36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • ForzaInter
    #19712
    hát vazze nálam tél is van
  • fenegyerek1
    #19711
    A beállitásnál csak este,napos és felhös idöjárás van vazze!
  • ForzaInter
    #19710
    vazze, beállítod irdőjárást télre, és havas lesz a pálya és még a hó is esni fog.
  • fenegyerek1
    #19709
    Volt egy snowpatch valamelyik oldalon,sajnos nem tudtam leszedni.Havas volt a pálya.
  • daver88
    #19708
    miaz, hogy téli/havas patch??? nem értem mire gondolsz..- térdig érő hóban akarsz jáccani??? vagy mi??? állítsd be, hogy essen a hó..aztán ott a patch...
  • fenegyerek1
    #19707
    Az UTE harmadik meze nincs meg valakinek a 08 HSP-hez?
  • fenegyerek1
    #19706
    A 08-hoz van téli/havas patch?
  • matthias92
    #19705
    a 08ban lehet többet?
  • moor09
    #19704
    Ha úgy érted hogy a sajat magad által kreaált két csapat( márpedig sztem ugy érted : D )akkor azt kell mondanom alapból ilyen
  • matthias92
    #19703
    fifa 07-tel kapcsolatban
    csinálni akarok egy olyan bajnokságot ami saját csapatokból áll össze és csak kettőt enged... ez mi miatt van? rossz az amit kaptam vagy alapból ilyen?
    esetleg "vegyem meg" mégegyszer? :)
  • hunbasser
    #19702
    minden bajnokságban külön szabály van,ami a cseréket illeti...a Premier Leagueben pl csak 5 cserét lehet vinni,van ahol meg 7-et,de olyan ország is van(nem feltétlen a fifában),ahol csak 3 cserét lehet nevezni.
  • Tomy Lee
    #19701
    Miért csak 7 cserét enged vinni a mérkőzésre?Többi 9-el mi a helyzet?
  • hunbasser
    #19700
    nem.a hamachi szobában 2128312-en is lehetnének aktívak(na persze csak akkor,ha elbírna ennyi usert a szoba 16 fő helyett :D),az a lényeg,hogy hárman kapcsolódjanak rá a hosterre.
  • II Rocky II
    #19699
    mármint egy szobába legyenek cak 4en ugye?:D vagyis aktivan 4 en.
  • Golyo69
    #19698
    nincs mit:D
    jaja..mi is kipróbáltunk egy csomó hamachit de csak ez jó...
    jah és 4 embernél többen ne próbáljátok mert már naon laggol!
    6 an próbáltuk ment is nem is volt gond csak laggolt!
    Szal max 4 emberrel még élvezhető a játék :D:D mármint neten! simán lanba 8 an is élvezhtő sztem :D úgy még nem próbáltam! :D:D
  • hunbasser
    #19697
    köszi a hamachit! akkor ezért nem láttuk mi egymást lanban haverral sosem...:S
  • Tomy Lee
    #19696
    Létezik olyan,hogy Pirlo a Milán játékosa kihagyjon 1 szabadrugást is?
    Kegyetlenül be tudja varrni a kapumba.Most is ez miatt kaptam ki:(

    Egyébként x360 verzió hiába szép grafikailag vagy jobbak a mozgások ha hemzseg a hiányosságoktól:((

  • Atys91
    #19695
    Kössz szépen,mindjárt megprobálom,ha nem sikerül akor csak felveszelek msnre!!De köszi h leirtad még1x!
  • cassoneitaly
    #19694
    thx

    Viszont lenne 1 kérdésem:
    08-ban hogy tudnám megoldani hogy ne az analóggal irányítsam az embert, hanem a D-paddal??? LOGITECH CHILLSTREAM -em van..

    Jött ki erre vmi patch vagy vmi???
    THX
  • Tomy Lee
    #19693
    Jó Vidi,jó zene,szép gól
  • cassoneitaly
    #19692
    Practice-ben 1-ik szép gólom =))
    Sasoljátok
  • Tomy Lee
    #19691
    Nem Pc-n van meg nekem és lehet x360-on nincs ilyen opció.Legalábbis nem találok.
    Azért thx!!

    Dinamikus V2-es cam.jól + lett oldva!Tetszik.
  • daver88
    #19690
    amikor a csapatokat választod ki, akkor nyomd meg az "E" betűt...aztán ott tudsz állítani
  • daver88
    #19689
    ok, kösz...próbálkozunk...látjuk a szobát, de nem enged belépni...kiíra, hogy csatlakozás sikertelen....
  • Tomy Lee
    #19688
    Semmi:(
    Minden meccs napsütésben pompázik.
    Mi több: bíró még mindig nincs,konzol kontroller gombjait nem tudom úgy beállítani ahogy szeretném,kreált vagy editált Player-t nem jegyzi + és Manager módban mindig ua(nem változik).
    Szeretném esetleg csak a bírót megoldani de nemtudom hogyan.


  • Golyo69
    #19687
    Többszemélyes/lan-ba be lépsz...hamachi közben fusson és mindekni legyen bejelentkezve egy hálózatba! (max 8 an lehet tolni!) de mi "csak" 4 emberrel próbáltuk4 :D:D
    nah bent vagy akkor egy valaki csinál egy szobát..vagyis az INDITÁS gombra kattint! ad a szobának egy nevet XXXX! uttána OK! és a tobbieknek ezt látni kell és mikor belépnek a lan-módba és CSATLAKOZÁS gombra kattintanak! és aki csinálta a szobát az rá nyom a START gombra! és el is indul a game :D:D ennyi röviden! jah és mondtam hogy csak a 1.0.1.5 ös hamachival megy! 1.0.1.5 hamachi
  • daver88
    #19686
    időjárás??? esik az eső, süt a nap...felhős az ég..meg néha havat is lehet varázsolni...

    vagy nálad mi van???
  • daver88
    #19685
    jah, azt elfelejtettem, hogy ha több IP van beírva neked, akkor természetesen ki kell választani azt, amelyikre kapcsolódni szeretnél...

    így leírva sokkal bonyolultabbnak tűnik, mint a valóságban...:D
  • daver88
    #19684
    na én bevállalom...

    szóval tehát...miután elkéred a haver IP címét (a "simát"), azután te azt beírod a Többszemélyes/direct IP/ Új menüpontba...név nem számít!!! írhatsz bármit..az IP legyen pontosan beírva! aztán miután beírtad, szólsz a csávónak, hogy készvagy...te fogsz a játékban a kapcsolódásra (Connect) kattintani, mivel te írtad be az IP-t. Ő pedig a gazdára (Host)-ra. A lényeg, hogy egyszerre legyen megnyomva a gazda és a kapcsolódás, mert csak úgy tudtok egymáshoz kapcsolódni...

    ha routeretek van, akkor kicsit bonyolódik a helyzet...erről bővebb beszámolót itt találhatsz...

    klikk

    de lehet, hogy jobbanjárnál, ha felvennél msn-re: [email protected]

    aztán ott majd útbaigazítalak...
  • Tomy Lee
    #19683
    Sziasztok!
    PC-n megoldották,hogy legyen időjárás?Van nektek már a játékban valamiféle Update segítségével?
    Esetleg konzolon??
  • Atys91
    #19682
    Akkor légyszives,leirnád részletesen!KÉRLEK!
  • II Rocky II
    #19681
    na...:D ma este oké?20 fele ..kb de lehet hogy 19.30 kor is már jo lessz.
  • daver88
    #19680
    át azér a 4 ember nem ugyanaz sztem, mint a 2 ember... mikor jáccunk rocky???
  • II Rocky II
    #19679
    önállósitsd már magad egy picit:D:PPPPP ha azt mondta hogy mivel akkor mért kérdezel vissza?:D gondolom amugy én hogy hálózatba csinálják vagypedig mind a 3 ember a negyedikre castlakozik na majd megkell nézni.
    röviden akkor:
    1.lépés msnen 4 en beszélünk
    2.szokásos lépés a multi felé
    3.ha go akkor mind a 4 egyből nyomja (3 a csatot+1 a gazdát)
    :D
    #19675: atyaisten..mien idős vagy amugy?:D hát mit nem értesz,kérdeztél lett válasza is : ha azzal nem megy ami a fifaba van akkor a sima ip-det amit elég sok helyen megtudsz nézni (pl.:ipcim.hu) a fifaba levő ip akkor nem jo ha vki netán routeres (és persze a portforwardot nem csnálta meg),de nekik (is és főleg) lett kitalálva a hamacsi..::D
  • daver88
    #19678
    jah...meg 1.0.2.1-es hamachi nem is jó???? régivel lehet csak???
  • daver88
    #19677
    najó...de hogy kapcsolódtok, ill. kihez??? direct IP-nél, vagy többszemélyes lan-nál??? nincs erről vmi leírás??
  • Golyo69
    #19676
    hamachival... max 8 an lehet..mi 4 en nyomtuk--2 a 2 ellen vagyis 2 en irányítottunk 1 csapatot:D:D naon komoly összjátékokat lehet nyomni! mondjuk kell gyakorolni mert meg kell azt szokni hogy van még 1 ember akit írányítanak :D és gyakran lesre lehet futni :D:D de amúgy naon bejön ez a játékmód :D:D és csak 1.0.1.5 ös hamachival lehet nyomni! de mondom naon zsír úgy játszani:D:D
  • Atys91
    #19675
    Mostmár végképp nem értem...:S
  • daver88
    #19674
    önállósítsátok magatokat egy picit...ha azzal nem megy, akkor a "simával" csináljátok...ilyen egyszerű
  • Atys91
    #19673
    Félreértés elkerülése végett,ugye a gazda felett lévő ip-t kell használni nem pedig a sima ip-nket?