egy érkezőnek lövésre

    shift + fel-> le - balról indított biciklicsel (le->fel = jobbról indított csel)

    ronnie flip flap = shift, közben : bal gombot tartani, és a le gombot egyszer megnyomni

    shift + jobbra->balra->jobbra - labda megemelése(úgy, mint a 2005-ben) (becsúszások ellen kiváló)

    shift + (gyorsan)bal->le->jobbra - 360 fokos fordulat (zidane csel)

    shift + fel->balra->le - rálép a labdára.

    c.ronaldo trükk - amelyik irányba nézel, tartsd lenyomva a shift-et, és gyorsan nyomd meg az ellentétes irányt + azt az irányt, amerre akarsz fordulni

    Shift + jobb(hosszab ideig nyomni, ha futsz)->fel->bal->le gyorsan(csak akkor, amikor a ladbához ér a játékos) - sarokkal hátulról megemeli, majd leveszi mellel

    shift lenyomva + vissza -> fel -> A (gyorsan) - The Rabonna

    ÁLLÓ HELYZETBEN
    Shift+
    Átlépés balra, rúgás jobbra -----> bal, jobb
    Átlépés jobbra, rúgás balra -----> jobb, bal
    Lövő csel -------> fel, fel
    Visszahúzás -------> le, le
    Balra csel --------> bal, bal
    Jobbra csel ------> jobb, jobb
    Visszahúzás, aztán balra -------> le, balra-le, balra
    Visszahúzás, aztán jobbra -----> le, jobbra-le, jobbra

    FUTÁS KÖZBEN
    Átlépés -------> fel, fel
    Testcsel jobbra -------> fel, jobbra-fel, jobbra
    Testcsel balra -------> fel, balra-fel, balra
    Testcsel jobbra, elfutás balra --------> jobb, bal
    Testcsel balra, elfutás jobbra --------> bal, jobb
    360 fokos fordulat balra ---------> le, balra-le, balra, balra-fel, fel
    360 fokos fordulat jobbra -------> le, jobbra-le, jobbra, jobbra-fel, fel
    Labda felpattintása ---------> fel, elengedése után le, fel

    TRÜKKÖK!
    Y+D : az odahívott második játékos átlépi
    Q+W - nyesett átlövés
    Q+S+S - kényszerítő laposan
    Q+A+S - kényszerítő magasan
    Z - testcsel
    Z+D - technikás lövés
    Q+D - nyesett lövés
  • ForzaInter
    #18897
    ű-ó
  • ndaveed
    #18896
    Légy sz irjon le valaki néhány csel kombinációt?
  • lemongrass
    #18895
    Mi a 3,14 csa az a telepító kód?
  • hunbasser
    #18893
    "HA TÁMAD AZ ELLENFÉL ÍGY NAGYON NEHÉZ SZERELNI MERT MINDÍG VÁLT A CURSOR( ugrál játékosról játékosra )
    MI ez cheat?? vagy ez csak a world class beállítása??"

    a multiplayer mód a törtben is ugyanaz,szóval tudok én is rá válaszolni:ezzel sajnos nem lehet mit tenni,sűrűbben kapkodd a Q-hoz az ujjad,vagy szervezd meg jobban a védelmedet.
  • Hunor1
    #18892
    Hello Mindenki !
    Lenne egy kérdésem azokhoz akik eredetivel nyomják a multit ! Nálatok is van olyan meccs hogy a sajátjátékosok váltása qrva gyorsan történik???

    HA TÁMAD AZ ELLENFÉL ÍGY NAGYON NEHÉZ SZERELNI MERT MINDÍG VÁLT A CURSOR( ugrál játékosról játékosra )
    MI ez cheat?? vagy ez csak a world class beállítása??

    Aztán láttam egy érdekes formációt az egyik játékosnál: AZ ÖSSZES EMBERE A KEZDŐKÖRBEN VOLT BERAKVA MINT CUSTOM FORMATION !!

    Nah még egy :Ti milyen beállítással kezdtek ? ET-ellentámadás .szélső kettő szintén aktiválva, valamint a védekezésben lestaktika,letámadás stb. tehát FELSŐ+ JOBB+BAL OLDAL ??

    Köszi a segítséget !!
  • hunbasser
    #18891
    akkor passz :( nekem is volt már olyan,hogy csak igen kevés néző látogatott ki pl egy-egy multis meccsre :) pedig az csak UK 3-mas stadionban volt.
  • lemongrass
    #18890
    hmm! hát ezt a választ anno is megkaptam! csutkán fel van 'tolva' minden maxra! :(

    To II Rocky II !! :D ha tanár lennék, a nebulók tuti tudnának helyesen írni... de inkább nem ismertetem a módszereimet! :D LoL!
  • hunbasser
    #18889
    ez akkor van,ha a részletesség alacsonyra van állítva.
  • II Rocky II
    #18888
    amugy ittt nem szabad ilyet kérni..:D szokott szolni a fönök...de ienkor irj privatot vkinek sztem és válaszol...légyszi :) lemongrass te tanár vagy ?
  • Mityu91
    #18887
    én is elküldtem
  • lemongrass
    #18886
    ha a serial number-re vagy kíváncsi, azt 2007. 10. 16. 11:38-kor elküldtem privátban...

    létszi? -> alap szóösszetétel Légy szíves -> rövidítve/összevonva -> Légyszi! ezek a mai pedagógusok semmire nem jók! LOL!!!!
  • Duby
    #18884
    Zárt kapus BL-döntő
    Hát ez megint nagyon LOL

    Minden napra előkerül valami fani dolog? Tegnap a felmosórongy a fejen, ma meg ez.
    Nekem eddig az okozott negyobb meglepetést, mikor egy meccsközbeni csere alkalmával a csapatom mind egy szálig kirohant az ellenfél kapuja mögé, és megálltak az alapvonalon, nem léptek vissza a pályára, a kapusom meg egyedül állt szemben a 11 ellenféllel.
  • Breki33
    #18883




  • Breki33
    #18882
    van itt olyan aki romániából ír?
  • lemongrass
    #18880
    lehet, h 07-nél nem figyeltem... de most 08-nál azon voltam, h az összes stadiont kipróbáljam... és gondoltam ez majd jelentkezni fog a profilomban is ... erre azt írta, h összesen 2 stadionban játszottam... holott már kb a 20-diknál járok /ABC sorrendben nyomom sorba a spanyol bajnoki meccseken../

    na, ha vki tud vmi okosságot az szóljon...

    ill még 1 problem. már régebben is említettem, h a BL döntőn tök üres a lelátó, csak a zöld mellényes security-k állnak háttal!
    szóval a Berlini olimpiai stadionban megint ilyen zárt kapuk mögötti meccseket játszok! :S

    üres lelátó
  • Hasan01
    #18879
    azt mondja meg vki h a saját taktika beállítását hol lehet megcsinálni???egyszerűen ps2-őn sehol sincs ilyen csak az r2-ővel váltom a taktikát és kész...vki pls
  • II Rocky II
    #18878
    nem kell ilyen sűrűn szolnod 3 hszal alattad teted fel a kérdést,még látja mindenki,ha tudja a választ akkor fog válaszolni légy türelmes.
  • Hunor1
    #18877
    Valaki a #18874-re tud választ??
    Köszi
  • LasCar16
    #18876
    nekem is ez a problémám, igaz ez csak ma jelentkezett a 08nál, segítség kellene tanácstalan vagyok
  • Tom Tom
    #18875
    miért van az hogy egy elmentett replay mentés után megnyitva kidob a windowsba?míg a 10sec eseket lejátsza de iszonyat sebességgel.
  • Hunor1
    #18874
    Hi FAns !

    Lenne egy kérdésem azokhoz akik eredetivel nyomják a multit ! Nálatok is van olyan meccs hogy a sajátjátékosok váltása qrva gyorsan történik???

    HA TÁMAD AZ ELLENFÉL ÍGY NAGYON NEHÉZ SZERELNI MERT MINDÍG VÁLT A CURSOR( ugrál játékosról játékosra )
    MI ez cheat?? vagy ez csak a world class beállítása??

    Aztán láttam egy érdekes formációt az egyik játékosnál: AZ ÖSSZES EMBERE A KEZDŐKÖRBEN VOLT BERAKVA MINT CUSTOM FORMATION !!

    Nah még egy :Ti milyen beállítással kezdtek ? ET-ellentámadás .szélső kettő szintén aktiválva, valamint a védekezésben lestaktika,letámadás stb. tehát FELSŐ+ JOBB+BAL OLDAL ??

    Köszi a segítséget !!
  • hunbasser
    #18873
    persze,hogy nem
  • Atti12
    #18872
    detto
  • kas123
    #18871
    ez nem zavarhat be...mivel már jáccottam olyannal akinek nem magyar a játék, és simán futott...
  • gamehunter01
    #18870
    nekem is ez a probléma,és szerintem ez amiatt van,hogy valamelykőtöknek nem magyar nyelvű a játék, és a kommentátor pedig más.
    én is egy olyannal próbáltam,akinek angol nyelvű a játék.ebből gondolom
  • campy
    #18869
    Slaudrauff fején is ez van! 07 ben ilyen nem volt! mind1 nem ez a lényeg!
  • báttyó02
    #18868
    :D
    am ja tevez fején is ilyen van
    de csak a képen,mikor a játékba mutatja ott teljesen jó
  • John Cena
    #18867
    azt én is észre vettem enm tudom! PS2 is úgy van!
  • Duby
    #18866


    nagyon LOL!
  • Djemba
    #18865
    tevez fején is van ilyen kendő mi a rák az?BUG
  • Breki33
    #18864
    Ide kerül a szemét



    Azért hihetetle.........
  • II Rocky II
    #18863
    reklámot szabad?:D
  • Duby
    #18861
    De nagy a #18857-es elsője! Grat!

    Segítséget kérek!
    Nem tudok multizni a játékkal, mert a kezdőrúgásnál mindig megszakad a kapcsolat. Csapatválasztás, beállítás, meccs előtti videó mind oké, amint a kezdőrúgásra kerül a sor, kapcsolat off.
    Havernak elméletileg minden portja nyitva, tőlem mindent fogad. Nálam kéne rendesen beállítani a Fifa 08 által használt portokat rendesen. A 07-tel minden rendesen működött. Az Uefa CL 07-tel már a kezdőrúgásnál ugyanígy elszállt, mint a 08. Szóval a 08 portjai kellenének!
    Kérem, segítsen valaki!
  • báttyó02
    #18860
    jah sajna pedig nagy gol lett volna igy csak nagy helyzet:D
    második meg felé
  • dotkom
    #18859
    ja. melle ment.