36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Palinko
    #19024
    szöglet után létezik gólt fejelni? mert eddig nem jött össze
  • hunbasser
    #19023
    szép

    akkor besuvasztod majd vhogy az SG FIFA Portált is?

    és a címek mögött lévő pirosat meg tudnád kicsit cifrázni?mondjuk úgy,hogy dobnál rá egy pici átmenetet,meg mondjuk egy pici domborítást,és valami olyan hatást,mintha fényes lenne.

    de az sem lenne rossz,ha szürkével csinálnád meg,és akkor úgy,hogy egy 6x6-os képet úgy felnagyítanál,hogy 6 átlós kockát látsz(most ps-ről beszélek,amikor a ps alapháttere sakktáblaszerű),és akkor átlósan cerkával kitöltenéd,majd elmentenéd mintaként,és akkor még úgy kellene megcsinálni a csíkozást(azért írkáltam most le ezeket,mert a fejlécben lévő bannerben kicsit pixelesnek látom,de lehet,hogy vak vagyok,és mindkét irányba menő csíkozást raktál bele? :)
  • vezérszuszu
    #19022
    Ez nagyon zsír! GRATULA!
  • ragobynara
    #19021
    Egyenlőre megmutatom, hogy milyen lett, ha tetszik adom az összevágott részeket (html-ben adjam, a generált táblázatban, vagy anélkül?:S) és aztán bővítem majd akkor :)



    Ez lenne egyben. Bocsi h ilyen soká készült el, nem magát a fejlécet volt sok idő megcsinálni, csak ugye más dolgom is akadt :S
  • hunbasser
    #19020


    beletennél még egy SG FIFA Portál linket?a honlap címe http://sgfifaportal.extra.hu csak még az sincs kész.először úgy gondoltam,hogy feldobok majd vmi cms-t,azt csá,de inkább mégis megcsinálom rendesen én magam majd.
  • hunbasser
    #19019
    mostmár tényleg nemsokára lesz.

    kérdezz bátran!mi a probléma?
  • hunbasser
    #19018
    igen
  • RNadal1203
    #19017
    így se jó mimndig fekete kép aztán kilépés
  • RNadal1203
    #19016
    egyépként köszi már jön lefele
  • RNadal1203
    #19015
    bocs hogy ennyi kérdésem van de ha sikerül esküszöm nem kérdezek ennyit
  • Breki33
    #19014
    telepíteni is kéne ....
  • RNadal1203
    #19013
    de nekem a megauploadnál kiyrja hogy töltsek le vmi toolbart oszt jó lesz letöltöm és megin ugyanaz
  • kas123
    #19012
    ittalink

    ez a megauploados...
    ui.: ha nem a c-n vna a fifa, akkor telepítsd fel és a feltelepített fájlokat másold be a fifa mappádba és írd felül a régieket...és müxik :)
  • Gaba22
    #19011
    Kellett neked megnézni :D:D:D
  • kas123
    #19010
    aztak***** :\
  • RNadal1203
    #19009
    Vki Belinkeli nekem a Telepítős magyar kommentárt??
  • totti10
    #19008
    érdekes...
  • littleNorbi
    #19007
    Ugyanazokba a mappákba kell tenni a szinkron-t mint a 07-ben?
  • akyyy
    #19006
    miért nincs még gyik?
  • dragon11
    #19005
    xD jó munkához idő kell ^^->:)
  • ragobynara
    #19004
    Nah, kész a végleges(?) banner, estére összevágom és akkor belinkelem.. bocsi, h ennyi időbe telt :)
  • RNadal1203
    #19003
    ha azt csinálom amit mondtál fekete kép kidob a Windowns-ba
  • hunbasser
    #19002
    felülírtad az audio.big-et és bemásoltad ugyanoda a dat_hun.big-et?

    tudod,audio mappa.egyébként maga a hun.db nincs benne(magyarítja a játék szöveg részét),ami a zip-ben van,csak maga a kommentár.

    a locale.ini-nek pedig C:\Program Files\EA Sports\FIFA 08 mappában kell lennie.

    az nem lehet,hogy sajátgépben próbáltad átnevezni,és így locale.ini.txt lett? :S total commanderrel nevezd át.
  • Tom Tom
    #19001
    LOL
    Nem rajtad röhögök csak a helyzeten hogy sehogyse akar összejönni:)
  • RNadal1203
    #19000
    így se működik
  • RNadal1203
    #18999
    és ha meg beleírom a locale fileba amit mondtál akkor nem indul el
  • hunbasser
    #18998
    bocs,elrontottam :)

    itt a helyes link
  • RNadal1203
    #18997
    Nekem ez se működik
  • hunbasser
    #18996
    hoppá,most látom,hogy ebben csak az audio.big és a dat_hun.big van benne.

    a FIFA 08 mappába még hozz létre egy locale.ini-t(új jegyzettömb fájl,beleírod ezt: AVAILABLE_LANGS = eng,hun és elmented,utána locale.txt-ről átnevezed locale.ini-re)
  • hunbasser
    #18995
    működő magyar kommentár

    locale.ini -> Program Files\EA Sports\FIFA 08
    dat.hun.big -> Program Files\EA Sports\FIFA 08\data\audio
    audio.big -> Program Files\EA Sports\FIFA 08\data\audio
    hun.db -> Program Files\EA Sports\FIFA 08\data\cmn\fe
  • ForzaInter
    #18994
    98-ba még vagy 3 éves volt
  • RNadal1203
    #18993
    Légyszi valaki linkelje be nekem a FIFA 08-hoz a Magyar kommentárt mert nekem sehonnan nem indul a letöltés
  • Tom Tom
    #18992
    Breki...
    Egy balul sikerült átlépéses testcselből lett egy ronaldinho stylusú dolog:
  • Breki33
    #18991
    mivel nem az én gyepem csak egy példa ezért egyetértek túl zöld és énis jobb szeretem ha csíkos, de ezt be lehet állítani lásd #18956

    nekem speciel a gyepminta ismétlődése se tetszik
    valószinű ossze tudnék dobni jobb gyepet de ezért nem teszem fel a teljest majd Pes-ben

    Ezt egy külföldi Tom Tom dobta össze és csak egy példa bár letölthető

    ja és Breki...

  • Tom Tom
    #18990
    Persze az arsenal crest kurvajó lett én is arsenalos vagyok csak a gyet többi része a necces.
  • Tom Tom
    #18989
    Breki 99ben kb az volt a játékom még hogy akkor még q val felrúgtam mindenkit még a kapust is de előtt e kilőttem a piroslapokat szal elvoltam(8 éves voltam...).Ott úgy volt a legkönnyeb gólt lőni hogy mentél szembe a kapussal majd mikor odaért hozzád nyomtál egy q-t és így átugrotta az elfekvő kapust és ott az üres kapu.Nekem a labda mostmár nem fontos mivel sztem ez a piros nike 90es jól náz ki de lehet hogy majd leszedek egy ball patchet mert sztem a szép labdákat.nameg cipőket is.breki hallod ha össze tudsz dobni vagy szerválni egy olyan "fűt" mint a xbox nál akkor azt tuti leszedem és akkor nagy thxeket írok a fórumba de nekem addig ez megfelel.meg spec a hszed 18960 ban levű gyepe sztem kifejezetten egyhangú és túl zöld a zöld.
  • BIZ0906
    #18988
    XD sajna eddig még nem láttam :)
  • Breki33
    #18987
    de gondolom ilyen nincs élőben a pályán
  • BIZ0906
    #18986
    Na ez már valami! A kedvenc csapatom :D
  • Breki33
    #18985
    ezse mai konfig de simán kéne mennie rajta

    sztam fut vmid a háttérben ami fogja a CPU-t , de lehet driver is
    megkéne kérdezni másiknak ilyen kártyával hogy megy