36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Trespasser
    #19304
    Hát sajnos nálam ez nem működött...
  • Pistike 007
    #19303
    Üdv! Én újraindítottam telepítés után, és jólett.
  • Trespasser
    #19302
    Sziasztok!

    Olyan problémám van hogy ha laptopon játszok a FIFA07-el, kb a 3szorosára gyorsul a játék.

    Mit tudok tenni???

    Előre is köszi a helpet!!
  • Pistike 007
    #19301
    De hogy még pirosat is kap érte?:DD
  • John Cena
    #19300
    rugás na:P:D
  • John Cena
    #19299
    Szép seggbe rúgás:P
  • Pistike 007
    #19298
    Üdv! Had panaszkodjak már egy kicsit a fifa08-ra... :D Nemtudom ti hogy vagytok vele, de nálam nagyon szar a kommentár. Például: (állás 1-1, félidő) "...az egyik csapat vezet, a másik még gólt sem rúgott..." :D
    Most meg a bíróra akadtam ki:

    Puyol természetesen pirost kapott!XD
  • kas123
    #19297
    Hozd ki a kapust a w-vel :)
  • tmisi
    #19296
    Érdekes, hogy a gfx patchekkel egésszé pofássá varázsolható a Fifa08. (Nálam: Monkeydragon Series Turf + Blue Theme + közönség patch). Igaz nem Pro Evo, de legalább már nem hányok tőle. xD
  • domez128
    #19295
    Igen tisztelt Fifa guruk , legyetek oly szívesek és segíteni nekem .
    Főleg online szoktam a virtuális labdát kergetni , hogyan tudnék védekezni az ellen mikor az ellenfél kiugratja valamelyik csatárját . A védőimmel pedig képtelen vagyok utolérni és szerelni . Bezzeg mikor én támadok engem mindig utolérnek és szerelnek . Mit csinálok rosszul. Köszi .
  • kas123
    #19294
    elvileg PS3-mon lassabb a fifa mitn boxon és mégmintebb PC-n.
  • ruleyB
    #19293
    Dehogynem :) Ugyan az, csak a PS3 közel nem olyan elterjedt mint a Box. Egyenlőre :)
  • dotkom
    #19292
    de arra is nextgen csak ps3-a senkinek sincsen xD
  • Breki33
    #19291


  • szucsy89
    #19290
    ps3ra amúgy nem ugyanolyan?? mert mindenki csak x360nal emlegeti...
  • BaziJoe
    #19289
    Szoktam megvenni játékokat ezt kiprobáltam ésegy fillért se ért??
    Egy autót se ugy veszek,hogy kiesik a kereke!!!
  • Istencsászár
    #19288
    Megvetted akár a 07et akár a 08at?
  • BaziJoe
    #19287
    Nehogy azt hidd már,hogy akkora gép kell ennek a a szar játéknak csak tudni kéne nekik programozni!!!Huszonkét embert kell mozgatni meg egy labdát.Egyébként szerinted miaz az örült grafikai efekt amihez olyan piszoknagy Proci szükséges???Szerintem annyi az egész,hogy basznak rendesen átírni a progit PC-re és kész???
  • liverpool123
    #19286
    vagy ne Fifázz.Letöltöd a PES-t és nem kerül semmibe
  • ruleyB
    #19285
    Látom sokaknak nem tetszik a PC-s grafika. Namost az EA-től pofátlanság amit a pcs játékosokkal müvelnek, ugyanis 2004 óta nem fejlesztik a játékot. De van megoldás: A gép felesleges fejlesztgetése helyett dobjatok össze egy kis pénzt egy X360-ra, mostmár tényleg elég emberbarát áron meglehe venni. Azért írom csak ezt, mert én sem bántam meg, hogy megrendeltem! Azt meg megmondták, hogy PC-re az elkövetkező 3-4 évben NE számítson senkisem a next-gen konzol Fifa motorjához még csak hasonlóra sem. GONDOLKOZZATOK már! Mekkora processzor kellene hozzá? Másik megolás: Pes 2008.
  • szucsy89
    #19284
    jah jó is feature volt:P bár realitása nem non volt...azóta se tették bele egy részbe se:(
  • Istencsászár
    #19283
    Kösz:)
  • Atti12
    #19282
    Igy igaz. Régen gondoljatok a 2002 WC-re az nagyon durva játék volt :|. ha sztárjátékos rugott a labdába tűzgolyó lett belőle imádtam :D
  • hunbasser
    #19281
    hoppá,csak most látom. BOLDOG SZÜLINAPOT! :)
  • hunbasser
    #19280
    egyébként az 07-es elmentett visszajátszásaimból csináltam 57 gif-et,ezt majd feldobom a leendő honlapra.

    mondtam már régebben is,hogy tervezek egy ilyen gifmegosztós részt,aki küldene nekem gólokat zip-ben,annak csinálnék egy külön részt,és ott lennének a gifjei.nem csak 08-as gifeket lehet majd beküldeni,tőlem küldhettek majd fifa 94-es gifeket is :D csak az a lényeg,hogy saját mű legyen.

    ki szeretne majd beküldeni nekem gif-eket?kas-ra számítok... :)
  • hunbasser
    #19279
    áhh,ne kínozz már minket! :D ha pc-re közel ilyen graf meg gameplay lenne,nem panaszkodna senki sem...te meg még ennél is jobbat akarsz boxra :D
  • Istencsászár
    #19278
    Nemtudom jön e akonzolra de gondolom nagyobb energiát fordítanak azon verzióra h ennnnnél mégjobb legyen:)
  • kas123
    #19277
    2008 első felében :)
  • hunbasser
    #19276
    elég vicces,hogy ez sem lesz nextgen ^^ egy az egyben fifa 08 lesz,már most megmondom(csak a menü,a zenék,meg a többi körítés lesz más)

    mondjuk sosem fektetett az ea sokat a fifán kívüli focis játékokba(uefa cl,euro cup,world cup).bár régen azért szépen megcsinálgatták őket,de a 21.századi ea focis játékokra ez szerintem teljesen igaz.
  • Djemba
    #19275
    fifa 08 euro május végén jön és nem nextgen
  • szucsy89
    #19274
    pontosan mikor?
  • jefferson83
    #19273
    Én úgy tudom változtattak az eredeti terven a vásárlói nyomás miatt, mert új gépet még most is sokan XP-vel szeretnének venni nem Vistával. Így egyes újonnan forgalmazott gépeknél is visszatértek az XP-re. Azt nemtom meddig tolták ki a forgalmazást.
  • kas123
    #19272
    most jön ki XP-re az SP3 javítócsomag...szal nemtom h tényleg abbahagyják e az XP forgalmazását...
  • londelmor
    #19271
    igen, ezt lehetne, csak most nem akarok már nagyon szórakozni két rendszerrel :( a 07-re nem is, de a 08-ra csak kiadnak már egy patchet, mert igen ciki lenne a részükről, ha egy olyan játékot forgalmaznának, ami nem kompatibilis a vistával (lévén, hogy ha jól tudom év végétől az xp-t sem forgalmazzák, és asszem a támogatás is megszűnik rá, de ugye legalább fél évig még nem lesz új fifa...)
  • cucmalajmc
    #19270
    valamelyik irányba célzol. 2 iránybillentyű egyszerre lenyomva. csavarás meg Q+D
  • hunbasser
    #19269
    tegyél fel még egy xp-t is a vista mellé mellé,így ha fifázni akarsz,akkor az xp-t bootolod be.

    egyébként ha jól rémlik,valaki ki tudta ezt a hibát küszöbölni.
  • szucsy89
    #19268
    öö hát nemtom, pl amikor egy az egyben viszem rá a kapusra, és simán csak d -vel lövök akkor ugye csak meglövi egyenesen, legtöbbször bele a kapusba, de tudom hogy meg lehet csavarni a labdát hogy elcsavarodjon a kapus mellett...
  • Gaba22
    #19267
    én a 08-ba a Q+D-vel szoktam csavarni (belsővel rúgja meg, ha erre gondolsz)
  • londelmor
    #19266
    köszi a választ!
    akkor csak reménykedni tudok... :(
  • szucsy89
    #19265
    a 08ba is a shift-el kell csavarni? pl ha shift+d vel lövök akkor csavarodni fog a lövés? azt tom hogy 07be így kellett, de 08ba még nem vettem észre hogy így van...