36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Mayorpapa
    #19592
    használja valaki a Creation Master 08 nevű programot?
  • hunbasser
    #19591
    #19584 :)
  • JUVEfun
    #19590
    Itt az összes bajnokság minden csapatának a meze meg található !
  • JUVEfun
    #19589
    http://www.soccergaming.com/forums/showthread.php?s=b089de3b2fad91942330f424308b20f4&t=147527
  • Gaba22
    #19588
    A beállításoknál bekell állítani.
  • Tomy Lee
    #19587
    Nincs partjelző és bíró a játékban?Miért nem látszik?
  • hunbasser
    #19586
    nincs mit :)
  • moor09
    #19585
    ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ HunBasser örök hálám pontosan ezek, köszönöm nagyon köszönöm
  • hunbasser
    #19584
    ezek kellenek?





  • hunbasser
    #19583
    hmm,gondolom nem egészen jogtiszta a windowsod...:D ha tényleg nem az,akkor az iso tartalmát másold ki vhová,töröld ki a dirextx mappát(magát a mappát ne,csak a benne lévő fájlokat),aztán csinálj ebből egy iso-t,mountold be,és utána már elvileg nem fogja kérni :)
  • geradani
    #19582
    hello..
    az a problem hogy amikor telepíteni akarom a fifa 07-et akkor beírom a kódot és utána el kellene olvasnom a licensz szerződést... dehh ott nekem üres és utána pedig kiírja hogy a telepítés nem folytatódhat mert a directx kell hozzá dehh én ezt már non régen letöltöttem és fel is tettem és ezt megcsináltam most is dehh ugyan ez a problem... ha vki tudna segíteni azt non megköszönném...
  • moor09
    #19581
    Hi All egy kis segítséget szeretnék kérni, bár lehet hülyén fog hangzani egy kissé. Nagyon megköszönném ha valaki iszedné az eredeti Ascoli mezeket ( hazai/vendég/kapus ) és elküldené nekem vmilyen úton ( vagy betenné őket ide) hisz ez a játékban semmilyen problémát nem okoz, ezért lenne erre szükségem mert folyamatosan cserélem a mezeket a gémben de vhogy az Ascolié gallyra vágta az egészet egyszerűen kilép a gép a játék indításakor, a probléma könnyen orvosolható lenne egy újratelepítéssel de ezt a megoldást nem szívesen választanám hisz rengeteg mezt kicseréltem már és nem két percog tartott megkeresni és beimportálni őket szóval írtó hálá lennék ha vki segítene nekem / rajtam.
    Előre is nagyon köszönöm : moor09
  • Tomy Lee
    #19580
    Ma nagyon kikaptam havertól:)
    Egész nap PvP volt:)Nem Pes volt porondon hanem fifa.Még tesóm is megpróbálkozott,olyan golt lőtt messzirőlPersze teljesen véletlenül.Na meg a kapusom kint volt nagyon és sikerült a GK mögé rugnia aki nem érte be a lasztit ami csak úgy lassan bepattogott.Látványos volt:)Amikor majdnem utolérte a labdát akkor még bepróbálkozott a kapus 1 kitenyerléssel,nem jött össze.
  • Tomy Lee
    #19579
    Dinamikus kamera nézetet használok(mondjuk ami igencsak gyengusz mint dinamikus kamera,máshogy kellene ezt összehozni).Nagyképernyőn(projector) azért elmegy.Elég jól belátható.Másik nézettel nem foglalkozom,nem tetszenek.
  • Breki33
    #19578
    sikerült jó ingame kamerát belőnöd?
  • Breki33
    #19577
    Nem sokban különbözik ?

    Nagyon sokban különbözik
  • Tomy Lee
    #19576
    Nem is tudom.Ahogy nyomulok most fifával valahogy meg tudok tervezni 1 támadást,van időm kigondolni mit akarok,k××××ra bejön a kommentár része(csakis Angol),teljesen jó a Manager mód,kegyetlen nehéz world.C-on és tetszenek a menü zenéi.
    Ezekkel ellentétben full rossz a visszajátszás és nemtetszik a grafika sem semilyen Replay-ben.Ingame,mikor játékban vagyok a pályán akkor ott noproblémo viszont amikor áll a játék és valami anim van az borzasztó:(Rosszak az arcok és a gólörömök is:(
  • Tomy Lee
    #19575
    Itt szimpatikusabb:))
    Olyan kérdést teszek fel és olyan témán vagyok ami általános mind1 milyen verzióra.Nem sokban különbözik a 2 féle kiadás(pc és konzol).
    Mondjuk ezt értem egy erős pc-re és x360-ra.
  • Breki33
    #19574
    Nem konzolon játszol?

    Mert van konzolos Fifa fórum is
  • Tomy Lee
    #19573
    Hol kell beállítani a rezgést a gamepad-ra?Játékon belül van ilyen opció?
  • Tomy Lee
    #19572
    15 év?Azigen:)
    Én is választhatok az elején A és B liga közül.Tehát marad az első számu liga és Inter:-)
    Köszi!
    Régebbi részeknél nem lehetett választani úgy rémlik.
  • hunbasser
    #19571
    ha elkezded egy serie b-s csapattal,utána év végén válthatsz majd csapatot.persze,ez mindenkinél másképp van,mert egyesek azt mondják,hogy a játék elején is csak pár kis csapattal lehet indulni,én meg már az elején tudok bárkivel...de gondolom,hogy minél jobban végzel az 1.éved végén,annál jobb csapatokhoz szerződhetsz le.egyébként minden év végén lehet váltani klubot,persze egy csapattal is le lehet nyomni azt a 15 éves karriert :)
  • Tomy Lee
    #19570
    Ha pl.Serie B-ben indulok Manager módban kisebb csapattal akkor válthatok bizonyos idő mulva másik csapatra?Serie A-ba jutáskor válthatok?
    Leírná valaki,hogy működik ez pontosan?thx
  • fenegyerek1
    #19569
    Nem rezeg játéknál a joystick,a beállitásoknál bekapcsolom de mentésnél kikapcsolja.
  • zolo
    #19568
    Szevasztok

    Vistám van, és a játék egyszerűen egyfolytába rángat. És nemtudom miért. Demo gond nélkül futott, ez meg itt baszakszik nekem. Gépen semmi sem változott a demo óta, maradt ugyanez:
    Athlon 64 3800+, 1,25 gb ram, 7600GS.

    És a videóbejátszások, laposztogatás, minden csak félképernypőben van. Demo óta hogy tudták elkúrni? Létezik megoldás?
  • BIZ0906
    #19567
    sok crackel game XD
  • II Rocky II
    #19566
    nem.sztem nem...nálam is kifagyott néha mikor menteni akartam...irta is hogy játékhiba...:@ :)
  • ens75
    #19565
    Szerinted újratelepítés megoldaná?
  • cucmalajmc
    #19564
    játékhiba. nálam is sokszor kifagy.
  • ens75
    #19563
    Sziasztok. A 08-ban visszajátszást szeretnék elmenteni és mostanában mindig kifagy.Mitöl lehet ez?Légyszi vki segitsen ha tud.köszi
  • misi9
    #19562
    Mitől van az, hogy akad a FIFA08 játék menüje,de csak a menü? Maga a játék szépen megy full felbontásban akadás nélkül, ami azért el is várható egy 8600GT, 3800+, 3GB Ram konfigtól. De hogy a menü miért akad, arról fogalmam sincs. Nem tudna valaki segíteni? Van esetleg valami patch hozzá?
  • dotkom
    #19561
    azert mert a fifa 07 multiplayerje el van cseszve. jatszatok 08-al. az mar nem (vagy eppen joval kevesbe) akadozik.
  • Mayorpapa
    #19560
    srácok, használja valaki az új Creation Mastert? mi a vélemény róla? nekem a tavalyi nagyon bejött, karrierben is tudtam változtatni dolgokon, de ez az idezi ezt nem hagyja, a játék kifagy
  • Breki33
    #19559
    miért kéne?

    nem adatbázist változtat
  • szucsy89
    #19558
    ha ezt felrakom akkor tudok haverral játszani vagy nkei is fel kell rakni?
  • Breki33
    #19557
    Jorges Turfs



    link
    klikk
  • mikiking
    #19556
    és minden program alapbol kilőve van + hamachis csatlakozás megyeget :)
  • mikiking
    #19555
    helo.az miért van ,hogy a haverral akaork jácani direkt ip -n ... 2007es fifát..... tüzfal kilőve,utorrent kilőve,skype,msn kilőve... 1 megás nete van,nekem is,vagy egy kicsivel több van nekem......és jácchatatlan,pedig 640 es felbontrás,alacsony részletesség,és mintha egy diavetités lenne,5 másodpercneként megmozdul a játék....csak akadást látni....és a gépem az etrős..az övé is elég jo gép...... és semmi .... meghal .... de a kapcsolódásé nem hal meg sosha :(
  • gator
    #19554
    Csáó!
    Fifa 08-m van orig neten jatszottam ... , hogy tudom megnezni kivel jatszottam legutoljara online meccset ? mert sehol se talalok az ea-s oldalon olyan lehetoseget hogy nevre pontosan megnezzem milyen emberrel jatszottam RANGSOROLT meccset.
  • BIZ0906
    #19553
    WTF?