36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #19064
    már volt korábban, de akkor újra

    Gamepados cselezés
    GAMEPAD-os cselezés:
    (az összeset úgy írom le h balról jobbra futsz)
    1.biciklis: előre,előre (tehát ha balról jobbra futsz akkor 2x jobbra)
    2.elhúzós: jobbra kitolod a kart, majd egy negyedkört csinálsz a karral fel vagy lefelé
    3.tiki-taki (nemtom a nevét): fel és le, vagy le és fel ezt azért viszonylag gyorsan csináld
    5.tikitaki2: letolod a kart -lefelé- és onnan csinálsz egy félkört úgy, h a félkört előre felé kezded el csinálni amerre futsz, vagy uezt fordítva tehát futsz jobbra akkor le és egy félkört csinálsz a karral de úgy h a félkört a jobb irányba kezded
    6.testcsel: jobbra felfelé sréhent nyomsz 2x, vagy 2x lefelé jobbra sréhent 2x
    7.testcsel2: fel,fel és le, vagy le,le és fel
    8.marseille-kör(zidane-csel): hátra,aztán egy félkör leírsz le vagy fel irányba kezdve
    9.picit megemelős: előre,hátra,előre (a Blanco féle különleges "két láb közé fogós és két ember között elmenős" cselnél uezt kell csinálni, csak ott előre,hátra,ELŐRE(uccsót hosszan tartani)
    10.rainbow(csak a jó képességűekkel): fel aztán egy félkört leírsz hátrafelé, vagy le és félkört leírsz hátrafelé elindulva ha jobbra futsz akkor a bal félkör irányba kezdd
    11.rabona: viszed jobbra akkor beadásnál megnyomod az A-t(semmi irányt nem nyomsz hozzá) aztán hirtelen megnyomod a FEL irányt(itt a BAL analógot használod, jobbot egyáltalán nem
    12.játékos fölött visszzakanalazós: ha pattog a laszti csak akkor tudod megcsinálni, tehát futsz a labda felé aztán a cselkart ellentétes irányba nyomod 1x
    A következő cseleket több játékos egyéni cseléhez alkalmazható:
    (mondom inkább szögekben hogy csináld, remélem így érthető lesz)
    Szóval:
    -ha futsz mondjuk jobbra akkor a jobb kart 45 fokos irányba mozgatod (majd innen egyből levezeted a 315 fokig (tehát a jobbra és a lefele irány feléhez) aztán innen egyből vissza a 45 fokhoz. Tehát jobbra-fel sréhen,majd le egy negyedkört majd vissza irányba negyedkört. Ja és uez másik irányba is, vagy felfelé vagy lefelé kezded.
    Gyakorlatilag ugyanígy kell csinálni a Ronaldinho és Zlatan féle elastico-t, illetve Robinho, C.Ronaldo féle bicikliscselezést is!!!
    A sarokkal visszavevős csel a C.Ronaldo-s féle az úgy van, h ha futsz jobbra, akkor hátra és le irány közé, azaz 225 fokhoz vezeted a kart, vagy a 135 fokhoz (fel és hátra irány közé), egymás után 2x.
    Uezt ha balra futsz akkor akkor 45 illetve 315 fokhoz nyomod egymás után 2x.
    Álló cselek:
    minden egyes csel előtt rányomsz a C-nek megfelelő gombra:
    1.visszahúzós: hátra,hátra
    2.helyben testcsel: fel,fel vagy le,le
    3.helyben lábbal átlépős: jobbra felfelé sréhent nyomsz 2x vagy jobbra lefelé sréhent nyomsz 2x
    4.átlépős majd eltolja a másik irányba(ennél konkrétan el is indul): fel és le VAGY le és fel ezeket is viszonylag gyorsan
    5.visszahúzós és lába mögött elvezetős: feltolod a kart, majd egy félkört leírsz hátrafelé kezdve a kört VAGY letolod a kart és hátrafelé leírsz egy félkört
    6.az álló cselből elinduló "elastico-t" ugyanúgy kell csinálni mint futásból (ahogy fent leírtam, csak értelemszerűen előtte rálépsz a labdára és onnan kezded) ezeket ugyanúgy csakis Ronaldinho-val és Zlatannal


    És aki még nem jött rá, hogy focizni gamepaddal kell azoknak:

    A Ronaldinho-csel : W+A+S+D+Shift röviden
    Lövőcsel az A+S-el
    a SHIFT + fel, le vagy ugyanez csak fordítva! ezzel azt csinálja a játékos hogy a jobb lábáról a balra rúgja át gyorsan!! vagy ugyanez fordítva
    Shift+>< vagy <> egy nagyon jó csel, testel jobbra/balra, majd labdával gyorsan a balra/jobbra(előrét el kell engedni)
    Shift+!gyorsan! le-le(vissza-vissza) akkor átemeli sarokkal.(nem mindig jön össze)
    Shift+>> vagy << akkor simán elhúzza.
    Shift+ le(vissza) akkor átugorja a becsúszót( nem mindig jön össze)
    D+S+S legurítja egy érkezőnek lövésre
    shift + fel-> le - balról indított biciklicsel (le->fel = jobbról indított csel)
    ronnie flip flap = shift, közben : bal gombot tartani, és a le gombot egyszer megnyomni
    shift + jobbra->balra->jobbra - labda megemelése(úgy, mint a 2005-ben) (becsúszások ellen kiváló)
    shift + (gyorsan)bal->le->jobbra - 360 fokos fordulat (zidane csel)
    shift + fel->balra->le - rálép a labdára.
    c.ronaldo trükk - amelyik irányba nézel, tartsd lenyomva a shift-et, és gyorsan nyomd meg az ellentétes irányt + azt az irányt, amerre akarsz fordulni
    Shift + jobb(hosszab ideig nyomni, ha futsz)->fel->bal->le gyorsan(csak akkor, amikor a ladbához ér a játékos) - sarokkal hátulról megemeli, majd leveszi mellel
    shift lenyomva + vissza -> fel -> A (gyorsan) - The Rabonna
    ÁLLÓ HELYZETBEN
    Shift+
    Átlépés balra, rúgás jobbra -----> bal, jobb
    Átlépés jobbra, rúgás balra -----> jobb, bal
    Lövő csel -------> fel, fel
    Visszahúzás -------> le, le
    Balra csel --------> bal, bal
    Jobbra csel ------> jobb, jobb
    Visszahúzás, aztán balra -------> le, balra-le, balra
    Visszahúzás, aztán jobbra -----> le, jobbra-le, jobbra
    FUTÁS KÖZBEN
    Átlépés -------> fel, fel
    Testcsel jobbra -------> fel, jobbra-fel, jobbra
    Testcsel balra -------> fel, balra-fel, balra
    Testcsel jobbra, elfutás balra --------> jobb, bal
    Testcsel balra, elfutás jobbra --------> bal, jobb
    360 fokos fordulat balra ---------> le, balra-le, balra, balra-fel, fel
    360 fokos fordulat jobbra -------> le, jobbra-le, jobbra, jobbra-fel, fel
    Labda felpattintása ---------> fel, elengedése után le, fel
    TRÜKKÖK!
    Y+D : az odahívott második játékos átlépi
    Q+W - nyesett átlövés
    Q+S+S - kényszerítő laposan
    Q+A+S - kényszerítő magasan
    Z - testcsel
    Z+D - technikás lövés
    Q+D - nyesett lövés

  • Breki33
    #19063
    jó gyorsan játszol P


    viszont ideje új monitort venned
  • totti10
    #19062
    2 bombagól


  • w77d
    #19061
    ilyen cselezés, meg irányítás (szabadrúgás lövés) leírás nekem is kéne! Valaki PLZ!
  • szucsy89
    #19060
    nah szóval cselek leírása nincs sehol?(a pc-s verzióra gondolok mert konzolosra több vidit is láttam már..)mert nem igazán tudok cselezni, és a játékban lévő segítségben is olyanokat ír hogy jobb meg bal analóg kart mozdítsam...S
  • norbi56
    #19059
    cs all lenne 1 kérdésem amikor elindítom az online gémet kiirja hogy a linkről(ami oda van írva)töltsem le a peccset letöltöm de azt irja hogy nincs régi fájl vagy esteleg lelehet máshonnan is tölteni PLS HELP!
  • dragon11
    #19058
    Énis ....beköszöntem azt írtam 2sort és bb...erre kitiltottak lol
    mind1 no off..

    on:Ez a fifa 08 jobb lett mint a 07 mostantól mindig belsővel lövök nagyon bejön..:) Szerintetek melyik kamera állásból lehet a legjobban lőni?:)
  • hunbasser
    #19057
    az rendben van,csak én nem tudom miért tiltottak ki... :D mindig csak beköszöntem,és ennyi volt.

    ON
  • JUVEfun
    #19056
    Létezik,hogy nem tudok kidobni a kapussal ????? /gamepaddal nyomom /
  • Breki33
    #19055
    szerintem a Fifa felirat kicsit kicsi az egészhez viszonyítva
    nyugodtan lehetne a topic magasságának a fele

    illetve lehet, hogy az egész banner kicsit túl nagy, legalábbis nekem az sg-n már szóltak ilyen miatt

    mondjuk gondolom ez a kép miatt kell
    szval ez cxsak egyéni vélemény
  • Breki33
    #19054
    legalább vágd meg rendesen ha ezért képes vagy egy gif-et készíteni

    nem véletlen csináltunk korrekt leírást amiben benne van hogy kell a frap-s reklámot levágni
  • dragon11
    #19053
    hunbasser+én is kivagyunk tiltva a chat-ről lol :D ez off volt
    on:
    Q+d szépen lő belsővel.:)
  • littleNorbi
    #19052
    Nem lehet megoldani sehogy ?
  • hunbasser
    #19051
    nice!

    küldöd a html kódot? :)
  • gabi89
    #19050
    Tökéletes lett :)
  • dragon11
    #19049
    xp na nemírhatok el semmit?-.-
  • Gaba22
    #19048
    Játszogatok a FIFA 08-cal klasszikus módba, és azért nem managert viszek, mert valószínű, hogy veszek Xbox360-at és azon fogom nyomni :)
    Ma este egy Chelsea - Tottenham meccset nyomtam (én voltam a Chelsea-vel) és 11-esekkel nyertem 4:2-re...
    Csináltam egy szép cselt, amit meg is mutatok nektek (és azért is megmutatom, mert megéri gyakorolni a cseleket, hisz egy idő után tudod alkalmazni meccsen)! :D


    Sheva már öreg, de jó, ha kéznél van xD
  • ragobynara
    #19047
    Nah, megint frissítettem:



    Lassan "darabolhatom"? :) Vagy ha esetleg van még, ami vkinek a szemét szúrja, nyugodtan szóljon és javítom.
  • w77d
    #19046
    #19040 valaki? nagyon kéne, de nem találom a billbeállítást sehol! a kis oktatóvideócskán meg jelzi a nyilat!
  • BaziJoe
    #19045
    Mivel nem???
  • dragon11
    #19044
    64bit-es x-vel nem kompatibilis..
  • BaziJoe
    #19043
    Lehet de akkor tanulni kéne sgy kicsit programozni mert nem hinném,hogy 22 embert számolni nem birna a gépem.Ennél külömb grafikával rendelkező játokok símán futnak.
  • Count Adyn
    #19042
    Ha Vistád van akkor amiatt akad valszeg, nekem is olyan volt, raktam egy XP-t és tökéletes a veterán radeon9600 al:)
  • BaziJoe
    #19041
    Azért meg B..... az A.....-át az EA mert nemelég,hogy szar a graf de még akad is rendesen 1024-ben.Pedig 8600Gts van a gépem ben.Ha nem tudnak programozni aggyák át a jogokat árkinek.Vagy vegyenek Graf motort Cramak-tól.
  • w77d
    #19040
    sziasztok!
    két kérdésem lenne:
    1. szabadrúgásnál hogy kell a nyilat előhozni, hogy lehessen célozni? (billenytyűzettel játszok, classic bill kiosztáson)
    2. a sorfalba hogy tudok még embereket hívni
  • Tom Tom
    #19039
    Köszi.Na pes jön 25.én elvileg majd megnézem meik jobb mennyivel bár az okosak azt mondják egyértelmű.
  • littleNorbi
    #19038
    Megcsináltam mindent ahogy itt írtad. Elindítom a játékot kiválasztom a magyart és mikor elindítok egy meccset akkor kidob a játékból.
    Megpróbáltam úgyis, hogy a dat_hun.big-et átneveztem dat_eng.big-re és az audio mappában csak felülírom az angol szinkront, így elindult a meccs, de abszolút nem volt szinkron.
  • Tomy Lee
    #19037
    Na+ csavarodott is picit az a laszti!Szép volt!
  • Tom Tom
    #19036
    Géphiba??Védte a rövidet igazából se nagyon tudna mit csinálni ilyenkor egy kapus max kijön és letámadja a csatárt.
    Még egy hasznos dolog a y+c amiután passzolsz és mielőtt megkapná a labdát nyomod a y c és átlépi ezzel védőke megtéveszt és a labda lendülete megmarad.
  • szucsy89
    #19035
    nekem is lenne pár kérdésem: haverokkal nyomtuk sokat a fifa07et, de azt vettem észre hogy sokminden megváltozott a 08-ba pl a qval lövi mostmár laposan, nem a shifttel csavar...stb. szal az lenne a kérésem h linkeljetek már valami oldalt ahol le vannak írva hogy mit hogy kell meg melyik kombinációval stb. thx!
  • Gaba22
    #19034
    Q+D
  • Atti12
    #19033
    igy belsővel hogy a p*csába lősz?
  • Randal
    #19032
    Ez inkább géphiba:(
  • Tom Tom
    #19031
    Cassilas beszopta a szögzárással...
  • Tom Tom
    #19030
    na ilyet énmég nem csináltam véletlenül(morientes(valencia cf))
  • Palinko
    #19029
    oké köszi a tippet majd próbálgatom!
  • dragon11
    #19028
    Gratulálok szép lett...Jó munkához idő kell..:) Jó8 all ZzZzZzZzZzZ
  • ragobynara
    #19027
    Köszönöm :)

    HunBasser: reggelre akkor megpróbálom, amit javasoltál és kibővítem :)
  • ragobynara
    #19026
    Létezik, nekem többször is... igyekezz megelőzni a védőt
  • Tom Tom
    #19025
    Nekem is tetszik ügyes vagy:)De Hunbasser ötleteivel az a domborműves piros link hátterekkel tényleg jobb lenne de nekem így is tetszik