36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • hunbasser
    #19425
    ha sg-s topikról van szó,akkor tolerálom a reklámot,mert hát miért ne?de nem kell egyfolytában belinkelgetni,főleg,ha már előtted megtették ketten.

    és hogy honnan kellene tudnod,hogy már megtettük? tudsz olvasni,ennyi az egész.

    ON
  • Zizou5
    #19424
    igen? es nekem honnan kell tudnom azt, hogy te meg robinho belinkelte ide? amugy ha annyira zavarnak az ilyen fajta "reklamok" akkor miert nem szeded ki azt a fifa 08 bajnoksag gombot onnan a bannerbol? nem ertem : ) ha viszont meg segiteni akarsz akkor rakd ki ezek melle. koszi:)
  • II Rocky II
    #19423
    figyesz?:D nemcsak a 21be hanme a 16ba is:)
  • hunbasser
    #19422
    jól van,mostmár elég...egyszer már én is belinkeltem,meg Robinho is és te is.
  • Zizou5
    #19421
    fifa kupara aki jelentkezne itt sgn, az itt teheti meg: link
  • marci9507
    #19420
    kiugratásos gól
  • JUVEfun
    #19419
    coversempire.com
  • slylecz13
    #19418
    Pontosabban a teljes borító, amin minden rajta van, többek között a dvd korong képe is...
  • slylecz13
    #19417
    Honnan tudom leszedni a magyar borítóját?
  • Zizou5
    #19416
    aki akar nevezni fifa kupara az ITT nézegelődjön. olvassatok el az elso 3 hozzaszolasom, sot jobb lenne, ha azegesz topicot elolvasnatok, 1 oldalas nem sok. es utana akit erdekel, regisztraljon.
  • hunbasser
    #19415
    ezt légyszi abban a topikban,amit Robinho említett,köszi.
  • Stankovic
    #19414
    Írd már le lécci a hamachi szervert mer nem találom ha nem olyan nagy kérés.

    kösz
  • Djemba
    #19413
    igen így fog kinézni az új stadion
  • Robinho14
    #19412
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1194192755

    ide gyere ha fifázni akarsz:D
  • Stankovic
    #19411
    Aki akar hamachin jáccani jöjjön:

    Hálózat: fifa08multi
    jelszó: fifa2008

    Üdv.
  • The Hedgehog
    #19410
    jahogy... a többieket nem nagyon ismerem, akkor visszavonom, következtetés volt az EA több éves viselkedésére és politikájára alapozva
  • Tigrispiton
    #19409
    Sziasztok! Nemtom ki találkozott már hasonló problémával, de saját játékos kreálásánál nálam mindig "golyófogó"-t csinál, bármilyen posztra csinálom a játékost. Tudna vki segíteni?
  • dragon11
    #19408
    Na re nem voltam gép közelbe ez idők alatt..:) mitörtént?
  • marci9507
    #19407
    gól
  • Mayorpapa
    #19406
    nekem szebb :) ezt hadd döntsem el én :)
  • báttyó02
    #19405
    nba,madden,twpga tour? mindegyiknél kifutottak az időből? nem hinném...
  • The Hedgehog
    #19404
    egyébként nem nehéz mindent kicserélni ha szinte az össze FIFA 07-es cucc használható a FIFA 08-ban is, lényegében egy és ugyanaz a két játék :D
  • The Hedgehog
    #19403
    ez volt a cél náluk, csak kifuttotak az időből...
  • Breki33
    #19402
    ugyanaz ami a másiknál

    naponta jönnek ki új dolgok

    A többivel maximálisan egyetértek.
  • cucmalajmc
    #19401
    sztem mi beértük volna nem nextgen grafikával is. csak más legyen az egész! akkora változás mint pl fifa 2002 és 2003 közt. teljesen új grafika, fizika, gameplay, mozgás minden.
  • The Hedgehog
    #19400
    semmi, ugyanaz a fájlrendszer van, átállnának 1-2 hónap alatt, és azt hogy kicsinosítod még nem jelenti, hogy szebb is lesz tőle a játék...
  • Mayorpapa
    #19399
    Ma nagy meglepetés ért: elindítottam egy Liverpool meccset, és ez a kép fogadott az Anfield helyett:


    Fogalmam sincs, hogy került be a játékba, talán valamelyik patch, asszem ez a készülő új Pool stadion (vagy tévedek? Stanley stadion lesz a neve?)
  • Mayorpapa
    #19398
    "remélem jövőre már megkapjuk ugyanazt,amit más ps3-ra/xbox360-ra megkapott"

    sztem meg nem fogjuk megkapni (ahogy most áll a dolog nem is lehetne ugyanazt pc-re...), meg hát akkor ki venne boxot meg ps-t, ha ugyanaz megvan pc-re is?

    ami a grafikát illeti: akinek nemcsak a játék és a hangulat a lényeg (vannak ilyenek elég sokan), hanem fontos a grafika, a szépség is (én közéjük tartozom!), akkor kis (vagy nem kis, ki milyen ügyes és gyors) munkával (patcheléssel) széppé lehet tenni a fifát is. Én gyakorlatilag mindent kicseréltem már a játékban: új fű, új reklámtábla, új arcok, új zászló, új TV-kijelző, új bíró (Collina stb), új kapitányi karszalag, új cipők, egyenlőre csak a labdát meg a hálót hagytam meg erdetiben, mert azok sztem jók lettek, de ezeket is egy kattintással ki lehet már cserálni. Szóval egy kis ráfordítással "kicsinosítható" ez a fifa rész is. És hát gondoljatok bele: ha mi is next-gen fifát kaptunk volna, mi lenne a mod-készítőkkel? :-D
  • hunbasser
    #19397
    akkor bocsánatot kérek,erről nem tudtam.(nextgenes rész)

    viszont ha jövőre sem kapunk nextgen fifát,akkor elképzelhető,hogy az ea sportsnak veszteséges lesz a fifa,és ilyen még nem volt.báár,mindig lesznek,akik megveszik a játékot,akármilyen szar is,csak azért,mert fifa a neve(és persze a régi fifa részek hozták meg a nagy hírnevet)

    remélem jövőre már megkapjuk ugyanazt,amit más ps3-ra/xbox360-ra megkapott.ha nem így lesz,akkor marad a pes ^^ ennyi,egy játékon én nem idegelem fel magam :)
  • The Hedgehog
    #19396
    reményeink szerint a FIFA 09 PC-n már nextgen szintet hoz és kapunk egy jó átiratot, én reménykedem benne, mert ha ezt a FIFA 08-at (nextgen) modolni lehetne akkor bika jó kis game válna belőle... el sem merem képzelni...

    csak ugye az a baj, hogy az EA hivatalosan is lenyilatkozta, hogy nem merik ígérni, hogy a PC-s FIFA 09 már nextgen lesz... ugye a 09 fejlesztése már hónapokkal ezelőtt megkezdődött (mint ahogy lenni szokott) és azért ez előremutat valamit... kicsit nagy valagbarúgás lenne a részükről ha jövőre is kijönnének egy ilyen grafikájú és minőségű (ha ezt minőségnek lehet egyáltalán nevezni) PC-s focival

    bár a rajongók felháborodását látva nem hiszem, hogy meg merik ezt tenni... ellent mondanék az előttem szólónak (passz ki), ugyanis azt mondta, hogy a FIFA 08 nextgensége nem volt hivatalos... márpedig igen... a FIFA 07 kiadása után valamikor februárban nyilatkozta le a játék producere egy FIFA 07 alapján készült interjúban, hogy a FIFA 08 immár a főbb platformokra, köztük PC-re is nextgenként jön

    szerintem folyt is a fejlesztés, csupán nem sikerült időben elkészíteni az átiratot, így a kiadás előtt fogták a FIFA 07 motorját és belepakolták a friss adatbázis, új mezeket és egy nevetséges játékmódot, ez pár embernek kb 2 hónap alatt mehetett... ergo szerintem kifutottak a portolásra szánt időből és nem sikerült optimizálni PC-ra a motort... erre alapozva, lehetséges, hogy a FIFA 09-ig már lesz rá idejük

    volt egyébként náluk már ilyenre példa, anno a FIFA 2002-vel csúsztak így meg, akkor hivatalosan be is ismerték, hogy kicsúsztak az időből és sok mindent ki kellett hagyni
  • hunbasser
    #19395
    fizettek=fizetett
  • hunbasser
    #19394
    ezeket én is osztom...

    csak hát ennyire játékot még nem gyaláztak meg,mint a fifa 08-at sztem.ennyire nem érdemli meg,és ami a legfontosabb,hogy herótja van már az ilyen szarozásoktól az embereknek,elég uncsi már...és hidd el,sok fifa 08 rajongó van,sztem ők elég nehezen viselik el,hogy ennyi szidalmat kap a kedvenc játékuk,és az benne a vicc,hogy akik szidják a fifa 08-at,azok nagy része egy fillért sem fizettek érte,mégis elvárnák a jobb grafot,jobb gameplayt,de ebbe ne menjünk bele.

    mégegyszer hangsúlyozom:nem védeni akarom a fifát,eszem ágában sincs,nekem sem tetszik,ez tény,de nem nagyon fikáztam a játékot soha(főleg úgy,hogy meg sem vettem)
  • Breki33
    #19393
    tudnék erre hosszan válaszolni, de értelmetlen

    csak az átverés részéra

    miért érezzük magunkat átverve?

    1. van egy fórum konkrétan a pcdome-n ahol rajongók írják a bugokat és szinte az egész fórum már erről szól
    A játék tele van bug-al

    2. Olyanokat benne hagytak pl mint az irtó ronda fűelválasztó vonal, gólnál saját kapus bemutatása és még sorolhatnám
    Egy az egyben Fifa 07-es bugok, már ott illet volna javítaniuk erre kiadják 08-ban ugyanazt.

    3. Ez a játék szinte 0 munkával készült el ez annyira látszik, grafika nemhogy javult de sokak szerint romlott.

    4. Ha kiveszük a hülye nexgen dumájuk akkoris illet volna olyanra megcsinálni mint pl a #19382-berakott képeken.

    Hidelmekkel ellentétben ehhez nem kell jobb gép !
  • hunbasser
    #19392
    ami a reklámokat illeti: ott nem kifejezetten a pc-s fifát reklámozzák,ott platformtól függetlenül reklámozzák magát a fifa 08-at(és hát persze,hogy a nextgen fifáról tesznek be videót)

    ha rá lenne írva a pc-s fifa borítójára,hogy ez nextgen,akkor nyilván érezhetnénk magunkat átverve.és akkor is,ha a pc-s fifát nextgennek ígérték volna.de nem ígérték,mondom,csak néhány újságíró találgatott,mert hát valamit írni kellett...igazából a média fújta fel az egészet,és ezért kezdtek a gamerek bizakodni,és most teljesen átverve érzik magukat,holott ők nem ígértek nekünk egy húdejó játékot.egyedül a magyar kommentárt nyomatták a tv-s reklámokban is,és az tényleg megint megvolt,sőt bővítették is.meg még a be a proval kampányoltak nagyon,szintén meglett.

    csak azért nem értem,hogy miért érzi magát mindenki átverve,holott én sem érzem magam annak,és nem hiszem,hogy én többet tudtam bárki másnál...csak volt logikám,tudtam,hogy nem lesz nagy durranás,kijött,és elkezdtem játszani.aztán a kijövetelkor már várta a sok kis fikázó,hogy jöhessen ide:lejátszottak 1-2 meccset(ők maguk mondták,hogy pl egy félidőt nem tudtak játszani,annyira nem bírták ki),tehát esélyt sem adtak a játéknak.én meg még a 15-20.meccsem után is sok apróbb finomításra rájöttem,de ettől még tényleg nem vmi nagy szám a gameplay.szóval,a fórumos fikázásokat már csak az újságírók tetézik(és lényegében mind ugyanarról szól)
  • hunbasser
    #19391
    látom folyik a vita... :S

    ha már fifa vs pes. a pes 2008 ugyanaz xbox360-on/ps3-on,mint pc-n,nem?mintha a fifa vs pes topikban írta volna valaki...na most,ha ugyanez a játék van konzolon is,akkor meg lehet nézni,hogy ez milyen.sztem mozgásban veri a pes-t(még mindig konzolról van szó)

    nekem a ps-3-mas fifa 08 élethűbbnek tűnik(mozgás szempontjából,de grafban is ott van),mint a pes 2008 ps-as változata.persze,csak youtube-os vidikre alapozom kijelentésemet.
  • ForzaInter
    #19390
    pff, haggyuk... lényeg hogy pcs fifa nagyon rossz...
  • kas123
    #19389
    hát ennyi erővel...mivel a legtöbb embernek nincs HD tv-je és még nem is látott akkor ezért nem is lehet jó a HD tv ha ők mondják?
  • ForzaInter
    #19388
    mert a legtöbbnek nincs, csak azért jönnek vele hogy ebben pl fifa jobb.... de ez itt a pcs fifa, és ettől nem lesz jobb...
  • kas123
    #19387
    nekem sincs konzolom :P, de sok haveromnak van és náluk tudok jáccani vele:P

    am azt honnan tudod h pl neki nincs ill nem tudta még kipróbálni?
  • Breki33
    #19386
    ott a pont

    végre van aki érti