36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • ForzaInter
    #19385
    nem érted... nem mondtam hogy szar konzolon, csak idegesítő hogy olyanok jönnek ezzel mindig akiknek nincs is konzoljuk... és csak azért mondják páran hogy dicsekedjenek hogy a fifa vmibe jobb PES-nél... és ettől a pcs verzio amivel jáccanak az még nemlesz jobb...
  • kas123
    #19384
    Én kb 1-1 órát játszottam mind a két verzióval, és míg box-on vártam, hogy kapcsoljuk már ki...addig PC-n élvezet volt játszani.
  • Breki33
    #19383
    nem rólad van szó

    De ne maradjunk abban elég elolvasni miket írtam a Fifa kijövetele előtt akár a PEs topicban (Ez lesz az a rész amit lehet érdemes lesz megvenni stb.)

    Abszolút nem vagyok elfogult ne akarj úgy beállítani.
    PEs-ről meg más a véleményem mint neked ennyi.
  • Breki33
    #19382
    Akkor e kis kitérő után visszatérhetünk oda, hogy a #19348-as baromság.

    Amúgy érdekes, hogy elfogultnak állítasz be hiszon ott voltál amikor meg azt kaptam meg pár éve, hogy Fifamániákus vagyok és elfogult vagyok a Fifával szemben.

    És teis tudod, hogy én szeretném legjobban ha a Fifa ismét jó lenne PC-n
    vagy legalább ilyenre megcsinálnák a graf-ot





    És aztis tudod, hogy a Fifa demo-t tesztelem mindig a PES kijöveteléig hátha jobb lesz. És már szinte hagyomány, hogy nyitok neki a soccergamingod egy turf topicot ahol elkészítem az aktuális rész rendes gyepszőnyegeit az EA helyett.

    És soha egy szóval se mondtam a konzolos Fifára, hogy szar lenne.
    De elég kiakasztó egyes emberek milyen elvakultak.
  • kas123
    #19381
    ÉN így pontoznám a játékokat:
    PC:
    PES 2008 - 8,5 pont
    FIFA 08 - 7 pont

    XBOX 360:
    PES 2008 - 7,2 pont
    FIFA 08 - 8,7 pont
  • The Hedgehog
    #19380
    én jópár óra és mindkettőn megkezdett ML meccsek után sem tudom és merem azt leírni, hogy más a kettő, nyilván mivel a konzolos kicsivel lassabb így más lehet a játékmenet, de szerintem igazi különbség nincs a kettő között

    a PC-s szarul optimizált, ezért túl gyors is
  • kas123
    #19379
    Én sajna nem HD tv-n próbáltam ki, hanem simán.
    Am én a játékmenetben vettem észre különbségeket, és azalapján írtam, h szerintem a konzolos verzió sz@rabb mint a PC-s (nem is kicsivel).
  • The Hedgehog
    #19378
    én megdolgoztam érte... és attól, hogy PC-s fórum még szóba jöhet a konzolos téma, lévén a különbségekről vitatkozunk és Te úgy vitázol, hogy még csak nem is játszottál több meccsett a konzol változattal

    szerintem maradjunk annyiban, hogy kezdesz a PES felé elfogult lenni, pedig az idei rész - nem csak szerintem - nem sikerült olyan jól, mint azt vártuk, hiába a szép grafika
  • The Hedgehog
    #19377
    én láttam és azért ezt nem írnám, HD-n játszom PS3-al és én ott nem nagyon vettem észre különbséget a grafikában, ugyanaz... a játékmenet lassabb... ennyi
  • Breki33
    #19376
    Ez a nyuszika sapkát hord tipusú..........

    Amit írtam fentartom ettől abszolút nem vagyok elfogult.
    De ez PC-s fórum és nem mindenkinek vesznek konzolt ha jól tanul :-)
  • The Hedgehog
    #19375
    bocsesz

    "Azt mondtad konzolon ugyanügy néz ki mint PC-n teljesen."

    tisztázzük, ezt én a PES 2008-ra mondtam és nem a FIFA-ra... Te pedig olyan félreérthetően írtad, mintha én ezt a FIFA-ra mondtam volna
  • kas123
    #19374
    és miért? láttad már a pes 2008at konzolon? hmm igen?...nem...
    ott tényleg sokkal sz@rabb mint PC-n
  • Breki33
    #19373
    bki érts már meg hogy én nem arról írtam
  • Breki33
    #19372
    mit nem láttam agyas?
  • kas123
    #19371
    hát öreg :D:D magyarból most kapsz egy büdös nagy 1-est :D:D
  • Breki33
    #19370
    Nem vagyok elfogult és semmi kavarás nincs benne

    Azt mondtad konzolon ugyanügy néz ki mint PC-n teljesen.

    Én egy szóval se mondtam, hogy a Fifa konzolon szar lenne
    Viszont a minden értelmet nélkülöző #19348-es hozzászólás elég elfogult...




  • The Hedgehog
    #19369
    nopara, nem szoktam megsértődni... egyből gyilkolok :)
  • The Hedgehog
    #19368
    félre lettél értve... sztem... úgy értetted h a PES PC és konzol verzió ugyanaz, a FIFA PC és konzol verzió viszont ég és föld... pontosabban írj mert azért ugrottunk itt neked :D
  • The Hedgehog
    #19367
    Nem hiszem, hogy olyan vitába kellene most belemásznod ahol csak az egyik oldalt ismered és ott is elfogult vagy... A nextgen FIFA 08 egy nagyon is jól összerakott game, a játékmenetnek megvannak azok a betegségei mint a PC-s verziónak, viszont sok része már nagyon is átdolgozott és egy új irányt mutat.

    Asszem ezt leírtam anno a PES topikban is. Csak éppen ha már FIFA szó van a szövegben Te el sem olvasod?

    Bocs Breki de most ellent kell, h mondjak neked és kiállni azok mellett akik a nextgen FIFA pártján állnak.

    Pont Te mondod mindig, hogy a PES-t játszani kell akkor látod igazán milyen játék. Ahogy én is állítom... Viszont ülj már le egy XBOX360 vagy egy PS3 mellé és nézd meg azt a kurva nextgen FIFA 08-at és ne enélkül oszd az észt. Köszi!
  • kas123
    #19366
    ezt még elfelejtetem: akkor te is 14 éves vagy? :D te is olyanról írsz amit még nem is láttál...gratulálok ;)
  • Breki33
    #19365
    te vegyél szemüveget

    azt írtam a PES PC-n és Konzolon ugyanúgy néz ki

    simán veri a PES 2008 a Pes 2008 grafikáját?
    Én ugyanis arról beszéltem........
  • kas123
    #19364
    Breki33: ha meg konzolt akartál írni Hedge elmondta, hogy konzolon tök ugyanaz mint PC-n kinézetre.

    szerk: jah és akk bocsit kérek a szemüveges mondatért :P
  • kas123
    #19363
    mondtam már h nézd meg a konzolos fifát és utánna írd be ezeket a hsz-eket...
  • The Hedgehog
    #19362
    EZT KI MONDTA?! Kikérem magamnak... én ilyet nem mondtam :D

    Breki nem kell a kavarás. Sztem vmire rosszul emléxel. A PES fórumban hangoztattam éppen, hogy a FIFA 08 nextgenen igenis egy majdnem annyira élvezhető, mint a PES.
  • The Hedgehog
    #19361
    Breki... amíg nem láttad és játszottál a FIFA 08-al PES-en addíg nem értem minek beszélsz ilyeneket. Ismersz. Objektív vagyok és tényleg van olyan pontja a nextgen FIFA-nak amiben jobb mint a PES. Grafikában veri és mozgásban is sokkal, de sokkal élethűbb a PES-nél.

    Ne legyél elfogult...
  • ForzaInter
    #19360
    most hogy pcn alázás történt, minden fifás azzal jöb hogy nem létező konzolján sokkal jobb a fifa mint a pes... csak hogy vvmibe fifa is jobb legyen már...
  • kas123
    #19359
    Hedge szerint konzolon ugyanaz mint PC-n? lol, hát sztem vegyen szemüveget...egyáltalán nem ugyanolyan, simán veri a PES 2008 grafikáját...
  • Breki33
    #19358
    Mitől lenne savanyú? lol

    Te írtál valótlan hülyeségeket.

    "Nextgen viszont a fifa jobb" Ez tök értelmetlen mondat, ha meg konzolt akartál írni Hedge elmondta, hogy konzolon tök ugyanaz mint PC-n kinézetre.

    PC-n meg elég sokan látjuk.

    Ez kb 14 éves szint leszarozni vmit amiről fogalmunk sincs.....


  • Forrest Gump
    #19357
    Látom savanyú a szőlő, most ebbe kötsz bele breki. Ne javítsd ki nagy b-re, mert amilyen stílusban fórumozol az elmúlt hónapokban, jó az kicsivel is. Na pá!
  • cucmalajmc
    #19356
    többet,nem fogsz fifázni
    [ő is így tett]
  • II Rocky II
    #19355
    na megnézem már a pes08at is má ha ennyire dicsőititek...:D nrkrma fifa08elég jo de csak multiba tolom :D na de majd mgnézem má a pest is akkor ...
  • BIZ0906
    #19354
    Van benne valami. De a köv fifa remélem lesz olyan grafja mint egy NFS:PS-nek. Vagy ez enyhe túlzás? XD
  • Breki33
    #19353
    Sok PC-s szívesen megvenné, ha olyan lenne mint konzolon.

    De az EA szépen átveri nextgen barátaink........


    A reklámjaikban meg eléggé mást mutattak ehhez nagyon értenek.
    Szerintem egy fikázó sem azért fikáza mert divat lett fikázni hanem azért mert tényleg nem túl jó.

    És ezt csak pár fanatikus meg tizenéves nem látja be.....
  • Breki33
    #19352
    Nextgen viszont a fifa jobb???????

    Talán ki kéne józanodnod

    Elég értelmetlen mondat
  • báttyó02
    #19351
    _DDDDDDDDDDDDd
  • Pistike 007
    #19350
    Szerintem mindenki játszon azzal, amelyik tetszik neki.
    [olvassa a topikot]
  • ForzaInter
    #19349
    :|
  • Forrest Gump
    #19348
    Nextgen viszont a fifa jobb, a pes egy rakás szar. Csúnya is szar is, ennyi.
  • hunbasser
    #19347
    a játékélmény valóban sehol sincs a fifánál...meg a graf sem,de nem panaszkodok,hisz egy fillért sem fizettem érte,tehát csak jogtalanul pampognék.aki meg egy ilyen játékot megvesz,az meg vessen magára ^^ aki megveszi a játékot,az vagy beéri ennyivel,vagy nem ismeri a pes-t,vagy pedig nem olvasott a fifa 08-ról semmit sem és más embernél sem látta.

    mondjuk aki úgy vesz meg egy játékot,hogy legalább a demoval nem játszik...hát,az - ismétlem magam - vessen magára :)
  • cucmalajmc
    #19346
    játszottam ma pes-el 10 meccset és élveztem. utána bekapcsoltam a fifát még egy félidőt sem játszottam le és elzártam a gépet. inkább neteztem. kb ennyi számomra a 2 játék közti különbség.