36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #18984
    áááá ezis 14 év alatti

    szval inkább hagyjuk.........
  • Breki33
    #18983
    sokat?

    miben?

    konzolon max
    valószínűleg aki ott játszik vele utánna nem fogja pc-n nyomni

    na mindegy látom reménytelen
  • piamania
    #18982
    2.40 GHz alaplap Abit
    ATI RADEON 9600 128 mb
    512MB ram
  • Gaba22
    #18981
    Ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák
    "amúgy kivácsi lennék a nagy cselkirályok, hogy nyomnák pl 98-al ahol átugrás volt meg elhúzás": igen, de 2007-et írunk és nem 98-at, ez a nem mindegy, és azóta sokat fejlődött a FIFA
  • Breki33
    #18980
  • Breki33
    #18979
    ennek az elejével maximálisan egyetértek
    végével maximálisan nem, of course

    sosem értettem, hogyha valakinek például a mezek fontosak más grafika miért nem

    ugyanígy pl a labdák csukák, egyszerrűen sokkal jobb kicserélve a játékélmény, hanghatásokról eredeti szurkolásokról most nemis beszélve
    ezek nélkül olyan művi a játék abszolút nem hasonlít az igazira. (pc-n)


    amúgy kivácsi lennék a nagy cselkirályok, hogy nyomnák pl 98-al ahol átugrás volt meg elhúzás
  • kas123
    #18978
    na hogy értelmes dolgokról is legyen szó
    nemcsak arról ki milyen cselt tud
    megcsinálni álló helyzetben

    ...hát ezzel rám (is) céloztá...

    de mind1 a legjobb azlesz h ha a te hsz-ediet meg se látom...
  • Tom Tom
    #18977
    Sztem a játékban pont a szép passzok, a pontos keresztlabdák a nagy kiugratások és a gyors cselekkel való védőlehagyás egyensúlyával lehet igazán jó a játék.én már letettem a rabonnáról meg az ilyen nehezekről és csak rainbow ronaldinhos csel és ilyeneket tolok de most a nagy kedvencem a kényszerítő és a sarkazás lett.Finesse shotnak lőttek a 08ban...
    Nekem annyira nem fontos a fű a fifában szal felőlem lehet akármekkora veteményes nem fog érdekelni amíg jókat támadok ffába.De mondjuk mezeket majd be fogok rakni mert azokat szeretem elnézegetni egy egy góólörömnél.
  • Breki33
    #18976
    ártani nem árt, de olyan nincs, hogy semmi más nem fut

    én nem az általad elindítot folyamatokra gondoltam, hanem pl alg.exe-re
  • genory
    #18975
    Tehát probáljam úgy, hogy csak a Fifa fut és semmi más? Eddig igy csináltam!
  • Breki33
    #18974
    nagyon érzékeny a futó processekre

    bár sztem a 07 jobban érzékeny volt
  • genory
    #18973
    Nálam is szaggat, de nekem Vista van fent! De jó gépem van és kicsit furcsálom, hogy nagyobb gépigényű játékok simán futnak a fifa meg szaggat! Valaki?
  • Breki33
    #18972
    sztem nézd meg a futó processeket és a feleslegeseket lődd ki hátha jó lesz

    de egy konfigot írhatnál
  • piamania
    #18971
    Hello!
    Miért szaggat nálam a játék?XP van fenn!Mi lehet a gond?Köszi
  • Breki33
    #18970
    én kezdtem?

    nemis szóltam hozzád lol

    én mondom hogy órákat töltesz el ezzel
    nincs 3 ezer forintod? P

    attól vagy kötekedős, hogyha írok vmit te jössz és elkezdesz kötözködni
    lásd a korábbi színváltoztatós baromságod ami után annyi nem volt benned, hogy elismert mekkora baromságot mondtál......

    ezek után nehéz téged komolyan venni

    és hogy minek járok ebbe a topicba? P

    talán a #18956 miatt talán azért mert pár dolgok készítettem már ehhez a játékhoz amiket mások használnak

    talán azért mert ennek az eredeti topikjához engem kértek fel házigazdának csak nem vállaltam.....

    és pupák elmondtam, hogy nem azért szarozzuk mert ez a heppünk hanem azért mert évek óta elég szar és ugyanaz. Tudom csak 90%-ban

    Szval ne egy olyan mondja meg nekem hova járjak aki még semmit nem tett le az asztalra csak kötözködni tud......
  • kas123
    #18969
    most is te kezdted...:P

    hogy valaki órákig ellenfél nélkül ezt gyakorolgatja főleg bill-en kicsit kóros......ki mondta, hogy órákig kell gyakorolni?
    de csak gyakorolgass bill-el a szántóföldön P...bocsánatot kérek, hogy nincs arra pénzem, hogy vegyek egy gamepadot amit csak heti 3 órát használnám...

    egy támadás nemcsak a cselektől látványos...hát én odaírtam a hsz-em végére h ez az én véleményem és mivel mindenkink más a szép, meg a jó, így fölöslegesen kötsz ebbe bele...szal megint te vagy a kötekedős...

    neked csajnál is biztos a cifrázás lesz a fontos, hogy dicsekedhess a haveroknak, az már nem érdekes hogy néz ki...birom az ilyen megnyilvánulásokat, azt se tudod h milyen vagyok a való életbe, hogy mi teccik nekem, meg minden és ilyeneket beírsz...gratulálok

    am ha már kötekedni akarsz: te minek jársz ebbe a topicba, amikor csak sz@rozod a fifát? ménem maradsz ott a PES topicba?...
  • ForzaInter
    #18968
    én már 98 óta fifázok legmagasabb szinteken, de cseleket gyakorlatilag nem is használtam, nagyon ritkán szinte soha:D
  • Breki33
    #18967
    vártam már kötözködő barátunk P

    egy támadás nemcsak a cselektől látványos
    főleg nem az öncélúaktól

    csak te erre még nem jöttél rá
    vannak akik évek óta játszanak anélkül, hogy cseleket használnának
    pl a PcDome-n egyik srác évek óta így játszik így és lehet látványosabban játszik mint te pl P

    de csak gyakorolgass bill-el a szántóföldön P
    neked csajnál is biztos a cifrázás lesz a fontos, hogy dicsekedhess a haveroknak, az már nem érdekes hogy néz ki.......

    ja és a szép grafika jobb hanghatások cinematics-ok rettentő sokat dobnak a játékélményen. Én nem azt mondom, hogy nem kell cselezni, de az hogy valaki órákig ellenfél nélkül ezt gyakorolgatja főleg bill-en kicsit kóros..

    Kikerülsz egy bajnokságba ahol gamepaddal kell játszani és meg leszel lőve a begyakorolt álló cseleiddel.......

  • hunbasser
    #18966
    köszönjük! (a készítőknek is,meg Neked is)
  • genory
    #18965
    Nem tudja valaki, hogy az új nvidia driver segít abban, hogy ne szaggatson a Vista alatt a game?
  • Gaba22
    #18964
    jogos :D
  • kas123
    #18963
    sztem meg a cselek jobbá teszik a játékélményt mint pl a szebb fű..., mivel ha eléggé begyakorlod a cselt ellenfél nélkül, akkor majd a meccsen tudod alkalmazni (pl én elég sokszor cselezek meccseken...) és sokkal látványosabb támadásokat tudsz csinálni...és a látványosabb támadások jobb játékélményt biztosítanak (legalábbis nekem)
  • Breki33
    #18962
    hát sztem nem az tesz jobbá egy játékélmyényt hogy valaki azt gyakorolgatja, hogy milyen cseleket tud kihozni álló helyzetben ellenfél nélkül.

    olyan cseleknek nem sok haszna van ami igazi meccsen elvétve fordul elő és bill-en 10 uj kell az előállításukhoz

    ez nem játékélmény inkább mortal combat
  • Gaba22
    #18961
    Nem azért, de az is fontos, hogy milyen cseleket tudsz végrehajtani, mert a szép mozdulatok szebbé és színesebbé tehetik a játék élményét :)
  • Breki33
    #18960
  • piamania
    #18959
    Higuain argentin válogatott,nem?Már csak azért mert menedzser módban ugye kapok üziket,hogy kihirdették a válogatott keretet.Na és Higany melyikben volt?nem,nem az argentinban,hanem a franciában.Tudom,hogy erről volt vita,hogy melyiket válassza,de tudtommal az argentin mellett döntött.
  • Breki33
    #18958
    A készítőnek köszönjétek

    magyar lenygyel barátság P

    De szívesen
  • Mayorpapa
    #18957
    ez ám a kiegészítő! Big thnx Breki!
  • Breki33
    #18956
    na hogy értelmes dolgokról is legyen szó
    nemcsak arról ki milyen cselt tud
    megcsinálni álló helyzetben

    MOnkey DRagon kihozott egy Fatasztikus tools gyűjteményt ehhez a "szuper" játékhoz amivel grafikailag meg lehet csinálni amit az EA elmulasztott

    A pack tartalma

    1) 08 ADBoard Deluxe (*)
    + Import/export adboards.
    + Gallery: save your adboard.
    + Import many ID at the same time.
    + Support 1GA,2GA (256x64,512x128).

    (*) While testing, I found that this tool doesn't work properly ! I will update next time !

    2) 08 Boot Deluxe 2.0
    + Import 60+ boots at the same time
    + Players' boots database
    + Fixed some bugs

    3) 08 Ball Working
    + Import ball
    + Ball Gallery: 30 balls
    + Team's ball ID for consultation

    4) 08 Background Maker
    + Make background
    + Gallery: save your background

    5) 08 Cinematics Patch 2.0
    + New formation intro cinematics (1.0)
    + New stadium intro for Old Trafford, Stamford Bridge
    + Unlock player goal celebration (sometimes you will see it)

    6) 08 Gloves Manager
    + Import gloves for Goalkeeper
    + There are 19 quality gloves by Efrain Santana for you

    7) 08 Menu Maker
    + Make Logo, banner, mini kit, face, loading stadium background , stadium, manager face...

    8) 08 Popups Manager
    + Import popups
    + Import indicators
    + Fixed previous bug in version 1.0

    9) 08 Turf Maker
    + Make turfs
    + Choose turfs detail
    + Choose turfs stripes
    + Tutorial how to make your own turf

    10) 08 Sound Patch
    + Increase sound effect in game

    11) Theme Patch
    + There are 5 themes together with 08 MonkeyDragon Series Setup.exe, install theme you want in that pack.

    Itt most konkrétan a Turf Maker részt mutatnám be pár képpel ami alapján elég világos lesz a működése









    http://monkey.fifapoland.net/
  • hunbasser
    #18955
    a youtube.com-on rengeteg csel tutorial van billentyűzetre és gamepadre egyaránt.
  • ChrisGy
    #18954
    Hello! Bocs a zavarásért, nekem nem magyar FIFA 07-em van PS2-n, és nem találok semmit a neten, ahol magyar nyelvű leíráshoz, játékirányításhoz juthatnék. Nem tudsz ebben segíteni? Akár úgy, hoyg ha neked van, akkor azt bescannelni, lefényképezni, lemásolni és emilben elküldeni, de bármi megoldás érdekel. Előre is köszi!
  • Atti12
    #18953
    nyisd ki a dobozt, ott lesz a dvd alatt vagy mellett :)
  • John Cena
    #18952
    veddmeg eredetiben asszem ez a duma:D:D
  • Tomasso
    #18951
    megtudná nekem vki mondani h melyik kód szükséges a fifa 08 online-on játszásához?(dvd regisztrációs kód) megköszönném!
  • Tom Tom
    #18950
    2 külön mozdulat a 3.at véletlen a másu helyett szúrtam be.Nincs különösebb bill kombinációja csak ha mész balra és sarkazni akarsz akkor nyomod a jobra nyilat és a paszt és ha szerencséd van nem megfordul és úgy passzolja vissza hanem sarokkal szépen.Az alsó az egy kapás sarkazás olyat még nemgyakran csináltam és bődületesen jó kiugratás lett belőle.
  • Gaba22
    #18949
    szép mozdulatok, de minek kellett ezt betenni 3-szor?
  • miilann
    #18947
    amikor így beszúrtok egy-egy gift,irjatok mar oda bill kombinaciot is hozzá,htx
  • John Cena
    #18946
    szerintem inkább hasznosak a bicikli csel jobban be jön nekem
  • Tom Tom
    #18944
    Enyje elkúrtam:
  • Tom Tom
    #18943
    Sztem ezek szebbek és hazsnosabbak: