36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • kas123
    #19224
    mert végig nyomni kell az irányt :P
  • isi
    #19223
    mértvan az hogy 11eseknél kiválkasztam az irányt de mindig középre rugja?
  • dotkom
    #19222
    nem driver problema. olvasd el a readme-t. az mx sorozatot mar nem tamogatja a fifa 08. bar nem tom mert mivel a grafika semmit sem valtozott..
  • hunbasser
    #19221
    Breki,dragon: köszönöm szépen :)
  • dragon11
    #19220
    Arra gondolok...:)
  • dragon11
    #19219
    Boldog Szülinapot hunbasser most vettem észre a szülinaposok listájánál a neved...:) am hanyadikat töltöd ?:D
  • BIZ0906
    #19218
    gondolom neked is eredeti XD
  • Breki33
    #19217
    Boldog Szülinapot !
  • Burdi
    #19216
    hali,

    nekem oan problemám lenne h amikor el akarok menteni 1 videót kifagy gém:S van már vmi patch hozzá? vagy esetleg vmi más HELP?

    előre is BIG thx :)
  • Tarich
    #19215
    Installáltam volna fel,de kiírta,hogy nem talál kompatibilis eszközt:(Akkor itt kártyacsere lesz:S
  • Tarich
    #19214
    Jaja:(Bár eddig nem volt ilyen problémám más játokokkal.Azért köszi még próbálkozok
  • BIZ0906
    #19213
    Hát az már eléggé kifutott kari :(
  • hunbasser
    #19212
    azzal sajnos nem fog menni a fifa 08 :( bár egy driverfrissítéssel még lehet próbálkozni,de eddig senkinek sem sikerült fifa 08-aznia ezzel a karival.
  • Tarich
    #19211
    nvidia geforce4 440mx
  • hunbasser
    #19210
    hosts file? kérlek avass be :) (a 3 cmn mappába kerülő filera gondolsz?)
  • hunbasser
    #19209
    a vga kártyád gyártójának honlapján találod meg a drivereket,megkeresed a te típusodhoz és oprendszeredhez való legújabb drivert,és telepítsd fel.
  • hunbasser
    #19208
    igen,azt én is észrevettem,hogy ha resize-al kezdek,akkor gyorsabb,mert maga a lekicsinyítés nem vesz el olyan sok időt,és ha már kisebb a kép,akkor gyorsabban croppol is.optimalizálásnál azért mondtam a 2-es szintet,mert sztem még úgy sem olyan csúnya,ráadásul sok gif-et meg lehet így oldani 500 KB alatt,és ha beraksz egyszerre 3-4 gólt,akkor nem kell olyan sokat várni vele.
  • BIZ0906
    #19207
    attol függ milyen karid van?
  • Tarich
    #19206
    És hogyan tudom a driveremet frissíteni?
  • BIZ0906
    #19205
    Nekem Tűzfal engedélyezve(Fifa ki engedve), Vírusítóm van és működik, 128kb/s sávszélességü netes rádiót hallgatok, Fifa neten élvezhető engem az zavar, hogy a játékmenet nem gyors hanem normál! Ha a másik játékos azaz az ellenfelem jó netkapcsolattal rendelkezik akadás mentes a fifa. De az én részemről mindíg az mert ha fifázok nem töltögetek az. Ez csak egy észrevétel azért, hogy játszhassak nem fogom a biztonságot kikapcsolni.

  • dragon11
    #19204
    Kedves hubasser..:) a hamachi ugyebár virtuális servert hoz létre amihez csatlakoztok...:) lehet a fifa porta/vagy a gépeknél nem egyezik vlami lehet egy hosts fájl megoldaná..:)
  • Breki33
    #19203
    Ez lehet adatbázisos dolgoknál így van- sőt biztos- de ha pl egy reklámtáblát cserélsz és korrekten van berakva akkor attól még mennie kell.

    A proginak tökmindegy hogy ott milyen grafika van.

    2003-2004-től ezt hallottam multiban aztán feltöltöttem akkor az összes zdata-m és simán multiztunk vele.

    Persze össze vissza kókányolt Fifa lehet nem megy, és alapból ezt érdemes megpróbálni, de ha jó sztem lehet tesztelgetni először pl egy labdacserével és stb.
  • Breki33
    #19202
    Pár észrevétel ha lehet

    Van amikor jobb a resize-vel kezdeni főleg ha tudjuk, hogy úgyis kell kicsinyíteni.

    Tapasztalataim szerint gyorsabban végez sokszor mint ha megvágnánk és utánna a kisebb méretű file már könyebben szerkeszthető.

    Szerintem optimalizálásnál elég egyet lefelé húzni a csúszkán. Ez alatti már elég rosz minőséget ad. Ezzel viszont finomabban lehet hangolni

    Én a crop-ot is máskép használom bár most kezdőknek ezis jó módszer.
    Én elöször megnézem futtatva látom, hol kellene vágni, aztán CROP-ban kivágom és újra megnézem futtatva. Van amikor ikább több lépésben finomítok a CROP-on. Mondjuk ehhez kell némi tapasztalat de 40-50 gif után simán fog menni.
  • Duby
    #19201
    Nekem is ez volt. Teljesen szűz fifának kell lennie. Semmi patch, semmi módosítás. De még az is lehet, hogy ha most így van, hogy az sem elég (nekem sem volt), reinstall kell.
    Mindemellett természetesen a játék közben nem mehet semmi, ami használja a netet (skype, vírusírtó, tűzfal, torrent...), mindent ki kell kapcsolni.
    Ezek után nekem jó lett.
  • hunbasser
    #19200
    egyszer próbáltam vkivel hamachival és nem volt jó :\ szóval ebben nem tudok segíteni,nekem sem működik,és nem értem miért(talán vmi nem smakkol neki a hamachival)
  • Truck Driver001
    #19199
    Htx!:]
    Már csak a lan problémámra kéne megoldás..Báttyámal itt ülünk kukán pedig sör,csipsz,kürt,bekészítve az esti meccshez!:D
  • hunbasser
    #19198
    jó estét neked is!

    a magyarítást innen töltheted le.

    jó is,hogy van rá igény,mert így legalább le lehet tesztelni,hogy jó lett-e a feltöltés,mivel tegnap este 100%-on megállt,vártam vele 15 percet,aztán leállítottam,a fájl felkerült,és a mérete is akkora,amekkorának kéne lennie,de mégis,nem tudom,hogy miért nem fejezte be a feltöltést rendesen.bár szerintem feltöltötte az,csak a total commander folyamatjelzője maradt ott.
  • Truck Driver001
    #19197
    'emberek
  • Truck Driver001
    #19196
    Estét embereket!Mivel látom nincs Faq,így két kérdéssel fordulnék felétek.Honnan tudom letölteni a magyar kommentárt?És miért nem megy a játék lanba-n?:D Elindul,de mikor betölti a játékot,kiírja hogy Káneksön lászt:(
  • hunbasser
    #19195
    ez lesz benne a leendő GYIK-ban:

    -Először is, szükséged lesz két programra: Fraps és Jasc Animation Shop 3.
    Indítsd el a Frapset,és tedd kis méretre.Indítsd el a FIFA 08-at,itt pedig töltsd be az elmentett visszajátszásodat. Beállíasz egy megfelelő kameraállást(a legjobb az, ha kicsit ráközelítesz a játékosra és a labdára),utána pedig az általad animálni kívánt jelenettől kezd el lejátszani lassan. Amikor elkezdődne a lövés,vagy a csel,vagy akármi,akkor nyomd meg az F9-et úgy,hogy közben a lassú lejátszás még menjen. Ha a labda a hálóban landol,vagy ha a cselnek vége,akkor nyomd meg az F9-et mégegyszer. A gólod bekerült a C:\Fraps mappába egy avi fájlként. Ha nem szeretnéd gif-be átalakítani,akkor csak simán feltöltheted a youtube-ra,vagy ha csak magadnak mentetted el,akkor hagyhatod úgy is,ahogy van.
    Ha gif-be szeretnéd elmenteni,akkor nyisd meg a Jasv Animation Shop 3-mat. File->Open...és kiválasztod a videót.ha túl hosszúra csináltad a videót,előfordulhat,hogy sokáig fogja tölteni(egyébként ilyenkor érdemes mindenféle programból kilépni,mert a program nagyon RAM-igényes).
    Ha betöltötte,akkor válaszd ki a Crop nevű eszközt(balról a 4. az eszközök között),és jelöld ki a lényeget. Ezután érdemes végigpörgetni az egészet a csúszka végighúzásával,megnézvén a képkockákat,hogy minden lényeges dolog belefért-e a kijelölt részbe. Ha igen,akkor nyomjuk meg felül a Crop gombot(Options... mellett), ha nem,akkor még kedvünkre alakíthatjuk a kijelölést,zsugoríthatjuk,széthúzhatjuk,mozgathatjuk,stb..Ha a croppolással megvolnánk,akkor jön a kép lekicsinyítése. Animation\Resize animation,és itt állítsuk be kisebbre a méretet(érdemes minél kisebbre állítani a Widht-et,kb 200-250-re,ha fekvő képről van szó), ezután pedig már csak a mentés és az optimalizálás van hátra.Files->Save as...,itt a fájl típusát állítsd gif-re.Mentés gomb, majd most jön az optimalizálás. Ez azért kell,hogy rontsunk az animáció minőségén a kisebb méret érdekében(fórumukon nem nagyon szeretik,ha 1 mb-nál nagyobb gifeket raksz be),én a kettes szintet szoktam választani(alulról a második),aztán tovább gomb,és utána még további 2 tovább gomb,a legvégén pedig megnézhetjük,hogy mekkora lett az elmentett gifünk mérete. A gólunkat mostmár más is megcsodálhatja gif formájában.

    És ne feledd!Készíts minél több animációt,gyakorolni kell, hogy a lehető legszebb gifeket tudd megcsinálni kis méretben.
  • qvashy
    #19194
    vki mondjon egy progit amivel ki lehet szedni a játékból a gólokat pls
  • qvashy
    #19193
    szép
  • kas123
    #19192
    Sneijder
    A sevilla ellen 1 szöglet után odapattant elé a labda....
  • hunbasser
    #19191
    igen

    yohasakura:a program neve Hamachi.
  • cucmalajmc
    #19190
    így van
  • kas123
    #19189
    Gaba - köszi :P:P

    Count Adyn - hát ő berakta logóként azt a kanapés képet (amin 1 kanapé van 1 nagy fehérségbe:D) és amikor nyitott 1 topic-ot akkor mindig belinkelte vki a logójának a képét, lassacskán már ahova írt 1 hsz-t oda is belinkelték...
  • Count Adyn
    #19188
    Amugy hogy jött ez a fotel dolog, én nem vágom:D Mármint a trógernél xD
  • ellington
    #19187
    na pont ugyanaz.. :D
  • ellington
    #19186
    Hamachival lehet játszani a 08-at?
  • YohAsakura
    #19185
    Sziasztok!

    Remélem,hogy még nem kérdezték, mivel nem akarom, hogy v.ki azt mondja hogy nézzem végig a fórumo.Na, rá is térnék a gondomra.Az lenne, hogy nem működik a hálózati funkció, mivel egy haverral akartam a hétvégén nyomni, de sajnos mikor betölti a játékot, kiirja, hogy a kapcsolat megszakadt,de a Fifa 07-tel működött a hálózati mód. Szóval hallottam egy programról, de nem tudom, hogy mi a neve. Arra szolgál, hogy a hálózati kappcsolatot javitja.Remélem hogy, valaki tud nekem segíteni, mivel nem nagyon szoktam segítséget kérni töletek, még csak ez az első.Előre is Köszönöm mindenkinek.
    ÜDV:YohAsakura